Profil hráče

Karím Farrag

Ročník: 2003
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - PRESPON
Registrační číslo: 4153

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 17. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (05/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (03/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 5. (10/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 7. (09/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2021 27 (-8) 21065 (-1592)
01.09.2021 19 (0) 22657 (0)
01.08.2021 19 (0) 22657 (0)
01.07.2021 19 (0) 22657 (0)
01.06.2021 19 (0) 22657 (0)
01.03.2021 19 (0) 22657 (0)
01.11.2020 19 (12) 22657 (4237)
01.10.2020 31 (1) 18420 (840)
01.04.2020 32 (-4) 17580 (-1651)
01.03.2020 28 (-11) 19231 (-4185)
01.02.2020 17 (0) 23416 (-100)
01.01.2020 17 (2) 23516 (1496)
01.12.2019 19 (5) 22020 (2447)
01.11.2019 24 (3) 19573 (-1171)
01.10.2019 27 (-4) 20744 (-869)
01.09.2019 23 (0) 21613 (0)
01.08.2019 23 (0) 21613 (0)
01.07.2019 23 (0) 21613 (0)
01.06.2019 23 (-3) 21613 (-965)
01.05.2019 20 (1) 22578 (-500)
01.04.2019 21 (9) 23078 (3325)
01.03.2019 30 (7) 19753 (2293)
01.02.2019 37 (7) 17460 (1500)
01.01.2019 44 (2) 15960 (700)
01.12.2018 46 (-9) 15260 (-1331)
01.11.2018 37 (8) 16591 (1286)
01.10.2018 45 (11) 15305 (1459)
01.09.2018 56 (0) 13846 (0)
01.08.2018 56 (0) 13846 (0)
01.07.2018 56 (-1) 13846 (0)
01.06.2018 55 (11) 13846 (1745)
01.05.2018 66 (8) 12101 (1096)
01.04.2018 74 (-2) 11005 (0)
01.03.2018 72 (-1) 11005 (180)
01.02.2018 71 (-3) 10825 (-425)
01.01.2018 68 (18) 11250 (1163)
01.12.2017 86 (71) 10087 (4516)
01.11.2017 157 (-5) 5571 (0)
01.10.2017 152 (41) 5571 (1599)
01.09.2017 193 (-4) 3972 (0)
01.07.2017 189 (-1) 3972 (0)
01.06.2017 188 (80) 3972 (1635)
01.05.2017 268 (145) 2337 (1302)
01.04.2017 413 (3) 1035 (0)
01.03.2017 416 (-1) 1035 (-75)
01.02.2017 415 (87) 1110 (420)
01.01.2017 502 (117) 690 (390)
01.12.2016 619 (-169) 300 (-540)
01.11.2016 450 (56) 840 (250)
01.10.2016 506 (-7) 590 (0)
01.09.2016 499 (4) 590 (0)
01.06.2016 503 (0) 590 (0)
01.05.2016 503 (-7) 590 (0)
01.04.2016 496 (-3) 590 (0)
01.03.2016 493 (-2) 590 (50)
01.02.2016 491 (-3) 540 (0)
01.01.2016 488 (-89) 540 (74)
01.12.2015 399 (-399) 466 (466)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20211919191919272021
20201717283231192020
20194437302120232323232724192019
20186871727466555656564537462018
2017502415416413268188189193152157862017
20164884914934965035034995064506192016
20153992015

Seznam zápasů

Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 , 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
600
Radek Hlobík  3 : 1 400
Jakub Vavřík  2 : 3 200
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Radim Jurášek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Kristián Mráček  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Karel Wanke ml.  3 : 0 130 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
336
Body celkem:
4237
Petr Marek  1 : 2 48 9. - 10.
Michal Bodiš  2 : 1 72 9. - 12.
Ondřej Uherka  2 : 0 120 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 96 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4095
Radim Jurášek  3 : 0 60
Luboš Walter ml.  3 : 0 60
Marek Panáček  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 96
 1. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
840
Martin Ředina  3 : 0 600
Ondřej Pavelka  2 : 3 240
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3453
Body za soupeře:
322
Body celkem:
3775
Ondřej Vorlíček  3 : 0 wo. 52 17. - 18.
Ondřej Kožina  3 : 0 104 17. - 20.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 83.2 17. - 24.
Dan Teuchner  3 : 1 83.2 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
437
Body celkem:
7721
Šimon Makovský  3 : 1 166.4 3. - 4.
Luboš Walter ml.  1 : 3 41.6 semifinále
Kristián Mráček  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Petr Nohel ml.  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
František Procházka  3 : 0 260 finále
Alex Kelar  3 : 0 208 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži A, 25.01.2020 Body celkem:
1200
Jáchym Mráček  3 : 0 600
Lukáš  Kamp  3 : 0 600
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Petr Veselý st.  2 : 0 90 13. - 14.
Petr Steiner  2 : 0 wo. 45 13. - 16.
Heiko Schwarzer  1 : 2 36 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Ladislav Procházka  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži A, 01.12.2019 Body celkem:
1200
Petr Kopecký  3 : 0 600
Ondřej Pavelka  3 : 0 600
 1. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
600
Petr Veselý st.  3 : 0 600
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
660
Body celkem:
8736
Karel Matoušek  3 : 0 200 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 160 semifinále
František Procházka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Tomáš Šťastný  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
198
Body celkem:
2047
Ondřej Kožina  2 : 0 72 27. - 28.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 25. - 28.
Martin Sopko  2 : 0 72 25. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 2 0 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 54 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2123
Pavel Bodiš  2 : 0 56 17. - 18.
Petr Veselý st.  2 : 0 56 17. - 20.
Jakub Zapala  2 : 0 56 17. - 24.
Vlastimil Kozák  2 : 0 42 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3592
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 10.
Jakub Zapala  2 : 1 60 9. - 12.
Roman Kubričan  2 : 0 100 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 80 1. - 32.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
1000
Radim Valášek  3 : 0 500
Martin Ředina  3 : 0 500
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
800
Petr Podaný  3 : 1 400
Aleš Kubíček  3 : 1 400
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
269
Body celkem:
4948
Walter Herold  Veedla  3 : 0 120 finále
Adam Jiroušek  3 : 1 76.8 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Vojtěch Martinovský  3 : 0 120 finále
Faríd Farrag  3 : 0 96 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3361
Body za soupeře:
265
Body celkem:
3626
Viktor Byrtus  0 : 3 0 17. - 18.
Petr Veselý st.  3 : 0 104 17. - 20.
Filip Kočárek  3 : 1 83.2 17. - 24.
Petr Veselý  3 : 0 78 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3598
Joseph White  0 : 3 0 finále
Jiří Vlček  3 : 2 48 semifinále
Jaroslav Cerman  3 : 2 36 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 50 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2634
Marek Koutník  2 : 1 48 13. - 14.
Michal Jirka  2 : 1 48 13. - 16.
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 9. - 16.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 0 64 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Adam Sinkule  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4500
Viktor Nezveda  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Lukáš Krejčí  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
700
Martin Volf  2 : 3 200
Radek Hlobík  3 : 0 500
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
800
Ladislav Burián  3 : 1 400
Jakub Vavřík  3 : 1 400
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
700
Martin Ředina  3 : 2 300
Tomáš Strmiska  3 : 1 400
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2025
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3008
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3294
Michal Jirka  2 : 0 96 19. - 20.
Jakub Zapala  1 : 2 38.4 17. - 20.
Matyáš Dufek  2 : 1 57.6 17. - 24.
Jakub Vavřík  2 : 1 57.6 17. - 32.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
212
Body celkem:
2560
Petr Nohel ml.  2 : 1 43.2 19. - 20.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 20.
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 72 17. - 24.
Jakub Zapala  2 : 1 43.2 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
Dan Teuchner  3 : 0 54 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5742
Jáchym Mráček  2 : 3 64 finále
Luboš Walter ml.  3 : 2 76.8 semifinále
František Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 80 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
165
Body celkem:
1901
Adam Sinkule  2 : 0 50 13. - 14.
Petr Kopecký  2 : 0 50 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Erik Jakobsson  1 : 3 10 1. - 16.
Roman Šebela  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
155
Body celkem:
1891
Adam Sinkule  2 : 0 50 13. - 14.
Jan Čaboun  2 : 0 50 13. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
140
Matyáš Dufek  1 : 3 140
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2866
Martin Ředina  0 : 3 0 9. - 10.
Aleš Kubíček  3 : 2 48 9. - 12.
Marek Hlaváč  3 : 2 48 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 16 1. - 16.
Michal Jirka  3 : 2 38.4 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
700
David Neugebauer  3 : 0 700
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Jan Ryba  0 : 3 0
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1798
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1868
Dan Teuchner  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Adam Sinkule  0 : 2 0 25. - 28.
David Orálek  2 : 1 43.2 25. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
180
Jaroslav Čech  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 180
 Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Karel Matoušek  3 : 0 260 finále
František Procházka  3 : 0 208 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
682
Body celkem:
9439
Karel Matoušek  3 : 0 220 finále
František Procházka  3 : 0 176 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1403
Ondřej Jánský  2 : 0 32.8 17. - 18.
Lukáš Matoušek  2 : 1 19.68 17. - 20.
Petr Podaný  2 : 0 32.8 17. - 24.
Jaroslav Sezemský  2 : 1 19.68 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Brož  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2499
Petr Marek  0 : 2 0 5. - 6.
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Patrik Neuwirth  1 : 3 12 čtvrtfinále
Michal Kareš  3 : 1 40 1. - 16.
Tomáš Strmiska  3 : 0 40 1. - 32.
David Orálek  3 : 0 30 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Jakub Šichnárek  0 : 3 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
700
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
David Neugebauer  3 : 0 700
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1377
Filip Šarboch  2 : 0 33.6 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Zdeněk Barták  3 : 0 21 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
140
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Jakub Zapala  1 : 3 140
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
0
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
Jakub Šichnárek  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3004
Vojtěch Hanzal  2 : 3 32 9. - 10.
Jan Rutterle  3 : 0 80 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 80 9. - 16.
Petr Nohel ml.  2 : 3 32 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 64 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4000
Marek Panáček  1 : 3 21.6 5. - 6.
Adam Jiroušek  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 1 72 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1599
Petr Nohel ml.  2 : 0 38.4 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Rudolf Korbelář  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Zach  3 : 0 19.2 1. - 32.
Radek Dudešek  3 : 0 14.4 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3807
Šimon Makovský  2 : 3 48 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 2 60 1. - 16.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
151
Body celkem:
1635
Adam Sinkule  3 : 0 40 19. - 20.
Petr Nohel ml.  2 : 3 16 17. - 20.
Jan Sluka  3 : 0 40 17. - 24.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4168
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 70
Adam Sinkule  3 : 2 42
Benjamin Bergel  1 : 3 22.4
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4357
Adam Sinkule  2 : 3 51.2 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1097
Vladimír Hlavatý  3 : 0 wo. 12 9. - 10.
Petr Podaný  3 : 2 14.4 9. - 12.
Jiří Jílek  3 : 0 24 9. - 16.
Martin Vostatek  2 : 3 9.6 1. - 16.
Radek Dudešek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži C, 09.04.2017 Body celkem:
150
Alena Procházková  3 : 0 150
 2. Liga Muži C, 08.04.2017 Body celkem:
225
Michal Viktora  3 : 0 150
 bye  3 : 0 wo. 75
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3349
Michal Macíček   3 : 0 96 7. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 19.2 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
255
Body celkem:
3492
Petr Nohel ml.  3 : 0 84 5. - 6.
Kristián Mráček  3 : 0 84 5. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Adam Bauer  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 208 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 156 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži C, 29.01.2017 Body celkem:
320
Jakub Vaněk  3 : 1 160
Jiří Laštovica  3 : 1 160
 2. Liga Muži C, 28.01.2017 Body celkem:
105
 bye  3 : 0 wo. 75
Tomáš Valta  1 : 3 30
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
428
Body celkem:
7123
Marek Panáček  1 : 3 40 finále
Jáchym Mráček  3 : 1 128 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 120 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3990
Filip Šarboch  3 : 1 76.8 5. - 6.
Adam Jiroušek  3 : 2 wo. 57.6 5. - 8.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 2 48 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 64 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Luboš Walter ml.  3 : 0 180 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 144 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 04.12.2016 Body celkem:
270
Pavel Kalina  3 : 1 120
David Prouza  3 : 0 150
 2. Liga Muži C, 03.12.2016 Body celkem:
120
Tomáš Valta  2 : 3 60
Adam Urban  2 : 3 60
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Luboš Walter ml.  3 : 0 180 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 144 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 23.10.2016 Body celkem:
150
Matouš Dlouhý  2 : 3 100
Ladislav Cáp  1 : 3 50
 2. Liga Muži C, 22.10.2016 Body celkem:
100
Ondřej Kožina  0 : 3 0
Martina Kakosová  2 : 3 100
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3176
Adam Jiroušek  3 : 0 90 11. - 12.
Matyáš Dufek  1 : 3 18 9. - 12.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 90 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 160 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 120 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2956
Marek Panáček  2 : 3 32 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 1 64 9. - 12.
Michal Macíček   3 : 0 80 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 64 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
402
Body celkem:
6160
Kristián Mráček  3 : 0 160 3. - 4.
Luboš Walter ml.  1 : 3 32 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 120 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
241
Body celkem:
5472
Matúš Maťas  3 : 2 86.4 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Adam Jiroušek  3 : 2 67.2 3. - 4.
Luboš Walter ml.  2 : 3 44.8 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
50
Matěj Sezemský  2 : 3 50
Jiří Škop  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5628
Šimon Makovský  1 : 3 31.2 5. - 6.
Luboš Walter ml.  3 : 0 156 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 2 78 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Faríd Farrag  3 : 0 260 finále
František Procházka  3 : 0 208 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Alex Kelar  3 : 0 160 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 128 semifinále
David Linhart  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3533
Adam Sinkule  1 : 3 21.6 7. - 8.
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 43.2 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Příman  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4929
Luboš Walter ml.  2 : 3 57.6 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3909
Vojtěch Hanzal  2 : 3 48 7. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 24 5. - 8.
Šimon Makovský  2 : 3 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
612
Body celkem:
9369
Faríd Farrag  3 : 0 220 finále
Karel Matoušek  3 : 2 105.6 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 132 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 37
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
46
Body celkem:
540
Vojtěch Hanzal  3 : 2 8.64 37. - 38.
Aleš Hantl  3 : 2 8.64 37. - 40.
Jaroslav Janda  2 : 3 5.76 33. - 40.
Matěj Novák  3 : 0 14.4 33. - 48.
Radim Valášek  3 : 2 8.64 33. - 64.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 1. - 64.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2008
Jakub Karafiát  3 : 0 50 11. - 12.
Jáchym Mráček  2 : 3 20 9. - 12.
Marek Holub  3 : 0 50 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 10 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 40 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4157
Jáchym Mráček  3 : 2 60 finále
Adam Jiroušek  3 : 1 64 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3616
Vojtěch Hanzal  2 : 3 40 9. - 10.
Jáchym Mráček  3 : 0 100 9. - 12.
Luboš Walter ml.  3 : 2 60 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Tadeáš Lestly  3 : 1 64 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Matúš Maťas  3 : 2 86.4 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 28.8 semifinále
Adam Sinkule  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Filip Šipoš  3 : 1 72 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
539
Body celkem:
9296
Jáchym Mráček  3 : 1 176 finále
Jakub Gogol  3 : 0 176 semifinále
Adam Otčenáš  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
209
Body celkem:
5634
Kristián Mráček  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
261
Body celkem:
3491
 bye  3 : 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Filip Šipoš  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
532
Body celkem:
7816
František Procházka  3 : 0 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
217
Body celkem:
3770
Šimon Makovský  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  2 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3575
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
272
Body celkem:
3775
Kristián Mráček  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 2 0
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
532
Body celkem:
7234
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6678
Marek Panáček  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
220
Body celkem:
2877
 bye  3 : 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Tadeáš Lestly  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 45
Body za pořadí:
400
Body za soupeře:
17
Body celkem:
417
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Michael Schneider  1 : 3 0
Jan Vlček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Ayham Ghanem  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
395
Body celkem:
6153
 bye  3 : 0
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2905
Matyáš Smetana  0 : 3 wo. 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2083
Vojtěch Hanzal  2 : 3 0
Martin Filip  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
 bye  3 :  0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
212
Body celkem:
2668
Filip Strouhal  0 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 wo. 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 wo. 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5001
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4827
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9814
Body za soupeře:
606
Body celkem:
10420
Karel Matoušek  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Martin Mach  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
504
Body celkem:
7841
Karel Matoušek  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4494
 bye  3 : 0
Matyáš Samuel Studnička  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 2 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2751
Filip Strouhal  0 : 3 wo. 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2330
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Vojtěch Dřevíkovský  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
478
Body celkem:
7023
Faríd Farrag  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Jan Holzbauer  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
249
Body celkem:
3830
Faríd Farrag  3 : 0 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
Tadeáš Lestly  1 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4153
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Filip Strouhal  1 : 3 0
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 07.09.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5876
Faríd Farrag  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot