Profil hráče

Zuzana Outratová

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6177

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 9. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 9. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Dominika Karbanová  3 : 0 60
Eva Klimešová  1 : 3 20
 PJT - Pražská juniorská tour únor G17, (G17), 23.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5224
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 9. - 10.
Tereza Jurigová  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Ella Pelikánová  1 : 3 26 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3556
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Klára Nováková  2 : 3 32
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2975
Ella Pelikánová  2 : 3 19.68
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Denisa Otáhalová  3 : 0 49.2
Nikol Kubíčková  3 : 0 49.2
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec G17, (G17), 22.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3985
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 90
Klára Nováková  2 : 3 43.2
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Klára Nováková  1 : 3 21.6 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Větrovská  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G17), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Dominika Karbanová  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 2 48
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Tereza Tichá  3 : 0 60
Anna Pavelková  3 : 1 48
Aneta Sezemská  2 : 3 40
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3975
Marie Kubíková  3 : 0 96
Klára Nováková  0 : 3 0
 PJT - Pražská juniorská tour G15, březen, (G15), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour G17, březen, (G17), 31.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4170
Lucie Kolářová  3 : 0 wo. 35
Klára Nováková  3 : 1 56
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  2 : 3 44.8
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Lucie Kozelková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Klára Nováková  2 : 3 24
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4396
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 2 78 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 2 78 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 1 104 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3725
Nikol Štěpánová  2 : 3 40 1. - 16.
Kateřina Lindovská  3 : 0 100
Klára Nováková  3 : 1 80
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Kateřina Lindovská  3 : 0 60 5. - 6.
Eliška Janoušková  3 : 0 60 5. - 8.
Klára Nováková  2 : 3 24 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3747
 bye  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jagoda Góra  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3330
 bye  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3544
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Marie Kubíková  3 : 0 90
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2678
Veronika Pavlatová  3 : 1 48 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 1 48 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2676
Veronika Vejrostová  1 : 3 14
Klara Herzog  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 70
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Julie Trollerová  3 : 0 100 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 0 100 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 0 100 9. - 16.
Eva Klimešová  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Aneta Sezemská  2 : 3 32
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5366
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
Karolína Šrámková  1 : 3 20
Nikol Štěpánová  3 : 1 96
Veronika Pavlatová  3 : 1 96
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3705
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 44.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 42 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5333
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 62.4 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Klára Nováková  1 : 3 12
Kristýna Radová  3 : 0 60
Leona El Nakhala  3 : 0 80
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4860
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Aneta Sezemská  1 : 3 16
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96
Aneta Sezemská  1 : 3 19.2
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Julie Trollerová  1 : 3 16 semifinále
Nela Frombergerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4083
Ella Pelikánová  3 : 1 104 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Nikol Štěpánová  2 : 3 52 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3451
Nikol Štěpánová  3 : 2 72 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 9. - 16.
Aneta Sezemská  2 : 3 48 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2491
 bye  3 : 0 60 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3515
Veronika Vejrostová  2 : 3 43.2 7. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Valerie Vohánková  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2433
Nikol Štěpánová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  1 : 3 12
Anna Michalcová  2 : 3 24
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6997
Body za soupeře:
375
Body celkem:
7372
Aneta Sezemská  3 : 1 160 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 2 90 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
 bye  3 : 0 80 9. - 16.
Anna Pavelková  1 : 3 16 1. - 16.
Viktorie Benešová  3 : 0 80
Valerie Vohánková  3 : 1 64
 junioři B, (G11), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Anna Pavelková  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot