Profil hráče

Kristián Bořil

Ročník: 2007
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Dietz
Registrační číslo: 7160

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 16. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2738
Adam Gerstdorf  3 : 2 48 11. - 12.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Burget  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Jan Jašek  3 : 0 80 11. - 12.
Antonín Kachlíř  1 : 3 16 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 80 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 16 1. - 16.
 Déčko FAJNE junior B15, (B15), 27.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Hanya Cup, (B15), 13.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2348
Patrik Závacký  0 : 3 0
Radek Ďurán  0 : 3 0
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2025
Jakub Trachta  3 : 0 56
Matyáš Zlý  3 : 0 56
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2307
Antonín Kachlíř  2 : 3 25.6 17. - 18.
Filip Stuchlík  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B15), 06.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1655
Adam Kolář  1 : 3 10 15. - 16.
Ondřej Hazucha  2 : 3 20 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Filip Stuchlík  3 : 2 30 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 2 30 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Forgač  2 : 3 20 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2342
Matěj Kročil  2 : 3 32 15. - 16.
Patrik Závacký  0 : 3 0 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3803
Andrej Butsa  0 : 3 0 11. - 12.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 0 96 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2708
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1963
Jakub Novák  0 : 3 0 17. - 18.
Max Pelikán  3 : 1 44.8 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Matěj Kročil  0 : 3 0 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B15), 20.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Matyáš Zlý  3 : 1 48
Max Pelikán  1 : 3 12
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B15), 21.06.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2116
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 40 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3091
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 2 50.4 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
David  Heteš  3 : 0 70 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1933
Sebastien Šíma  3 : 0 50 11. - 12.
Ondřej Hazucha  1 : 3 10 9. - 12.
Šimon Zelenka  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Václav Holuša  1 : 3 10 1. - 16.
 Šťastný spedition Cup, (B13), 30.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2726
Patrik Závacký  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 18 13. - 16.
Jan Víšek  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2908
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2717
Jakub Kroupa  3 : 1 72 15. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 18 13. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3765
Jan Vaněk  3 : 0 100 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 0 100 9. - 12.
Adam Gerstdorf  3 : 2 60 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3430
Antonín Kachlíř  3 : 2 60 11. - 12.
Jan Vaněk  2 : 3 40 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 100 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1841
Lukas Pári  3 : 0 50 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 10 9. - 16.
Antonín Beneš  2 : 3 20 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2949
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 84 7. - 8.
Max Pelikán  2 : 3 33.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2492
Sebastien Šíma  3 : 1 57.6 19. - 20.
Matěj Kročil  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Šimon Borovička  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2478
Sebastien Šíma  3 : 1 57.6 19. - 20.
Daniel Stypa  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 32.
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2670
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2776
Lukas Pári  3 : 2 57.6 23. - 24.
Patrik Nicholas Beck  0 : 3 0 21. - 24.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Sebastien Šíma  0 : 3 0 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot