Profil hráče

Karolína Šrámková

Ročník: 2007
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Dream Team
Registrační číslo: 6131

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 48. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 21. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 15. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 3. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 48 (4) 2492 (0)
01.10.2019 52 (-1) 2492 (0)
01.09.2019 51 (0) 2492 (0)
01.08.2019 51 (0) 2492 (0)
01.07.2019 51 (0) 2492 (0)
01.06.2019 51 (1) 2492 (0)
01.05.2019 52 (2) 2492 (0)
01.04.2019 54 (3) 2492 (0)
01.03.2019 57 (3) 2492 (0)
01.02.2019 60 (1) 2492 (0)
01.01.2019 61 (4) 2492 (0)
01.12.2018 65 (-65) 2492 (2492)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201961605754525151515152482019
2018652018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2645
Body za soupeře:
183
Body celkem:
2828
Tereza Zdubová  2 : 1 52.8 21. - 22.
 bye  2 : 0 wo. 44 21. - 24.
Petra Václavková  1 : 2 35.2 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 33 17. - 32.
Lucie Luksová  1 : 3 17.6 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 208 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Nikol Štěpánová  3 : 0 260 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 208 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 156 čtvrtfinále
Sofie Hogenová  3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
254
Body celkem:
5485
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
405
Body celkem:
7742
Sofie Hausknotzová  3 : 2 108 finále
Klára Nováková  3 : 0 144 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3532
Sofie Hausknotzová  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Tereza Stejspalová  3 : 0 96 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Aneta Sezemská  3 : 0 160 finále
Anna Pavelková  3 : 0 128 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 80 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
297
Body celkem:
6380
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10036
Aneta Sezemská  3 : 0 240 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 192 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5541
Marie Kubíková  3 : 0 144 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 57.6 semifinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 108 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4953
Daniela Dohnalová  3 : 0 72
Eva Machytková  3 : 0 72
Klára Nováková  3 : 0 72
Sofie Hausknotzová  3 : 1 57.6
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7747
Nikol Štěpánová  3 : 0 90
Ella Pelikánová  3 : 0 90
Aneta Sezemská  3 : 0 144
Sofie Hausknotzová  3 : 2 86.4
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Marie Kubíková  3 : 0 80
Sofie Hausknotzová  3 : 2 48
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Ella Pelikánová  3 : 0 50
Sofie Hausknotzová  3 : 0 50
Aneta Sezemská  3 : 0 80
Vendula Boháčová  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3509
Klára Nováková  3 : 0 72
Valerie Hradilová  3 : 0 72
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  2 : 3 28.8
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Stela Davies  3 : 0 70
Barbora Komárková  3 : 0 70
Zuzana Outratová  3 : 0 112
Aneta Sezemská  3 : 0 112
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Marie Kubíková  3 : 0 60 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 0 60 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
471
Body celkem:
7755
Sofie Hausknotzová  3 : 0 208 3. - 4.
Veronika Vejrostová  1 : 3 41.6 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Aneta Sezemská  3 : 0 260 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 208 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4943
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 108
Eliška Mecová  3 : 0 108
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
450
Body celkem:
8526
Veronika Vejrostová  3 : 2 120 finále
Eva Klimešová  3 : 0 160 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Turnaj junioři D G15, (G15), 22.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Anna Pavelková  3 : 0 120 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 120 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valerie Hradilová  3 : 0 100 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
259
Body celkem:
6342
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 115.2 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3735
Sofie Hausknotzová  3 : 1 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
Eliška Mecová  3 : 0 100 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6432
Riana Alexová  1 : 3 36 finále
Veronika Vejrostová  3 : 1 115.2 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 90 1. - 16.
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2492
Sofie Hausknotzová  3 : 0 72 19. - 20.
Veronika Šromová  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 80 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
109
Body celkem:
3346
Vendula Boháčová  3 : 2 42
Riana Alexová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Klara Herzog  3 : 1 67.2
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
316
Body celkem:
7011
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 2 96 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Aneta Sezemská  3 : 0 108 5. - 6.
Marie Kubíková  3 : 0 108 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
378
Body celkem:
7715
Aneta Sezemská  3 : 0 180 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 144 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
 Turnaj junioři D G19 Moravská Slavia, (G19), 09.06.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Veronika Pavlatová  3 : 0 100 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 80 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5966
Anežka Větrovská  3 : 0 84
Karolína Sikorová   3 : 0 84
Klára Nováková  3 : 0 140
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G15), 05.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4929
Klára Nováková  3 : 0 96
Veronika Vejrostová  3 : 2 57.6
Eva Machytková  3 : 0 96
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Aneta Sezemská  3 : 0 140 finále
Veronika Pavlatová  3 : 0 112 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Aneta Sezemská  3 : 0 70
Vendula Boháčová  3 : 2 42
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
130
Body celkem:
6825
Zuzana Outratová  3 : 1 80
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
Eva Klimešová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
203
Body celkem:
3440
Daniela Dohnalová  3 : 0 84 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 0 84 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Vendula Boháčová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 64 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Anna Pavelková  3 : 0 208 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Aneta Sezemská  3 : 0 260 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 208 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
252
Body celkem:
6335
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
407
Body celkem:
7667
Aneta Sezemská  1 : 3 44 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 176 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
209
Body celkem:
6292
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 semifinále
Eva Klimešová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4931
Aneta Sezemská  3 : 0 120 finále
Michaela Herberová  3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
239
Body celkem:
6322
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 2 86.4 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Aneta Sezemská  3 : 0 180 finále
Nikol Kubíčková  3 : 0 144 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
353
Body celkem:
6436
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Nikol Štěpánová  3 : 0 90
Eva Klimešová  1 : 3 28.8
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
314
Body celkem:
5972
Aneta Sezemská  3 : 1 89.6
Nikol Štěpánová  3 : 0 112
Valentýna Boháčová  3 : 0 112
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Eva Klimešová  3 : 0 160 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 128 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Valentýna Boháčová  3 : 0 96
Ella Pelikánová  3 : 0 96
Nikol Štěpánová  3 : 0 160
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5404
Anna Pavelková  3 : 0 90
Julie Trollerová  3 : 2 54
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Eva Klimešová  1 : 3 28.8
 Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Ella Pelikánová  3 : 0 112
Nikol Štěpánová  3 : 0 112
Aneta Sezemská  3 : 0 112
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6024
Eva Klimešová  3 : 2 96 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
358
Body celkem:
6903
Nikol Štěpánová  3 : 0 128
Ella Pelikánová  3 : 0 128
Aneta Sezemská  3 : 1 102.4
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Zuzana Outratová  3 : 0 80 3. - 4.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 semifinále
Radka Rudová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
291
Body celkem:
5654
Julie Trollerová  2 : 3 62.4 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 1 124.8 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 1 104 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
356
Body celkem:
7616
Nikol Štěpánová  3 : 0 132
Aneta Sezemská  1 : 3 26.4
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 66
Ella Pelikánová  3 : 0 132
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
293
Body celkem:
4880
Klára Nováková  3 : 0 144 7. - 8.
Julie Trollerová  1 : 3 28.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
403
Body celkem:
7740
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Nikol Štěpánová  3 : 0 144
Aneta Sezemská  3 : 1 115.2
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
336
Body celkem:
4416
Julie Trollerová  3 : 2 72 9. - 10.
Klára Nováková  3 : 0 120 9. - 12.
Zuzana Outratová  3 : 0 120 9. - 16.
Eva Klimešová  1 : 3 24 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G11), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7733
Valerie Vohánková  3 : 0 108
Karolína Suchopárková  3 : 0 108
Aneta Sezemská  3 : 0 180
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3949
Anna Vrbová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Nikol Štěpánová  2 : 3 48
 Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5404
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Nikol Štěpánová  1 : 3 28.8
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
98
Body celkem:
4234
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7747
Klára Nováková  3 : 0 108
Ella Pelikánová  3 : 0 108
Nikol Štěpánová  3 : 1 86.4
Aneta Sezemská  3 : 0 108
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4028
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 90 1. - 16.
 Chodovské A, (G11), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
358
Body celkem:
6903
Aneta Sezemská  3 : 1 102.4
Nikol Štěpánová  3 : 0 128
Klára Nováková  3 : 0 128
 junioři B, (G13), 03.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4140
Ella Pelikánová  3 : 1 48
Sofie Hausknotzová  3 : 1 48
Nikol Štěpánová  3 : 1 48
Veronika Vejrostová  3 : 1 48
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2306
Nikol Štěpánová  3 : 0 60 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Nikol Štěpánová  3 : 0 112 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
319
Body celkem:
5977
Klára Nováková  3 : 0 84
Michaela Vaňková  3 : 0 84
Nikol Štěpánová  3 : 1 67.2
Ella Pelikánová  3 : 0 84
 HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2401
Veronika Vejrostová  2 : 3 24 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Adéla Mastná  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3142
Adéla Mastná  1 : 3 16.8 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 0 84 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bára Vaňková  3 : 0 70 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
248
Body celkem:
6006
Klára Nováková  3 : 1 128 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Klára Nováková  3 : 0 80
Ella Pelikánová  3 : 0 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Aneta Sezemská  2 : 3 56 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 112 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2878
Aneta Sezemská  1 : 3 10
Zuzana Outratová  3 : 1 48
Anna Michalcová  3 : 0 60
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5613
Body za soupeře:
303
Body celkem:
5916
Ella Pelikánová  3 : 0 150 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 2 90 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 Slovácký turnaj - Junioři B, (G11), 23.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
32
Body celkem:
3088
Eva Klimešová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  2 : 3 32
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Anna Michalcová  3 : 0 96 7. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 1 64 1. - 16.
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4796
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 1 96
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3957
Kristýna Kolandová  3 : 1 76.8 5. - 6.
Tereza Benešová  3 : 0 96 5. - 8.
Anna Pavelková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
180
Body celkem:
6263
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Anna Pavelková  3 : 1 115.2 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 junioři A, (G11), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3666
Ella Pelikánová  1 : 3 22.4
Nikol Štěpánová  1 : 3 22.4
Klára Nováková  2 : 3 44.8
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3894
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Adina Daňková  3 : 0 0
 bye  3 : 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot