Profil hráče

Max Pelikán

Ročník: 2011
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6967

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 14. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 38.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 38. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Déčko FAJNE junior B13, (B13), 27.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Hanya Cup, (B13), 13.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2599
Tomáš Trachta  3 : 0 41
Anthony Cox  3 : 0 41
Dominik Forgač  2 : 3 26.24
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Thomas Koukola  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Jašek  1 : 3 16 semifinále
Jan Vaněk  3 : 1 48 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3774
Andrej Hausknotz  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Antonín Procházka  2 : 3 52 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
166
Body celkem:
4845
Antonín Beneš  2 : 3 62.4 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
199
Body celkem:
2960
Jan Víšek  3 : 1 67.2 7. - 8.
Ondřej Hazucha  2 : 3 33.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Bořil  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2303
Václav Holuša  3 : 2 36 7. - 8.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Filip Sovják  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
Thomas Koukola  3 : 0 60
Jan Vaněk  3 : 0 60
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2683
Ondřej Hazucha  1 : 3 16 11. - 12.
Daniel Stypa  1 : 3 16 9. - 12.
Matyáš Zlý  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4449
Antonín Beneš  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B15), 06.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3132
Andrej Butsa  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 1 80 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4798
Antonín Beneš  3 : 1 115.2 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 1 96 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2162
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Hrušecký  1 : 3 12 5. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 24 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Jan Vaněk  3 : 2 48 3. - 4.
Jakub Novák  1 : 3 16 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3367
Lukáš Hogen  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 96 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1811
Body za soupeře:
146
Body celkem:
1957
Lukáš Hogen  3 : 0 56 19. - 20.
Kristián Bořil  1 : 3 11.2 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Josef Fanc  2 : 3 22.4 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4476
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 96 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B15), 20.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3528
Matyáš Zlý  3 : 2 36
Kristián Bořil  3 : 1 48
Daniel Stypa  0 : 3 0
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2929
Matyáš Závacký  3 : 0 49.2
Thomas Koukola  3 : 1 39.36
Dominik Hrušecký  2 : 3 32.8
 Prázdninové déčko, (B15), 16.08.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Lukáš Hogen  3 : 0 80 11. - 12.
Dominik Hrušecký  2 : 3 32 9. - 12.
Igor Hroza  3 : 0 80 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
230
Body celkem:
6171
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 38.4 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 72 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 120 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Dominik Novák  3 : 0 60 7. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 12 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karol Cziba  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Jakub Novák  1 : 3 16 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 16 semifinále
Karol Cziba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2807
Antonín Kachlíř  3 : 1 57.6 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 72 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3630
Antonín Kachlíř  2 : 3 38.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 5. - 8.
Dominik Hrušecký  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Sebastien Šíma  3 : 2 36 7. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 24 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2331
Dominik Novák  3 : 1 48 7. - 8.
Matyáš Zlý  1 : 3 12 5. - 8.
Filip Stuchlík  2 : 3 24 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 0 130 13. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2874
Matěj Kročil  1 : 3 16 3. - 4.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 48 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Dominik Forgač  2 : 3 43.2 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Borovička  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Šťastný spedition Cup, (B13), 30.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3106
Lukas Pári  3 : 0 90 11. - 12.
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Dominik Hrušecký  2 : 3 36 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2665
Matěj Kročil  3 : 1 48 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 60 5. - 8.
Andrej Butsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2654
Filip Sovják  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
Lukáš Hogen  3 : 0 60
Antonín Beneš  1 : 3 12
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3799
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Antonín Beneš  2 : 3 48 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2299
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  1 : 3 9.84
Dominik Hrušecký  3 : 1 39.36
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2445
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 1 48 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
Dominik Forgač  2 : 3 33.6 5. - 6.
Kristián Bořil  3 : 2 50.4 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš David  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2319
Antonín Procházka  0 : 3 0
Antonín Beneš  2 : 3 19.68
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  0 : 3 0
 Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2295
Adam Formánek  3 : 1 48 7. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 5. - 8.
Václav Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
Samuel Skyba  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Jonáš Pavelka  3 : 1 104 13. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 13. - 14.
Matyáš David  3 : 0 90 13. - 16.
Daniel Stypa  1 : 3 18 9. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3675
Jan Víšek  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
David Kniezek  3 : 0 96 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2878
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 1 48 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 21.10.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Antonín Beneš  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2607
Minh Thien Tran  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Víšek  1 : 3 18 13. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři B, (B11), 02.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2281
Antonín Beneš  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 5. - 8.
Jakub Kroupa  1 : 3 12 čtvrtfinále
 D-tour junior 4.kolo B11, (B11), 13.05.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
238
Body za soupeře:
0
Body celkem:
238
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3080
Antonín Procházka  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2197
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  0 : 3 0
Bedřich Beneš  0 : 3 0
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (B11), 17.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2265
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 70
Jan Růžička  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Patrik Nicholas Beck  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot