Profil hráče

Štěpán Holman

hrac

Ročník: 2013
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8571

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 47.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 47. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Junior D-tour, (B11), 12.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 Junioři A, (B13), 23.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Iakov Kadishnov  1 : 3 0 9. - 10.
Vítek  Vizibla  3 : 1 0 9. - 12.
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 9. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (B11), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jan Šimek  1 : 3 0 finále
Vítek  Vizibla  3 : 1 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 0 0 čtvrtfinále
Daniil Bukin  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B15), 16.03.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Dominik Vintr  3 : 0 0 7. - 8.
Jan Šimek  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 1. - 16.
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B13), 16.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Tobiáš Tománek  3 : 2 0 3. - 4.
Jan Jašek  0 : 3 0 semifinále
Vojta Kašpařík  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Jan Šimek  0 : 3 0 finále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 semifinále
Filip Šámal  3 : 0 0 čtvrtfinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Tobiáš Kania  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Tomáš Vavřík  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Alex Nosek  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Filip Varga  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jan Šimek  2 : 3 0 finále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Vojtěch Valovič  1 : 3 0 11. - 12.
Filip Moltaš  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 1. - 16.
Alex Jaromij  3 : 0 0 1. - 32.
 JD 12/23 B11 pokročilí, (B11), 20.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 5. - 6.
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 5. - 8.
Filip Moltaš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Šimek  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 finále
Vojta Gebauer  3 : 0 0 semifinále
Sebastian Vráblik  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B13), 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Filip Moltaš  1 : 3 0 finále
David Varga  3 : 1 0 semifinále
Šimon Herodes  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B11 24.11.2023, (B11), 24.11.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
402
Body za soupeře:
0
Body celkem:
402
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Leon Weidenhausen  3 : 2 0 finále
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 semifinále
Antonín Pekárek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Matěj Šádek  1 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Jan Šimek  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
David Varga  3 : 1 0 finále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 0 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Tobiáš Tománek  1 : 3 0 9. - 10.
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 9. - 12.
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 9. - 16.
David Varga  2 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 finále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Liška  3 : 0 0 čtvrtfinále
Oldřich Osička  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B13), 07.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Pavel Bittermann  3 : 0 0 finále
Filip Moltaš  3 : 1 0 semifinále
Šimon Herodes  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B11), 07.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Kryštof Liška  3 : 1 0 finále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Ondřej Němec  3 : 0 0 7. - 8.
Jakub Schorník  2 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Jan Šimek  3 : 0 0 finále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Filip Šámal  3 : 0 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Filip Moltaš  0 : 3 0 finále
Ondřej Němec  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tobiáš Kania  3 : 0 50 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Martin Leon Zoubek  3 : 0 100 finále
Antonín Pekárek  3 : 0 80 semifinále
Vítek  Vizibla  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4010
Jakub Schorník  3 : 2 57.6 5. - 6.
Jan Zapletal  3 : 0 96 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Špaček  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3456
Antonín Pekárek  3 : 0 60
Tomáš Nedbálek  3 : 0 60
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B13), 29.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Ondřej Němec  3 : 0 80 3. - 4.
Matěj Šádek  0 : 3 0 semifinále
Pavel Bittermann  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3538
Jan Šimek  0 : 3 0 finále
Tomáš Vavřík  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2374
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Jan Šimek  3 : 0 wo. 30
Ondřej Němec  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4826
Tomáš Vavřík  3 : 0 80
Jonáš Drapák  3 : 0 80
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Jan Šimek  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3466
Antonín  Urban  3 : 2 57.6 3. - 4.
Matěj Šádek  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 72 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Tomáš Vavřík  3 : 0 72
Antonín Pekárek  3 : 0 72
Jan Šimek  1 : 3 14.4
 AB Squash Cup - junioři B, (B13), 18.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Ondřej Němec  3 : 1 64 3. - 4.
Jakub Schorník  1 : 3 16 semifinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AB Squash Cup - junioři B, (B11), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
123
Body celkem:
2931
Antonín Pekárek  3 : 0 wo. 24.6
Tobiáš Novosad  3 : 0 49.2
Sebastian Vráblik  3 : 0 49.2
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Jonáš Drapák  3 : 0 80 3. - 4.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 semifinále
Tereza Šmídová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3748
Martin Kurka  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Antonín  Urban  1 : 3 26 13. - 16.
Matěj Šádek  0 : 3 0 9. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
442
Body celkem:
4682
Oskar Humlíček   0 : 3 0 1. - 16.
Jan Šimek  2 : 3 52
Thomas Říha  3 : 0 130
Martin Leon Zoubek  3 : 0 130
Jonáš Drapák  3 : 0 130
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1888
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Jakub  Machát   0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Tomáš  Tošovský  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 28.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
66
Body celkem:
2557
Antonín Pekárek  3 : 0 65.6
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Jan Šimek  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2611
Matěj Kudr  2 : 3 32 11. - 12.
Oskar Humlíček   0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Přemysl Prokop  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 07.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
85
Body celkem:
3661
Oskar Humlíček   0 : 3 0 3. - 4.
Filip Moltaš  0 : 3 0 semifinále
Jonáš Drapák  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Jiří Laszy  3 : 0 80 11. - 12.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Špaček  3 : 0 80 9. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3516
Martin Leon Zoubek  3 : 0 80
Filip Moltaš  0 : 3 0
Ondřej Přádka  0 : 3 0
Oskar Humlíček   0 : 3 0
 AB Squash Cup jun D B11, (B11), 03.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot