Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4435 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Jana Brodová | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2604 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 12 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 60 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3364 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2294 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4396 |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 26 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 4277 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Michaela Herberová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 4410 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Déčko FAJNE junior G13, (G13), 27.06.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
D-TOUR junior 3. kolo G13, (G13), 20.06.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
Hanya Cup, (G15), 13.06.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 5219 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
Stela Davies | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3106 |
Karolína Zychová | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3439 |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 14 | |
Stela Davies | 3 : 0 | 70 | |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 33.6 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3515 |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4024 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 120 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 120 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2409 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 50 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 12 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3065 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 2 | 36 | 1. - 16. |
D-Tour junior G13 3.kolo, (G13), 15.06.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5404 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3523 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 28.8 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 14.4 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 80 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 80 | |
Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3287 |
Nikol Kubíčková | 2 : 3 | 33.6 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 16.8 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 3494 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Julie Naučová | 3 : 0 | 72 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 14.4 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3188 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 12 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 4208 |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michaela Šimůnková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
D-Tour junior G13 2.kolo, (G13), 02.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2880 |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 36 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Elizabeth Žurková | 3 : 0 | 60 | |
Jana Brodová | 2 : 3 | 24 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 4055 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Leona El Nakhala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 325 | Body celkem: 4759 |
Julie Naučová | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4886 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 12 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 3 : 2 | 36 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2702 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4296 |
Julie Naučová | 3 : 1 | 96 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2257 |
Stela Davies | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
6. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.06.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3516 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 80 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3924 |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 72 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2676 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lea Malá | 2 : 3 | 24 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 60 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2824 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4474 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3801 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4054 |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 110 | 9. - 10. |
Natálie Ivancová | 3 : 1 | 88 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 9. - 16. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 2420 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 304 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 304 |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 19.11.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 283 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 283 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.