Profil hráče

Barbora Komárková

hrac

Ročník: 2008
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7102

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 25.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 24. (05/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 397. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (08/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (06/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 12. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 64. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 23. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 25 (0) 10174 (-2471)
01.04.2024 25 (1) 12645 (0)
01.03.2024 26 (-1) 12645 (0)
01.02.2024 25 (7) 12645 (5023)
01.01.2024 32 (12) 7622 (5151)
01.12.2023 44 (0) 2471 (0)
01.11.2023 44 (-9) 2471 (-3322)
01.10.2023 35 (-8) 5793 (-3296)
01.09.2023 27 (0) 9089 (0)
01.08.2023 27 (0) 9089 (0)
01.07.2023 27 (1) 9089 (0)
01.06.2023 28 (-4) 9089 (0)
01.05.2023 24 (1) 9089 (2397)
01.04.2023 25 (3) 6692 (0)
01.03.2023 28 (2) 6692 (0)
01.02.2023 30 (-3) 6692 (-1424)
01.01.2023 27 (-1) 8116 (0)
01.12.2022 26 (-1) 8116 (0)
01.11.2022 25 (4) 8116 (3322)
01.10.2022 29 (11) 4794 (3370)
01.09.2022 40 (1) 1424 (0)
01.08.2022 41 (0) 1424 (0)
01.07.2022 41 (0) 1424 (0)
01.06.2022 41 (0) 1424 (0)
01.05.2022 41 (-1) 1424 (0)
01.04.2022 40 (6) 1424 (0)
01.03.2022 46 (8) 1424 (0)
01.02.2022 54 (-54) 1424 (1424)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202432252625252024
20232730282524282727273544442023
202254464041414141402925262022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Extraliga ženy 2023/2024, 27.04.2024 Body celkem:
0
Michaela Malinová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Denisa Otáhalová  2 : 3 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 2 0 čtvrtfinále
Johana Jedličková  3 : 1 0 1. - 16.
 ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Aneta Sezemská  1 : 3 0 3. - 4.
Johana Jedličková  1 : 3 0 semifinále
Anna Plačková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Anna Plačková  3 : 0 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Annabelle Diamantino  1 : 3 0 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Ženy B, 16.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Annabelle Diamantino  1 : 3 0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Anna Plačková  3 : 1 0
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 0
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Anna Zelenková  2 : 3 0 7. - 8.
Tereza Elznicová  1 : 3 0 5. - 8.
Barbora Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Anna Plzáková  3 : 0 0 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Sofie Hogenová  3 : 0 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 1 0 čtvrtfinále
 Muži C Čimice, 29.04.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Hátle  3 : 2 0
Matěj Kolpak  1 : 3 0
Anna Plačková  3 : 1 0
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2025
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Johana Jedličková  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Denisa Otáhalová  3 : 0 260 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 208 semifinále
Anna Zelenková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
38
Body celkem:
3232
Anna Zelenková  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Neya Forgáčová  0 : 3 wo. 0
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
516
Body celkem:
8592
Anna Zelenková  3 : 1 160 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 160 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 96 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 100 1. - 16.
 2. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
0
Matej Polák  0 : 3 0
Michael Pavel  0 : 3 0
 2. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
0
Martin Mazur  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4252
Anna Zelenková  2 : 3 33.6
Anna Plzáková  3 : 1 67.2
Aneta Sezemská  2 : 3 33.6
Sofie Hogenová  3 : 0 84
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4929
Neya Forgáčová  3 : 0 72
Anna Zelenková  3 : 1 57.6
Karolína Sikorová   3 : 0 120
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3322
Natálie Babjuková  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lucie Luksová  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Terezie Weiszová  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3705
Neya Forgáčová  3 : 0 100 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov - Ženy B, 03.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3370
Klára Nováková  3 : 2 29.52
Tereza Tomková  3 : 1 39.36
Anna Plačková  3 : 0 82
 MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6224
Klára Nováková  3 : 2 93.6 5. - 6.
Zuzana Outratová  3 : 0 156 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Elen Gebauerová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 208 semifinále
Anna Zelenková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
90
Milan Vlasák  0 : 3 0
David Svoboda  3 : 2 90
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
418
Body celkem:
6662
Ella Pelikánová  3 : 0 176 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 132 čtvrtfinále
Neya Forgáčová  3 : 0 110 1. - 16.
 Ženy B, 08.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1424
Sofie Hogenová  3 : 0 37.2 7. - 8.
Magdaléna Janečková  2 : 3 14.88 5. - 8.
Veronika Gaultier  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Stejspalová  3 : 0 31 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
195
Body celkem:
7479
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 65
Anna Plzáková  3 : 0 130
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
647
Body celkem:
10863
Johana Jedličková  3 : 0 260 finále
Denisa Otáhalová  3 : 1 166.4 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3432
Klára Nováková  1 : 3 19.2
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 1 76.8
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4977
Denisa Otáhalová  2 : 3 33.6
Ella Pelikánová  3 : 0 84
Anna Zelenková  3 : 0 84
Karolína Sikorová   3 : 0 84
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Ella Pelikánová  3 : 0 160 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 128 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
140
Body celkem:
4337
Klára Nováková  3 : 2 54
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Tereza Tichá  3 : 0 80 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Denisa Otáhalová  2 : 3 40 finále
Anna Zelenková  3 : 0 80 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2763
Denisa Otáhalová  1 : 3 14.4
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Jana Brodová  3 : 0 72
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
490
Body celkem:
8566
Ella Pelikánová  3 : 1 160 finále
Anna Plzáková  3 : 0 160 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Anna Pavelková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Anna Plzáková  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Denisa Otáhalová  3 : 0 156 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2993
Eva Klimešová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 36
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Ella Pelikánová  3 : 1 144 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 144 semifinále
Anna Zelenková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3650
Ella Pelikánová  1 : 3 19.2 5. - 6.
Tereza Jurigová  3 : 0 96 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Stela Davies  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Jana Brodová  3 : 0 144 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Karolína Sikorová   3 : 1 115.2 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 144 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 0 120 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Anna Pavelková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Denisa Otáhalová  3 : 2 30
Jana Brodová  3 : 2 30
Karolína Sikorová   3 : 0 80
Anna Plzáková  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Stela Davies  3 : 0 90
Ella Pelikánová  2 : 3 36
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4391
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 86.4 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3391
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Stela Davies  3 : 0 70
Klára Nováková  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 84
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Nikol Kubíčková  3 : 0 112 semifinále
Bára Chaloupková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Anna Plzáková  3 : 1 124.8 5. - 6.
Leona El Nakhala  3 : 0 156 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Denisa Otáhalová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Ella Pelikánová  2 : 3 83.2 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 156 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Karolína Sikorová   3 : 0 128 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Jurigová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
466
Body celkem:
8542
Karolína Sikorová   3 : 0 200 finále
Denisa Otáhalová  3 : 2 96 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Ella Pelikánová  0 : 3 0 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
367
Body celkem:
7069
Nikol Kubíčková  3 : 0 192 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2382
Ella Pelikánová  1 : 3 10
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 25
Klára Nováková  0 : 3 0
Anna Pavelková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 80 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1991
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 1. - 16.
Leona El Nakhala  1 : 3 10
Kateřina Lindovská  3 : 1 40
Barbora Vodičková  3 : 1 40
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Leona El Nakhala  0 : 3 0 finále
Barbora Vodičková  3 : 0 80 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3290
Barbora Vodičková  3 : 0 96 7. - 8.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Valentýna Boháčová  3 : 0 128 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
43
Body celkem:
3624
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  2 : 3 43.2
Klára Nováková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4859
Anna Plzáková  3 : 0 84
Denisa Otáhalová  3 : 0 84
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Tereza Svobodová  3 : 1 48
Klára Nováková  0 : 3 0
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 80
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Marie Kubíková  1 : 3 12
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
324
Body celkem:
6407
Jana Brodová  3 : 0 90
Anna Plzáková  3 : 0 90
Nikol Kubíčková  3 : 0 144
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Turnaj JB, (G11), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Anna Plzáková  3 : 0 80
Lea Malá  3 : 0 80
Ella Pelikánová  1 : 3 16
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4216
Karolína Sikorová   3 : 0 100 finále
Nikol Kubíčková  3 : 2 48 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3749
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Anna Plzáková  3 : 0 128 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Karolína Sikorová   3 : 1 124.8 7. - 8.
Michaela Herberová  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Ivancová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G11), 06.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Julie Naučová  3 : 0 60
Michaela Herberová  2 : 3 24
Anna Plzáková  3 : 0 60
Amálie Omáčková  3 : 0 60
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2778
Michaela Herberová  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
Anna Plzáková  3 : 0 72
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3906
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Junioři B - Strahov , (G11), 14.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Michaela Herberová  0 : 3 0
Viktorie Benešová  3 : 0 60
Karolína Kodýtková  3 : 0 80

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot