Profil hráče

Jonáš Drapák

hrac

Ročník: 2015
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8593

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 58. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 35. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2216
Patrik Chobodydes  3 : 0 0 21. - 22.
Kryštof Drlík  3 : 0 0 21. - 24.
Kryštof Liška  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Petr  Dubanovský  1 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Filip Šámal  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Pekárek  3 : 1 0 5. - 8.
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Sedlák  3 : 0 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Alex Nosek  0 : 3 0 13. - 14.
Petr  Dubanovský  3 : 2 0 13. - 16.
Tobiáš Vintr  0 : 3 0 9. - 16.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Bureš  3 : 0 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Petr  Dubanovský  3 : 2 0 9. - 10.
Šimon Hamřík  3 : 0 0 9. - 12.
Matyáš Čejka  3 : 0 0 9. - 16.
David Varga  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B13), 23.03.2024
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2216
 bye  3 : 0 wo. 0 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 0 21. - 24.
Tobiáš Vintr  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Šimon Herodes  0 : 3 0 1. - 32.
 Junioři A, (B11), 23.03.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Alex Pavel  3 : 0 0 13. - 14.
Mikuláš Musil  3 : 1 0 13. - 16.
Vojta Gebauer  0 : 3 0 9. - 16.
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - Junioři B, (B11), 17.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Vojta Gebauer  3 : 0 0
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0
Antonín Pekárek  1 : 3 0
Tomáš Vavřík  2 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3862
Alex Pavel  3 : 1 0 13. - 14.
Kryštof Studénka  3 : 0 0 13. - 16.
Michael Kopciuch  2 : 3 0 9. - 16.
Filip Šámal  0 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Vojta Gebauer  3 : 0 0 7. - 8.
Kryštof Liška  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Šámal  2 : 3 0 čtvrtfinále
Eduard Bořil  3 : 0 0 1. - 16.
 Vánoční PJT B11, (B11), 17.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Vánoční PJT B13, (B13), 17.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Turnaj PJT B11, (B11), 19.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Filip Šámal  1 : 3 0 7. - 8.
Jan Šimek  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Pekárek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B11), 07.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Kryštof Liška  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Nedbálek  3 : 0 0
Ondřej Nedbálek  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Antonín Pekárek  0 : 3 0 5. - 6.
Thomas Říha  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Tomáš Vavřík  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PJT JD 23.6.2023 B11, (B11), 23.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Tomáš Vavřík  1 : 3 12 čtvrtfinále
Kryštof Liška  0 : 3 0
Antonín Pekárek  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3109
Štěpán Holman  0 : 3 0
Tomáš Vavřík  2 : 3 32
Jan Matějka  3 : 0 80
Antonín Pekárek  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Štěpán Holman  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Šimek  0 : 3 0 semifinále
Michaela Líkařová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PJT JD 19.2.2023 B11, (B11), 19.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT JD 19.2.2023 B15, (B15), 19.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Tobiáš Vintr  1 : 3 26 1. - 16.
Thomas Říha  3 : 0 130
Štěpán Holman  0 : 3 0
Jan Šimek  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2914
Teo Sihelník  3 : 0 84 7. - 8.
Filip Varga  0 : 3 0 5. - 8.
Štěpán Holman  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 PJT SBC 18.12.2022 B11, (B11), 18.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B11), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4900
Jan Matějka  3 : 0 96
Oskar Humlíček   3 : 0 wo. 48
Teo Sihelník  3 : 1 76.8
 PJT Čimice B11, (B11), 13.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT Čimice B13, (B13), 13.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HRADECKÝ CUP , (B11), 05.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2420
Filip Varga  0 : 3 0 5. - 6.
Thomas Říha  3 : 1 48 5. - 8.
David Varga  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2856
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0
Antonín Pekárek  1 : 3 16
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 PJT 10/22 B11, (B11), 09.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B11), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2162
Thomas Říha  2 : 3 19.84
Teo Sihelník  3 : 1 39.68
Oskar Humlíček   0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot