Profil hráče

Ondřej Němec

hrac

Ročník: 2011
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8000

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 7. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 22.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 22. (06/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Antonín  Urban  0 : 3 0 15. - 16.
Tomáš  Tošovský  0 : 3 0 13. - 16.
Pavel Bittermann  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Petr  Dubanovský  3 : 0 0 15. - 16.
Šimon Herodes  1 : 3 0 13. - 16.
Přemysl Prokop  0 : 3 0 9. - 16.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Chobodydes  3 : 0 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2150
Tomáš  Tošovský  0 : 3 0 21. - 22.
Dominik Vintr  3 : 2 0 21. - 24.
Antonín  Urban  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Alex Jaromij  2 : 3 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Filip Varga  0 : 3 0 11. - 12.
Tobiáš Vintr  0 : 3 0 9. - 12.
Petr  Dubanovský  3 : 1 0 9. - 16.
David Varga  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 JD 2/24 B13 pokročilí, (B13), 14.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Tomáš Vavřík  3 : 1 0 7. - 8.
Martin Leon Zoubek  1 : 3 0 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Kania  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2282
Ondřej Zápeca  0 : 3 0 19. - 20.
Thomas Koukola  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2348
Michael Kopciuch  2 : 0 0 19. - 20.
Jan Zapletal  0 : 2 0 17. - 20.
Štěpán Boček  2 : 0 0 17. - 24.
Lumír Klímek  2 : 0 0 17. - 32.
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Lukáš Procházka  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Michal Málek  3 : 0 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Martin Kurka  2 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 3. - 4.
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 semifinále
Adam Jackanin  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Ostrava JD listopad pokročilí B13, (B13), 15.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 15. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 13. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Štěpán Holman  0 : 3 0 7. - 8.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Šádek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2273
Matěj Kudr  3 : 2 36 7. - 8.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 5. - 8.
Lukas Pári  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kurka  3 : 1 40 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
Matěj Kudr  0 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Martin Leon Zoubek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2089
Vojtěch Valovič  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Christian Carini  0 : 3 0 13. - 16.
Ondřej Zapletal  0 : 3 0 9. - 16.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2666
Lukáš Procházka  3 : 2 48 13. - 14.
Matěj Špaček  3 : 0 80 13. - 16.
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Zapletal  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 7. - 8.
Christian Carini  0 : 3 0 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B13), 29.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2824
Štěpán Holman  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín  Urban  1 : 3 16 semifinále
Filip Vosický  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2790
Dominik Fukar  0 : 3 0 13. - 14.
Vojtěch Valovič  3 : 2 54 13. - 16.
Matěj Borisov  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2173
Pavel Bittermann  0 : 3 0
Benedikt Bořil  0 : 3 0
Jan Šimek  3 : 0 wo. 30
Štěpán Holman  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
58
Body celkem:
2515
Štěpán Holman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 2 43.2
Jakub Schorník  1 : 3 14.4
 AB Squash Cup - junioři B, (B13), 18.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2861
Štěpán Holman  1 : 3 16 3. - 4.
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 semifinále
Tobiáš Kania  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4042
Matěj Šádek  0 : 3 0 11. - 12.
Oskar Humlíček   0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Kudr  3 : 2 78 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2820
Oskar Humlíček   0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Kudr  3 : 1 64 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matěj Šádek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4344
Jan Jašek  0 : 3 0 3. - 4.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 semifinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jiří Laszy  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3183
Matěj Kudr  3 : 1 80 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 9. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4435
Filip Moltaš  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Leon Zoubek  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Matěj Šádek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  1 : 3 12
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2630
Martin Leon Zoubek  3 : 0 50
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Matěj Kudr  3 : 1 48
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2305
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 2 42
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Ondřej Zapletal  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
54
Body celkem:
4691
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 3. - 4.
Max Pelikán  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2632
Lukáš Jeřábek  3 : 1 40
Jan Vaněk  0 : 3 0
Petr Líkař  0 : 3 0
Štěpán Goldamer  3 : 0 60
 Strahov - junioři B, (B11), 09.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Matěj Šádek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Yehor Matiukhov  1 : 3 12
Pavel Dolejš  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
39
Body celkem:
2103
Thomas Koukola  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
Antonín  Urban  3 : 1 39.36
 HRADECKÝ CUP JB, (B11), 26.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2245
William Simon Brookie  3 : 1 48 7. - 8.
Nolan Gaultier  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Moltaš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2448
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 13. - 14.
Martin Jašek  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2749
Max Pelikán  0 : 3 0
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  3 : 0 72
 Prima Cup - Junioři B, (B11), 08.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Filip Moltaš  0 : 3 0
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  3 : 0 60
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2399
 bye  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Matěj Kudr  1 : 3 16 13. - 16.
Jakub Schorník  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
139
Body celkem:
3475
Martin Leon Zoubek  3 : 0 96 3. - 4.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kudr  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 20.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2359
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kudr  1 : 3 12
 Déčko FAJNE junior B11, (B11), 27.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3319
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 15. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1888
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Jiří Hadrava  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Šimon Borovička  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3237
Martin Jašek  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Thomas Koukola  0 : 3 0 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2777
Jakub Schorník  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 32.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot