Profil hráče

Eliška Jičínská

Ročník: 2002
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Dream Team
Registrační číslo: 4325

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 600.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 600. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 22.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 9. (11/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 72.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 72. (07/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (07/2017)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 3. (11/2018)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20165813
2016/2017325
2017/2018121123
2018/201910515

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/2016145
2016/20179615
2017/201813316
2018/20194913

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/201414822
2014/201524832
2015/2016272451
2016/2017361753
2017/2018452469
2018/2019472370

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 22 (0) 16491 (0)
01.06.2019 22 (-3) 16491 (-3125)
01.05.2019 19 (-3) 19616 (-2989)
01.04.2019 16 (-4) 22605 (-1507)
01.03.2019 12 (1) 24112 (660)
01.02.2019 13 (-1) 23452 (-1120)
01.01.2019 12 (0) 24572 (-120)
01.12.2018 12 (-3) 24692 (-3248)
01.11.2018 9 (2) 27940 (1594)
01.10.2018 11 (2) 26346 (3825)
01.09.2018 13 (0) 22521 (0)
01.08.2018 13 (0) 22521 (0)
01.07.2018 13 (0) 22521 (0)
01.06.2018 13 (6) 22521 (3125)
01.05.2018 19 (7) 19396 (3249)
01.04.2018 26 (12) 16147 (4531)
01.03.2018 38 (0) 11616 (0)
01.02.2018 38 (-1) 11616 (880)
01.01.2018 37 (1) 10736 (200)
01.12.2017 38 (7) 10536 (3248)
01.11.2017 45 (6) 7288 (1576)
01.10.2017 51 (-1) 5712 (0)
01.09.2017 50 (0) 5712 (0)
01.07.2017 50 (0) 5712 (0)
01.06.2017 50 (1) 5712 (0)
01.05.2017 51 (2) 5712 (120)
01.04.2017 53 (-2) 5592 (0)
01.03.2017 51 (-4) 5592 (-1944)
01.02.2017 47 (3) 7536 (1200)
01.01.2017 50 (-2) 6336 (500)
01.12.2016 48 (-6) 5836 (-1716)
01.11.2016 42 (11) 7552 (1885)
01.10.2016 53 (1) 5667 (0)
01.09.2016 54 (0) 5667 (0)
01.06.2016 54 (-3) 5667 (0)
01.05.2016 51 (2) 5667 (600)
01.04.2016 53 (2) 5067 (0)
01.03.2016 55 (14) 5067 (1944)
01.02.2016 69 (0) 3123 (0)
01.01.2016 69 (-14) 3123 (228)
01.12.2015 55 (22) 2895 (1815)
01.11.2015 77 (-77) 1080 (1080)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019121312161922222019
2018373838261913131313119122018
201750475153515050505145382017
2016696955535154545342482016
201577552015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
406
Body celkem:
8875
Tamara Holzbauerová  3 : 2 93.6
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Široká  3 : 0 156
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
1300
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Denisa Rohunová  3 : 0 1300
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2717
Body za soupeře:
307
Body celkem:
3024
Markéta Zemanová  3 : 0 78 25. - 26.
Vanda Lukavcová  3 : 0 78 25. - 28.
Kateřina Štromerová  3 : 0 78 25. - 32.
Hana Vavříková  2 : 3 31.2 17. - 32.
Veronika Gaultier  2 : 3 41.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Extraliga Ženy 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
1100
Paulina Krzywicka  3 : 2 660
Andrea Malinová  2 : 3 440
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
333
Body celkem:
8802
Tereza Šlehoferová  3 : 2 78
Kateřina Pavlusová  3 : 0 130
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  3 : 2 124.8
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Tamara Holzbauerová  3 : 0 260 finále
Riana Alexová  3 : 0 208 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Valerie Hradilová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
291
Body celkem:
5949
Tereza Zdubová  3 : 1 67.2
Nela Reková  3 : 0 84
Markéta Zemanová  3 : 0 140
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
367
Body celkem:
7704
Zuzana Outratová  3 : 0 90
Karolína Šrámková  3 : 0 90
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 72
Tamara Holzbauerová  3 : 1 115.2
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4896
Ella Gálová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Tereza Široká  2 : 3 51.2 semifinále
Tereza Zdubová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5370
Riana Alexová  2 : 3 64 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  1 : 3 32 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4979
Ella Gálová  3 : 0 90
Tereza Šlehoferová  2 : 3 36
Markéta Zemanová  3 : 0 108
Vanda Lukavcová  3 : 0 108
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
460
Body celkem:
7155
Tereza Široká  2 : 3 80 finále
Ella Gálová  3 : 0 160 semifinále
Riana Alexová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 100 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
880
Tereza Elznicová  2 : 3 440
Veronika Gaultier  2 : 3 440
 Extraliga Ženy 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
220
Natálie Babjuková  1 : 3 220
Andrea Malinová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
1320
Kristýna Fialová  3 : 1 880
Paulina Krzywicka  2 : 3 440
 Extraliga Ženy 2018/2019, 20.10.2018 Body celkem:
880
Nikola Věříšová  3 : 2 660
Tereza Elznicová  1 : 3 220
 CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
308
Body celkem:
3942
Kristýna Vykouřilová  2 : 3 44 9. - 10.
Nikola Věříšová  3 : 1 88 9. - 12.
Tereza Šlehoferová  3 : 1 88 9. - 16.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Lenka Füzy  3 : 0 88 1. - 32.
 Ženy A, 22.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Kristýna Vykouřilová  3 : 2 60 9. - 10.
Klára Mihulová  3 : 1 80 9. - 12.
Denisa Rohunová  3 : 0 100 9. - 16.
Olga Kolářová  0 : 3 0 1. - 16.
Lenka Füzy  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4435
Kateřina Pavlusová  3 : 0 90
Michaela Čepová  1 : 3 18
Tereza Zdubová  1 : 3 21.6
Markéta Zemanová  3 : 0 108
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
405
Body celkem:
7742
Tereza Široká  3 : 2 108 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 144 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Veem Trading Mistrovství republiky juniorů U23, (), 26.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
296
Body celkem:
8765
Michaela Čepová  0 : 3 0
Nikola Věříšová  3 : 1 124.8
Marie Jičínská  3 : 2 93.6
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 78
 Kabel-A.T. Cup, 12.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
Tereza Elznicová  0 : 3 0 5. - 6.
Dominika Kejíková  3 : 0 84 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 STRAHOV ŽENY A, 14.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Tereza Elznicová  0 : 3 0 3. - 4.
Michaela Čepová  0 : 3 0 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 1. Liga Ženy B, 08.04.2018 Body celkem:
600
Lucie Luksová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy B, 07.04.2018 Body celkem:
1100
Kateřina Štromerová  3 : 0 600
Kateřina Pavlusová  3 : 0 500
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
291
Body celkem:
4531
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0 9. - 10.
Kateřina Muchová  3 : 0 130 9. - 12.
Nikola Věříšová  3 : 2 78 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
Denisa Linhartová  3 : 1 83.2 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
481
Body celkem:
7765
Barbora Brodová  3 : 0 208 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  2 : 3 83.2 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 28.01.2018 Body celkem:
1800
Sandra Jüttnerová  3 : 0 600
Tereza Široká  3 : 0 600
Zuzana Severinová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy B, 27.01.2018 Body celkem:
1080
Zuzana Severinová  3 : 1 480
Tereza Široká  3 : 0 600
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
314
Body celkem:
5972
Barbora Brodová  3 : 0 140 finále
Tereza Široká  3 : 1 89.6 semifinále
Klára Köhlerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4098
Klara Herzog  3 : 0 110 9. - 10.
Nela Reková  3 : 1 88 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Tereza Široká  2 : 3 44 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4294
Sarah Bala  3 : 0 70
Tereza Zdubová  3 : 1 56
Tereza Šlehoferová  2 : 3 44.8
Tereza Šlehoferová  2 : 3 44.8
Tereza Široká  2 : 3 44.8
 1. Liga Ženy B, 03.12.2017 Body celkem:
240
Klára Mihulová  2 : 3 240
 1. Liga Ženy B, 02.12.2017 Body celkem:
600
Martina Formánková  3 : 0 600
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
400
Body celkem:
5409
Tamara Holzbauerová  3 : 0 132 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 132 5. - 8.
Tereza Zdubová  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3061
Tereza Široká  2 : 3 36 1. - 16.
Ella Gálová  3 : 0 90
Barbora Brodová  0 : 3 0
 KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
114
Body celkem:
3248
Veronika Šromová  0 : 2 0 11. - 12.
Tereza Elznicová  0 : 2 0 9. - 12.
Kristýna Vohánková  2 : 0 wo. 50 9. - 16.
Eva Feřteková  0 : 3 0 1. - 16.
Michaela Doležalová  3 : 1 64 1. - 32.
 1. Liga Ženy B, 22.10.2017 Body celkem:
1000
Jana Severinová  3 : 0 500
Denisa Tichá  3 : 0 500
 1. Liga Ženy B, 21.10.2017 Body celkem:
700
Sarah Bala  3 : 0 500
Veronika Badalová  2 : 3 200
 Extraliga Ženy 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
660
Denisa Pelešková  0 : 3 0
Kristýna Vykouřilová  3 : 2 660
 Strahov ženy A, 07.10.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2728
Michaela Doležalová  3 : 1 64 19. - 20.
Kateřina Muchová  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3388
Barbora Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 84
Tamara Holzbauerová  3 : 1 67.2
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4424
Ella Gálová  2 : 3 32
Markéta Zemanová  3 : 1 64
Tamara Holzbauerová  3 : 0 96
Alžběta Dufková  3 : 0 96
 1. Liga Ženy B, 09.04.2017 Body celkem:
80
Tereza Šlehoferová  1 : 3 80
 1. Liga Ženy B, 08.04.2017 Body celkem:
800
Barbora Brodová  3 : 0 400
Jana Kovaříková  3 : 0 400
 HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Marie Jičínská  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Vanda Lukavcová  3 : 0 80
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Tereza Široká  1 : 3 36 finále
Barbora Brodová  3 : 0 144 semifinále
Tereza Zdubová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
418
Body celkem:
8211
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Klára Hamáčková  3 : 1 153.6 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 120 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 29.01.2017 Body celkem:
400
Pavla Bérešová  3 : 1 400
Karolína Uhrinová  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 28.01.2017 Body celkem:
800
Sandra Jüttnerová  3 : 0 500
Jana Sigačevová  3 : 2 300
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
436
Body celkem:
7131
Tereza Široká  2 : 3 80 finále
Veronika Bušková  3 : 2 96 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 1. Liga Ženy B, 04.12.2016 Body celkem:
0
Michaela Hrázská  0 : 3 0
Helena Vladyková  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 03.12.2016 Body celkem:
500
Tereza Šlehoferová  1 : 3 100
Pavla Bérešová  3 : 1 400
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
299
Body celkem:
6382
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 144 semifinále
Ella Gálová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 90 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 23.10.2016 Body celkem:
800
Barbora Brodová  3 : 0 400
Kamila Linzer  3 : 0 400
 1. Liga Ženy B, 22.10.2016 Body celkem:
400
Karolína Uhrinová  1 : 3 80
Pavla Bérešová  3 : 1 320
 ženy A, 08.10.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1952
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2092
Karolína  Füzy  3 : 2 32.4 25. - 26.
Pavla Bérešová  3 : 0 54 25. - 28.
Lucie Luksová  3 : 0 54 25. - 32.
Lenka Füzy  0 : 3 0 17. - 32.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Veronika Bušková  3 : 0 128 semifinále
Anna Vrbová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
239
Body celkem:
6322
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Veronika Bušková  3 : 2 86.4 semifinále
Ella Gálová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Klára Mihulová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
600
Jana Kovaříková  3 : 0 600
Veronika Šromová  0 :  0
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4957
Klára Köhlerová  0 : 3 0 finále
Veronika Bušková  3 : 0 112 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tereza Engelová  3 : 0 70 1. - 16.
 KABEL - A.T. CUP, 13.02.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1944
 bye  3 : 0 wo. 27 27. - 28.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 25. - 28.
Renata Nejtková  3 : 0 54 25. - 32.
Veronika Šromová  1 : 3 14.4 17. - 32.
Eva Feřteková  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Markéta Zemanová  2 : 3 83.2 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Nela Reková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Klára Hamáčková  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
427
Body celkem:
5436
Nela Reková  3 : 0 132 5. - 6.
Martina Prokšová  3 : 0 132 5. - 8.
Markéta Zemanová  2 : 3 52.8 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 0 110 1. - 16.
 junioři A, (G17), 19.12.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3207
Patricie Petriľáková  0 : 3 0 9. - 10.
Tereza Urbanová  3 : 0 90 9. - 12.
Sarah Bala  3 : 1 72 9. - 16.
Anežka Stöckelová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G15), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Klára Köhlerová  3 : 0 128 3. - 4.
Markéta Zemanová  1 : 3 25.6 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 96 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 80 1. - 16.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
0
Tereza Široká  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Klára Mihulová  0 : 3 0
 junioři A, (G17), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Karolína  Füzy  0 : 3 0 9. - 10.
Veronika Bušková  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
365
Body celkem:
5374
Klára Köhlerová  3 : 1 105.6 5. - 6.
Nela Reková  3 : 1 105.6 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Bušková  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ženy A, 21.11.2015
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1656
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1716
Lenka Füzy  1 : 3 12 33. - 34.
Nela Reková  3 : 1 48 33. - 36.
Patricie Petriľáková  0 : 3 0 1. - 64.
 ženy B, 31.10.2015
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1407
Sarah Bala  3 : 1 32 23. - 24.
Patricie Petriľáková  0 : 3 0 21. - 24.
Tereza Drábková  2 : 3 16 17. - 24.
Veronika Bušková  3 : 0 30 17. - 32.
Lucie Luksová  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3088
Alžběta Dufková  3 : 0 90 11. - 12.
Nela Reková  0 : 3 0 9. - 12.
Simona Jarošová  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Ella Gálová  1 : 3 18 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3570
Alžběta Dufková  3 : 0 0
Sarah Bala  2 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3436
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
358
Body celkem:
8151
 bye  3 : 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Veronika Bušková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 24.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4940
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Adéla Mastná  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
309
Body celkem:
4975
Anna Michalcová  3 : 0 0
Klára Köhlerová  2 : 3 0
Tereza Branná  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6036
 bye  3 :  0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 1 0
Ella Gálová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4512
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Nela Reková  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
338
Body celkem:
5569
 bye  3 : 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3369
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Nela Reková  3 : 1 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 22.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4007
Nikola Rysová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 2 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5135
Body za soupeře:
373
Body celkem:
5508
Sarah Bala  3 : 0 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G13, (G13), 25.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3401
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Tereza Branná  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
124
Body celkem:
4790
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Široká  3 : 0 wo. 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4078
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 0 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3426
Tereza Jelínková  0 : 3 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Veronika Benešová  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot