Ročník: 2008
Klub: Squash club Háje z.s.
Družstvo:Trenérova noční můra
Registrační číslo: 7511
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 478 | (-7) | 380 | (-75) | ||
01.02.2024 | 471 | (32) | 455 | (100) | ||
01.01.2024 | 503 | (-136) | 355 | (-577) | ||
01.12.2023 | 367 | (3) | 932 | (-55) | ||
01.11.2023 | 370 | (49) | 987 | (250) | ||
01.10.2023 | 419 | (2) | 737 | (0) | ||
01.09.2023 | 421 | (5) | 737 | (0) | ||
01.08.2023 | 426 | (1) | 737 | (0) | ||
01.07.2023 | 427 | (-2) | 737 | (0) | ||
01.06.2023 | 425 | (1) | 737 | (0) | ||
01.05.2023 | 426 | (8) | 737 | (0) | ||
01.04.2023 | 434 | (-3) | 737 | (0) | ||
01.03.2023 | 431 | (4) | 737 | (75) | ||
01.02.2023 | 435 | (3) | 662 | (0) | ||
01.01.2023 | 438 | (179) | 662 | (577) | ||
01.12.2022 | 617 | (-617) | 85 | (85) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 503 | 471 | 478 | 2024 | |||||||||
2023 | 438 | 435 | 431 | 434 | 426 | 425 | 427 | 426 | 421 | 419 | 370 | 367 | 2023 |
2022 | 617 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
3. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 100 | ||
Bohuslav Zajkr | 3 : 1 | 100 | |
Michal Polák | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Michal Snopek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jeník | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 30 | ||
Daniel Petriľák | 1 : 3 | 30 | |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2216 |
Václav Boukal | 3 : 0 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 21. - 24. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 150 | ||
Eva Poláková | 3 : 0 | 125 | |
Bohuslav Zajkr | 1 : 3 | 25 | |
3. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 100 | ||
Matěj Novák | 3 : 2 | 75 | |
Tomáš Kučera | 1 : 3 | 25 | |
Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Petr Líkař | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Šaroch | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Petr Líkař | 1 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2608 |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Jan Líkař | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 20. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 72 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 19.02.2023 | Body celkem: 50 | ||
Radim Glöckner | 0 : 3 | 0 | |
Adam Čumpel | 2 : 3 | 50 | |
3. liga muži A, 18.02.2023 | Body celkem: 25 | ||
Jiří Jílek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Beňa | 1 : 3 | 25 | |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Dominik Fukar | 3 : 1 | 104 | 11. - 12. |
Jan Vaněk | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2762 |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 48 | 11. - 12. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3493 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
PJT SBC 18.12.2022 B15, (B15), 18.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 17.12.2022 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 552 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 577 |
Petr Brňák | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 | 14.8 | 21. - 24. |
Chris Owen | 1 : 3 | 2.96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 17. - 32. |
Mario Vozár | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 27.11.2022 | Body celkem: 25 | ||
Adam Čumpel | 1 : 3 | 25 | |
Stanislav Gibson | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 26.11.2022 | Body celkem: 60 | ||
Václav Tošil | 3 : 2 | 60 | |
Kristýna Vohánková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 3793 |
Petr Líkař | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 15.10.2022 | Body celkem: 0 | ||
Radim Glöckner | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kracík | 0 : 3 | 0 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Petr Líkař | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Šaroch | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2075 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Matěj Volf | 1 : 3 | 14 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2861 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Hron | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3597 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Petr Líkař | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2492 |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JB, (B15), 26.02.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Cox | 3 : 0 | 60 | |
Aleksandr Zubanič | 3 : 0 | 60 | |
3. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2504 |
Kristián Bořil | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 48 | 13. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
PJT D B13 19.12.2021, (B13), 19.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 2603 |
Filip Stuchlík | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
Igor Hroza | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
3. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Lukáš Kesl | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
PJT D B15 21.11.2021, (B15), 21.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Czech junior open 2021, (B15), 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2209 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Nándor Németh | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3544 |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | finále |
Igor Hroza | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Patrik Edelmann | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3891 |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 104 | 15. - 16. |
Jan Jašek | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2208 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 14 | 13. - 14. |
Igor Hroza | 3 : 1 | 56 | 13. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2233 |
Patrik Edelmann | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 12 | |
Déčko FAJNE junior B13, (B13), 27.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
PJT - Pražská juniorská tour květen B13, (B13), 24.05.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2431 |
Matouš Bořil | 3 : 0 | 70 | 11. - 12. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1662 |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 40 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PJT - Pražská juniorská tour prosinec B13, (G13), 22.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2366 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2542 |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 | 80 | 21. - 24. |
Igor Hroza | 1 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3473 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matouš Bořil | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1760 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1816 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2579 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1825 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karol Cziba | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 1 | 40 | |
Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2197 |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 0 : 3 | 0 | |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 2467 |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
David Heteš | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 3607 |
Jonáš Pavelka | 2 : 3 | 52 | 15. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 3042 |
Sebastien Šíma | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1918 |
Lukas Pári | 3 : 2 | 30 | 11. - 12. |
Filip Stuchlík | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Filip Sovják | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2672 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Marko Ekber Sanioglu | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1951 |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Jonáš Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2397 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3022 |
Jakub Kroupa | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.