Profil hráče

Matyáš Hrubý

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6338

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 584. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 26. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13. (05/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 67. (01/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2018 601 (-7) 327 (0)
01.09.2018 594 (-2) 327 (0)
01.08.2018 592 (-5) 327 (0)
01.07.2018 587 (4) 327 (0)
01.06.2018 591 (-7) 327 (0)
01.05.2018 584 (27) 327 (0)
01.04.2018 611 (-6) 327 (0)
01.03.2018 605 (-1) 327 (0)
01.02.2018 604 (6) 327 (0)
01.01.2018 610 (10) 327 (0)
01.12.2017 620 (-2) 327 (0)
01.11.2017 618 (-618) 327 (327)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20186106046056115845915875925946012018
20176186202017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2698
Šimon Rynt  3 : 0 80 13. - 14.
Matouš Fiala  3 : 0 80 13. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Lukáš Krišica  3 : 0 50
Radim Jurášek  3 : 0 50
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Michal Jurášek  3 : 0 80
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4963
Martin Suk  3 : 0 120 finále
Svatopluk Kreidl  3 : 1 76.8 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 D-Tour junior B17 2.kolo, (B17), 02.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2796
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Macíček   0 : 3 0 semifinále
Karel Wanke ml.  3 : 2 36 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Adam Gacek  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Netolička  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Matěj Bomba  3 : 0 130 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 130 9. - 16.
Daniel Svoboda  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4452
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 2 72 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3654
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Alexej Izotov  3 : 0 80 semifinále
Filip Uvíra  3 : 0 60 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Filip Walter  3 : 1 96 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4473
Sean Vittek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 D-Tour junior B15 1.kolo, (B15), 10.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2139
Matěj Bomba  3 : 0 50 9. - 10.
Leoš Gjumija ml.  3 : 1 40 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 50 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Adam Otčenáš  3 : 0 60 5. - 6.
David Priesel  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 2 30 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Alexej Izotov  3 : 0 82 finále
Marian Papula  3 : 0 65.6 semifinále
Adam Škrobánek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Filip Uvíra  3 : 0 120 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Adam Škrobánek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3839
Eliáš Bencúr  3 : 0 130 15. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 13. - 16.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 9. - 16.
Alfréd Nezveda  1 : 3 26 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
330
Body celkem:
3833
Tomáš Holinka  3 : 0 110 11. - 12.
Alfréd Nezveda  1 : 3 22 9. - 12.
Ondřej Malina  3 : 0 110 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Jarý  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3279
Alfréd Nezveda  1 : 3 18 9. - 10.
Alexej Izotov  3 : 0 90 9. - 12.
Jerome Grosmann  3 : 0 90 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B15), 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Daniel Ivanco  1 : 3 20 finále
Eliáš Bencúr  3 : 1 64 semifinále
Filip Uvíra  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B15, (B15), 21.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Walter  3 : 1 76.8 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 D-tour junior 4.kolo B15, (B15), 13.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1974
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 56 19. - 20.
Matěj Bomba  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Sean Vittek  0 : 3 0 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Eliáš Bencúr  3 : 0 60 7. - 8.
Lukáš Krišica  1 : 3 12 5. - 8.
Filip Čepelák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Cedric Berger  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4042
Martin Mach  0 : 3 0 11. - 12.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 2 78 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B13), 28.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3115
Adam Horák  3 : 2 54 11. - 12.
Matěj Kolpak  2 : 3 36 9. - 12.
Lukáš Krišica  3 : 2 54 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2149
Tomáš Michalec  3 : 0 50 9. - 10.
Marian Papula  3 : 0 50 9. - 12.
Daniel Noga  3 : 0 50 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 finále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 80 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 60 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2953
Tomáš Michalec  3 : 2 54 13. - 14.
 bye  3 : 0 90 13. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B13), 19.11.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
55
Body celkem:
2252
David Priesel  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2320
Adam Horák  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 2 36
 HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Matěj Kolpak  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Malina  0 : 3 0 semifinále
Vít Juříček  3 : 1 48 čtvrtfinále

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot