Profil hráče

Lukáš Rychtařík

Ročník: 2008
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6941

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 43.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 43. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 23. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3424
Adam Gerstdorf  3 : 1 32.8
Jan Vaněk  3 : 0 41
Max Pelikán  3 : 0 65.6
Dominik Forgač  3 : 0 65.6
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2708
Adam Gerstdorf  3 : 1 56 9. - 10.
Matouš Bořil  3 : 0 70 9. - 12.
Andrej Hausknotz  3 : 0 70 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 0 56 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3845
Jan Bravenec  3 : 1 80 9. - 10.
Jan Víšek  3 : 0 100 9. - 12.
Andrej Butsa  3 : 1 80 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Procházka  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3330
Antonín Beneš  3 : 0 96 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B15, květen, (B15), 12.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PJT - Pražská juniorská tour B13, březen, (B13), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Antonín Procházka  3 : 0 208 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 0 156 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B13, leden, (B13), 27.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
444
Body celkem:
6202
Antonín Procházka  3 : 0 160 3. - 4.
Daniel Stypa  2 : 3 64 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 120 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
490
Body celkem:
8566
Adam Burget  3 : 1 160 finále
Antonín Procházka  3 : 0 160 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
362
Body celkem:
6120
Mikuláš Dufek  3 : 0 160 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 32 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
356
Body celkem:
6439
Miloslav Vaněrka  1 : 3 36 finále
Bedřich Beneš  3 : 2 86.4 semifinále
Jan Víšek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
234
Body celkem:
6690
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 2 78 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4181
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 semifinále
Ondřej Kubec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
379
Body celkem:
7081
Jan Bravenec  3 : 2 115.2 3. - 4.
Mikuláš Dufek  2 : 3 76.8 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 2 72 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
408
Body celkem:
4488
Mikuláš Dufek  3 : 0 120 9. - 10.
Miloslav Vaněrka  3 : 2 72 9. - 12.
Jan Víšek  3 : 0 120 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Stypa  3 : 0 96 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Bedřich Beneš  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  2 : 3 32 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Antonín Procházka  3 : 0 140 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
324
Body celkem:
3508
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 1 72 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 90 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Borovička  3 : 0 72 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3650
Adam Burget  2 : 3 38.4 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 96 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Nicholas Beck  3 : 0 80 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Bedřich Beneš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Šimon Rynt  0 : 3 0
Mikuláš Dufek  3 : 0 60

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot