Profil hráče

Antonín Procházka

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6782

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 189.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 188. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3. (06/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (05/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 32. (06/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 29.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 28. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 189 (-1) 3203 (0)
01.05.2024 188 (9) 3203 (240)
01.04.2024 197 (78) 2963 (1165)
01.03.2024 275 (5) 1798 (-90)
01.02.2024 280 (8) 1888 (280)
01.01.2024 288 (155) 1608 (1008)
01.12.2023 443 (93) 600 (270)
01.11.2023 536 (45) 330 (135)
01.10.2023 581 (3) 195 (0)
01.09.2023 584 (-3) 195 (0)
01.08.2023 581 (-1) 195 (0)
01.07.2023 580 (-1) 195 (0)
01.06.2023 579 (2) 195 (0)
01.05.2023 581 (12) 195 (0)
01.04.2023 593 (0) 195 (0)
01.03.2023 593 (17) 195 (90)
01.02.2023 610 (8) 105 (0)
01.01.2023 618 (-12) 105 (0)
01.12.2022 606 (-606) 105 (105)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242882802751971881892024
20236186105935935815795805815845815364432023
20226062022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Kryštof Drapák  1 : 3 0 3. - 4.
Petr Líkař  0 : 3 0 semifinále
Jan Líkař  3 : 1 0 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jan Vaněk  3 : 1 0 5. - 6.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 5. - 8.
Kryštof Drapák  1 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Jeřábek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 PJT SquashPoint B17 28.4., (B17), 28.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Jan Vaněk  3 : 2 0 11. - 12.
Max Pelikán  1 : 3 0 9. - 12.
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Martin Jašek  1 : 3 0 5. - 6.
Kryštof Drapák  3 : 1 0 5. - 8.
Matyáš Závacký  1 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 3. liga muži C, 13.04.2024 Body celkem:
270
Jan Votoček  3 : 0 150
Jakub  Klíma  3 : 2 90
Jan Sluka  1 : 3 30
 Junioři A, (B17), 23.03.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Kryštof Drapák  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 5. - 8.
Petr Líkař  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Petr Líkař  3 : 1 0 finále
Kryštof Drapák  3 : 2 0 semifinále
Jan Jašek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024, 16.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1165
Filip Hátle  0 : 3 0 3. - 4.
Filip Nosek  0 : 3 0 semifinále
Štěpán Janega  3 : 0 0 čtvrtfinále
Štěpán Holub  3 : 0 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Jan Líkař  3 : 0 0
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0
Kryštof Drapák  3 : 1 0
Adam Burget  0 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4086
Kryštof Drapák  3 : 0 0 11. - 12.
Antonín Kachlíř  2 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Dominik Novák  3 : 0 wo. 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 2 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 1. - 16.
 3. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
250
Dušan Kotora  3 : 0 125
Jan Jícha  3 : 0 125
 3. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
30
Lukáš Kučiak  0 : 3 0
Symon Vongbounthanh  1 : 3 30
 Vánoční PJT B17, (B17), 17.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 9. - 10.
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 Muži C SB Centrum, 02.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1008
Vladimír Hlavatý  0 : 2 0 5. - 6.
Jan Port  2 : 0 0 5. - 8.
Tomáš Pluhař  1 : 3 0 čtvrtfinále
Miloslav Felkl  3 : 0 0 1. - 16.
Martin Všetička  3 : 0 0 1. - 32.
 3. liga muži C, 26.11.2023 Body celkem:
250
Aleš Novák  3 : 0 125
Jaroslav Matoušek  3 : 0 125
 3. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
125
Aleš Král  0 : 3 0
Adam Čumpel  3 : 0 125
 Turnaj PJT B17, (B17), 19.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Antonín Kachlíř  2 : 3 0 7. - 8.
Jakub Novák  2 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Petr Líkař  3 : 2 0 9. - 10.
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 9. - 12.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 3. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
135
Jan Votoček  3 : 0 75
David Stíbal  3 : 1 60
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Dominik Novák  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 finále
Jan Víšek ml.  3 : 0 0 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 0 čtvrtfinále
Lukaš Tuček  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Max Pelikán  1 : 3 0 7. - 8.
Kryštof Drapák  1 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Sklenář  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Antonín Kachlíř  3 : 2 0 7. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 0 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 PJT JD 23.6.2023 B15, (B15), 23.06.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Dominik Novák  1 : 3 21.6 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
320
Body celkem:
4517
Petr Líkař  3 : 0 108 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 1 86.4 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2498
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 10.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 70 9. - 12.
Patrik Edelmann  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Kryštof Drapák  3 : 1 44.8 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Jan Vaněk  3 : 1 96 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 3. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
15
Radek Paleček  1 : 3 15
Pavel Rak  0 : 3 0
 3. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
75
Milan Prokop  0 : 3 0
 bye  3 : 0 75
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5587
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 2 93.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3096
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 19.2 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5523
Jiří Hartmann  3 : 1 115.2 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
117
Body celkem:
4253
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 semifinále
Daniel Stypa  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 3. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
105
Pavel Rak  3 : 2 45
Pavel Prouza  3 : 1 60
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2626
Bedřich Beneš  3 : 1 64 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 16 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
324
Body celkem:
4521
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 1 86.4 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
0
Radek Dolanský  0 : 3 0
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B17), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3352
Martin Jašek  3 : 0 wo. 24.6
Matěj Volf  1 : 3 9.84
Patrik Edelmann  3 : 0 49.2
Jan Líkař  3 : 0 49.2
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Jakub Novák  1 : 3 21.6 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 90 1. - 16.
 Especial D B19 3.6.2022, (B19), 03.06.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6224
Ondřej Hazucha  3 : 2 93.6 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 156 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 130 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Lukáš Hogen  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Jašek  1 : 3 16 semifinále
Jan Líkař  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4197
Lukáš Hogen  3 : 0 100 finále
Peter Amzler  3 : 1 64 semifinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4068
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Gerstdorf  3 : 0 108 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Jakub Novák  3 : 1 86.4 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 108 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JB, (B15), 26.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Adam Burget  1 : 3 20 finále
Patrik Cvak  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Especial D B15 18.2.2022, (B15), 18.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Especial D B19 18.2.2022, (B19), 18.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
154
Body celkem:
5258
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 32 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 2 72 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PJT D B15 19.12.2021, (B15), 19.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4970
Antonín Kachlíř  3 : 0 128 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4435
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Matěj Kročil  3 : 0 156 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 156 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2977
Antonín Kachlíř  3 : 0 84 7. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 16.8 5. - 8.
Adam Gerstdorf  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Patrik Edelmann  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
Max Pelikán  3 : 0 144 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 28.8 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Borisov  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4463
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 1 86.4 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 72 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Dominik Forgač  3 : 1 128 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 32 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Adam Gerstdorf  1 : 3 18 9. - 10.
Antonín Beneš  3 : 1 72 9. - 12.
Andrej Hausknotz  3 : 0 90 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Bedřich Beneš  0 : 3 0 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2626
Dominik Forgač  3 : 1 64 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Adam Gerstdorf  1 : 3 16 9. - 16.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
237
Body celkem:
3981
Andrej Hausknotz  3 : 0 96 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 1 76.8 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 64 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour červen B13, (B13), 14.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PJT - Pražská juniorská tour červen B15, (B15), 14.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT - Pražská juniorská tour květen B13, (B13), 24.05.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour únor B13, (B13), 23.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4096
Antonín Beneš  3 : 0 130 13. - 14.
Max Pelikán  3 : 2 78 13. - 16.
Daniel Stypa  1 : 3 26 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
296
Body celkem:
6752
Mikuláš Dufek  1 : 3 41.6 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
283
Body celkem:
3520
Ondřej Hazucha  3 : 0 84 5. - 6.
Jan Víšek ml.  3 : 0 84 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Tomáš Trachta  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
187
Body celkem:
5721
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec B15, (B15), 22.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3625
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Kročil  3 : 1 76.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
485
Body celkem:
5862
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 144 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3034
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 17. - 18.
Igor Hroza  3 : 1 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
245
Body celkem:
6186
Mikuláš Dufek  1 : 3 38.4 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4213
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 0 120 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 1 96 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Holuša  3 : 0 96 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
398
Body celkem:
5775
Dominik Novák  3 : 2 86.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 115.2 5. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
Antonín Beneš  3 : 0 50
Matěj Kročil  3 : 0 80
Jiří Hartmann  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Dominik Forgač  1 : 3 20 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 60 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2708
Andrej Butsa  3 : 0 70 9. - 10.
Matěj Kročil  3 : 0 70 9. - 12.
Josef Fanc  3 : 0 70 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
356
Body celkem:
4976
Max Pelikán  3 : 0 120 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 2 72 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 24 čtvrtfinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, červen, (B11), 09.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B15, červen, (B15), 09.06.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2626
Igor Hroza  3 : 0 80 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Jiří Hartmann  2 : 3 32 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7196
Max Pelikán  3 : 0 192 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 38.4 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 120 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, březen, (B11), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B13, březen, (B13), 31.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Antonín Beneš  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Radek Ďurán  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Antonín Beneš  3 : 0 100 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
296
Body celkem:
5721
Jiří Hartmann  1 : 3 32 finále
Matyáš Zlý  3 : 0 128 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, leden, (B11), 27.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B13, leden, (B13), 27.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5356
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 32 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 100 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Antonín Beneš  3 : 0 108 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3640
Patrik Cvak  3 : 0 50
Lukáš Hogen  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  3 : 0 80
Jiří Hartmann  1 : 3 16
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2935
Jan Víšek ml.  3 : 1 72 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 1 72 13. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 18 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
200
Body celkem:
5304
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 1 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 120 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 100 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4821
Bedřich Beneš  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 28.8 semifinále
Jan Bravenec  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  1 : 3 9.84
Max Pelikán  3 : 0 49.2
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3472
Igor Hroza  3 : 0 90 9. - 10.
Adam Gerstdorf  3 : 1 72 9. - 12.
Jiří Hartmann  3 : 2 54 9. - 16.
Ondřej Kubec  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
247
Body celkem:
4109
Max Pelikán  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 0 130 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 52 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4914
Mikuláš Dufek  2 : 3 57.6 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 28.8 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Jan Vaněk  3 : 0 60 7. - 8.
Ondřej Kubec  1 : 3 12 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3757
Jakub Kroupa  3 : 0 120 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 24 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5223
Jan Bravenec  1 : 3 28.8 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 1 115.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Adam Burget  2 : 3 40 finále
Bedřich Beneš  3 : 1 64 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 2 36 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
197
Body celkem:
4888
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 112 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
277
Body celkem:
3858
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 7. - 8.
Adam Burget  2 : 3 43.2 5. - 8.
Max Gál  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Šimon Rynt  1 : 3 20 finále
Jakub Kroupa  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3368
Max Pelikán  3 : 0 96 7. - 8.
Adam Burget  1 : 3 19.2 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Šimon Rynt  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 2 48 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Radovan Kulich  3 : 2 50.4 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 84 5. - 8.
Martin Hloch  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3304
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 67.2
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3538
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Ondřej Sklenář  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4320
Mikuláš Dufek  3 : 0 130 11. - 12.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 12.
Andrej Hausknotz  3 : 1 104 9. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3682
Jan Bravenec  1 : 3 22.4 3. - 4.
Max Gál  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4010
Max Gál  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Sklenář  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 72 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Jan Bravenec  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Matouš Bořil  3 : 1 48
Dominik Wojtucki  1 : 3 12

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot