Profil hráče

Sofie Hausknotzová

Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash Modrý svět H
Registrační číslo: 6346

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 26. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 355.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 355. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 4. (01/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 9. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 52.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 52. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2019 26 (3) 13785 (2354)
01.09.2019 29 (0) 11431 (0)
01.08.2019 29 (0) 11431 (0)
01.07.2019 29 (0) 11431 (0)
01.06.2019 29 (-1) 11431 (0)
01.05.2019 28 (0) 11431 (0)
01.04.2019 28 (7) 11431 (3040)
01.03.2019 35 (8) 8391 (2848)
01.02.2019 43 (8) 5543 (1320)
01.01.2019 51 (7) 4223 (480)
01.12.2018 58 (20) 3743 (2383)
01.11.2018 78 (-78) 1360 (1360)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019514335282829292929262019
201878582018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1011
Michal Zoubek  3 : 0 25.2 7. - 8.
Jan Netolička  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Němec  3 : 1 16.8 1. - 16.
Natalija Zoubková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3548
Barbora Brodová  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Široká  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 1 64 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
245
Body celkem:
6328
Vendula Boháčová  2 : 3 72 finále
Karolína Šrámková  3 : 2 86.4 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2354
Riana Alexová  0 : 3 0 19. - 20.
Barbora Brodová  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Veronika Šromová  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4109
Daniela Dohnalová  3 : 0 72
Karolína Šrámková  1 : 3 14.4
Eva Machytková  3 : 0 72
Klára Nováková  3 : 0 72
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
353
Body celkem:
6436
Klára Nováková  3 : 0 90
Barbora Komárková  3 : 0 90
Aneta Sezemská  3 : 1 115.2
Karolína Šrámková  2 : 3 57.6
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
24
Body celkem:
601
Petr Rohun  2 : 0 wo. 9.6 31. - 32.
Lumír Klímek  0 : 2 0 29. - 32.
Pavel  Brichta  0 : 2 0 25. - 32.
Milan Hamřík  0 : 2 0 17. - 32.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 32.
Iveta Ferdusová  3 : 0 14.4 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 0 60
Vendula Boháčová  1 : 3 20
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
36
Body celkem:
743
Iveta Ferdusová  2 : 0 19.2 23. - 24.
Václav Máca  1 : 2 7.68 21. - 24.
Jaroslav Hemelka  0 : 2 0 17. - 24.
Robert Šťastný  2 : 1 8.64 17. - 32.
Marika Doubravová  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3556
Marie Kubíková  3 : 0 80
Karolína Šrámková  2 : 3 32
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 50
Nikol Štěpánová  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 0 60
 1. liga ženy, 30.03.2019 Body celkem:
500
Tereza Šišková  3 : 0 500
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
2431
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2540
Lenka Füzy  3 : 2 46.8 29. - 30.
Kateřina Štromerová  3 : 1 62.4 29. - 32.
Vanda Lukavcová  0 : 3 0 25. - 32.
Sonja Schwarzer  0 : 3 0 17. - 32.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2848
Petra Václavková  0 : 3 0 3. - 4.
Veronika Gaultier  0 : 3 0 semifinále
Lucie Luksová  3 : 1 48 čtvrtfinále
Tereza  Cibulková  3 : 1 40 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3594
Barbora Brodová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eliška Mecová  3 : 0 60
Kateřina Pavlusová  3 : 0 wo. 30
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Klára Nováková  3 : 0 100 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 80 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Zuzana Outratová  3 : 0 130 9. - 10.
Klára Nováková  3 : 0 130 9. - 12.
Marie Kubíková  3 : 0 130 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
224
Body celkem:
6680
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga ženy, 26.01.2019 Body celkem:
1320
Romana Adámková  3 : 0 600
Michaela Vrbová  3 : 0 600
Klára Mihulová  0 : 3 0
Lucie Luksová  1 : 3 120
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4958
Aneta Sezemská  3 : 0 120 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Nela Reková  3 : 0 80
Marie Kubíková  3 : 0 80
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Klára Nováková  3 : 0 60
Nikol Štěpánová  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 100
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Vendula Boháčová  3 : 1 115.2 3. - 4.
Karolína Šrámková  1 : 3 28.8 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. liga ženy, 01.12.2018 Body celkem:
480
Ivana Bubeníková  3 : 0 400
Barbora Klimšová  1 : 3 80
Karolína  Füzy  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3572
Karolína Šrámková  1 : 3 20 9. - 10.
Zuzana Outratová  3 : 0 100 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 0 100 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
275
Body celkem:
5506
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2383
Karolína Šrámková  0 : 3 0 19. - 20.
Lucie Luksová  2 : 3 28.8 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Zuzana Kubáňová  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga ženy, 13.10.2018 Body celkem:
1360
Tereza  Cibulková  3 : 1 320
Sandra Jüttnerová  3 : 2 240
Michaela Sedláčková  3 : 0 400
Lenka Hrbková  3 : 0 400
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5452
Vendula Boháčová  2 : 3 64 3. - 4.
Karolína Šrámková  2 : 3 64 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Eva Klimešová  3 : 0 144 3. - 4.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3015
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
Kateřina Konečná  3 : 1 57.6
Alžběta Dufková  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2749
Riana Alexová  0 : 3 0
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Eliška Mecová  3 : 0 72
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3808
Nikol Štěpánová  3 : 0 70
Eva Klimešová  2 : 3 28
Veronika Pavlatová  3 : 1 67.2
Vendula Boháčová  3 : 1 67.2
 Pneukomplet Junioři D, (G17), 06.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4905
Eva Klimešová  1 : 3 28 finále
Zuzana Outratová  3 : 2 67.2 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3554
Barbora Brodová  0 : 3 0 finále
Terezie Martinková  3 : 0 80 semifinále
Kateřina Klečková  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3212
Klára Nováková  3 : 0 80 3. - 4.
Karolína Šrámková  1 : 3 16 semifinále
Eva Machytková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
346
Body celkem:
6190
Julie Trollerová  3 : 0 156 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3330
Eliška Mecová  3 : 0 96 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3982
Eva Klimešová  1 : 3 21.6 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Julie Trollerová  3 : 0 108 7. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5586
Aneta Sezemská  3 : 0 144 3. - 4.
Karolína Šrámková  2 : 3 57.6 semifinále
Tereza Svobodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Veronika Vejrostová  1 : 3 24 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 0 120 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 100 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Klára Nováková  3 : 0 60
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Anežka Větrovská  3 : 0 60
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Valerie Hradilová  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 0 60
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
191
Body celkem:
5422
Aneta Sezemská  3 : 1 72
Anna Bilíčková  3 : 0 90
Eva Klimešová  1 : 3 28.8
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Kateřina Konečná  3 : 0 108 7. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3916
 bye  3 : 0 wo. 60 11. - 12.
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0 9. - 12.
Julie Trollerová  3 : 2 72 9. - 16.
Kateřina Drábiková  1 : 3 24 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4864
Nikol Štěpánová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Junioři B, (G15), 02.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Kateřina Konečná  3 : 1 64
Veronika Vejrostová  3 : 1 64
 Junioři B, (G13), 02.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Berenika Faltová  3 : 0 80
Denisa Kubíková  3 : 0 80
 Moravskoslezské Dětské Déčko G15, (G15), 17.06.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 D-tour junior 4.kolo G15, (G15), 13.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (G13), 17.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2720
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 2 43.2
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4165
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 7. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 24 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 1 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2897
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Konečná  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Veronika Pavlatová  3 : 0 108 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Eva Klimešová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3793
Lucie Bartůňková  3 : 0 120 13. - 14.
Klára Nováková  3 : 0 120 13. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Aneta Sezemská  1 : 3 31.2 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Adéla Mastná  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 70
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5233
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 144 5. - 8.
Vendula Boháčová  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 1 96 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Kateřina Klečková  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Klára Nováková  3 : 0 80
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5233
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 144 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 1 96 1. - 16.
 Junioři D - Hanya Cup, (G13), 09.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4803
Klára Nováková  3 : 0 144 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 72 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (G13), 19.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Eva Klimešová  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  1 : 3 16 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (G13), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Eva Klimešová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  3 : 1 48
Radka Rudová  3 : 0 60
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
Klára Nováková  3 : 1 64 9. - 12.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Klára Nováková  3 : 1 64
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
Valerie Vohánková  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 1 72
Anna Pavelková  3 : 0 90
Nikol Štěpánová  1 : 3 18
 junioři B, (G13), 03.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2832
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  1 : 3 12
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3097
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Mastná  3 : 0 84
Klára Nováková  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot