Profil hráče

Alex Kelar

Ročník: 2005
Klub: Corkers Ostrava
Družstvo:CORKERS C
Registrační číslo: 5002

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 162.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 140. (03/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (12/2016)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 30. (01/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/2018171128
2018/2019141125

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/2014221133
2014/2015381755
2015/2016281341
2016/2017361955
2017/2018382563
2018/2019532275

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 162 (-1) 5185 (0)
01.06.2019 161 (2) 5185 (0)
01.05.2019 163 (-15) 5185 (-733)
01.04.2019 148 (-8) 5918 (-433)
01.03.2019 140 (0) 6351 (177)
01.02.2019 140 (0) 6174 (34)
01.01.2019 140 (13) 6140 (488)
01.12.2018 153 (13) 5652 (496)
01.11.2018 166 (2) 5156 (0)
01.10.2018 168 (35) 5156 (1167)
01.09.2018 203 (-4) 3989 (0)
01.08.2018 199 (0) 3989 (0)
01.07.2018 199 (1) 3989 (0)
01.06.2018 200 (0) 3989 (0)
01.05.2018 200 (28) 3989 (733)
01.04.2018 228 (60) 3256 (1156)
01.03.2018 288 (89) 2100 (877)
01.02.2018 377 (-1) 1223 (0)
01.01.2018 376 (156) 1223 (698)
01.12.2017 532 (-532) 525 (525)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20191401401401481631611622019
20183763772882282002001991992031681661532018
20175322017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1054
Martin Sládeček  1 : 3 5.04 5. - 6.
Roman Moravec  3 : 1 20.16 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 21 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Martin Štěpán ml.  1 : 3 41.6 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 41.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4244
Martin Štěpán ml.  3 : 0 wo. 56 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Hazucha  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
548
Body celkem:
8624
Karel Matoušek  3 : 1 160 finále
David Linhart  3 : 1 128 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
693
Body za soupeře:
74
Body celkem:
767
Michal Šoman  2 : 0 24.8 29. - 30.
Vít Zachodil  2 : 0 24.8 29. - 32.
Lumír Klímek  0 : 2 0 25. - 32.
Roman Moravec  1 : 2 9.92 17. - 32.
Michal Vaněk  1 : 3 4.96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
František Procházka  3 : 2 48 9. - 10.
Daniel Burkart  3 : 0 80 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 80 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
588
Body celkem:
8664
David Linhart  3 : 0 200 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 128 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1176
Marek Holuša  2 : 0 28.8 7. - 8.
Roman Moravec  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Sigmund  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 19.2 1. - 16.
Roman Marek  3 : 2 11.52 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4985
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Viktor Nezveda  3 : 0 112 semifinále
Martin Suk  3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
422
Body celkem:
8215
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 192 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1021
Petr Hlisnikovský  2 : 0 25.2 7. - 8.
Marek Holuša  1 : 2 10.08 5. - 8.
Bogdan Staszko  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 1 16.8 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3075
Faríd Farrag  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
524
Body celkem:
9281
Martin Štěpán ml.  3 : 2 132 finále
Faríd Farrag  3 : 2 105.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 132 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1167
Tomáš Sigmund  2 : 1 17.28 7. - 8.
Tomáš Hanzelka  1 : 2 11.52 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 2 14.4 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 19.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Jan Netolička  3 : 0 80 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 12.
Štěpán Hájek  3 : 0 80 9. - 16.
Adam Jiroušek  1 : 3 16 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4561
Matěj Bomba  3 : 0 108 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Martin Štěpán ml.  3 : 1 56 9. - 10.
David Linhart  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Čepelák  3 : 0 70 9. - 16.
Jáchym Mráček  1 : 3 14 1. - 16.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
45
Body celkem:
733
Marika Doubravová  0 : 2 0 17. - 18.
Leoš Gjumija st.  2 : 1 10.08 17. - 20.
Václav Němec  2 : 0 16.8 17. - 24.
Aleš Tchuř  2 : 1 10.08 17. - 32.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Šimka  3 : 2 7.56 1. - 64.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1166
Petr Stryja  2 : 1 17.28 7. - 8.
Roman Moravec  0 : 2 0 5. - 8.
Aleš Kubíček  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 19.2 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
61
Body celkem:
877
Oldřich Kellner  2 : 1 11.52 17. - 18.
Aleš Tchuř  2 : 1 11.52 17. - 20.
David Neugebauer  2 : 0 19.2 17. - 24.
Jaroslav Bělohlávek  2 : 0 19.2 17. - 32.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6867
František Procházka  1 : 3 41.6 3. - 4.
Karel Matoušek  2 : 3 83.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Šimon Škurek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Martin Exner  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Hrubý  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5820
František Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 132 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
František Procházka  1 : 3 36 finále
Karel Matoušek  3 : 0 144 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
47
Body celkem:
688
Pavel  Brichta  2 : 1 10.08 21. - 22.
Boris Heneš  2 : 1 10.08 21. - 24.
Pavel Krajsa  1 : 2 6.72 17. - 24.
Aleš Tchuř  2 : 1 10.08 17. - 32.
Petr Rohun  1 : 3 3.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4929
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  2 : 3 57.6 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
497
Body za soupeře:
28
Body celkem:
525
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 8.4 31. - 32.
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Jiří Pinka  0 : 2 0 25. - 32.
Martin Honek  1 : 2 6.72 17. - 32.
Marek Holuša  0 : 3 0 1. - 32.
Boris Heneš  3 : 0 12.6 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 1 102.4 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5670
Karel Matoušek  1 : 3 32 finále
František Procházka  3 : 2 76.8 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Faríd Farrag  3 : 0 112 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4963
František Procházka  0 : 3 0 finále
Lukáš Krejčí  3 : 1 89.6 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 84 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Filip Šarboch  1 : 3 31.2 7. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 31.2 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Martin Štěpán ml.  3 : 0 208 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 41.6 semifinále
David Linhart  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3863
František Procházka  1 : 3 24 7. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Viktor Nezveda  3 : 0 100 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 80 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
212
Body celkem:
3793
Viktor Nezveda  3 : 1 86.4 7. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 144 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jakub Strapek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3353
Daniel Ivanco  3 : 0 100 13. - 14.
Lukáš Krejčí  3 : 0 100 13. - 16.
Filip Šarboch  1 : 3 20 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Čepelák  3 : 0 80 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
220
Body celkem:
5324
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3314
Karel Matoušek  1 : 3 20 11. - 12.
Filip Šarboch  1 : 3 20 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
Jakub Gogol  0 : 3 0 finále
Martin Mach  3 : 0 160 semifinále
David Linhart  3 : 0 120 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 100 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B15), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Eliáš Bencúr  3 : 0 72
Jakub Stoniš  3 : 0 72
Filip Čepelák  3 : 0 72
Daniel Ivanco  3 : 0 72
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4991
Matyáš Hrubý  3 : 0 60
Adam Horák  3 : 0 60
Daniel Svoboda  3 : 0 96
Jakub Strapek  3 : 0 96
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
František Procházka  1 : 3 41.6 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Slanina  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
207
Body celkem:
3252
Matúš Maťas  2 : 3 36 9. - 10.
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Matěj Bomba  3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3265
Kristián Mráček  1 : 3 18 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 1 72 9. - 12.
Filip Franc  3 : 1 72 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 1 57.6 1. - 32.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Martin Mach  3 : 0 80
David Linhart  3 : 0 80
Faríd Farrag  1 : 3 25.6
František Procházka  1 : 3 25.6
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 28.8 semifinále
Martin Mach  3 : 0 108 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4541
Adam Otčenáš  3 : 0 132 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Mráček  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Ondřej Slanina  3 : 0 110 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
367
Body celkem:
6912
Matěj Bomba  3 : 0 100.2
Martin Štěpán ml.  3 : 0 100.2
Alfréd Nezveda  3 : 0 167
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4110
Faríd Farrag  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
164
Body celkem:
4043
Matěj Bomba  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
František Procházka  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
396
Body celkem:
8865
Karel Matoušek  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Walter  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4156
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
268
Body celkem:
3604
 bye  3 : 0
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5732
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Leon Krysiak  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
206
Body celkem:
5141
Filip Šarboch  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
441
Body celkem:
6986
 bye  3 :  0
Daniel Svoboda  3 : 0 0
David Linhart  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5693
 bye  3 : 0
Adam Horák  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 1 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3731
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
300
Body celkem:
5725
Martin Mach  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
269
Body celkem:
3322
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Jáchym Mráček  3 : 2 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3531
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Kristián Mráček  1 : 3 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3121
Kristián Mráček  3 : 1 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6468
 bye  3 :  0
František Procházka  3 : 0 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Faríd Farrag  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5677
Filip Walter  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 11.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4312
Adam Horák  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4384
Karel Matoušek  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
František Procházka  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 02.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3690
Ondřej Slanina  3 : 0 0
František Procházka  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
Alex Vrobel   3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 02.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
65
Body celkem:
2825
Filip Franc  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Otakar Polák  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 12.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4312
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4005
 bye  3 :  0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Adam Horák  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot