Profil hráče

Jan Gerstdorf

hrac

Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7207

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 320.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 184. (12/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 15. (03/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 50.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 36. (10/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 320 (19) 1373 (100)
01.04.2024 339 (0) 1273 (0)
01.03.2024 339 (16) 1273 (103)
01.02.2024 355 (-2) 1170 (150)
01.01.2024 353 (-3) 1020 (0)
01.12.2023 350 (-76) 1020 (-741)
01.11.2023 274 (-39) 1761 (-521)
01.10.2023 235 (-19) 2282 (-415)
01.09.2023 216 (1) 2697 (0)
01.08.2023 217 (0) 2697 (0)
01.07.2023 217 (-2) 2697 (0)
01.06.2023 215 (-3) 2697 (0)
01.05.2023 212 (5) 2697 (30)
01.04.2023 217 (0) 2667 (0)
01.03.2023 217 (1) 2667 (90)
01.02.2023 218 (8) 2577 (0)
01.01.2023 226 (-42) 2577 (-634)
01.12.2022 184 (36) 3211 (651)
01.11.2022 220 (36) 2560 (761)
01.10.2022 256 (41) 1799 (415)
01.09.2022 297 (2) 1384 (0)
01.08.2022 299 (0) 1384 (0)
01.07.2022 299 (4) 1384 (0)
01.06.2022 303 (-54) 1384 (-830)
01.05.2022 249 (13) 2214 (330)
01.04.2022 262 (-5) 1884 (0)
01.03.2022 257 (-2) 1884 (0)
01.02.2022 255 (22) 1884 (0)
01.01.2022 277 (87) 1884 (634)
01.12.2021 364 (46) 1250 (210)
01.11.2021 410 (59) 1040 (210)
01.10.2021 469 (5) 830 (0)
01.09.2021 474 (-7) 830 (0)
01.08.2021 467 (2) 830 (0)
01.07.2021 469 (5) 830 (0)
01.06.2021 474 (0) 830 (0)
01.03.2021 474 (0) 830 (0)
01.11.2020 474 (-474) 830 (830)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243533553393393202024
20232262182172172122152172172162352743502023
20222772552572622493032992992972562201842022
20214744744694674744694103642021
20204742020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
420
Tomáš Pištěk  3 : 1 240
Filip Janda  3 : 2 180
 2. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
40
David Orálek  1 : 3 40
Ondřej Souhrada  0 : 3 0
 Junioři A, (B19), 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Mikuláš Dufek  0 : 3 0
Miloslav Vaněrka  2 : 3 0
Patrik Edelmann  3 : 0 wo. 0
Jan Líkař  3 : 1 0
 Teplice D, 27.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Ondřej Hazucha  2 : 3 0 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 0 1. - 16.
 2. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
200
David Doležel  3 : 2 150
Václav Uhlíř  1 : 3 50
 2. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
40
Tomáš Divák  0 : 3 0
Filip Čerňanský  1 : 3 40
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Matěj Bomba  3 : 0 0
Václav Holuša  3 : 0 0
Patrik Závacký  2 : 3 0
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 Teplice JD 27.12.2023 BU19, (B19), 27.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
60
Vít Barnáš  0 : 3 0
Tomáš Pištěk  1 : 3 60
 2. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
0
Václav Pavlovec  0 : 3 0
Marek Koutník  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Filip Walter  1 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 2 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 2. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
0
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Jan Mastný  0 : 3 0
 2. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
60
Radek Dudešek  1 : 3 60
Petr Šimek  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Matěj Volf  3 : 1 0 3. - 4.
Filip Walter  2 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 3. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
360
Vít Zachodil  3 : 0 150
Tomáš Kukaň  3 : 2 90
Štěpán Holub  3 : 1 120
 3. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
240
Petr Krejčí  3 : 1 120
Martin Všetička  3 : 1 120
 3. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
300
Petr Vosátka  3 : 0 150
Michal Vopálenský  3 : 0 150
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Jan Holuša  1 : 3 26 13. - 14.
Lukáš Kučiak  3 : 1 104 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
442
Body celkem:
4876
Kristián Bořil  3 : 0 130 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 9. - 12.
Dominik Forgač  3 : 0 130 9. - 16.
Jakub Novák  2 : 3 52 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3357
Antonín Procházka  3 : 0 96 7. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 19.2 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 2 48 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2754
Patrik Edelmann  3 : 0 80 11. - 12.
Jan Holuša  1 : 3 16 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4052
Filip Walter  1 : 3 24 finále
Jakub Novák  3 : 1 76.8 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 72 čtvrtfinále
 3. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
300
Martin Všetička  3 : 0 150
Štěpán Hájek  3 : 0 150
 3. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
300
Štěpán Holub  3 : 0 150
Lubor Jarkovský  3 : 0 150
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4334
Dominik Forgač  1 : 3 25.6 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Teplice D 28.10.2022, 28.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3398
Ondřej Hazucha  3 : 1 76.8 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4857
Dominik Forgač  1 : 3 26.4 5. - 6.
Filip Walter  3 : 2 79.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Peter Amzler  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 3. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
240
Petr Vosátka  3 : 2 90
Štěpán Hájek  3 : 0 150
 3. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
270
Lubor Jarkovský  3 : 1 120
Martin Všetička  3 : 0 150
 Vorlajs Cup D 30.9.2022, 30.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2763
Mojmír Zálešák  1 : 3 14.4
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Ondřej Hazucha  3 : 0 72
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4957
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 112 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 70 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 11. - 12.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Felenda  3 : 0 130 9. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 1 104 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Daniel Šrámek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 72
Jakub Planka  3 : 0 72
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4907
Daniel Šrámek  3 : 1 96 finále
Radek Ďurán  3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 3. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
330
Tomáš Císařovský  3 : 1 120
Lukáš Stupka  3 : 2 90
Vít Zachodil  3 : 1 120
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Lukáš Kučiak  1 : 3 21.6 7. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Felenda  3 : 0 90 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
249
Body celkem:
3825
Filip Walter  2 : 3 28
Jan Víšek ml.  3 : 0 70
Adam Gerstdorf  3 : 1 67.2
Kristián Bořil  3 : 0 84
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2754
Jakub Felenda  3 : 0 80 11. - 12.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4048
Michal Jurášek  1 : 3 21.6 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 108 5. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2770
Adam Horák  3 : 0 80 11. - 12.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Daniel Šrámek  2 : 3 32 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3373
Miloslav Vaněrka  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 19.2 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Rojek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 29
Body za pořadí:
608
Body za soupeře:
26
Body celkem:
634
Štěpán Janega  2 : 0 wo. 9.6 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Marek Malý  0 : 2 0 25. - 32.
Šimon Rynt  0 : 2 0 17. - 32.
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
0
Michal Jeník  0 : 3 0
Petr Malý  0 : 3 0
 3. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
210
Lukáš Stupka  2 : 3 60
Petr Charvát  3 : 0 150
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3184
Adam Horák  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
150
Vít Zachodil  3 : 0 150
Petr Malý  0 : 3 0
 3. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
60
Martin Všetička  0 : 3 0
Michal Jeník  2 : 3 60
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
140
Body celkem:
4819
Faríd Farrag  0 : 3 0 7. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 62.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 2 78 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Mikuláš Janda  1 : 3 31.2 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 156 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2415
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72 7. - 8.
Mojmír Zálešák  2 : 3 28.8 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3144
Daniel Šrámek  2 : 3 32 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 1 64
Bedřich Beneš  3 : 0 80
Mikuláš Janda  3 : 1 64
Adam Gerstdorf  3 : 1 64
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4057
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Štěpán Hájek  3 : 0 130 13. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Jan Holuša  3 : 0 80 11. - 12.
Filip Walter  1 : 3 16 9. - 12.
Adam Škrobánek  3 : 0 80 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2706
Michal Jurášek  0 : 3 0
Tomáš Holinka  2 : 3 28.8
František Procházka  0 : 3 0
Radim Jurášek  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 finále
Lukáš Kučiak  3 : 0 80 semifinále
Jakub Felenda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B17), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3596
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 40
Lukáš Kučiak  3 : 0 80
Dominik Wojtucki  2 : 3 32
 Muži C Tornádo cup, 10.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
34
Body celkem:
830
Vít Zachodil  0 : 3 0 11. - 12.
Radomír Ungr  0 : 3 0 9. - 12.
Štěpán Hájek  3 : 1 16.8 9. - 16.
Tomáš Císařovský  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2472
Mikuláš Janda  0 : 3 0 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 1 64 13. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
323
Body celkem:
4067
Mikuláš Janda  3 : 0 96 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 96 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 PJT - Pražská juniorská tour květen B17, (B17), 24.05.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2150
Matěj Kolpak  0 : 3 0 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 24 čtvrtfinále
Dominik Davies  3 : 0 50 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3376
Mikuláš Janda  3 : 1 39.36
Bedřich Beneš  3 : 2 29.52
Adam Gerstdorf  3 : 1 39.36
Marian Papula  3 : 0 49.2
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Adam Škrobánek  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Horák  1 : 3 26 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 130 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3124
Svatopluk Kreidl  3 : 1 72 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Davies  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3151
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 11. - 12.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 1 72 9. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Kutý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 0 semifinále
Jan Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2437
 bye  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Horák  1 : 3 16 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kutý  3 : 2 38.4 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3596
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Válek  3 : 0 110 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Sleczka  3 : 0 88 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3323
Adam Horák  3 : 0 wo. 50 13. - 14.
Tomáš Šťastný  3 : 0 100 13. - 16.
Ondřej Kutý  2 : 3 40 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2503
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 15. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Horák  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2496
Ondřej Kutý  1 : 3 16 13. - 14.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2094
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2190
 bye  3 : 0 wo. 32 19. - 20.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Adam Škrobánek  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kročil  3 : 1 40
Patrik Závacký  1 : 3 10
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2396
Martin Mach  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Daniel Šrámek  1 : 3 14 9. - 12.
Marian Papula  3 : 1 56 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Radek Ďurán  1 : 3 10
Patrik Závacký  3 : 0 50
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Jan Víšek ml.  3 : 0 130 15. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 13. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2880
Daniel Stypa  2 : 3 36 13. - 14.
Jakub Kroupa  3 : 0 90 13. - 16.
Radek Ďurán  1 : 3 18 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1898
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Daniel Stypa  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 10 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2919
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 72 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3475
Daniel Stypa  0 : 3 0 11. - 12.
Dominik Wojtucki  1 : 3 22 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2397
Šimon Rynt  0 : 3 0
Antonín Beneš  3 : 0 50
Adam Burget  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2488
Martin Kovář  1 : 3 16 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 1 64 13. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
37
Body celkem:
2113
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot