Profil hráče

Anna Plzáková

Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice-ženy
Registrační číslo: 7186

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 2. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 5. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4136
Karolína Sikorová   2 : 3 43.2 5. - 6.
Michaela Herberová  3 : 0 108 5. - 8.
Jana Brodová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4832
Nikol Kubíčková  3 : 1 115.2 7. - 8.
Karolína Sikorová   2 : 3 57.6 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Denisa Otáhalová  3 : 2 72 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Sofie Hogenová  3 : 0 50
Marie Kňazovčíková   3 : 0 50
Karolína Sikorová   3 : 1 64
Barbora Komárková  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4436
Jana Brodová  3 : 2 64.8 5. - 6.
Denisa Otáhalová  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4839
Marie Kňazovčíková   2 : 3 57.6 3. - 4.
Ella Pelikánová  2 : 3 57.6 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4938
Marie Kňazovčíková   3 : 1 57.6
Karolína Sikorová   3 : 1 57.6
Anna Zelenková  3 : 0 72
Johana Jedličková  3 : 0 72
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4909
Karolína Sikorová   3 : 2 50.4
Jana Brodová  2 : 3 33.6
Marie Kňazovčíková   3 : 1 67.2
Nikol Kubíčková  3 : 1 67.2
 Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4924
Anna Zelenková  3 : 0 72
Marie Kňazovčíková   3 : 1 57.6
Julie Naučová  3 : 0 72
Denisa Otáhalová  3 : 2 43.2
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4104
Monika Moltašová  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48
Jana Brodová  1 : 3 12
Nikol Kubíčková  3 : 2 36
 HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2677
Valentýna Boháčová  0 : 3 wo. 0
Hana Klimšová  0 : 3 wo. 0
Anna Zelenková  0 : 3 wo. 0
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Barbora Komárková  1 : 3 31.2 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 124.8 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
317
Body celkem:
6161
Karolína Sikorová   3 : 2 93.6 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 2 93.6 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3609
Michaela Herberová  2 : 3 38.4 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Karolína Sikorová   2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4508
Marie Kňazovčíková   1 : 3 24 5. - 6.
Julie Naučová  3 : 0 120 5. - 8.
Nikol Kubíčková  1 : 3 24 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3576
Tereza Svobodová  3 : 2 36
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  3 : 2 36
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3633
Karolína Sikorová   2 : 3 40 finále
Nikol Kubíčková  3 : 1 64 semifinále
Simona Aulehlová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Nikol Kubíčková  1 : 3 19.2 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
322
Body celkem:
4909
Valentýna Boháčová  3 : 0 144 7. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 28.8 5. - 8.
Barbora Komárková  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Julie Naučová  3 : 0 120 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Anna Zelenková  3 : 0 60
Johana Jedličková  3 : 0 60
Hana Klimšová  3 : 0 100
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2840
Barbora Vodičková  2 : 3 32 3. - 4.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G11), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Monika Moltašová  3 : 0 80
Hana Klimšová  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3338
Denisa Otáhalová  1 : 3 16.8
Barbora Komárková  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 84
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4408
Karolína Sikorová   3 : 2 48
Denisa Otáhalová  2 : 3 32
Marie Kňazovčíková   3 : 0 96
Valentýna Boháčová  3 : 0 96
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3752
Jana Brodová  2 : 3 36
Barbora Komárková  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  3 : 0 90
Tereza Jurigová  3 : 0 wo. 45
 Turnaj JB, (G11), 07.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Lea Malá  3 : 0 80
Barbora Komárková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3200
Nikol Kubíčková  3 : 2 48 3. - 4.
Nikol Kubíčková  3 : 2 48 3. - 4.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 9. - 10.
Jana Brodová  3 : 1 104 9. - 12.
Natálie Ivancová  3 : 0 130 9. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 7. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Ivancová  3 : 0 110 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G11), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Julie Naučová  3 : 2 36
Barbora Komárková  0 : 3 0
Michaela Herberová  0 : 3 0
Amálie Omáčková  3 : 0 60
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot