Ročník: 1981
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 4498
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 68 | (-2) | 9582 | (292) | ||
01.05.2024 | 66 | (7) | 9290 | (480) | ||
01.04.2024 | 73 | (10) | 8810 | (900) | ||
01.03.2024 | 83 | (7) | 7910 | (549) | ||
01.02.2024 | 90 | (17) | 7361 | (1410) | ||
01.01.2024 | 107 | (44) | 5951 | (1702) | ||
01.12.2023 | 151 | (68) | 4249 | (1658) | ||
01.11.2023 | 219 | (236) | 2591 | (1998) | ||
01.10.2023 | 455 | (-6) | 593 | (-1) | ||
01.12.2022 | 449 | (-197) | 594 | (-1391) | ||
01.11.2022 | 252 | (-57) | 1985 | (-961) | ||
01.10.2022 | 195 | (-38) | 2946 | (-1007) | ||
01.09.2022 | 157 | (-2) | 3953 | (0) | ||
01.08.2022 | 155 | (4) | 3953 | (0) | ||
01.07.2022 | 159 | (5) | 3953 | (0) | ||
01.06.2022 | 164 | (8) | 3953 | (0) | ||
01.05.2022 | 172 | (-7) | 3953 | (0) | ||
01.04.2022 | 165 | (-9) | 3953 | (0) | ||
01.03.2022 | 156 | (-40) | 3953 | (-2091) | ||
01.02.2022 | 116 | (-6) | 6044 | (-1155) | ||
01.01.2022 | 110 | (8) | 7199 | (0) | ||
01.12.2021 | 118 | (11) | 7199 | (608) | ||
01.11.2021 | 129 | (23) | 6591 | (961) | ||
01.10.2021 | 152 | (18) | 5630 | (1007) | ||
01.09.2021 | 170 | (-2) | 4623 | (0) | ||
01.08.2021 | 168 | (0) | 4623 | (0) | ||
01.07.2021 | 168 | (-23) | 4623 | (-1245) | ||
01.06.2021 | 145 | (0) | 5868 | (0) | ||
01.03.2021 | 145 | (0) | 5868 | (0) | ||
01.11.2020 | 145 | (1) | 5868 | (0) | ||
01.10.2020 | 146 | (-9) | 5868 | (0) | ||
01.04.2020 | 137 | (-30) | 5868 | (-2042) | ||
01.03.2020 | 107 | (12) | 7910 | (523) | ||
01.02.2020 | 119 | (-12) | 7387 | (-412) | ||
01.01.2020 | 107 | (-41) | 7799 | (-2943) | ||
01.12.2019 | 66 | (-1) | 10742 | (0) | ||
01.11.2019 | 65 | (-1) | 10742 | (-661) | ||
01.10.2019 | 64 | (2) | 11403 | (0) | ||
01.09.2019 | 66 | (0) | 11403 | (0) | ||
01.08.2019 | 66 | (0) | 11403 | (0) | ||
01.07.2019 | 66 | (0) | 11403 | (0) | ||
01.06.2019 | 66 | (-1) | 11403 | (0) | ||
01.05.2019 | 65 | (-1) | 11403 | (-180) | ||
01.04.2019 | 64 | (6) | 11583 | (679) | ||
01.03.2019 | 70 | (-4) | 10904 | (-672) | ||
01.02.2019 | 66 | (7) | 11576 | (28) | ||
01.01.2019 | 73 | (-3) | 11548 | (187) | ||
01.12.2018 | 70 | (5) | 11361 | (0) | ||
01.11.2018 | 75 | (-5) | 11361 | (-220) | ||
01.10.2018 | 70 | (-2) | 11581 | (-174) | ||
01.09.2018 | 68 | (0) | 11755 | (0) | ||
01.08.2018 | 68 | (0) | 11755 | (0) | ||
01.07.2018 | 68 | (0) | 11755 | (0) | ||
01.06.2018 | 68 | (-9) | 11755 | (-1138) | ||
01.05.2018 | 59 | (-6) | 12893 | (-524) | ||
01.04.2018 | 53 | (-1) | 13417 | (0) | ||
01.03.2018 | 52 | (2) | 13417 | (354) | ||
01.02.2018 | 54 | (0) | 13063 | (-419) | ||
01.01.2018 | 54 | (2) | 13482 | (255) | ||
01.12.2017 | 56 | (-2) | 13227 | (0) | ||
01.11.2017 | 54 | (3) | 13227 | (80) | ||
01.10.2017 | 57 | (-1) | 13147 | (150) | ||
01.09.2017 | 56 | (0) | 12997 | (0) | ||
01.07.2017 | 56 | (0) | 12997 | (0) | ||
01.06.2017 | 56 | (8) | 12997 | (1279) | ||
01.05.2017 | 64 | (4) | 11718 | (614) | ||
01.04.2017 | 68 | (-2) | 11104 | (0) | ||
01.03.2017 | 66 | (1) | 11104 | (12) | ||
01.02.2017 | 67 | (10) | 11092 | (935) | ||
01.01.2017 | 77 | (11) | 10157 | (1287) | ||
01.12.2016 | 88 | (5) | 8870 | (404) | ||
01.11.2016 | 93 | (6) | 8466 | (969) | ||
01.10.2016 | 99 | (12) | 7497 | (459) | ||
01.09.2016 | 111 | (0) | 7038 | (0) | ||
01.06.2016 | 111 | (-5) | 7038 | (-360) | ||
01.05.2016 | 106 | (-4) | 7398 | (10) | ||
01.04.2016 | 102 | (-14) | 7388 | (-692) | ||
01.03.2016 | 88 | (-9) | 8080 | (-624) | ||
01.02.2016 | 79 | (-4) | 8704 | (-639) | ||
01.01.2016 | 75 | (17) | 9343 | (5725) | ||
01.12.2015 | 92 | (-22) | 3618 | (-583) | ||
01.11.2015 | 70 | (-9) | 4201 | (-219) | ||
01.10.2015 | 61 | (5) | 4420 | (-88) | ||
01.09.2015 | 66 | (0) | 4508 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 107 | 90 | 83 | 73 | 66 | 68 | 2024 | ||||||
2023 | 455 | 219 | 151 | 2023 | |||||||||
2022 | 110 | 116 | 156 | 165 | 172 | 164 | 159 | 155 | 157 | 195 | 252 | 449 | 2022 |
2021 | 145 | 145 | 168 | 168 | 170 | 152 | 129 | 118 | 2021 | ||||
2020 | 107 | 119 | 107 | 137 | 146 | 145 | 2020 | ||||||
2019 | 73 | 66 | 70 | 64 | 65 | 66 | 66 | 66 | 66 | 64 | 65 | 66 | 2019 |
2018 | 54 | 54 | 52 | 53 | 59 | 68 | 68 | 68 | 68 | 70 | 75 | 70 | 2018 |
2017 | 77 | 67 | 66 | 68 | 64 | 56 | 56 | 56 | 57 | 54 | 56 | 2017 | |
2016 | 75 | 79 | 88 | 102 | 106 | 111 | 111 | 99 | 93 | 88 | 2016 | ||
2015 | 66 | 61 | 70 | 92 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
SquashArena Muži B, 25.05.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Matěj Bomba | 2 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Petr Podaný | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Vavřík | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Chris Owen | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters duben 2024, (M35+), 20.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
David Orálek | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marek Vejrosta | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
D turnaj Hradec Králové 19.4., 19.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
2. liga muži A, 14.04.2024 | Body celkem: 200 | ||
Přemek Mareš | 0 : 3 | 0 | |
Matej Polák | 3 : 1 | 200 | |
2. liga muži A, 13.04.2024 | Body celkem: 360 | ||
Tomáš Kolár | 3 : 1 | 240 | |
Josef Růžek | 2 : 3 | 120 | |
HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1242 |
Lukáš Matoušek | 1 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Josef Fanta | 2 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Pavel Blaha | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Ulrych | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024, 16.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1432 |
Michal Boška | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Milan Beránek | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2024, (M40+), 06.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Petr Podaný | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Robert Šafrata | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 902 |
Adolf Středa | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 29. - 32. |
Martin Janečka | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1273 |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 0 | 17. - 18. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Tomáš Tauš | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 28.01.2024 | Body celkem: 480 | ||
Martin Janečka | 3 : 0 | 300 | |
Zdeněk Barták | 3 : 2 | 180 | |
2. liga muži A, 27.01.2024 | Body celkem: 250 | ||
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Ulrych | 3 : 0 | 250 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M35+), 20.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
David Neugebauer | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Šácha | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Janečka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Lukáš Stupka | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1273 |
Jan Daňsa | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 18. |
Michal Horáček | 2 : 1 | 0 | 17. - 20. |
Matěj Volf | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Rudolf Korbelář | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 830 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 830 |
Lukáš Kučiak | 2 : 0 | 0 | 33. - 34. |
Štěpán Janega | 2 : 0 | 0 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 64. |
Michal Jirka | 1 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži C SB Centrum, 02.12.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 872 |
Miloslav Felkl | 2 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Kolár | 2 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Ján Forgáč | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Chris Owen | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 26.11.2023 | Body celkem: 280 | ||
Martin Slavičínský | 2 : 3 | 80 | |
Jan Zavadil | 3 : 0 | 200 | |
2. liga muži A, 25.11.2023 | Body celkem: 200 | ||
Pavel Beneš | 3 : 2 | 150 | |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 50 | |
Masters FAJNE OSTRAVA, (M40+), 18.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Miloslav Felkl | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Cigánek | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Ulrych | 3 : 0 | 0 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
Martin Vostatek | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Kučiak | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 20. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
David Doležel | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1052 |
Daniel Čech | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Roman Kmínek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Ulrych | 1 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 28.10.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 796 |
Bernhard Trapp | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
David Neugebauer | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 21.10.2023 | Body celkem: 150 | ||
Jan Nožka | 3 : 1 | 120 | |
Tomáš Tlustý | 1 : 3 | 30 | |
Masters HAMR, (M40+), 07.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tomáš Tauš | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloslav Felkl | 0 : 3 wo. | 0 | |
Pavel Klema | 0 : 3 wo. | 0 | |
Hradecké D 15.9.2023, 15.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Masters HAMR, (M40+), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 4037 |
Petr Podaný | 1 : 3 | 24 | finále |
Tomáš Zach | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Pavel Beneš | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
Hradecký SQ turnaj D, 10.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1391 |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Michal Kudela | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matouš Dlouhý | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M35+), 21.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 5127 |
Ondřej Kožina | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 961 |
Eva Feřteková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Kolár | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 8. |
Tomáš Divák | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
René Barník | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS, (M40+), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
Pavel Popelka | 3 : 2 | 57.6 | 3. - 4. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Dytrych | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1007 |
Ondrej Mazanec | 2 : 0 | 24 | 11. - 12. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Štěpán Holub | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M40+), 07.08.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3072 |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 70 | |
Stanislav Jurčík | 1 : 3 | 14 | |
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 16.8 | |
Radomír Ungr | 0 : 3 wo. | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M35+), 05.03.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3748 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Jan Nožka | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1308 |
Petr Podaný | 2 : 0 | 32.8 | 19. - 20. |
Jan Daňsa | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Zbyněk Bašta | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
Pavel Mraček | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 783 |
Adolf Středa | 1 : 2 | 7.68 | 21. - 22. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Faríd Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M35+), 01.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Břeň | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1175 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Michal Štěpán | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Martin Janečka | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Marián Hauser | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1357 |
Lukáš Kamp | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jiří Dušek | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1245 |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Kantor | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Stryja | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Lukáš Klimek | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži D, 31.03.2019 | Body celkem: 480 | ||
Jaroslav Filip | 3 : 1 | 240 | |
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži D, 30.03.2019 | Body celkem: 120 | ||
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Martin Honek | 2 : 3 | 120 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M35+), 07.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 5257 |
Radovan Kojecký | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Karel Svoboda | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Jan Nožka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1442 |
František Procházka | 2 : 3 | 15.36 | 3. - 4. |
Tomáš Valta | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Daniel Vrána | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Erin´s Flag Cup, (M35+), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4071 |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 24 | finále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1568 |
Martin Honek | 3 : 0 wo. | 19.2 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Robert Alexa | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži D, 27.01.2019 | Body celkem: 480 | ||
Ivan Eibner | 3 : 1 | 240 | |
Ondřej Hepnar | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 180 | ||
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 180 | |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 956 |
Alexander Kuklovský | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 14. |
Miroslav Kousalík | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Roman Pross | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1328 |
Roman Pross | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Ondřej Grabiáš | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Masters Praha 11, (M35+), 22.12.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 258 | Body celkem: 4937 |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 wo. | 60 | finále |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Jan Nožka | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1870 |
Jan Daňsa | 1 : 2 | 20 | 11. - 12. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Kožina | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matyáš Dufek | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1429 |
Karel Kudláček | 1 : 3 | 7.68 | 3. - 4. |
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Jakub Román | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži D, 02.12.2018 | Body celkem: 360 | ||
Štěpán Václavek | 1 : 3 | 60 | |
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži D, 01.12.2018 | Body celkem: 240 | ||
Martin Honek | 3 : 2 | 180 | |
Pavel Bodiš | 1 : 3 | 60 | |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 723 |
Pavel Trefný | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Adolf Středa | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Milan Tecl | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Jan Nožka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Sam Marston | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži D, 14.10.2018 | Body celkem: 600 | ||
Ondřej Hepnar | 3 : 0 | 300 | |
Jiří Škop | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 0 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1426 |
Tomáš Herold | 1 : 3 | 7.68 | 3. - 4. |
Karel Kudláček | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Martin Kříž | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Jan Špinka | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 809 |
Michal Tůma | 2 : 1 | 11.52 | 21. - 22. |
Pavel Trefný | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Filip Hurta | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Brňák | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Luboš Walter st. | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 1063 |
Vratislav Morkus | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Daniel Vrána | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Matěj Sezemský | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. Liga Muži D, 08.04.2018 | Body celkem: 420 | ||
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Beneš | 2 : 3 | 120 | |
MČR masters, (M35+), 02.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 4865 |
Karel Svoboda | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Radovan Kojecký | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Karel Kudláček | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Martin Paroulek | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1429 |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Rudolf Korbelář | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
David Doležel | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Orálek | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
MASTERS HAMR sport, (M35+), 17.02.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2794 |
Václav Uhlíř | 3 : 1 | 64 | 11. - 12. |
Tomáš Císařovský | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1800 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1874 |
Miloš Liška | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Roman Kubričan | 1 : 2 | 25.6 | 21. - 24. |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Petr Šimeček | 2 : 0 | 48 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. Liga Muži D, 28.01.2018 | Body celkem: 240 | ||
Martin Trpkoš | 3 : 1 | 240 | |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži D, 27.01.2018 | Body celkem: 240 | ||
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 240 | |
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 1247 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 1420 |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 54 | 41. - 42. |
David Orálek | 2 : 1 | 32.4 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 41. - 48. |
Ladislav Burián | 1 : 2 | 21.6 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Ondřej Kožina | 1 : 3 | 10.8 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1346 |
Jaroslav Kaleta | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 18. |
Aleš Kubíček | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Boris Heneš | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
Vladimír Jirka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Jaroslav Štěpař | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
HANYA Cup masters, (M35+), 17.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4895 |
Tomáš Valta | 3 : 0 | 72 | |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 72 | |
Ondřej Bořil | 3 : 2 | 72 | |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1650 |
Jakub Zapala | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 10. |
Jan Čaboun | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 20.5 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži "A", 09.12.2017 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1762 |
Matyáš Dufek | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 26. |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 24 | 25. - 28. |
Filip Kočárek | 2 : 0 wo. | 24 | 25. - 32. |
Petr Veselý | 1 : 2 | 19.2 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. Liga Muži D, 03.12.2017 | Body celkem: 300 | ||
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži D, 02.12.2017 | Body celkem: 0 | ||
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 922 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 1039 |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 30 | 37. - 38. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 30 | 37. - 40. |
Martin Sochůrek | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Kubát | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
2. Liga Muži D, 22.10.2017 | Body celkem: 420 | ||
Pavel Beneš | 3 : 2 | 180 | |
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 240 | |
2. Liga Muži D, 21.10.2017 | Body celkem: 480 | ||
Jiří Dušek | 3 : 1 | 240 | |
Adam Jiroušek | 3 : 1 | 240 | |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1520 |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 14. |
Petr Steiner | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Petr Nohel ml. | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Lukáš Klinecký | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 2143 |
Jaroslav Cerman | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 10. |
Martin Sochůrek | 3 : 2 | 30 | 9. - 12. |
David Orálek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Roman Kubričan | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 | Body celkem: 360 | ||
Ondřej Kožina | 3 : 2 | 360 | |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1760 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1844 |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 56 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži C, 15.04.2017 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 621 |
Martin Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Milan Tecl | 3 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Dwayne Yendall | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Matěj Slabý | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Lukáš Klinecký | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 09.04.2017 | Body celkem: 300 | ||
Martin Kollár | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži F, 08.04.2017 | Body celkem: 480 | ||
Jiří Borovička | 3 : 1 | 240 | |
Marek Holuša | 3 : 1 | 240 | |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1684 |
Petr Volný | 1 : 3 | 10 | 15. - 16. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 10 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 951 |
Petr Volný | 3 : 2 | 18 | 41. - 42. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Miloš Liška | 2 : 3 | 12 | 33. - 48. |
Robert Michalec | 3 : 0 | 30 | 33. - 64. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
muži C, 11.03.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1073 |
Tomáš Holub | 3 : 2 | 14.4 | 9. - 10. |
Petr Podaný | 3 : 2 | 14.4 | 9. - 12. |
Tomáš Zach | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Mistrovství ČR masters - M35+, (M35+), 04.03.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3757 |
Pavel Beneš | 3 : 1 | 96 | 13. - 14. |
Jan Vacek | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1355 |
Pavel Popelka | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 26. |
Tomáš Holub | 3 : 2 | 24 | 25. - 28. |
Filip Richtárech | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Jan Čaboun | 2 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Orálek | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Hamr sport Masters, (M35+), 18.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2583 |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
muži C, 11.02.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1203 |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 28.8 | 7. - 8. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 11.52 | 5. - 8. |
Martin Paroulek | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Martin Paroulek | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Aleš Hantl | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 29.01.2017 | Body celkem: 540 | ||
Antonín Novák | 3 : 1 | 240 | |
Tomáš Kuchovský | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži F, 28.01.2017 | Body celkem: 180 | ||
Marek Holuša | 3 : 2 | 180 | |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 888 |
Josef Nakládal | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 18. |
Petr Stryja | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 20. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Pavel Krajsa | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 32. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1879 |
Tomáš Holub | 2 : 3 | 20 | 11. - 12. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Roman Filip | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Brož | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1607 |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 8 | 17. - 18. |
Libor Přibyl | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Aleš Knotek | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Strahov Muži C, 10.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1353 |
Martin Olič | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 6. |
Roman Pross | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 04.12.2016 | Body celkem: 450 | ||
Marek Sýkora | 3 : 0 | 250 | |
Tomáš Sigmund | 3 : 1 | 200 | |
2. Liga Muži F, 03.12.2016 | Body celkem: 500 | ||
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 250 | |
Oldřich Václavek | 3 : 0 | 250 | |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 1350 |
Tomáš Pluhař | 1 : 3 | 8 | 25. - 26. |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 32 | 25. - 28. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 813 |
Tomáš Holub | 3 : 0 wo. | 9.6 | 19. - 20. |
Jiří Andrlík | 3 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 22. |
Jan Nožka | 3 : 1 | 15.36 | 21. - 24. |
Radek Hlobik | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 24. |
Jaroslav Novotný | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Aleš Hantl | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1370 |
Radek Dudešek | 3 : 2 | 24 | 25. - 26. |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 32 | 25. - 28. |
Anton Giertli | 3 : 1 | 32 | 25. - 32. |
Libor Přibyl | 2 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 23.10.2016 | Body celkem: 360 | ||
Tomáš Vysloužil | 3 : 1 | 160 | |
Marek Červek | 3 : 0 | 200 | |
2. Liga Muži F, 22.10.2016 | Body celkem: 160 | ||
Stanislav Fruhvirt | 0 : 3 | 0 | |
Marek Sýkora | 3 : 1 | 160 | |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1239 |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Jan Ryšavý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Josef Fanta | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Hynek Jičínský | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
Ladislav Tesárek | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
Pivovar Pernštejn Open - Svítkov, 24.09.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1343 |
Aleš Hantl | 3 : 2 | 20.16 | 3. - 4. |
Ondřej Jánský | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Lukáš Krupička | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1137 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 wo. | 20 | 31. - 32. |
Martin Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Kamil Staněk | 2 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 17.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 946 |
Tomáš Holub | 2 : 3 | 9.6 | 13. - 14. |
Radek Dudešek | 3 : 2 | 14.4 | 13. - 16. |
Tomáš Tlustý | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 16. |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Kučera | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Jakub Švec | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
3. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 125 | ||
Václav Fajta | 3 : 0 | 125 | |
3. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 250 | ||
Jaroslav Novotný | 3 : 0 | 125 | |
Ivan Eibner | 3 : 0 | 125 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 12.04.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
SALMING Poděbrady Open, 12.03.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 847 |
Jan Sluka | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jiří Škop | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 08.03.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 925 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 986 |
Josef Fanta | 3 : 0 | 32.8 | 29. - 30. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 29. - 32. |
Jiří Borovička | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Milan Tecl | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
3. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 270 | ||
Michal Boška | 3 : 0 | 150 | |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 120 | |
3. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 270 | ||
Matěj Novák | 3 : 0 | 150 | |
Chris Owen | 3 : 1 | 120 | |
Petr´s CUP, 13.02.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 851 |
Roman Hlaváč | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 20. |
Michal Boška | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 24. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Patrik Kobera | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 914 |
Tomáš Fecák | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Petr Hubatka | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Michal Viktora | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 250 | ||
Daniel Čech | 3 : 0 | 125 | |
Nikola Věříšová | 3 : 0 | 125 | |
3. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 200 | ||
Jaroslav Novotný | 3 : 0 | 125 | |
Milan Macura | 3 : 2 | 75 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 08.12.2015 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 800 |
Jan Ryšavý | 3 : 1 | 15.36 | 21. - 22. |
Libor Přibyl | 3 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 24. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 24. |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Jaroslav Dvořák | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.11.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
3. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 60 | ||
Michal Boška | 1 : 3 | 30 | |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 30 | |
3. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 270 | ||
Matěj Novák | 3 : 0 | 150 | |
Chris Owen | 3 : 1 | 120 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1174 |
Jan Sluka | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Milan Macura | 3 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Ján Fecák | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Milan Tecl | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Vratislav Morkus | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
3. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 150 | ||
Josef Barták | 3 : 0 | 150 | |
3. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 210 | ||
Václav Fajta | 3 : 0 | 150 | |
David Belada | 2 : 3 | 60 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1251 |
Aleš Kubíček | 2 : 3 | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 2 | 0 | |
Libor Přibyl | 3 : 1 | 0 | |
Pavel Beneš | 2 : 3 | 0 | |
Miloš Liška | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 835 |
Martin Schuller | 2 : 3 | 0 | |
Ivan Eibner | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 0 | |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1539 |
bye | 3 : | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 2 | 0 | |
Petr Rohun | 2 : 3 | 0 | |
Marek Koutník | 3 : 1 | 0 | |
Milan Průcha | 2 : 3 | 0 | |
Ján Fecák | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 839 |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 3 : 0 | 0 | |
Ivo Koranda | 0 : 3 | 0 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.02.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1485 |
Petr Podaný | 3 : 1 | 0 | |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Milan Čermák | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Míka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1071 |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 wo. | 0 | |
Roman Pross | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 0 | |
Michal Jirka | 1 : 3 | 0 | |
3. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 250 | ||
Michal Novotný | 3 : 0 | 125 | |
Michael Schneider | 3 : 0 | 125 | |
3. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 60 | ||
Lukáš Svoboda | 3 : 2 | 60 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 680 |
Josef Fanta | 1 : 3 | 0 | |
Petr Vosátka | 3 : 1 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 2 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Ryšavý | 1 : 3 | 0 | |
Milan Tecl | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - D, 14.01.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 409 |
Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1553 |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 0 | |
Martin Paroulek | 0 : 3 | 0 | |
Milan Čermák | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Čaboun | 0 : 3 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 2 | 0 | |
3. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 180 | ||
Václav Fajta jun. | 3 : 1 | 80 | |
Ondřej Sotona | 3 : 0 | 100 | |
3. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 100 | ||
Tomáš Bruner | 3 : 0 | 100 | |
Mistrovský turnaj mužů - D, 10.12.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 715 |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 859 |
bye | 3 : 0 | ||
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 2 | 0 | |
Pavel Šlemr | 3 : 2 | 0 | |
Martin Koša | 3 : 1 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 873 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 938 |
Jiří Vágner | 3 : 1 | 0 | |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | |
Martin Paroulek | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 842 |
Martin Sochůrek | 1 : 3 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 wo. | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 0 | |
Alena Zajícová | 3 : 0 | 0 | |
Michal Viktora | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - D, 12.11.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 569 |
Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1109 |
bye | 3 : | 0 | |
Patrik Schneider | 0 : 3 | 0 | |
Jan Bílý | 3 : 1 | 0 | |
Jan Hummel | 3 : 1 | 0 | |
Milan Čermák | 3 : 0 | 0 | |
Petr Volný | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1012 |
Václav Němec | 3 : 0 | 0 | |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 0 | |
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Kollár | 1 : 3 | 0 | |
David Hálek | 3 : 0 wo. | 0 | |
3. liga muži E, 19.10.2014 | Body celkem: 225 | ||
Kryštof Koláček | 3 : 0 | 125 | |
Lukáš Svoboda | 3 : 1 | 100 | |
III. Liga mužů E, 18.10.2014 | Body celkem: 150 | ||
Karel Prokeš | 3 : 0 | 75 | |
Pavel Klema | 3 : 0 | 75 | |
Mistrovský turnaj mužů - D, 15.10.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 634 |
Mistrovský turnaj mužů - D, 10.09.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 504 |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.06.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 705 |
Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 786 |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | |
Adam Marcinik | 3 : 0 | 0 | |
Jan Hummel | 2 : 3 | 0 | |
Miloš Liška | 3 : 1 | 0 | |
Chris Owen | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 14.05.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 478 |
Mistrovský turnaj muži - D, 16.04.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 493 |
Mistrovský turnaj mužů D, 12.02.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 489 |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 759 |
Matej Polák | 0 : 3 | 0 | |
Martin Muller | 3 : 2 | 0 | |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 0 | |
Josef Fanta | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 15.01.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 414 |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 560 |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 531 |
Pavel Šlemr | 3 : 0 wo. | 0 | |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 0 | |
Martin Vostatek | 2 : 3 | 0 | |
Radek Krechler | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.11.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 713 |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 528 |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 0 | |
Petr Volný | 1 : 3 | 0 | |
Vladimír Hlavatý | 3 : 1 | 0 | |
Matej Polák | 3 : 1 | 0 | |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj muži D, 16.10.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 516 |
1.Squashexpert, 11.09.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 411 |
Mužský turnaj D Rychnov, 16.06.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 485 |
Mistrovský turnaj mužů D, 12.06.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 477 |
Mistrovský turnaj mužů D, 15.05.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 416 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.