Ročník: 2013
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8849
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Nosek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Dubanovský | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B17), 06.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Václav Boukal | 0 : 3 | 0 | |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Tošovský | 3 : 1 | 0 | |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B15), 06.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Lukáš Jeřábek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Tošovský | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Junioři A, (B11), 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Štěpán Holman | 3 : 1 | 0 | finále |
Iakov Kadishnov | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Dubanovský | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B15), 16.03.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Matyáš Nedvěd | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Matěj Šádek | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Valo | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junioři B, (B13), 17.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Pavel Bittermann | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
František Janků | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Moltaš | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Pavel | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
David Varga | 2 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Tobiáš Vintr | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Leon Weidenhausen | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Moltaš | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Adam Jackanin | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Štěpán Holman | 3 : 2 | 0 | finále |
Vítek Vizibla | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Sebastian Vráblik | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Štěpán Holman | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B13), 02.12.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
David Varga | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Štěpán Holman | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Nosek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
David Varga | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Thomas Říha | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 100 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2055 |
Jakub Schorník | 2 : 3 | 24 | |
Matěj Šádek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Štěpán Holman | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ondřej Němec | 0 : 3 wo. | 0 | |
HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5713 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 80 | |
Jan Matějka | 3 : 0 | 80 | |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 128 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4081 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 72 | |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Holman | 3 : 1 | 57.6 | |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 72 | |
Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | finále |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Alex Pavel | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 468 | Body celkem: 4902 |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 130 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 130 | |
Thomas Říha | 3 : 0 | 130 | |
Štěpán Holman | 3 : 2 | 78 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 28.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2939 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 65.6 | |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 65.6 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 07.01.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2596 |
Thomas Říha | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Filip Varga | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B11), 05.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3246 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Teo Sihelník | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Tobiáš Ornst | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.