Ročník: 2007
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 5321
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 9 | (5) | 29125 | (3293) | ||
01.02.2024 | 14 | (-1) | 25832 | (420) | ||
01.01.2024 | 13 | (3) | 25412 | (2548) | ||
01.12.2023 | 16 | (16) | 22864 | (7058) | ||
01.11.2023 | 32 | (-12) | 15806 | (-5833) | ||
01.10.2023 | 20 | (11) | 21639 | (3855) | ||
01.09.2023 | 31 | (0) | 17784 | (0) | ||
01.08.2023 | 31 | (0) | 17784 | (0) | ||
01.07.2023 | 31 | (0) | 17784 | (0) | ||
01.06.2023 | 31 | (1) | 17784 | (291) | ||
01.05.2023 | 32 | (2) | 17493 | (1390) | ||
01.04.2023 | 34 | (-15) | 16103 | (-5771) | ||
01.03.2023 | 19 | (2) | 21874 | (300) | ||
01.02.2023 | 21 | (-6) | 21574 | (-2184) | ||
01.01.2023 | 15 | (-4) | 23758 | (-3922) | ||
01.12.2022 | 11 | (-1) | 27680 | (100) | ||
01.11.2022 | 10 | (6) | 27580 | (3304) | ||
01.10.2022 | 16 | (2) | 24276 | (-1056) | ||
01.09.2022 | 18 | (0) | 25332 | (0) | ||
01.08.2022 | 18 | (0) | 25332 | (0) | ||
01.07.2022 | 18 | (2) | 25332 | (0) | ||
01.06.2022 | 20 | (-1) | 25332 | (-879) | ||
01.05.2022 | 19 | (2) | 26211 | (1700) | ||
01.04.2022 | 21 | (1) | 24511 | (1334) | ||
01.03.2022 | 22 | (-2) | 23177 | (0) | ||
01.02.2022 | 20 | (-1) | 23177 | (-600) | ||
01.01.2022 | 19 | (6) | 23777 | (2369) | ||
01.12.2021 | 25 | (7) | 21408 | (880) | ||
01.11.2021 | 32 | (10) | 20528 | (3051) | ||
01.10.2021 | 42 | (12) | 17477 | (3318) | ||
01.09.2021 | 54 | (6) | 14159 | (1613) | ||
01.08.2021 | 60 | (-1) | 12546 | (0) | ||
01.07.2021 | 59 | (3) | 12546 | (948) | ||
01.06.2021 | 62 | (0) | 11598 | (0) | ||
01.03.2021 | 62 | (0) | 11598 | (0) | ||
01.11.2020 | 62 | (-2) | 11598 | (-570) | ||
01.10.2020 | 60 | (0) | 12168 | (600) | ||
01.04.2020 | 60 | (3) | 11568 | (-450) | ||
01.03.2020 | 63 | (-1) | 12018 | (157) | ||
01.02.2020 | 62 | (-2) | 11861 | (720) | ||
01.01.2020 | 60 | (20) | 11141 | (939) | ||
01.12.2019 | 80 | (-1) | 10202 | (481) | ||
01.11.2019 | 79 | (14) | 9721 | (1064) | ||
01.10.2019 | 93 | (19) | 8657 | (1109) | ||
01.09.2019 | 112 | (0) | 7548 | (0) | ||
01.08.2019 | 112 | (0) | 7548 | (0) | ||
01.07.2019 | 112 | (0) | 7548 | (0) | ||
01.06.2019 | 112 | (-2) | 7548 | (0) | ||
01.05.2019 | 110 | (21) | 7548 | (897) | ||
01.04.2019 | 131 | (14) | 6651 | (450) | ||
01.03.2019 | 145 | (24) | 6201 | (1577) | ||
01.02.2019 | 169 | (7) | 4624 | (0) | ||
01.01.2019 | 176 | (0) | 4624 | (-41) | ||
01.12.2018 | 176 | (28) | 4665 | (829) | ||
01.11.2018 | 204 | (1) | 3836 | (-49) | ||
01.10.2018 | 205 | (44) | 3885 | (1117) | ||
01.09.2018 | 249 | (-1) | 2768 | (0) | ||
01.08.2018 | 248 | (1) | 2768 | (0) | ||
01.07.2018 | 249 | (-1) | 2768 | (0) | ||
01.06.2018 | 248 | (9) | 2768 | (238) | ||
01.05.2018 | 257 | (0) | 2530 | (0) | ||
01.04.2018 | 257 | (17) | 2530 | (198) | ||
01.03.2018 | 274 | (32) | 2332 | (515) | ||
01.02.2018 | 306 | (4) | 1817 | (0) | ||
01.01.2018 | 310 | (73) | 1817 | (689) | ||
01.12.2017 | 383 | (252) | 1128 | (824) | ||
01.11.2017 | 635 | (-10) | 304 | (224) | ||
01.09.2015 | 625 | (0) | 80 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 13 | 14 | 9 | 2024 | |||||||||
2023 | 15 | 21 | 19 | 34 | 32 | 31 | 31 | 31 | 31 | 20 | 32 | 16 | 2023 |
2022 | 19 | 20 | 22 | 21 | 19 | 20 | 18 | 18 | 18 | 16 | 10 | 11 | 2022 |
2021 | 62 | 62 | 59 | 60 | 54 | 42 | 32 | 25 | 2021 | ||||
2020 | 60 | 62 | 63 | 60 | 60 | 62 | 2020 | ||||||
2019 | 176 | 169 | 145 | 131 | 110 | 112 | 112 | 112 | 112 | 93 | 79 | 80 | 2019 |
2018 | 310 | 306 | 274 | 257 | 257 | 248 | 249 | 248 | 249 | 205 | 204 | 176 | 2018 |
2017 | 635 | 383 | 2017 | ||||||||||
2015 | 625 | 2015 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 8000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
FAJNE Áčko muži, 10.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukáš Tužinčin | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Ondřej Ertl | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | finále |
Michal Jadrníček | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Pavel Sládeček ml. | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži B, 12.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 0 | finále |
Martin Sopko | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Abir Ray | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 0 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Matej Hrnčiřík | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 23.09.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Alex Kelar | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
František Procházka | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.1, 01.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2590 |
Martin Sládeček | 3 : 0 | 62 | finále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 5633 |
José Gallegos | 0 : 3 | 0 | finále |
František Procházka | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Petr Marek | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
Petr Veselý st. | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3170 |
František Procházka | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 6. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3258 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
František Procházka | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Walter Herold Veedla | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2809 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2913 |
Kristián Mraček | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Martin Volf | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 2184 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Jakub Zapala | 2 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3277 |
Martin Volf | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Pavelka | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2829 |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Roman Švec | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
František Procházka | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3269 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3529 |
Martin Schuller | 3 : 0 wo. | 52 | 19. - 20. |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 41.6 | 17. - 20. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 24. |
Martin Ředina | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2212 |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Ředina | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 3885 |
Filip Kočárek | 2 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Martin Schuller | 2 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2625 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Roman Švec | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 23.07.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 1736 |
Matěj Slabý | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 10. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Petr Steiner | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Podaný | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1410 |
Martin Sládeček | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Havlík | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1801 |
Ondřej Kožina | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
Filip Kočárek | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Jaroslav Kaleta | 1 : 2 | 28.8 | 25. - 32. |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1640 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Kopecký | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Vítězslav Lazar | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Martin Kopal | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1012 |
Tomáš Tauš | 2 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Martin Kollár | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Stanislav Jurčík | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Oldřich Kellner | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2187 |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 60 | 27. - 28. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Jakub Slavíček | 2 : 0 | 60 | 25. - 32. |
Jakub Vavřík | 1 : 2 | 32 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 788 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1358 |
Michal Štěpán | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Martin Honek | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 283 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 283 |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 1156 |
Pavel Brichta | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 26. |
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 28. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 32. |
Josef Fanta | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 22.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1109 |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 24 | 9. - 10. |
Michal Štěpán | 2 : 0 | 24 | 9. - 12. |
Václav Máca | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1159 |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 6. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1372 |
Libor Přibyl | 1 : 2 | 16 | 23. - 24. |
Miroslav Kolář | 1 : 2 | 16 | 21. - 24. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Štěpán | 2 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.9, 25.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 713 |
Jaroslav Hemelka | 2 : 1 | 8.64 | 25. - 26. |
Jaroslav Bělohlávek | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 28. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 14.4 | 25. - 32. |
Pavel Krajsa | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Tomáš Tauš | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 15.12.2017 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 198 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 198 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 471 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 491 |
Václav Němec | 2 : 1 | 7.56 | |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 12.6 | |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.3, 24.11.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 255 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 255 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 524 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 569 |
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 16.8 | 29. - 30. |
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 8.4 | 29. - 32. |
Jiří Borovička | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Petr Stryja | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 32. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 304 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 304 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.