Ročník: 2000
Klub: TORNÁDO SQUASH MOST, z.s.
Družstvo:Tornádo Squash "A"
Registrační číslo: 1855
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 30 | (15) | 16541 | (2491) | ||
01.02.2024 | 45 | (17) | 14050 | (3999) | ||
01.01.2024 | 62 | (-1) | 10051 | (0) | ||
01.12.2023 | 61 | (-12) | 10051 | (-1986) | ||
01.11.2023 | 49 | (-14) | 12037 | (-4060) | ||
01.10.2023 | 35 | (-2) | 16097 | (0) | ||
01.09.2023 | 33 | (0) | 16097 | (0) | ||
01.08.2023 | 33 | (0) | 16097 | (0) | ||
01.07.2023 | 33 | (0) | 16097 | (0) | ||
01.06.2023 | 33 | (0) | 16097 | (0) | ||
01.05.2023 | 33 | (11) | 16097 | (2209) | ||
01.04.2023 | 44 | (6) | 13888 | (1787) | ||
01.03.2023 | 50 | (2) | 12101 | (0) | ||
01.02.2023 | 52 | (-1) | 12101 | (-1470) | ||
01.01.2023 | 51 | (-3) | 13571 | (0) | ||
01.12.2022 | 48 | (14) | 13571 | (2717) | ||
01.11.2022 | 62 | (10) | 10854 | (1871) | ||
01.10.2022 | 72 | (-16) | 8983 | (-2053) | ||
01.09.2022 | 56 | (2) | 11036 | (0) | ||
01.08.2022 | 58 | (0) | 11036 | (0) | ||
01.07.2022 | 58 | (4) | 11036 | (0) | ||
01.06.2022 | 62 | (3) | 11036 | (0) | ||
01.05.2022 | 65 | (-4) | 11036 | (-60) | ||
01.04.2022 | 61 | (16) | 11096 | (2044) | ||
01.03.2022 | 77 | (0) | 9052 | (0) | ||
01.02.2022 | 77 | (-13) | 9052 | (-2238) | ||
01.01.2022 | 64 | (0) | 11290 | (0) | ||
01.12.2021 | 64 | (-2) | 11290 | (-638) | ||
01.11.2021 | 62 | (18) | 11928 | (1529) | ||
01.10.2021 | 80 | (23) | 10399 | (2053) | ||
01.09.2021 | 103 | (0) | 8346 | (0) | ||
01.08.2021 | 103 | (0) | 8346 | (0) | ||
01.07.2021 | 103 | (-2) | 8346 | (0) | ||
01.06.2021 | 101 | (-1) | 8346 | (0) | ||
01.03.2021 | 100 | (-1) | 8346 | (0) | ||
01.11.2020 | 99 | (1) | 8346 | (0) | ||
01.10.2020 | 100 | (-4) | 8346 | (0) | ||
01.04.2020 | 96 | (-40) | 8346 | (-4957) | ||
01.03.2020 | 56 | (-14) | 13303 | (-2550) | ||
01.02.2020 | 42 | (-6) | 15853 | (-846) | ||
01.01.2020 | 36 | (-18) | 16699 | (-5600) | ||
01.12.2019 | 18 | (-2) | 22299 | (-1178) | ||
01.11.2019 | 16 | (-1) | 23477 | (-825) | ||
01.10.2019 | 15 | (1) | 24302 | (0) | ||
01.09.2019 | 16 | (0) | 24302 | (0) | ||
01.08.2019 | 16 | (0) | 24302 | (0) | ||
01.07.2019 | 16 | (0) | 24302 | (0) | ||
01.06.2019 | 16 | (0) | 24302 | (-1044) | ||
01.05.2019 | 16 | (0) | 25346 | (0) | ||
01.04.2019 | 16 | (2) | 25346 | (1379) | ||
01.03.2019 | 18 | (0) | 23967 | (345) | ||
01.02.2019 | 18 | (3) | 23622 | (1139) | ||
01.01.2019 | 21 | (4) | 22483 | (1295) | ||
01.12.2018 | 25 | (6) | 21188 | (3266) | ||
01.11.2018 | 31 | (-2) | 17922 | (-1661) | ||
01.10.2018 | 29 | (-3) | 19583 | (-1133) | ||
01.09.2018 | 26 | (0) | 20716 | (0) | ||
01.08.2018 | 26 | (0) | 20716 | (0) | ||
01.07.2018 | 26 | (0) | 20716 | (0) | ||
01.06.2018 | 26 | (9) | 20716 | (3249) | ||
01.05.2018 | 35 | (-21) | 17467 | (-7198) | ||
01.04.2018 | 14 | (0) | 24665 | (-954) | ||
01.03.2018 | 14 | (0) | 25619 | (0) | ||
01.02.2018 | 14 | (-1) | 25619 | (-787) | ||
01.01.2018 | 13 | (0) | 26406 | (40) | ||
01.12.2017 | 13 | (1) | 26366 | (0) | ||
01.11.2017 | 14 | (2) | 26366 | (480) | ||
01.10.2017 | 16 | (0) | 25886 | (-111) | ||
01.09.2017 | 16 | (0) | 25997 | (0) | ||
01.07.2017 | 16 | (0) | 25997 | (0) | ||
01.06.2017 | 16 | (0) | 25997 | (0) | ||
01.05.2017 | 16 | (-2) | 25997 | (-564) | ||
01.04.2017 | 14 | (3) | 26561 | (1603) | ||
01.03.2017 | 17 | (-1) | 24958 | (-311) | ||
01.02.2017 | 16 | (4) | 25269 | (2791) | ||
01.01.2017 | 20 | (2) | 22478 | (700) | ||
01.12.2016 | 22 | (-1) | 21778 | (0) | ||
01.11.2016 | 21 | (6) | 21778 | (1775) | ||
01.10.2016 | 27 | (5) | 20003 | (1927) | ||
01.09.2016 | 32 | (0) | 18076 | (0) | ||
01.06.2016 | 32 | (7) | 18076 | (1548) | ||
01.05.2016 | 39 | (-2) | 16528 | (100) | ||
01.04.2016 | 37 | (4) | 16428 | (781) | ||
01.03.2016 | 41 | (4) | 15647 | (1571) | ||
01.02.2016 | 45 | (-6) | 14076 | (-668) | ||
01.01.2016 | 39 | (13) | 14744 | (8213) | ||
01.12.2015 | 52 | (6) | 6531 | (1102) | ||
01.11.2015 | 58 | (-8) | 5429 | (8) | ||
01.10.2015 | 50 | (32) | 5421 | (1511) | ||
01.09.2015 | 82 | (0) | 3910 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 62 | 45 | 30 | 2024 | |||||||||
2023 | 51 | 52 | 50 | 44 | 33 | 33 | 33 | 33 | 33 | 35 | 49 | 61 | 2023 |
2022 | 64 | 77 | 77 | 61 | 65 | 62 | 58 | 58 | 56 | 72 | 62 | 48 | 2022 |
2021 | 100 | 101 | 103 | 103 | 103 | 80 | 62 | 64 | 2021 | ||||
2020 | 36 | 42 | 56 | 96 | 100 | 99 | 2020 | ||||||
2019 | 21 | 18 | 18 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 15 | 16 | 18 | 2019 |
2018 | 13 | 14 | 14 | 14 | 35 | 26 | 26 | 26 | 26 | 29 | 31 | 25 | 2018 |
2017 | 20 | 16 | 17 | 14 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 14 | 13 | 2017 | |
2016 | 39 | 45 | 41 | 37 | 39 | 32 | 32 | 27 | 21 | 22 | 2016 | ||
2015 | 82 | 50 | 58 | 52 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
František Procházka | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Kareš | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Fons Poon | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Pištěk | 3 : 0 | 300 | |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 600 | ||
Jan Mastný | 3 : 0 | 300 | |
Filip Janda | 3 : 0 | 300 | |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
David Linhart | 3 : 0 | 0 | finále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Martin Vostatek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Schuller | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 540 | ||
Tomáš Divák | 3 : 1 | 240 | |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 600 | ||
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 300 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 300 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Adam Sinkule | 2 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Strauss | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Marek | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adolf Středa | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 480 | ||
Jan Mastný | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Bodiš | 3 : 2 | 180 | |
2. liga muži B, 23.04.2023 | Body celkem: 540 | ||
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 240 | |
Jan Vacek | 3 : 0 | 300 | |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 2269 |
Filip Richtárech | 2 : 3 | 24.8 | finále |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Martin Sládeček | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 3831 |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 83.2 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 360 | ||
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 300 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 60 | |
2. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 300 | |
Jan Bílý | 3 : 0 | 300 | |
Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 3286 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 540 | ||
Michal Jeník | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 390 | ||
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 240 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 wo. | 150 | |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3610 |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | finále |
Michal Bodiš | 3 : 2 | 48 | semifinále |
František Procházka | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 09.04.2022 | Body celkem: 600 | ||
Přemek Mareš | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 300 | |
Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1895 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 2044 |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 48 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 29.01.2022 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Kolár | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 300 | |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 1080 |
Radek Hlobik | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Lukáš Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Pluhař | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
2. liga muži A, 28.11.2021 | Body celkem: 300 | ||
Miloš Liška | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 27.11.2021 | Body celkem: 240 | ||
Matouš Dlouhý | 3 : 1 | 240 | |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1450 |
Faríd Farrag | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Ondřej Souhrada | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 17.10.2021 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Divák | 3 : 0 | 300 | |
Jan Nožka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 16.10.2021 | Body celkem: 540 | ||
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 240 | |
Miloš Pospíšil | 3 : 0 | 300 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 1529 |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 8.4 | finále |
Tomáš Divák | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Tomáš Kolár | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1895 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2053 |
David Linhart | 3 : 0 | 48 | finále |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Ondrej Mazanec | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Filip Michalský | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 06.09.2020 | Body celkem: 420 | ||
Tomáš Kolár | 3 : 0 | 300 | |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži B, 05.09.2020 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 26.01.2020 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Novák | 3 : 0 | 300 | |
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 25.01.2020 | Body celkem: 540 | ||
Filip Janda | 3 : 1 | 240 | |
Martin Brňák | 3 : 0 | 300 | |
TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3258 |
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Brožovský | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 01.12.2019 | Body celkem: 600 | ||
Kamil Staněk | 3 : 0 | 300 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 30.11.2019 | Body celkem: 600 | ||
Pavel Popelka | 3 : 0 | 300 | |
Vít Novák | 3 : 0 | 300 | |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2018 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2088 |
Jakub Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 06.10.2019 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Filip | 3 : 0 | 300 | |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 05.10.2019 | Body celkem: 600 | ||
Martin Bašta | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 300 | |
1. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 1080 | ||
Daniel Vrána | 3 : 0 | 600 | |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži A, 30.03.2019 | Body celkem: 960 | ||
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 600 | |
Petr Marek | 3 : 2 | 360 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 4117 |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Petr Martin | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 2 | 62.4 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2550 |
Karím Farrag | 1 : 2 | 32 | 13. - 14. |
Ondřej Ertl | 2 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 27.01.2019 | Body celkem: 600 | ||
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 960 | ||
Petr Veselý st. | 3 : 2 | 360 | |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 600 | |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 3444 |
Jason Turner | 3 : 0 | 82 | finále |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Petr Veselý | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
František Procházka | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1680 |
Vojtěch Hanzal | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Kamil Staněk | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Karel Svoboda | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 3620 |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
David Zeman | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Marek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Marek Hlaváč | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 800 | ||
Jan Sluka | 3 : 0 | 500 | |
Petr Zlámal | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 600 | ||
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 200 | |
Ondřej Bořil | 3 : 1 | 400 | |
Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 3266 |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Vlček | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Michal Bodiš | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 2205 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Veselý | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Petr Volný | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 14.10.2018 | Body celkem: 960 | ||
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 360 | |
1. liga muži A, 13.10.2018 | Body celkem: 480 | ||
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 240 | |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 240 | |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2165 |
Jakub Zapala | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Patrik Neuwirth | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Matyáš Dufek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 193 | Body celkem: 3249 |
Lukáš Matoušek | 2 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Zatřepálek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 07.04.2018 | Body celkem: 360 | ||
Joseph White | 0 : 3 | 0 | |
Heiko Schwarzer | 2 : 3 | 240 | |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 120 | |
MR ženy, muži, masters, 01.03.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 3638 |
Martin Volf | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Steiner | 3 : 1 | 83.2 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 28.01.2018 | Body celkem: 500 | ||
Marek Lapáček | 2 : 3 | 200 | |
Jan Mašek | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži B, 27.01.2018 | Body celkem: 300 | ||
Martin Volf | 3 : 2 | 300 | |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 3025 |
Jiří Vlček | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Petr Marek | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 12. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Martin Švec | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 596 | Body celkem: 8672 |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 200 | finále |
Filip Strouhal | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 03.12.2017 | Body celkem: 400 | ||
Petr Marek | 3 : 1 | 400 | |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 02.12.2017 | Body celkem: 960 | ||
Petr Zlámal | 3 : 2 | 360 | |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 22.10.2017 | Body celkem: 840 | ||
Martin Volf | 3 : 1 | 480 | |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 360 | |
1. liga muži B, 21.10.2017 | Body celkem: 1080 | ||
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 600 | |
Marek Lapáček | 3 : 1 | 480 | |
Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3386 |
Lukáš Jelínek | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kubát | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3298 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jaroslav Čech | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Jelínek | 2 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Jan Čaboun | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 6058 |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 80 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 3551 |
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Petr Marek | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 08.04.2017 | Body celkem: 120 | ||
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 120 | |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 3687 |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 20 | finále |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jiří Vlček | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 193 | Body celkem: 3637 |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | finále |
Marek Lapáček | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Martin Volf | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3980 |
Jaroslav Čech | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Roman Kubričan | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Václavek | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 6654 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Filip Strouhal | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 29.01.2017 | Body celkem: 360 | ||
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 360 | |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3581 |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 262 | Body celkem: 4210 |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 80 | finále |
Ondřej Pavelka | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Petr Marek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 6382 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 04.12.2016 | Body celkem: 600 | ||
Petr Zlámal | 3 : 0 | 600 | |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 03.12.2016 | Body celkem: 720 | ||
Michal Valenta | 3 : 0 | 600 | |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 120 | |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1670 |
Jan Čaboun | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Volný | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Kamil Staněk | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jakub Stupka | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 1576 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 1710 |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 33 | 39. - 40. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 wo. | 0 | 37. - 40. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 33. - 40. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 52.8 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 22 | 33. - 64. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 26.4 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 23.10.2016 | Body celkem: 360 | ||
Marek Lapáček | 2 : 3 | 240 | |
Michal Kareš | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži A, 22.10.2016 | Body celkem: 1080 | ||
Michal Valenta | 3 : 0 | 600 | |
Petr Zlámal | 3 : 1 | 480 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3332 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jakub Kosinka | 1 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Zatřepálek | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
Michal Jirka | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 2428 |
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 43.2 | 21. - 22. |
Dan Kolínský | 3 : 0 | 72 | 21. - 24. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Martin Volf | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Radim Valášek | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Chodovské A, (B19), 17.09.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4525 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 3662 |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jiří Vlček | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
David Pavlů | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Petr's Cup - muži B, 28.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3411 |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 49.2 | finále |
Adam Kilián | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Martin Olič | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
2. liga Muži B 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 300 | ||
Martin Schuller | 3 : 0 | 300 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 360 | ||
Dan Kolínský | 3 : 2 | 360 | |
2. liga Muži B 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 540 | ||
Petr Ščučinský | 3 : 1 | 240 | |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 300 | |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 2682 |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 52.48 | 3. - 4. |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Robert Michalec | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Jiří Borovička | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 2973 |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | finále |
Michal Valenta | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Jakub Stupka | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Michal Jirka | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Martin Šetina | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
2. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 500 | ||
Martin Kříž | 3 : 0 | 250 | |
Kamil Horáček | 3 : 0 | 250 | |
2. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 500 | ||
Kamil Horáček | 3 : 0 | 250 | |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 250 | |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1809 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 1973 |
Jan Ryba | 3 : 0 wo. | 40 | 31. - 32. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 32 | 29. - 32. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 32 | 25. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6997 | Body za soupeře: 345 | Body celkem: 7342 |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 wo. | 100 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 120 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 125 | 1. - 16. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1626 |
Aleš Knotek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 18. |
Jan Daňsa | 3 : 2 | 24 | 17. - 20. |
Ondřej Kožina | 3 : 2 | 24 | 17. - 24. |
Václav Uhlíř | 3 : 1 | 32 | 17. - 32. |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
junioři A, (B17), 09.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 421 | Body celkem: 6504 |
Matouš Sochůrek | 2 : 3 | 72 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Filip Franc | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B17), 19.12.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 5609 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
2. liga Muži B 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 500 | ||
Filip Čerňanský | 3 : 0 | 250 | |
Martin Kříž | 3 : 0 | 250 | |
2. liga Muži B 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 500 | ||
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 250 | |
Jan Bílý | 3 : 0 | 250 | |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2137 |
Michal Jirka | 2 : 3 | 32 | 27. - 28. |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 16 | 25. - 28. |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 48 | 25. - 32. |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 32 | 17. - 32. |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
junioři A, (B17), 28.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 436 | Body celkem: 7696 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 105.6 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1753 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 1901 |
Martin Schuller | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 29. - 32. |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 16 | 25. - 32. |
Jakub Stupka | 1 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
muži B, 14.11.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2034 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Šetina | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Marek Hlaváč | 3 : 2 | 30 | 9. - 16. |
Lukáš Levinský | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Tomáš Strmiska | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
2. liga Muži B 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 450 | ||
Martin Kříž | 3 : 0 | 250 | |
Martina Kakosová | 3 : 1 | 200 | |
2. liga Muži B 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 500 | ||
Jan Bílý | 3 : 0 | 250 | |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 250 | |
junioři A, (B17), 03.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5021 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 2 : 3 | 51.2 | semifinále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2129 |
Petr Volný | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
Petr Steiner | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Patrik Rohun | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
CZC Squash cup, 12.09.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1427 |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Harry Londy | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Jan Mastný | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4921 |
Matouš Sochůrek | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 50 | ||
Martin Pučelík | 1 : 3 | 50 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 500 | ||
Petr Ščučinský | 3 : 0 | 250 | |
Martin Muller | 3 : 0 | 250 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1455 |
Ivan Eibner | 3 : 0 | 0 | |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 0 | |
Filip Nosek | 1 : 3 | 0 | |
Martin Paroulek | 3 : 2 | 0 | |
Milan Tecl | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1749 |
bye | 3 : | 0 | |
Ivan Eibner | 3 : 0 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jirka | 3 : 0 | 0 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 450 | ||
Martin Paroulek | 3 : 0 | 250 | |
Pavel Kyselý | 3 : 1 | 200 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 350 | ||
Martin Muller | 3 : 0 | 250 | |
Martin Pučelík | 2 : 3 | 100 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2294 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 2 | 0 | |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 4615 |
bye | 3 : | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 1 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 2 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 14.12.2014 | Body celkem: 400 | ||
Martin Kříž | 3 : 1 | 200 | |
Petr Valášek | 3 : 1 | 200 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 150 | ||
Jakub Borovský | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Míka | 3 : 2 | 150 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1736 |
Petr Podaný | 3 : 0 | 0 | |
Martin Schuller | 3 : 0 | 0 | |
Filip Nosek | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 3 : 2 | 0 | |
Petr Martin | 3 : 2 | 0 | |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 472 | Body celkem: 7167 |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 327 | Body celkem: 4071 |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 0 | |
Dávid Dvonč | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1423 |
Martin Paroulek | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 0 | |
Petr Volný | 3 : 1 | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 0 | 0 | |
Aleš Knotek | 1 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 0 | |
3 liga muži sk.D, 19.10.2014 | Body celkem: 120 | ||
Martin Keliš | 3 : 1 | 120 | |
3 liga muži sk. D, 19.10.2014 | Body celkem: 150 | ||
Radek Krechler | 3 : 0 | 150 | |
2. liga muži C, 18.10.2014 | Body celkem: 300 | ||
Pavel Říha | 3 : 0 | 150 | |
Martin Paroulek | 3 : 0 | 150 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 201 | Body celkem: 3900 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 2 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4399 |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 17.05.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2747 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 1 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 379 | Body celkem: 7663 |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 522 | Body celkem: 7859 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 386 | Body celkem: 7081 |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Béna | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 21.12.2013 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 2610 |
bye | 3 : | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matěj Příman | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jakub Matějka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 344 | Body celkem: 4981 |
bye | 3 : 0 | ||
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Josef Maťas | 2 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 368 | Body celkem: 5599 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.