Profil hráče

Svatopluk Kreidl

Ročník: 2003
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno C
Registrační číslo: 7163

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 15. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 22. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2918
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 50
Adam Gacek  3 : 0 60
Lukáš Krišica  3 : 1 48
 Prima stavebniny Cup, (B19), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3015
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Daniel Burkart  0 : 3 0
Marek Paták  3 : 1 57.6
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
122
Body celkem:
3079
Daniel Svoboda  0 : 3 0 3. - 4.
Matyáš Hrubý  1 : 3 19.2 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 60 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Mojmír Zálešák  1 : 3 12 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliáš Bencúr  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2113
Petr Kahle  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 49.2
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2830
Viktor Nezveda  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Suk  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 1 40 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2272
Michal Jurášek  3 : 0 70 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Vojtěch  Haluza   0 : 3 0 9. - 16.
Martin Suk  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2616
Martin Brňák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 2 36
Leoš Gjumija ml.  3 : 1 48
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1642
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 32.
 Turnaj junioři D B15 Moravská Slavia, (B15), 09.06.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
209
Body celkem:
3519
Lukáš Krišica  3 : 0 wo. 55 13. - 14.
Šimon Škurek  3 : 0 110 13. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2674
Filip Walter  3 : 1 57.6 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Leoš Gjumija ml.  2 : 3 28.8 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot