Profil hráče

Karím Farrag

Ročník: 2003
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC Hradec Králové "A"
Registrační číslo: 4153

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 20. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (05/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (11/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 11. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 8. (05/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 23 (0) 21613 (0)
01.08.2019 23 (0) 21613 (0)
01.07.2019 23 (0) 21613 (0)
01.06.2019 23 (-3) 21613 (-965)
01.05.2019 20 (1) 22578 (-500)
01.04.2019 21 (9) 23078 (3325)
01.03.2019 30 (7) 19753 (2293)
01.02.2019 37 (7) 17460 (1500)
01.01.2019 44 (2) 15960 (700)
01.12.2018 46 (-9) 15260 (-1331)
01.11.2018 37 (8) 16591 (1286)
01.10.2018 45 (11) 15305 (1459)
01.09.2018 56 (0) 13846 (0)
01.08.2018 56 (0) 13846 (0)
01.07.2018 56 (-1) 13846 (0)
01.06.2018 55 (11) 13846 (1745)
01.05.2018 66 (8) 12101 (1096)
01.04.2018 74 (-2) 11005 (0)
01.03.2018 72 (-1) 11005 (180)
01.02.2018 71 (-3) 10825 (-425)
01.01.2018 68 (18) 11250 (1163)
01.12.2017 86 (71) 10087 (4516)
01.11.2017 157 (-5) 5571 (0)
01.10.2017 152 (41) 5571 (1599)
01.09.2017 193 (-4) 3972 (0)
01.07.2017 189 (-1) 3972 (0)
01.06.2017 188 (80) 3972 (1635)
01.05.2017 268 (145) 2337 (1302)
01.04.2017 413 (3) 1035 (0)
01.03.2017 416 (-1) 1035 (-75)
01.02.2017 415 (87) 1110 (420)
01.01.2017 502 (117) 690 (390)
01.12.2016 619 (-169) 300 (-540)
01.11.2016 450 (56) 840 (250)
01.10.2016 506 (-7) 590 (0)
01.09.2016 499 (4) 590 (0)
01.06.2016 503 (0) 590 (0)
01.05.2016 503 (-7) 590 (0)
01.04.2016 496 (-3) 590 (0)
01.03.2016 493 (-2) 590 (50)
01.02.2016 491 (-3) 540 (0)
01.01.2016 488 (-89) 540 (74)
01.12.2015 399 (-399) 466 (466)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20194437302120232323232019
20186871727466555656564537462018
2017502415416413268188189193152157862017
20164884914934965035034995064506192016
20153992015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3592
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 10.
Jakub Zapala  2 : 1 60 9. - 12.
Roman Kubričan  2 : 0 100 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 80 1. - 32.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
1000
Martin Ředina  3 : 0 500
Radim Valášek  3 : 0 500
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
800
Petr Podaný  3 : 1 400
Aleš Kubíček  3 : 1 400
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
269
Body celkem:
4948
Walter Herold  Veedla  3 : 0 120 finále
Adam Jiroušek  3 : 1 76.8 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Vojtěch Martinovský  3 : 0 120 finále
Faríd Farrag  3 : 0 96 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3361
Body za soupeře:
265
Body celkem:
3626
Viktor Byrtus  0 : 3 0 17. - 18.
Petr Veselý st.  3 : 0 104 17. - 20.
Filip Kočárek  3 : 1 83.2 17. - 24.
Petr Veselý  3 : 0 78 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3598
Joseph White  0 : 3 0 finále
Jiří Vlček  3 : 2 48 semifinále
Jaroslav Cerman  3 : 2 36 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 50 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2634
Marek Koutník  2 : 1 48 13. - 14.
Michal Jirka  2 : 1 48 13. - 16.
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 9. - 16.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 0 64 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Adam Sinkule  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4500
Viktor Nezveda  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Lukáš Krejčí  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
700
Martin Volf  2 : 3 200
Radek Hlobík  3 : 0 500
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
800
Ladislav Burián  3 : 1 400
Jakub Vavřík  3 : 1 400
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
700
Martin Ředina  3 : 2 300
Tomáš Strmiska  3 : 1 400
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2025
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3008
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3294
Michal Jirka  2 : 0 96 19. - 20.
Jakub Zapala  1 : 2 38.4 17. - 20.
Matyáš Dufek  2 : 1 57.6 17. - 24.
Jakub Vavřík  2 : 1 57.6 17. - 32.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
212
Body celkem:
2560
Petr Nohel ml.  2 : 1 43.2 19. - 20.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 20.
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 72 17. - 24.
Jakub Zapala  2 : 1 43.2 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
Dan Teuchner  3 : 0 54 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5742
Jáchym Mráček  2 : 3 64 finále
Luboš Walter ml.  3 : 2 76.8 semifinále
František Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 80 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
165
Body celkem:
1901
Adam Sinkule  2 : 0 50 13. - 14.
Petr Kopecký  2 : 0 50 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Erik Jakobsson  1 : 3 10 1. - 16.
Roman Šebela  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
155
Body celkem:
1891
Adam Sinkule  2 : 0 50 13. - 14.
Jan Čaboun  2 : 0 50 13. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
140
Matyáš Dufek  1 : 3 140
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2866
Martin Ředina  0 : 3 0 9. - 10.
Aleš Kubíček  3 : 2 48 9. - 12.
Marek Hlaváč  3 : 2 48 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 16 1. - 16.
Michal Jirka  3 : 2 38.4 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
700
David Neugebauer  3 : 0 700
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
0
Jan Ryba  0 : 3 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1798
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1868
Dan Teuchner  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Adam Sinkule  0 : 2 0 25. - 28.
David Orálek  2 : 1 43.2 25. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
180
Jaroslav Čech  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 180
 Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Karel Matoušek  3 : 0 260 finále
František Procházka  3 : 0 208 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
682
Body celkem:
9439
Karel Matoušek  3 : 0 220 finále
František Procházka  3 : 0 176 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1403
Ondřej Jánský  2 : 0 32.8 17. - 18.
Lukáš Matoušek  2 : 1 19.68 17. - 20.
Petr Podaný  2 : 0 32.8 17. - 24.
Jaroslav Sezemský  2 : 1 19.68 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Brož  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2499
Petr Marek  0 : 2 0 5. - 6.
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Patrik Neuwirth  1 : 3 12 čtvrtfinále
Michal Kareš  3 : 1 40 1. - 16.
Tomáš Strmiska  3 : 0 40 1. - 32.
David Orálek  3 : 0 30 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Jakub Šichnárek  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
700
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
David Neugebauer  3 : 0 700
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1377
Filip Šarboch  2 : 0 33.6 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Zdeněk Barták  3 : 0 21 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
140
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Jakub Zapala  1 : 3 140
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
0
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
Jakub Šichnárek  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3004
Vojtěch Hanzal  2 : 3 32 9. - 10.
Jan Rutterle  3 : 0 80 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 80 9. - 16.
Petr Nohel ml.  2 : 3 32 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 64 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4000
Marek Panáček  1 : 3 21.6 5. - 6.
Adam Jiroušek  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 1 72 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1599
Petr Nohel ml.  2 : 0 38.4 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Rudolf Korbelář  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Zach  3 : 0 19.2 1. - 32.
Radek Dudešek  3 : 0 14.4 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3807
Šimon Makovský  2 : 3 48 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 2 60 1. - 16.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
151
Body celkem:
1635
Adam Sinkule  3 : 0 40 19. - 20.
Petr Nohel ml.  2 : 3 16 17. - 20.
Jan Sluka  3 : 0 40 17. - 24.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4168
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 70
Adam Sinkule  3 : 2 42
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Benjamin Bergel  1 : 3 22.4
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4357
Adam Sinkule  2 : 3 51.2 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1097
Vladimír Hlavatý  3 : 0 wo. 12 9. - 10.
Petr Podaný  3 : 2 14.4 9. - 12.
Jiří Jílek  3 : 0 24 9. - 16.
Martin Vostatek  2 : 3 9.6 1. - 16.
Radek Dudešek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži C, 09.04.2017 Body celkem:
150
Alena Procházková  3 : 0 150
 2. Liga Muži C, 08.04.2017 Body celkem:
225
Michal Viktora  3 : 0 150
 bye  3 : 0 wo. 75
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3349
Michal Macíček   3 : 0 96 7. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 19.2 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
255
Body celkem:
3492
Petr Nohel ml.  3 : 0 84 5. - 6.
Kristián Mráček  3 : 0 84 5. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Adam Bauer  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 208 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 156 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži C, 29.01.2017 Body celkem:
320
Jiří Laštovica  3 : 1 160
Jakub Vaněk  3 : 1 160
 2. Liga Muži C, 28.01.2017 Body celkem:
105
 bye  3 : 0 wo. 75
Tomáš Valta  1 : 3 30
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
428
Body celkem:
7123
Marek Panáček  1 : 3 40 finále
Jáchym Mráček  3 : 1 128 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 120 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3990
Filip Šarboch  3 : 1 76.8 5. - 6.
Adam Jiroušek  3 : 2 wo. 57.6 5. - 8.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 2 48 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 64 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Luboš Walter ml.  3 : 0 180 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 144 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 04.12.2016 Body celkem:
270
David Prouza  3 : 0 150
Pavel Kalina  3 : 1 120
 2. Liga Muži C, 03.12.2016 Body celkem:
120
Tomáš Valta  2 : 3 60
Adam Urban  2 : 3 60
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Luboš Walter ml.  3 : 0 180 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 144 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 23.10.2016 Body celkem:
150
Matouš Dlouhý  2 : 3 100
Ladislav Cáp  1 : 3 50
 2. Liga Muži C, 22.10.2016 Body celkem:
100
Ondřej Kožina  0 : 3 0
Martina Kakosová  2 : 3 100
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3176
Adam Jiroušek  3 : 0 90 11. - 12.
Matyáš Dufek  1 : 3 18 9. - 12.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 90 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 160 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 120 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2956
Marek Panáček  2 : 3 32 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 1 64 9. - 12.
Michal Macíček   3 : 0 80 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 64 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
402
Body celkem:
6160
Kristián Mráček  3 : 0 160 3. - 4.
Luboš Walter ml.  1 : 3 32 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 120 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
241
Body celkem:
5472
Matúš Maťas  3 : 2 86.4 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Adam Jiroušek  3 : 2 67.2 3. - 4.
Luboš Walter ml.  2 : 3 44.8 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
50
Matěj Sezemský  2 : 3 50
Jiří Škop  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5628
Šimon Makovský  1 : 3 31.2 5. - 6.
Luboš Walter ml.  3 : 0 156 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 2 78 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Faríd Farrag  3 : 0 260 finále
František Procházka  3 : 0 208 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Alex Kelar  3 : 0 160 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 128 semifinále
David Linhart  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3533
Adam Sinkule  1 : 3 21.6 7. - 8.
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 43.2 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Příman  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4929
Luboš Walter ml.  2 : 3 57.6 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3909
Vojtěch Hanzal  2 : 3 48 7. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 24 5. - 8.
Šimon Makovský  2 : 3 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
612
Body celkem:
9369
Faríd Farrag  3 : 0 220 finále
Karel Matoušek  3 : 2 105.6 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 132 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 37
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
46
Body celkem:
540
Vojtěch Hanzal  3 : 2 8.64 37. - 38.
Aleš Hantl  3 : 2 8.64 37. - 40.
Jaroslav Janda  2 : 3 5.76 33. - 40.
Matěj Novák  3 : 0 14.4 33. - 48.
Radim Valášek  3 : 2 8.64 33. - 64.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 1. - 64.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2008
Jakub Karafiát  3 : 0 50 11. - 12.
Jáchym Mráček  2 : 3 20 9. - 12.
Marek Holub  3 : 0 50 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 10 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 40 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4157
Jáchym Mráček  3 : 2 60 finále
Adam Jiroušek  3 : 1 64 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3616
Vojtěch Hanzal  2 : 3 40 9. - 10.
Jáchym Mráček  3 : 0 100 9. - 12.
Luboš Walter ml.  3 : 2 60 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Tadeáš Lestly  3 : 1 64 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Matúš Maťas  3 : 2 86.4 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 28.8 semifinále
Adam Sinkule  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Filip Šipoš  3 : 1 72 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
539
Body celkem:
9296
Jáchym Mráček  3 : 1 176 finále
Jakub Gogol  3 : 0 176 semifinále
Adam Otčenáš  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
209
Body celkem:
5634
Kristián Mráček  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
261
Body celkem:
3491
 bye  3 : 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Filip Šipoš  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
532
Body celkem:
7816
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
František Procházka  3 : 0 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
217
Body celkem:
3770
Šimon Makovský  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  2 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3575
 bye  3 : 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
272
Body celkem:
3775
Adam Sinkule  3 : 2 0
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
532
Body celkem:
7234
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6678
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
220
Body celkem:
2877
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Tadeáš Lestly  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 45
Body za pořadí:
400
Body za soupeře:
17
Body celkem:
417
Michael Schneider  1 : 3 0
Jan Vlček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Ayham Ghanem  3 : 0 wo. 0
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
395
Body celkem:
6153
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2905
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2083
Vojtěch Hanzal  2 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Martin Filip  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Filip Šarboch  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
212
Body celkem:
2668
Filip Strouhal  0 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 wo. 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5001
 bye  3 : 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4827
Marek Panáček  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9814
Body za soupeře:
606
Body celkem:
10420
 bye  3 :  0
Martin Mach  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
504
Body celkem:
7841
Faríd Farrag  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Filip Walter  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4494
Matyáš Samuel Studnička  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Šimon Makovský  3 : 2 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2751
Filip Strouhal  0 : 3 wo. 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2330
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Vojtěch Dřevíkovský  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
478
Body celkem:
7023
 bye  3 :  0
Jan Holzbauer  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
249
Body celkem:
3830
Faríd Farrag  3 : 0 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
Tadeáš Lestly  1 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4153
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Filip Strouhal  1 : 3 0
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 07.09.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5876
Faríd Farrag  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot