Profil hráče

Hana Klimšová

hrac

Ročník: 2010
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 7187

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 471. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 60. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 84. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 29. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 10. (03/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 2. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4. (02/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.01.2024 61 (-1) 498 (0)
01.12.2023 60 (2) 498 (0)
01.11.2023 62 (1) 498 (0)
01.10.2023 63 (4) 498 (83)
01.09.2023 67 (0) 415 (0)
01.08.2023 67 (0) 415 (0)
01.07.2023 67 (1) 415 (0)
01.06.2023 68 (-1) 415 (0)
01.05.2023 67 (-2) 415 (0)
01.04.2023 65 (1) 415 (0)
01.03.2023 66 (2) 415 (0)
01.02.2023 68 (-68) 415 (415)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024612024
202368666567686767676362602023

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Veronika Šalová  0 : 3 wo. 0 finále
Arina  Borisová  3 : 0 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3657
 bye  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Natálie  Tománková  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Veronika Šalová  2 : 3 0 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Natálie  Tománková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Šalová  1 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 1. - 16.
 Teplice JD 27.12.2023 GU17, (G17), 27.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jana Brodová  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Šalová  3 : 1 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Veronika Šalová  3 : 0 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Nela Drncová  3 : 0 0
Veronika Šalová  3 : 1 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Šalová  3 : 2 0 5. - 8.
Sofie Hogenová  1 : 3 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Veronika Šalová  0 : 3 0 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Marie Zelenková  3 : 0 0
Johana Sliacká  3 : 0 0
Veronika Šalová  3 : 2 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Eliška Hamříková  3 : 0 wo. 0 finále
Adéla Bendová  3 : 0 0 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 JD G15 Teplice 22.6.2023, (G15), 22.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4919
Veronika Šalová  3 : 2 72 finále
Karolína Wanke  3 : 0 96 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
580
Body celkem:
8656
Veronika Šalová  3 : 0 200 finále
Adéla Bendová  3 : 0 160 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
269
Body celkem:
4948
Veronika Šalová  3 : 0 120 finále
Karolína Wanke  3 : 1 76.8 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
495
Body celkem:
9252
Veronika Šalová  3 : 2 132 finále
Eliška Hamříková  3 : 0 176 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Veronika Šalová  3 : 2 43.2
Karolína Wanke  2 : 3 28.8
Neya Forgáčová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
330
Body celkem:
7025
Veronika Šalová  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 0 160 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4281
Arina  Borisová  3 : 0 130 11. - 12.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Barbora Komárková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Johana Jedličková  0 : 3 0 finále
Karolína Wanke  3 : 0 208 semifinále
Adéla Bendová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Pohas Cup 2023, turnaj D, 13.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3823
Neya Forgáčová  1 : 3 24 7. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šalová  3 : 0 100 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
450
Body celkem:
8526
Karolína Wanke  3 : 2 120 finále
Marie Zelenková  3 : 0 160 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
98
Body celkem:
3842
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 40
Anna Plzáková  0 : 3 0
Monika Moltašová  3 : 2 57.6
Karolína Sikorová   0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
488
Body celkem:
8564
Adéla Bendová  3 : 0 100
Sára Vaněrková  3 : 0 100
Veronika Šalová  3 : 0 160
Karolína Wanke  3 : 1 128
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Karolína Wanke  2 : 3 72 finále
Romana Diwocková  3 : 0 144 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3522
Monika Moltašová  1 : 3 20 9. - 10.
Veronika Šalová  3 : 0 100 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
363
Body celkem:
7623
Johana Jedličková  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 0 176 semifinále
Adéla Bendová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Veronika Šalová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
405
Body celkem:
7742
Karolína Wanke  3 : 2 108 finále
Veronika Šalová  3 : 0 144 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3093
Johana Jedličková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  1 : 3 16
Veronika Šalová  3 : 0 80
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Eliška Hamříková  3 : 0 84
Veronika Šalová  3 : 0 84
Karolína Wanke  3 : 0 84
Marie Zelenková  3 : 0 84
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Veronika Šalová  3 : 0 108 7. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
198
Body celkem:
5623
Anna Zelenková  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 1 102.4 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Anna Zelenková  0 : 3 0 finále
Aneta Skopalová  3 : 0 80 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3701
Sofie Hogenová  0 : 3 0 1. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Neya Forgáčová  3 : 1 88
Veronika Šalová  3 : 0 110
 Junioři A, (G13), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
285
Body celkem:
6830
Marie Zelenková  3 : 0 160 finále
Karolína Wanke  3 : 2 76.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3405
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
180
Body celkem:
5411
Marie Zelenková  3 : 0 90
Romana Diwocková  3 : 0 90
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1941
Johana Jedličková  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 1 40
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Marie Zelenková  3 : 0 100 finále
Karolína Wanke  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3579
Luce Marusic  0 : 3 0 13. - 14.
Neya Forgáčová  3 : 0 120 13. - 16.
Dora Rezic  0 : 3 0 9. - 16.
Nóra Juhász  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4794
Anna Zelenková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Marie Zelenková  3 : 0 128
 HRADECKÝ CUP, (G11), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Romana Diwocková  3 : 0 96
Marie Zelenková  3 : 0 96
Sára Vaněrková  3 : 0 96
Arina  Borisová  3 : 0 96
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Johana Jedličková  0 : 3 0
Marie Zelenková  3 : 0 112
Adéla Bendová  3 : 0 112
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3744
Anna Zelenková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Johana Jedličková  1 : 3 12 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G13), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Marie Zelenková  3 : 0 80
Anna Zelenková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3823
Karolína Sikorová   1 : 3 24 7. - 8.
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie  Forgačová  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4870
Anna Zelenková  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 0 112 semifinále
Karolína Wanke  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior G11, (G11), 27.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Hanya Cup, (G11), 13.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2868
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Zelenková  1 : 3 12
Sofie Hogenová  3 : 0 60
Michaela Herberová  3 : 2 36
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
263
Body celkem:
6719
Johana Jedličková  1 : 3 41.6 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Karolína Wanke  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4884
Sára Vaněrková  3 : 0 120 5. - 6.
Karolína Wanke  3 : 0 120 5. - 8.
Johana Jedličková  1 : 3 24 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Tereza Jurigová  3 : 0 70
Stela Davies  0 : 3 0
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
122
Body celkem:
4258
Johana Jedličková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Zelenková  1 : 3 25.6 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Romana Diwocková  3 : 0 72
Johana Jedličková  0 : 3 0
Marie Zelenková  3 : 0 96
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Johana Jedličková  2 : 3 57.6 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3828
Johana Jedličková  1 : 3 14
Eliška Hamříková  3 : 0 70
Valentýna Boháčová  3 : 0 84
Karolína Wanke  3 : 0 84
 HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4059
Johana Jedličková  3 : 2 43.2
Valentýna Boháčová  2 : 3 28.8
Anna Plzáková  3 : 0 wo. 36
Anna Zelenková  3 : 0 72
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3850
Monika Moltašová  1 : 3 26 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Julie Naučová  0 : 3 0 9. - 16.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3705
Tereza Jurigová  3 : 0 100 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Anna Plzáková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Simona Aulehlová  3 : 1 48
Tereza Jurigová  3 : 0 60
Anna Plzáková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 13.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
16
Body celkem:
3072
Monika Moltašová  1 : 3 16
Anna Plzáková  0 : 3 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3194
Valentýna Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2971
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3093
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  1 : 3 16
Tereza Jurigová  3 : 0 80
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3016
Valentýna Boháčová  1 : 3 19.2 7. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
26
Body celkem:
3581
Natálie Ivancová  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Tereza Jurigová  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Valentýna Boháčová  1 : 3 26 9. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2993
Michaela Herberová  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Karolína Kodýtková  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot