Ročník: 2002
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži C
Registrační číslo: 6124
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 350 | (-20) | 1190 | (-200) | ||
01.02.2024 | 330 | (-20) | 1390 | (0) | ||
01.01.2024 | 310 | (-2) | 1390 | (0) | ||
01.12.2023 | 308 | (43) | 1390 | (300) | ||
01.11.2023 | 351 | (-31) | 1090 | (-280) | ||
01.10.2023 | 320 | (10) | 1370 | (0) | ||
01.09.2023 | 330 | (0) | 1370 | (0) | ||
01.08.2023 | 330 | (0) | 1370 | (0) | ||
01.07.2023 | 330 | (-3) | 1370 | (0) | ||
01.06.2023 | 327 | (2) | 1370 | (0) | ||
01.05.2023 | 329 | (96) | 1370 | (600) | ||
01.04.2023 | 425 | (-5) | 770 | (0) | ||
01.03.2023 | 420 | (36) | 770 | (200) | ||
01.02.2023 | 456 | (-159) | 570 | (-1005) | ||
01.01.2023 | 297 | (-9) | 1575 | (0) | ||
01.12.2022 | 288 | (13) | 1575 | (120) | ||
01.11.2022 | 301 | (-50) | 1455 | (-481) | ||
01.10.2022 | 251 | (-4) | 1936 | (0) | ||
01.09.2022 | 247 | (2) | 1936 | (0) | ||
01.08.2022 | 249 | (2) | 1936 | (0) | ||
01.07.2022 | 251 | (-65) | 1936 | (-1242) | ||
01.06.2022 | 186 | (-18) | 3178 | (-825) | ||
01.05.2022 | 168 | (-21) | 4003 | (-540) | ||
01.04.2022 | 147 | (-3) | 4543 | (0) | ||
01.03.2022 | 144 | (-39) | 4543 | (-2274) | ||
01.02.2022 | 105 | (-8) | 6817 | (-1176) | ||
01.01.2022 | 97 | (-4) | 7993 | (-250) | ||
01.12.2021 | 93 | (-9) | 8243 | (-1236) | ||
01.11.2021 | 84 | (14) | 9479 | (661) | ||
01.10.2021 | 98 | (-12) | 8818 | (-871) | ||
01.09.2021 | 86 | (-1) | 9689 | (0) | ||
01.08.2021 | 85 | (0) | 9689 | (0) | ||
01.07.2021 | 85 | (3) | 9689 | (390) | ||
01.06.2021 | 88 | (0) | 9299 | (0) | ||
01.03.2021 | 88 | (-1) | 9299 | (0) | ||
01.11.2020 | 87 | (-5) | 9299 | (-523) | ||
01.10.2020 | 82 | (0) | 9822 | (420) | ||
01.04.2020 | 82 | (9) | 9402 | (-155) | ||
01.03.2020 | 91 | (15) | 9557 | (1422) | ||
01.02.2020 | 106 | (34) | 8135 | (1821) | ||
01.01.2020 | 140 | (2) | 6314 | (100) | ||
01.12.2019 | 142 | (22) | 6214 | (1236) | ||
01.11.2019 | 164 | (-10) | 4978 | (-462) | ||
01.10.2019 | 154 | (26) | 5440 | (871) | ||
01.09.2019 | 180 | (0) | 4569 | (0) | ||
01.08.2019 | 180 | (0) | 4569 | (0) | ||
01.07.2019 | 180 | (1) | 4569 | (0) | ||
01.06.2019 | 181 | (22) | 4569 | (852) | ||
01.05.2019 | 203 | (42) | 3717 | (1093) | ||
01.04.2019 | 245 | (110) | 2624 | (1287) | ||
01.03.2019 | 355 | (-7) | 1337 | (0) | ||
01.02.2019 | 348 | (-46) | 1337 | (-345) | ||
01.01.2019 | 302 | (4) | 1682 | (-25) | ||
01.12.2018 | 306 | (0) | 1707 | (0) | ||
01.11.2018 | 306 | (20) | 1707 | (167) | ||
01.10.2018 | 326 | (1) | 1540 | (0) | ||
01.09.2018 | 327 | (-2) | 1540 | (0) | ||
01.08.2018 | 325 | (3) | 1540 | (0) | ||
01.07.2018 | 328 | (2) | 1540 | (0) | ||
01.06.2018 | 330 | (0) | 1540 | (0) | ||
01.05.2018 | 330 | (14) | 1540 | (115) | ||
01.04.2018 | 344 | (4) | 1425 | (0) | ||
01.03.2018 | 348 | (-5) | 1425 | (0) | ||
01.02.2018 | 343 | (-14) | 1425 | (-160) | ||
01.01.2018 | 329 | (17) | 1585 | (150) | ||
01.12.2017 | 346 | (-30) | 1435 | (-347) | ||
01.11.2017 | 316 | (94) | 1782 | (805) | ||
01.10.2017 | 410 | (9) | 977 | (0) | ||
01.09.2017 | 419 | (-3) | 977 | (0) | ||
01.07.2017 | 416 | (-38) | 977 | (-319) | ||
01.06.2017 | 378 | (1) | 1296 | (0) | ||
01.05.2017 | 379 | (-43) | 1296 | (-335) | ||
01.04.2017 | 336 | (2) | 1631 | (0) | ||
01.03.2017 | 338 | (11) | 1631 | (0) | ||
01.02.2017 | 349 | (60) | 1631 | (530) | ||
01.01.2017 | 409 | (12) | 1101 | (100) | ||
01.12.2016 | 421 | (39) | 1001 | (219) | ||
01.11.2016 | 460 | (-11) | 782 | (0) | ||
01.10.2016 | 449 | (-5) | 782 | (0) | ||
01.09.2016 | 444 | (90) | 782 | (319) | ||
01.06.2016 | 534 | (183) | 463 | (335) | ||
01.05.2016 | 717 | (-1) | 128 | (0) | ||
01.04.2016 | 716 | (-12) | 128 | (0) | ||
01.03.2016 | 704 | (-704) | 128 | (128) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 310 | 330 | 350 | 2024 | |||||||||
2023 | 297 | 456 | 420 | 425 | 329 | 327 | 330 | 330 | 330 | 320 | 351 | 308 | 2023 |
2022 | 97 | 105 | 144 | 147 | 168 | 186 | 251 | 249 | 247 | 251 | 301 | 288 | 2022 |
2021 | 88 | 88 | 85 | 85 | 86 | 98 | 84 | 93 | 2021 | ||||
2020 | 140 | 106 | 91 | 82 | 82 | 87 | 2020 | ||||||
2019 | 302 | 348 | 355 | 245 | 203 | 181 | 180 | 180 | 180 | 154 | 164 | 142 | 2019 |
2018 | 329 | 343 | 348 | 344 | 330 | 330 | 328 | 325 | 327 | 326 | 306 | 306 | 2018 |
2017 | 409 | 349 | 338 | 336 | 379 | 378 | 416 | 419 | 410 | 316 | 346 | 2017 | |
2016 | 704 | 716 | 717 | 534 | 444 | 449 | 460 | 421 | 2016 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
1. liga muži A, 28.01.2024 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 26.11.2023 | Body celkem: 120 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Jan Mašek | 2 : 3 | 120 | |
1. liga muži A, 25.11.2023 | Body celkem: 300 | ||
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 300 | |
1. liga muži A, 22.10.2023 | Body celkem: 120 | ||
Radovan Kojecký | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 50 | ||
Michal Vaněk | 1 : 3 | 50 | |
1. liga muži A, 21.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 4796 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 26 | |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 65 | |
Lukáš Stupka | 1 : 3 | 26 | |
Baráž 1.liga, 20.05.2023 | Body celkem: 0 | ||
Vlastimil Zeman | 2 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 23.04.2023 | Body celkem: 300 | ||
Adolf Středa | 3 : 2 | 180 | |
Adam Jiroušek | 2 : 3 | 120 | |
1. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 300 | ||
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 300 | |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 200 | ||
Pavel Trávníček | 1 : 3 | 100 | |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 120 | ||
Richard Nádvorník | 2 : 3 | 120 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 450 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 150 | |
David Doležel | 3 : 0 | 300 | |
Muži C JEREMI sport, 22.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1005 |
Petr Podaný | 2 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Tomáš Pluhař | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 8. |
Ondřej Souhrada | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Jan Matoušek | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 931 |
Michal Farník | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
David Neugebauer | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 8. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1242 |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Vaněk | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 825 |
Ladislav Němeček | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Martin Kantor | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Chodura | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
2. liga muži D, 05.09.2020 | Body celkem: 540 | ||
Viktor Urban | 3 : 1 | 240 | |
Roman Moravec | 3 : 0 | 300 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2274 |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 40 | 25. - 28. |
Pavel Mraček | 2 : 0 | 80 | 25. - 32. |
Jiří Dušek | 1 : 2 | 32 | 17. - 32. |
0 : 3 | 0 | 1. - 32. | |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Jan Netolička | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gacek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
2. liga muži D, 26.01.2020 | Body celkem: 400 | ||
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 150 | |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži D, 25.01.2020 | Body celkem: 450 | ||
Jakub Trličík | 3 : 1 | 200 | |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 250 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1331 |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Jaroslav Štěpař | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Pavel Brichta | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Miroslav Sikora | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 19.68 | 1. - 64. |
MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 3440 |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
2. liga muži D, 01.12.2019 | Body celkem: 250 | ||
Michal Štěpán | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži D, 30.11.2019 | Body celkem: 280 | ||
Veronika Malinowská | 3 : 1 | 160 | |
Roman Kujawa | 3 : 2 | 120 | |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 956 |
Petr Stryja | 3 : 0 | 21 | 9. - 10. |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Jan Netolička | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Jan Ryšavý | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 05.10.2019 | Body celkem: 390 | ||
Martin Němec | 3 : 1 | 240 | |
Nikola Koncer | 3 : 2 | 150 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2915 |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gacek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 871 |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 10.5 | 11. - 12. |
Ondřej Bořil | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Petr Stryja | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Robert Svrlansky | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 852 |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 19.2 | 19. - 20. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Milan Hamřík | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Pavel Brichta | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Marek Holuša | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup, (B19), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Marek Paták | 3 : 0 | 72 | |
Daniel Burkart | 3 : 0 | 72 | |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 72 | |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 14.4 | |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 1348 |
Marek Holuša | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
Martin Němec | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Roman Moravec | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 31.03.2019 | Body celkem: 250 | ||
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 125 | |
David Neugebauer | 3 : 0 | 125 | |
3. liga muži D, 30.03.2019 | Body celkem: 180 | ||
Miloš Šauer | 3 : 1 | 80 | |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 100 | |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 877 |
Dominik Riška | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 18. |
Petr Stryja | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Burkart | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 4255 |
Michal Macíček | 3 : 0 wo. | 65 | 11. - 12. |
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Brňák | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 60 | ||
Jaroslav Hemelka | 3 : 2 | 60 | |
Richard Taranda | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 01.12.2018 | Body celkem: 150 | ||
Nikola Koncer | 3 : 0 | 150 | |
Daniel Vojtovič | 0 : 3 | 0 | |
PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3198 |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
Matěj Černý | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
D-Tour junior B19 1.kolo, (B19), 10.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
3. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 80 | ||
Václav Máca | 3 : 2 | 60 | |
Richard Taranda | 1 : 3 | 20 | |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 772 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Marek Holuša | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jiří Pinka | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Petr Stryja | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3380 |
Matěj Černý | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Matěj Sezemský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Brňák | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
6. kolo D-TOUR FAJNE junior B19, (B19), 16.06.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B19), 05.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3466 |
Michal Macíček | 3 : 2 | 57.6 | 3. - 4. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (B19), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3058 |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 28.8 | |
Matěj Černý | 3 : 0 | 72 | |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži E, 08.04.2018 | Body celkem: 100 | ||
Dominik Riška | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Drozd | 3 : 1 | 100 | |
3. Liga Muži E, 07.04.2018 | Body celkem: 175 | ||
Štěpán Juriga | 3 : 0 | 125 | |
Viktor Urban | 2 : 3 | 50 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 17.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2936 |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 49.2 | |
Michal Macíček | 3 : 2 | 29.52 | |
Jan Netolička | 3 : 0 | 49.2 | |
Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4294 |
Pavel Konrád | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
František Procházka | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. Liga Muži E, 28.01.2018 | Body celkem: 125 | ||
Jaroslav Hemelka | 3 : 1 | 100 | |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 25 | |
3. Liga Muži E, 27.01.2018 | Body celkem: 300 | ||
Dominik Riška | 2 : 3 | 50 | |
Pavel Holinka | 3 : 0 | 125 | |
Pavel Oswald | 3 : 0 | 125 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3175 |
Karel Matoušek | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 6. |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Cedric Berger | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3096 |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matěj Sezemský | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Černý | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
2. kolo D-TOUR FAJNE junior B17, (B17), 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
3. Liga Muži E, 03.12.2017 | Body celkem: 250 | ||
Jaroslav Hemelka | 3 : 1 | 100 | |
Martin Kantor | 3 : 2 | 75 | |
Milan Hamřík | 3 : 2 | 75 | |
HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 3180 |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Filip Čepelák | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Filip Šarboch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B17), 05.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 217 | Body celkem: 3436 |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 82 | finále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Daniel Burkart | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 20.5 | 1. - 16. |
3. Liga Muži E, 22.10.2017 | Body celkem: 180 | ||
Ladislav Němeček | 3 : 0 | 150 | |
Pavel Oswald | 1 : 3 | 30 | |
3. Liga Muži E, 21.10.2017 | Body celkem: 210 | ||
Martin Janečka | 3 : 0 | 150 | |
Marek Červek | 2 : 3 | 60 | |
1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2666 |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Jan Netolička | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2650 |
Viktor Nezveda | 3 : 1 | 64 | 13. - 14. |
Pavel Konrád | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Filip Šarboch | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
3. Liga Muži E, 08.04.2017 | Body celkem: 0 | ||
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | |
HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2530 |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Bauer | 3 : 0 | 70 | |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 70 | |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Jan Rutterle | 3 : 2 | 42 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B19), 25.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | |
Michal Macíček | 1 : 3 | 16 | |
Mikuláš Pekárek | 3 : 1 | 64 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B17), 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2952 |
Jan Netolička | 3 : 0 | 65.6 | |
Michal Macíček | 1 : 3 | 13.12 | |
Filip Čepelák | 3 : 0 | 65.6 | |
3. Liga Muži E, 28.01.2017 | Body celkem: 0 | ||
Petr Masopust | 0 : 3 | 0 | |
Kamil Nezval | 0 : 3 | 0 | |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 507 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 530 |
Michal Šoman | 1 : 3 | 2.88 | 35. - 36. |
Michal Dvořák | 2 : 3 | 5.76 | 33. - 36. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Pavel Dziak | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2622 |
Ondřej Hübscher | 3 : 2 | 30 | |
Ladislav Švábek | 0 : 3 | 0 | |
Filip Čepelák | 3 : 0 | 60 | |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži E, 04.12.2016 | Body celkem: 100 | ||
Pavel Hořínek | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Bergel | 3 : 0 | 100 | |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 53 |
Body za pořadí: 328 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 347 |
Marcin Irach | 3 : 0 | 9.6 | 53. - 54. |
Marián Hauser | 3 : 0 wo. | 4.8 | 41. - 48. |
Oldřich Václavek | 1 : 3 | 1.92 | 49. - 56. |
Lukasz Owczarczyk | 0 : 3 | 0 | 33. - 64. |
Jakub Šťastný | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2245 |
Martin Štěpán ml. | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Chodovské A, (B17), 17.09.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2254 |
Filip Karlovec | 3 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 64 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.06.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B17), 07.05.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2404 |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Michal Macíček | 1 : 3 | 12 | |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 60 | |
Domink Filip | 3 : 1 | 48 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.04.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2075 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 14 | 13. - 16. |
Filip Šipoš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Šarboch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 19.03.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2299 |
Domink Filip | 3 : 0 | 49.2 | |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Martin Hutníček | 3 : 0 | 50 | |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 50 | |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 80 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 3581 |
Ondřej Hübscher | 1 : 3 | 26 | 15. - 16. |
Pavel Konrád | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B15), 09.01.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2733 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Jan Rutterle | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Ivanco | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 19.12.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2844 |
Filip Franc | 1 : 3 | 18 | 13. - 14. |
Dominik Neradil | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 28.11.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 2930 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 18. |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 52 |
Body za pořadí: 128 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 128 |
junioři A, (B15), 03.10.2015 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2850 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
junioři B, (B15), 19.09.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3350 |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 65.6 | |
Filip Čepelák | 3 : 0 | 65.6 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 02.05.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 2548 |
Adam Krištofík | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Bajda | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Lestly | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.03.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2928 |
Adam Krištofík | 3 : 0 | 0 | |
Marek Giraczka | 3 : 0 | 0 | |
Matyáš Hančil | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Bajda | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 2094 |
bye | 3 : 0 | ||
Mikuláš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Bajda | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Matúš Maťas | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 3512 |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 0 | |
Petr Klement | 0 : 3 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1979 |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Martin Filip | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Michalů | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 30.11.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Alex Vrobel | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Lestly | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.