Ročník: 2015
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8107
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Junior D-tour, (G11), 12.04.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 478 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G13), 06.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Kateřina Svobodová | 3 : 1 | 0 | |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 0 | |
Sofie Dariusová | 3 : 0 | 0 | |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G11), 06.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Sofie Dariusová | 3 : 0 | 0 | |
Marie Musilová | 3 : 0 | 0 | |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (G11), 16.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Isabelle Mackrill | 1 : 3 | 0 | |
Adéla Branická | 3 : 0 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G11), 02.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Jana Lášová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Adéla Branická | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Isabelle Mackrill | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Isabelle Mackrill | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Paličková | 3 : 0 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři B, (G13), 06.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Veronika Hrušecká | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Nella Krejčířová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Janiurková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vánoční JD G15 Morenda 16.12.2023, (G15), 16.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G11), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | finále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Barbora Paličková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Barbora Valovičová | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Eliška Nevřelová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G11), 02.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | |
Moravská JD Tour G11 24.11.2023 naděje, (G11), 24.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
HRADECKÝ CUP, (G11), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Tereza Šmídová | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G11), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Sabina Duroňová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Šmídová | 0 : 3 | 0 | |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G11), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Šmídová | 3 : 1 | 0 | |
Junior D-tour finále, (G11), 04.06.2023 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 214 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 214 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 5274 |
Matylda Sokól | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Viola Musialková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.4, (G11), 21.04.2023 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 249 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 249 |
HRADECKÝ CUP JA, (G11), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4859 |
Viola Musialková | 3 : 0 | 84 | |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 84 | |
Tereza Šmídová | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1951 |
Michaela Líkařová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alex Pavel | 3 : 0 | 50 | |
Tomáš Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
Junior D-tour č.3, (G11), 17.02.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 269 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 269 |
MČR juniorů 2023, (G11), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Eliška Nevřelová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klaudie Khestlová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 28.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 60 | |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 60 | |
Klaudie Khestlová | 3 : 0 | 60 | |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | |
Junior D-tour č.2, (G11), 13.01.2023 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 220 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 220 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 4272 |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valiqa Khan | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.1, (G11), 25.11.2022 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 244 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 244 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 19.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 2988 |
Tereza Šmídová | 0 : 3 | 0 | |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Nevřelová | 1 : 3 | 16.8 | |
HRADECKÝ CUP , (B11), 05.11.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1923 |
Jan Matějka | 3 : 0 | 50 | 11. - 12. |
Tobiáš Ornst | 1 : 3 | 10 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Filip Varga | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G11), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 4213 |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 1 | 76.8 | |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 17.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3551 |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Stella Konečná | 1 : 3 | 19.2 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 96 | |
MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2116 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Leon Zoubek | 3 : 1 | 40 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 3271 |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Stella Konečná | 2 : 3 | 33.6 | |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G11), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3576 |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (G11), 05.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3576 |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Prima Cup - Junioři B, (G11), 08.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 2792 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Jana Lášová | 1 : 3 | 16 | |
Barbora Stella Konečná | 1 : 3 | 16 | |
JD Moravská Slavia G11, (G11), 18.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Junioři D G11 červen, (G11), 20.06.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
D turnaj G11, (G11), 21.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.