Profil hráče

Antonín Pekárek

hrac

Ročník: 2013
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8512

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 23. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (B13), 18.05.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
David Varga  0 : 3 0 5. - 6.
Štěpán Boček  3 : 0 0 5. - 8.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karel Bednář   3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě , (B11), 18.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Filip Šámal  0 : 3 0 3. - 4.
David Varga  0 : 3 0 semifinále
Christopher Langer  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Michael Kopciuch  3 : 0 0 7. - 8.
Jonáš Drapák  1 : 3 0 5. - 8.
Kryštof Liška  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Hamřík  3 : 0 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Kryštof Liška  1 : 3 0 17. - 18.
Vojta Kašpařík  3 : 2 0 17. - 20.
Petr Šopík  3 : 1 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Kryštof Liška  0 : 3 0 5. - 6.
Michael Kopciuch  3 : 0 0 5. - 8.
Jan Šimek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Studénka  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (B11), 23.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Daniil Bukin  0 : 3 0 9. - 10.
Petr  Dubanovský  3 : 0 0 9. - 12.
Michael Kopciuch  3 : 0 0 9. - 16.
Iakov Kadishnov  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - Junioři B, (B11), 17.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Petr  Dubanovský  3 : 0 0
Vítek  Vizibla  0 : 3 0
Tomáš Vavřík  1 : 3 0
Jonáš Drapák  3 : 1 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Kryštof Liška  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Šámal  1 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Vavřík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Novosad  3 : 0 0 1. - 16.
 JD 1/24 B11 začátečníci, (B11), 17.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Tomáš Vavřík  2 : 3 0 5. - 6.
Kryštof Liška  3 : 2 0 5. - 8.
Vítek  Vizibla  1 : 3 0 čtvrtfinále
Eduard Bořil  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B13), 06.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Šimon Herodes  2 : 3 0
Tobiáš Vintr  1 : 3 0
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Filip Šámal  1 : 3 0 3. - 4.
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 semifinále
Vojta Gebauer  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 JD 12/23 B11 pokročilí, (B11), 20.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Kryštof Liška  0 : 3 0 5. - 6.
Sebastian Vráblik  3 : 0 0 5. - 8.
Vojta Gebauer  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B13), 02.12.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Karel Kafka  0 : 3 0 1. - 16.
Karel Bednář   3 : 0 0
Michael Kopciuch  3 : 0 0
Tobiáš Vintr  2 : 3 0
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B11), 02.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 3. - 4.
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 semifinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 čtvrtfinále
Sebastian Vráblik  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Moravská JD Tour B11 24.11.2023 naděje, (B11), 24.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 5. - 6.
Michael Kopciuch  3 : 0 0 5. - 8.
Štěpán Holman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Špaček  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 18.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Martin Leon Zoubek  3 : 2 0 finále
Oldřich Osička  3 : 0 0 semifinále
Eduard Bořil  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 3. - 4.
David Varga  1 : 3 0 semifinále
Jonáš Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Martin Leon Zoubek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Ondřej Přádka  1 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 5. - 8.
David Varga  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Nedbálek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Ostrava JD říjen pokročilí B11, (G11), 11.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
478
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Martin Leon Zoubek  1 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Filip Moltaš  0 : 3 0 9. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Vokněr  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jonáš Drapák  3 : 0 0 5. - 6.
Filip Šámal  3 : 2 0 5. - 8.
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Ondřej Přádka  0 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Michael Kopciuch  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2517
Tomáš Nedbálek  3 : 0 60
Štěpán Holman  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0
Filip Varga  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2431
Jan Šimek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Liška  2 : 3 24
Jonáš Drapák  3 : 0 60
 Junior D-tour č.4, (B11), 21.04.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Jan Matějka  3 : 0 80
Jonáš Drapák  3 : 0 80
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 25.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2677
Jan Šimek  0 : 3 0
Štěpán Holman  0 : 3 0
Tomáš Vavřík  0 : 3 0
Oskar Humlíček   0 : 3 0
 AB Squash Cup - junioři B, (B11), 18.03.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Sebastian Vráblik  0 : 3 wo. 0
Štěpán Holman  0 : 3 wo. 0
Tobiáš Tománek  0 : 3 wo. 0
Tobiáš Novosad  0 : 3 wo. 0
 Junior D-tour č.3, (B11), 17.02.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 28.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Štěpán Holman  0 : 3 0
Jan Šimek  0 : 3 0
Oskar Humlíček   0 : 3 0
 Junior D-tour č.2, (B11), 13.01.2023
Pořadí: 36
Body za pořadí:
193
Body za soupeře:
0
Body celkem:
193
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3061
Ondřej Přádka  1 : 3 16
Jan Jašek  0 : 3 0
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  3 : 2 48
 HRADECKÝ CUP , (B11), 05.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Jan Šimek  0 : 3 0 3. - 4.
David Varga  0 : 3 0 semifinále
Thomas Říha  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3061
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0
Filip Moltaš  0 : 3 0
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
Jonáš Drapák  3 : 1 64
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Leon Weidenhausen  0 : 3 0
Matěj Kudr  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  3 : 0 50
Jitka Zelenková  3 : 0 50

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot