Profil hráče

Martin Štěpán ml.

hrac

Ročník: 2007
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Sportprofit
Registrační číslo: 5321

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 9. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (11/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 9 (0) 28485 (-640)
01.03.2024 9 (5) 29125 (3293)
01.02.2024 14 (-1) 25832 (420)
01.01.2024 13 (3) 25412 (2548)
01.12.2023 16 (16) 22864 (7058)
01.11.2023 32 (-12) 15806 (-5833)
01.10.2023 20 (11) 21639 (3855)
01.09.2023 31 (0) 17784 (0)
01.08.2023 31 (0) 17784 (0)
01.07.2023 31 (0) 17784 (0)
01.06.2023 31 (1) 17784 (291)
01.05.2023 32 (2) 17493 (1390)
01.04.2023 34 (-15) 16103 (-5771)
01.03.2023 19 (2) 21874 (300)
01.02.2023 21 (-6) 21574 (-2184)
01.01.2023 15 (-4) 23758 (-3922)
01.12.2022 11 (-1) 27680 (100)
01.11.2022 10 (6) 27580 (3304)
01.10.2022 16 (2) 24276 (-1056)
01.09.2022 18 (0) 25332 (0)
01.08.2022 18 (0) 25332 (0)
01.07.2022 18 (2) 25332 (0)
01.06.2022 20 (-1) 25332 (-879)
01.05.2022 19 (2) 26211 (1700)
01.04.2022 21 (1) 24511 (1334)
01.03.2022 22 (-2) 23177 (0)
01.02.2022 20 (-1) 23177 (-600)
01.01.2022 19 (6) 23777 (2369)
01.12.2021 25 (7) 21408 (880)
01.11.2021 32 (10) 20528 (3051)
01.10.2021 42 (12) 17477 (3318)
01.09.2021 54 (6) 14159 (1613)
01.08.2021 60 (-1) 12546 (0)
01.07.2021 59 (3) 12546 (948)
01.06.2021 62 (0) 11598 (0)
01.03.2021 62 (0) 11598 (0)
01.11.2020 62 (-2) 11598 (-570)
01.10.2020 60 (0) 12168 (600)
01.04.2020 60 (3) 11568 (-450)
01.03.2020 63 (-1) 12018 (157)
01.02.2020 62 (-2) 11861 (720)
01.01.2020 60 (20) 11141 (939)
01.12.2019 80 (-1) 10202 (481)
01.11.2019 79 (14) 9721 (1064)
01.10.2019 93 (19) 8657 (1109)
01.09.2019 112 (0) 7548 (0)
01.08.2019 112 (0) 7548 (0)
01.07.2019 112 (0) 7548 (0)
01.06.2019 112 (-2) 7548 (0)
01.05.2019 110 (21) 7548 (897)
01.04.2019 131 (14) 6651 (450)
01.03.2019 145 (24) 6201 (1577)
01.02.2019 169 (7) 4624 (0)
01.01.2019 176 (0) 4624 (-41)
01.12.2018 176 (28) 4665 (829)
01.11.2018 204 (1) 3836 (-49)
01.10.2018 205 (44) 3885 (1117)
01.09.2018 249 (-1) 2768 (0)
01.08.2018 248 (1) 2768 (0)
01.07.2018 249 (-1) 2768 (0)
01.06.2018 248 (9) 2768 (238)
01.05.2018 257 (0) 2530 (0)
01.04.2018 257 (17) 2530 (198)
01.03.2018 274 (32) 2332 (515)
01.02.2018 306 (4) 1817 (0)
01.01.2018 310 (73) 1817 (689)
01.12.2017 383 (252) 1128 (824)
01.11.2017 635 (-10) 304 (224)
01.09.2015 625 (0) 80 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241314992024
20231521193432313131312032162023
20221920222119201818181610112022
202162625960544232252021
20206062636060622020
20191761691451311101121121121129379802019
20183103062742572572482492482492052041762018
20176353832017
20156252015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima Stavebniny Cup - Muži A, 06.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Filip Richtárech  3 : 0 wo. 0 3. - 4.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 semifinále
Jakub Zapala  3 : 1 0 čtvrtfinále
Martin Sládeček  3 : 0 0 1. - 16.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jakub Solnický  0 : 3 0 finále
Lukáš Tužinčin  3 : 0 0 semifinále
Ondřej Ertl  3 : 1 0 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0 finále
David Linhart  3 : 0 0 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0 finále
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 Body celkem:
360
Joan Lezaud  2 : 3 360
 Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 Body celkem:
1620
Adolf Středa  3 : 0 900
Michal Jadrníček  3 : 1 720
 Smíšená liga 2023/2024, 12.01.2024 Body celkem:
0
José Gallegos  0 : 3 0
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Aleš Kubíček  3 : 0 0 finále
Michal Jadrníček  3 : 0 0 semifinále
Pavel Sládeček ml.  3 : 1 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
720
Leon Krysiak  3 : 1 720
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
800
Ondřej Ryšavý  3 : 0 400
Ondřej Manďák  3 : 0 400
 Smíšená liga 2023/2024, 23.11.2023 Body celkem:
900
Kristián Mraček  3 : 0 900
 Strahov - muži B, 12.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Kristián Mraček  3 : 0 0 finále
Martin Sopko  3 : 1 0 semifinále
Pavel Bodiš  3 : 0 0 čtvrtfinále
Abir  Ray  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Michal Jurášek  3 : 0 0 finále
Jakub Zapala  3 : 0 0 semifinále
Matej Hrnčiřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
1200
Aleš Kubíček  3 : 0 600
Petr Motalík  3 : 0 600
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Adam Gerstdorf  3 : 0 0 finále
Adam Burget  3 : 0 0 semifinále
Peter Amzler  3 : 0 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Smíšená liga 2023/2024, 02.10.2023 Body celkem:
180
Jan Koukal  1 : 3 180
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Alex Kelar  3 : 0 0 9. - 10.
František Procházka  3 : 0 0 9. - 12.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Vojtěch Martinovský  3 : 2 0 finále
Šimon Rynt  3 : 0 0 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
234
Body celkem:
6078
Šimon Rynt  3 : 0 130
Viktor Byrtus  1 : 3 26
Adam Sinkule  0 : 3 wo. 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 78
 Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 Body celkem:
900
Alex Kelar  3 : 0 900
 Play off mužů 2022/2023 - finále, 21.05.2023 Body celkem:
140
Michal Jadrníček  1 : 3 140
 DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3061
Matej Hrnčiřík  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 1 64 1. - 16.
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2590
Martin Sládeček  3 : 0 62 finále
Jan Šťastník  3 : 0 49.6 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 31 1. - 16.
 Extraliga muži 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
0
Petr Martin  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
1400
Jakub Stupka  3 : 0 700
 bye  3 : 0 700
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
1200
Pavel Šlemr  3 : 0 600
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
960
Jiří Dušek  3 : 2 360
Michal Jirka  3 : 0 600
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
David Linhart  3 : 0 208 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 41.6 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 156 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 0 130 1. - 16.
 Smíšená liga 2022/2023, 09.12.2022 Body celkem:
0
Petr Martin  0 : 3 0
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
1000
Michal Kareš  3 : 0 500
Petr Kopecký  3 : 0 500
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
1000
Michael Brown  3 : 0 500
Jaroslav Sezemský  3 : 0 500
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5633
José Gallegos  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 1 102.4 semifinále
Petr Marek  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Petr Veselý st.  3 : 2 48 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
720
Body celkem:
10120
Alex Kelar  3 : 0 240 finále
Faríd Farrag  3 : 0 192 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 144 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
638
Body celkem:
9395
Vojtěch Martinovský  3 : 1 176 finále
Šimon Rynt  3 : 0 176 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 132 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
1000
Vlastimil Zeman  3 : 0 500
Jan Daňsa  3 : 0 500
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
900
Martin Schuller  3 : 1 400
Jiří Dušek  3 : 0 500
 Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
180
Jáchym Mraček  1 : 3 180
 Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
900
Martin Volf  3 : 0 900
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Alex Kelar  3 : 0 260 finále
Radim Jurášek  3 : 0 208 semifinále
David Linhart  3 : 0 156 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
David Linhart  3 : 0 260 finále
Šimon Rynt  3 : 0 208 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3170
František Procházka  2 : 3 33.6 5. - 6.
Jakub Zapala  3 : 1 67.2 5. - 8.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
1800
Martin Volf  3 : 0 900
Jakub Gogol  3 : 0 900
 Extraliga muži 2021/2022, 16.04.2022 Body celkem:
900
Petr Marek  3 : 0 900
 Extraliga muži 2021/2022, 24.03.2022 Body celkem:
0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3258
Petr Veselý st.  3 : 0 80 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 16 semifinále
Filip Kočárek  3 : 2 36 čtvrtfinále
Walter Herold  Veedla  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2809
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2913
Kristián Mraček  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Vlastimil Kozák  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Martin Volf  1 : 3 20.8 17. - 24.
Filip Kočárek  3 : 1 83.2 17. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Tomáš Holinka  3 : 0 72
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Michal Jurášek  3 : 0 120
 DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4109
Daniel Šrámek  3 : 0 96
Kristián Bořil  3 : 0 96
David Linhart  2 : 3 38.4
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
František Procházka  3 : 0 160 finále
Lukáš Kučiak  3 : 0 128 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 80 1. - 16.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2184
Ondřej Pavelka  2 : 0 50 9. - 10.
Jakub Zapala  2 : 0 50 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 0 50 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Pluhař  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3277
Martin Volf  3 : 0 80 3. - 4.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Pavelka  3 : 2 36 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 0 50 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
211
Body celkem:
2829
Jakub Vavřík  2 : 0 80 11. - 12.
Roman Švec  0 : 2 0 9. - 12.
Pavel Bodiš  2 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 51.2 1. - 32.
 1. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
400
Adolf Středa  3 : 0 400
 1. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
1000
Dan Kolínský  3 : 0 500
Martin Kříž  3 : 0 500
 Extraliga muži 2021/2022, 20.11.2021 Body celkem:
0
Jakub Gogol  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3529
Martin Schuller  3 : 0 wo. 52 19. - 20.
Jáchym Mraček  2 : 3 41.6 17. - 20.
Jakub Zapala  3 : 1 83.2 17. - 24.
Martin Ředina  3 : 1 83.2 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
800
Adam Sinkule  3 : 0 400
Josef Růžek  3 : 0 400
 1. liga muži A, 16.10.2021 Body celkem:
400
Ondřej Bořil  3 : 0 400
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
702
Body celkem:
10918
Vojtěch Martinovský  3 : 1 208 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 156 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
546
Body celkem:
9015
Vojtěch Martinovský  1 : 3 52 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 130 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2212
Jakub Gogol  0 : 3 0 finále
Martin Ředina  3 : 2 29.76 semifinále
Jiří Dušek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
380
Body celkem:
3885
Filip Kočárek  2 : 0 100 9. - 10.
Martin Schuller  2 : 0 100 9. - 12.
Vlastimil Kozák  2 : 0 100 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 80 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Roman Švec  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 0 72 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
David Linhart  3 : 1 144 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 144 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 finále
David Linhart  3 : 0 128 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1736
Matěj Slabý  2 : 1 24.6 9. - 10.
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 24.6 9. - 12.
Petr Steiner  2 : 0 41 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Extraliga muži 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
900
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 0 900
 Extraliga muži 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
0
Marek Panáček  0 : 3 0
Joan Lezaud  0 : 3 0
 Extraliga muži 2020/2021, 14.05.2021 Body celkem:
720
Martin Volf  3 : 1 720
 1. liga muži B, 06.09.2020 Body celkem:
600
Michal Bodiš  0 : 3 0
Jakub Slavíček  3 : 0 600
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1410
Martin Sládeček  2 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Michal Štěpán  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Havlík  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži B, 26.01.2020 Body celkem:
0
Jan Ryba  0 : 3 0
Michal Kareš  0 : 3 0
 1. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
720
Marek Hlaváč  1 : 3 120
Radek Hlobik  3 : 0 600
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
451
Body celkem:
6996
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 finále
Faríd Farrag  3 : 1 102.4 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
682
Body celkem:
9439
Vojtěch Martinovský  3 : 0 220 finále
David Linhart  3 : 0 176 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 132 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1801
Ondřej Kožina  0 : 2 0 29. - 30.
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 36 29. - 32.
Jaroslav Kaleta  1 : 2 28.8 25. - 32.
Luboš Walter ml.  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
600
Michal Bodiš  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
Michal Jirka  0 : 3 0
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1640
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Kopecký  2 : 1 24.6 9. - 12.
Vítězslav Lazar  2 : 1 24.6 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 8.2 1. - 16.
Martin Kopal  3 : 0 32.8 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Filip Walter  3 : 0 160 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 128 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 96 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
744
Body celkem:
10144
Vojtěch Martinovský  3 : 0 240 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 192 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 144 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1012
Tomáš Tauš  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Martin Kollár  0 : 2 0 5. - 8.
Stanislav Jurčík  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 21 1. - 16.
Oldřich Kellner  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 1. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
0
Martin Švec  0 : 3 0
Petr Marek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
840
Marek Hlaváč  2 : 3 240
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2187
Tomáš Havlík  2 : 0 60 27. - 28.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 25. - 28.
Jakub Slavíček  2 : 0 60 25. - 32.
Jakub Vavřík  1 : 2 32 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
788
Body za soupeře:
0
Body celkem:
788
 bye  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Tomáš Tauš  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1358
Michal Štěpán  2 : 0 28.8 5. - 6.
Tomáš Havlík  2 : 0 28.8 5. - 8.
Martin Honek  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 19.2 1. - 32.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
250
Jiří Škop  3 : 0 250
Michal Štěpán  0 : 3 0
 2. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
200
Roman Pross  0 : 3 0
Filip Janda  3 : 1 200
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
136
Body celkem:
1156
Pavel  Brichta  2 : 0 32.8 25. - 26.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 32.8 25. - 28.
Michal Šoman  2 : 0 32.8 25. - 32.
Josef Fanta  1 : 2 13.12 17. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1109
Jiří Pinka  2 : 0 24 9. - 10.
Michal Štěpán  2 : 0 24 9. - 12.
Václav Máca  2 : 0 24 9. - 16.
Filip Nosek  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Alex Kelar  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3775
Alex Kelar  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Adam Jiroušek  2 : 3 44.8 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
452
Body celkem:
6210
David Linhart  3 : 1 128 3. - 4.
Karel Matoušek  2 : 3 64 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4280
Jáchym Mraček  0 : 3 0 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 96 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 2 48 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Faríd Farrag  3 : 1 128 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 32 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 120 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
400
Tomáš Havlík  3 : 0 200
Michal Kučírka  3 : 0 200
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
50
Rudolf Korbelář  0 : 3 0
Vít Barnáš  1 : 3 50
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4306
Viktor Nezveda  3 : 1 89.6 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 84 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
514
Body celkem:
5891
Filip Walter  3 : 0 144 5. - 6.
Sean Vittek  3 : 0 144 5. - 8.
Alex Kelar  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1159
Tomáš Tauš  3 : 0 25.2 5. - 6.
Milan Hamřík  3 : 0 25.2 5. - 8.
Michal Štěpán  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Pavel  Brichta  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3920
Jan Netolička  3 : 0 wo. 48 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
462
Body celkem:
7722
Alex Kelar  2 : 3 88 finále
David Linhart  3 : 1 140.8 semifinále
Karel Matoušek  3 : 2 79.2 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
436
Body celkem:
7773
Faríd Farrag  3 : 2 108 finále
David Linhart  3 : 1 115.2 semifinále
Alex Kelar  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
460
Body celkem:
9217
Vojtěch Martinovský  3 : 2 132 finále
David Linhart  3 : 1 140.8 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1372
Libor Přibyl  1 : 2 16 23. - 24.
Miroslav Kolář  1 : 2 16 21. - 24.
Michal Bodiš  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Štěpán  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 32.
Aleš Tchuř  3 : 0 30 1. - 64.
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2502
Alex Kelar  1 : 3 14 9. - 10.
Lukáš Krejčí  3 : 0 70 9. - 12.
Marek Padyšák  3 : 0 70 9. - 16.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
387
Body celkem:
5053
Daniel Svoboda  3 : 0 128 3. - 4.
Karel Matoušek  2 : 3 51.2 semifinále
Filip Walter  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 17.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2329
Jakub Slavíček  1 : 3 9.84
Michal Macíček   2 : 3 19.68
Jan Netolička  3 : 0 49.2
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
42
Body celkem:
713
Jaroslav Hemelka  2 : 1 8.64 25. - 26.
Jaroslav Bělohlávek  2 : 0 wo. 7.2 25. - 28.
Michal Šoman  2 : 0 14.4 25. - 32.
Pavel Krajsa  1 : 2 7.68 17. - 32.
Tomáš Tauš  1 : 3 3.84 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 208 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 156 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Vojtěch Martinovský  3 : 0 180 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
299
Body celkem:
5308
Faríd Farrag  3 : 2 79.2 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 wo. 66 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Martin Suk  3 : 0 60 5. - 6.
Filip Franc  3 : 0 60 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 12 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 35
Body za pořadí:
198
Body za soupeře:
0
Body celkem:
198
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
471
Body za soupeře:
20
Body celkem:
491
Václav Němec  2 : 1 7.56
Michal Šoman ml.  2 : 0 12.6
Tomáš Tauš  0 : 3 0 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
620
Body celkem:
8696
David Linhart  3 : 0 200 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 160 semifinále
Filip Walter  3 : 0 120 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
744
Body celkem:
10144
Vojtěch Martinovský  3 : 0 240 finále
David Linhart  3 : 0 192 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 144 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
255
Body za soupeře:
0
Body celkem:
255
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 29
Body za pořadí:
524
Body za soupeře:
45
Body celkem:
569
Jaroslav Hemelka  2 : 0 16.8 29. - 30.
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 8.4 29. - 32.
Jiří Borovička  0 : 2 0 25. - 32.
Petr Stryja  1 : 2 6.72 17. - 32.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 32.
Michal Šoman ml.  3 : 0 12.6 1. - 64.
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
David Linhart  3 : 0 144 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Matyáš Hrubý  3 : 0 96 5. - 6.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 76.8 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Daniel Svoboda  3 : 1 76.8 5. - 6.
Matouš Fiala  3 : 0 96 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Vojtěch Martinovský  3 : 1 112 finále
David Linhart  3 : 0 112 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2089
Matyáš Slavkovský  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Ondřej Hübscher  1 : 3 10 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3458
Lukáš Krejčí  3 : 1 67.2 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 84 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 70 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3503
Daniel Svoboda  3 : 0 84 5. - 6.
Filip Čepelák  3 : 0 84 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Vojtěch Martinovský  3 : 1 112 finále
David Linhart  3 : 0 112 semifinále
Denis  Procházka  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Daniel Svoboda  3 : 0 72
František Procházka  0 : 3 0
Lukáš Krejčí  3 : 0 96
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Matěj Bomba  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  3 : 2 76.8
Daniel Svoboda  3 : 0 128
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Alex Kelar  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
671
Body celkem:
10887
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 2 124.8 semifinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 156 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3470
Pavel Konrád  3 : 2 60 11. - 12.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Faríd Farrag  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 144 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3266
Daniel Ivanco  3 : 0 80 3. - 4.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 60 čtvrtfinále
Eliáš Bencúr  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3207
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 1 wo. 72 9. - 12.
Jan Rutterle  3 : 2 54 9. - 16.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Charvát  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Faríd Farrag  1 : 3 36 finále
David Linhart  3 : 0 144 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dan Malec  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3079
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Jan Rutterle  1 : 3 18 9. - 12.
Filip Šarboch  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Stoniš  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6475
Alex Kelar  1 : 3 36 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 144 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2138
Vojtěch Mohelník  1 : 3 12 7. - 8.
Matěj Sezemský  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Daniel Ivanco  3 : 0 60 7. - 8.
Jan Rutterle  1 : 3 12 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Neradil  3 : 0 50 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6138
Alex Kelar  3 : 0 160 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 120 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 100 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Max Gál  3 : 0 96
Filip Walter  3 : 0 96
David Linhart  3 : 0 160
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4936
David Linhart  3 : 1 96 5. - 6.
Vojtěch Martinovský  3 : 0 120 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7733
Mikuláš Janda  3 : 0 108
Filip Walter  3 : 0 108
David Linhart  3 : 0 180
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 finále
David Linhart  3 : 0 80 semifinále
Dan Malec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2852
Ondřej Slanina  1 : 3 16 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
David Linhart  3 : 0 180 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 144 semifinále
Filip Walter  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 finále
Ondřej Malina  3 : 0 80 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5250
Matěj Bomba  3 : 0 156 7. - 8.
Ondřej Slanina  1 : 3 31.2 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 2 78 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
627
Body celkem:
10843
Vojtěch Martinovský  3 : 0 260 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 208 semifinále
Matěj Bomba  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3650
David Linhart  2 : 3 38.4 5. - 6.
Ondřej Malina  3 : 0 96 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
324
Body celkem:
6407
Tomáš Holinka  3 : 0 90
Matěj Bomba  3 : 0 90
David Linhart  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  3 : 0 144
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Lukáš Krejčí  2 : 3 44 9. - 10.
Daniel Svoboda  3 : 2 66 9. - 12.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 88 9. - 16.
Martin Mach  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
315
Body celkem:
5973
David Linhart  3 : 2 84 finále
Sean Vittek  3 : 0 112 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4238
Martin Mach  3 : 0 100 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 80 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jan Machač  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Daniel Ivanco  3 : 0 90 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 90 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 90 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Sean Vittek  3 : 0 80
Adam Horák  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  2 : 3 51.2
David Linhart  3 : 0 128
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
207
Body celkem:
4873
Alex Kelar  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 100.2
David Linhart  3 : 1 106.88
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4088
Matěj Bomba  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
181
Body celkem:
5606
Ondřej Slanina  3 : 2 0
Martin Mach  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Alfréd Nezveda  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4949
Adam Horák  3 : 0 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 1 0
Matěj Bomba  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot