Profil hráče

Tereza Tichá

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7762

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 19. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 9. (01/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2989
Jana Brodová  0 : 3 0 1. - 16.
Anna Pavelková  2 : 3 36
Karolína Sikorová   1 : 3 18
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Klára Nováková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3140
Anna Plzáková  3 : 2 48 3. - 4.
Jana Brodová  0 : 3 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4434
Marie Kubíková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3576
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
19
Body celkem:
2976
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Komárková  1 : 3 19.2
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hostáková  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3239
 bye  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 45
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior G17, (G17), 27.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 D-TOUR junior 3. kolo G17, (G17), 20.06.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Marie Kubíková  0 : 3 0 1. - 16.
Kateřina Lindovská  3 : 0 130
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Anna Pavelková  1 : 3 26
Daniela Dohnalová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2500
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kubíková  0 : 3 0
Tereza Stejspalová  3 : 2 43.2
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2908
Anežka Větrovská  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
Tereza Jurigová  3 : 0 90 13. - 16.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 9. - 16.
Anna Pavelková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 6.
Denisa Španělová  3 : 0 60 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lucie Kolářová  3 : 0 50 1. - 16.
 D-Tour junior 1.kolo G17, (B17), 19.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2562
Anna Pavelková  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Eliška Hostáková  3 : 0 wo. 30
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2004
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Jurigová  3 : 0 60
Denisa Španělová  3 : 0 60
Karolína Zychová  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  0 : 3 0
 D-Tour junior G17 3.kolo, (G17), 15.06.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 D-Tour junior G17 2.kolo, (G17), 02.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot