Profil hráče

Marie Kňazovčíková

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6915

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 11 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 5. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8. (07/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/2018121628
2018/2019312859

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 D-Tour junior G13 3.kolo, (G13), 15.06.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5404
Anna Plzáková  3 : 2 86.4 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3523
Johana Jedličková  3 : 0 72
Karolína Sikorová   2 : 3 28.8
Anna Zelenková  3 : 0 72
Anna Plzáková  1 : 3 14.4
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Karolína Wanke  3 : 0 80
Anna Zelenková  3 : 0 80
Johana Jedličková  3 : 0 80
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3287
Nikol Kubíčková  2 : 3 33.6
Anna Plzáková  1 : 3 16.8
Jana Brodová  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Julie Naučová  3 : 0 72
Anna Plzáková  1 : 3 14.4
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 0 72
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Jana Brodová  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Monika Moltašová  3 : 0 60
Anna Plzáková  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4208
Nikol Kubíčková  3 : 1 89.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Michaela  Šimůnková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 D-Tour junior G13 2.kolo, (G13), 02.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2880
Elizabeth Žurková  3 : 0 60
Jana Brodová  2 : 3 24
Karolína Sikorová   3 : 2 36
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
91
Body celkem:
4055
Nikol Kubíčková  1 : 3 26 11. - 12.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
325
Body celkem:
4759
Julie Naučová  3 : 0 130 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
Monika Moltašová  3 : 0 130 9. - 16.
Barbora Komárková  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4886
Anna Plzáková  3 : 1 96 5. - 6.
Valentýna Boháčová  3 : 1 96 5. - 8.
Denisa Otáhalová  1 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Nikol Kubíčková  1 : 3 12
Anna Plzáková  0 : 3 0
Tereza Svobodová  3 : 2 36
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
Johana Jedličková  3 : 0 60 5. - 6.
Anna Zelenková  3 : 0 60 5. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Natálie Ivancová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4296
Julie Naučová  3 : 1 96 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 1. - 16.
 D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Stela Davies  3 : 1 48 7. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 12 čtvrtfinále
 6. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.06.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3516
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Tereza Jurigová  3 : 0 80
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3924
Valentýna Boháčová  3 : 1 72
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Jana Brodová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lea Malá  2 : 3 24
Valentýna Boháčová  3 : 0 60
Valentýna Boháčová  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2824
Karolína Sikorová   0 : 3 0 3. - 4.
Nikol Kubíčková  1 : 3 16 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4474
Anna Plzáková  0 : 3 0 9. - 10.
Valentýna Boháčová  3 : 1 104 9. - 12.
Tereza Jurigová  3 : 0 130 9. - 16.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4054
Tereza Jurigová  3 : 0 110 9. - 10.
Natálie Ivancová  3 : 1 88 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Jana Brodová  0 : 3 0 1. - 16.
 2. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2420
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 5. - 6.
Valentýna Boháčová  3 : 1 48 5. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 19.11.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot