Profil hráče

Sára Vaněrková

hrac

Ročník: 2012
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 7992

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 18. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 2. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 04.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Klára Novosádová  3 : 1 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Arina  Borisová  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Eliška Hamříková  2 : 3 0 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Romana Diwocková  2 : 3 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 semifinále
Marie Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jana Pěkníková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (G13), 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Viola Musialková  3 : 0 0 3. - 4.
Romana Diwocková  1 : 3 0 semifinále
Carine Maria Fabiánová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Arina  Borisová  0 : 3 0 5. - 6.
Marie Zelenková  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tereza Šmídová  3 : 0 0 7. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Magdaléna Kosíková  3 : 0 0 1. - 16.
 Teplice JD 23.12.2023 GU13, (G13), 23.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Adéla Bendová  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Hamříková  2 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 JD G13 Teplice 22.6.2023, (G13), 22.06.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2370
Eliška Nevřelová  3 : 0 72 7. - 8.
Romana Diwocková  1 : 3 14.4 5. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Romana Diwocková  1 : 3 24 7. - 8.
Barbora  Vavříková  1 : 3 24 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 100 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G13), 29.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2776
Romana Diwocková  1 : 3 16
Adéla Bendová  0 : 3 0
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4449
Adéla Bendová  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viola Musialková  3 : 0 110 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4117
Natálie  Tománková  3 : 1 96 7. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 1 80 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
204
Body celkem:
4145
Carine Maria Fabiánová  3 : 0 120 7. - 8.
Arina  Borisová  1 : 3 24 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora  Vavříková  3 : 2 60 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Marie Zelenková  0 : 3 0 finále
Barbora Stella Konečná  3 : 0 128 semifinále
Valiqa Khan  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4141
Adéla Bendová  2 : 3 40
Hana Klimšová  0 : 3 0
Eliška Nevřelová  3 : 0 100
Romana Diwocková  3 : 2 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Marie Zelenková  0 : 3 0 finále
Barbora Stella Konečná  3 : 0 128 semifinále
Jana Lášová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4036
Arina  Borisová  1 : 3 21.6 5. - 6.
Eliška Nevřelová  3 : 0 108 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 2 54 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4859
Jitka Zelenková  3 : 0 84
Tereza Šmídová  3 : 0 84
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4065
Karolína Wanke  0 : 3 0 1. - 16.
Marlen Paroulková  0 : 3 0
Natálie  Tománková  3 : 1 88
Eliška Nevřelová  3 : 0 110
Barbora  Vavříková  3 : 2 66
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G11), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
192
Body celkem:
5617
Jitka Zelenková  3 : 0 96
Eliška Nevřelová  3 : 0 96
Marie Zelenková  0 : 3 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G13), 01.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Barbora  Vavříková  3 : 2 36
Adéla Bendová  0 : 3 0
Romana Diwocková  3 : 1 64
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4010
Eliška Hamříková  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 1 86.4 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 1 72 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
198
Body celkem:
5623
Marie Zelenková  0 : 3 0 finále
Romana Diwocková  3 : 1 102.4 semifinále
Jitka Zelenková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
247
Body celkem:
4681
Romana Diwocková  3 : 1 104 9. - 10.
Marlen Paroulková  3 : 2 78 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
312
Body celkem:
6156
Barbora  Vavříková  3 : 0 156 5. - 6.
Jitka Zelenková  3 : 0 156 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (G11), 12.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Adéla Bendová  0 : 3 0
Jitka Zelenková  3 : 0 112
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Junioři A, (G11), 15.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
77
Body celkem:
4213
Marie Zelenková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 1 76.8
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3450
Karolína Wanke  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Romana Diwocková  3 : 1 72
Veronika Šalová  1 : 3 18
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G11), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4202
Eliška Hamříková  1 : 3 16.8
Romana Diwocková  3 : 1 67.2
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Czech junior open 2021, (G11), 06.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4136
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Jázmin Gubik  0 : 3 0
Romana Diwocková  3 : 1 0
Marie Zelenková  1 : 3 0
Arina  Borisová  3 : 0 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
 Velká cena Prahy, (G11), 16.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Barbora  Vavříková  3 : 0 60
Marlen Paroulková  3 : 0 60
Romana Diwocková  3 : 0 60
Eliška Hamříková  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
125
Body celkem:
5969
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Bendová  3 : 1 124.8
 HRADECKÝ CUP, (G11), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Romana Diwocková  3 : 0 96
Marie Zelenková  1 : 3 19.2
Arina  Borisová  3 : 0 96
Hana Klimšová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Marie Zelenková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
143
Body celkem:
5128
 bye  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
60
Body celkem:
4300
Hana Klimšová  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2749
Marie Zelenková  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Romana Diwocková  3 : 0 72
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Romana Diwocková  3 : 0 108 7. - 8.
Valentýna Boháčová  0 : 3 0 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2470
Karolína Wanke  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Olivia Mikesková  1 : 3 14
Eliška Hamříková  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot