Profil hráče

Karolína Sikorová

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6913

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 11 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 3. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 20. (06/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/2018221739
2018/2019333568

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
43
Body celkem:
3403
Jana Brodová  0 : 3 0 7. - 8.
Barbora Komárková  1 : 3 21.6 5. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4081
Anna Zelenková  3 : 0 72
Marie Kňazovčíková   3 : 2 43.2
Johana Jedličková  3 : 0 72
Anna Plzáková  1 : 3 14.4
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Jana Brodová  3 : 0 60
Anežka Větrovská  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  1 : 3 12
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3727
Anna Plzáková  2 : 3 33.6
Jana Brodová  1 : 3 16.8
Nikol Kubíčková  1 : 3 16.8
Marie Kňazovčíková   3 : 0 84
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2832
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 12
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Lucie Kozelková  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4116
Elizabeth Žurková  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  3 : 2 36
Jana Brodová  3 : 1 48
Marie Kňazovčíková   2 : 3 24
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
174
Body celkem:
5159
Leona El Nakhala  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Stela Davies  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Anna Plzáková  2 : 3 62.4 5. - 6.
Valentýna Boháčová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
58
Body celkem:
4194
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
330
Body celkem:
7025
Barbora Komárková  0 : 3 0 finále
Nikol Kubíčková  3 : 0 160 semifinále
Julie Naučová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4173
Anna Plzáková  3 : 2 60 finále
Valentýna Boháčová  3 : 0 80 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3532
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie Ivancová  3 : 0 96 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Zuzana Góra  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 72
Maria Tuleja  3 : 0 72
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3055
Jana Brodová  1 : 3 19.2 7. - 8.
Nikol Kubíčková  2 : 3 38.4 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
175
Body celkem:
5110
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Plzáková  3 : 1 115.2 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
46
Body celkem:
2806
Michaela Herberová  1 : 3 16 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Jana Brodová  3 : 2 36 5. - 6.
Stela Davies  3 : 0 60 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3898
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 2 57.6
Hana Klimšová  3 : 0 96
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Anežka Větrovská  3 : 0 84
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5633
Anna Plzáková  2 : 3 32
Denisa Otáhalová  3 : 2 48
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  3 : 0 128
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Natálie Ivancová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4413
Tereza Jurigová  3 : 0 90
Nikol Kubíčková  1 : 3 18
Marie Kňazovčíková   3 : 0 108
Jana Brodová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Barbora Komárková  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 0 80 semifinále
Lea Malá  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3936
Julie Naučová  3 : 0 96 5. - 6.
Hana Klimšová  3 : 0 96 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Anežka Větrovská  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Zychová  3 : 1 48
Ema Zvejšková  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Marie Kňazovčíková   3 : 0 80 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Barbora Komárková  1 : 3 31.2 7. - 8.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5330
Jana Brodová  3 : 2 79.2 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 132 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 110 1. - 16.
 2. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3236
Natálie Ivancová  3 : 0 80 3. - 4.
Jana Brodová  0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 1 40 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 D-tour junior 4.kolo G11, (G11), 13.05.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 28.01.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 19.11.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot