Profil hráče

Adéla Bendová

hrac

Ročník: 2011
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Dream Team
Registrační číslo: 7866

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 483.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 470. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 65.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 64. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 28. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 89.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 87. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (04/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 13. (05/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 65 (-1) 373 (0)
01.04.2024 64 (4) 373 (0)
01.03.2024 68 (-1) 373 (0)
01.02.2024 67 (0) 373 (0)
01.01.2024 67 (-67) 373 (373)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202467676864652024

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (G15), 18.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 1 0 semifinále
Paula Slagter  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 04.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Neya Forgáčová  0 : 3 0
Natálie  Tománková  3 : 1 0
Nela Drncová  3 : 0 0
Kamila Poláková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Veronika Šalová  0 : 3 0 3. - 4.
Natálie  Tománková  1 : 3 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Natálie  Tománková  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Tereza Zápecová  3 : 0 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Veronika Šalová  1 : 3 0 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G15), 06.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Arina  Borisová  2 : 3 0 3. - 4.
Marie Zelenková  1 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 0 0 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Arina  Borisová  3 : 2 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Eliška Hamříková  3 : 0 0 finále
Barbora  Vavříková  3 : 2 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jana Pěkníková  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Veronika Šalová  2 : 3 0 finále
Natálie  Tománková  3 : 1 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Eliška Hamříková  3 : 0 0 finále
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Natálie Kniezková  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Barbora  Vavříková  3 : 2 0
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Marie Zelenková  3 : 0 0
 Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Veronika Šalová  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Terezie Weiszová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Arina  Borisová  3 : 1 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Barbora  Vavříková  3 : 1 0 finále
Romana Diwocková  3 : 1 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Marie Zelenková  3 : 1 0 finále
Eliška Hamříková  3 : 1 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Viola Musialková  3 : 0 0 finále
Barbora Stella Konečná  3 : 0 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour G13 24.11.2023, (G13), 24.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 18.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Tereza Janiurková  3 : 0 0
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Eliška Nevřelová  3 : 0 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 wo. 0
Nela Drncová  0 : 3 wo. 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Tereza Šmídová  3 : 0 0
Romana Diwocková  3 : 0 0
Marie Zelenková  3 : 0 wo. 0
Eliška Hamříková  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Romana Diwocková  0 : 3 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 semifinále
Marlen Paroulková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 07.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Alina Imshenytska  3 : 2 0
Johana Sliacká  3 : 0 0
Natálie  Tománková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
Terezie Weiszová  3 : 0 0
Marie Zelenková  3 : 1 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Sára Vaněrková  3 : 0 0 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Viola Musialková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junior D-tour finále, (G13), 04.06.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Veronika Šalová  0 : 3 0 finále
Terezie Weiszová  3 : 0 80 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Barbora  Vavříková  3 : 0 100 finále
Eliška Nevřelová  3 : 0 80 semifinále
Viola Musialková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Karolína Wanke  1 : 3 19.2 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5356
Marie Zelenková  1 : 3 32 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Barbora Stella Konečná  3 : 0 100 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G15), 29.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
138
Body celkem:
2946
Barbora  Vavříková  3 : 1 39.36
Natálie  Tománková  3 : 1 39.36
Marie Zelenková  2 : 3 19.68
Nela Drncová  3 : 1 39.36
 Strahov - junioři B, (G13), 29.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Sára Vaněrková  3 : 0 80
Romana Diwocková  3 : 1 64
Barbora  Vavříková  3 : 0 80
 Junior D-tour č.4, (G13), 21.04.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Karolína Wanke  3 : 1 76.8 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Radoňová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
163
Body celkem:
4174
Sára Vaněrková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Arina  Borisová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Veronika Šalová  2 : 3 52.8 čtvrtfinále
Klaudie Khestlová  3 : 0 110 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Neya Forgáčová  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Karolína Wanke  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Barbora  Vavříková  3 : 0 120 5. - 6.
Sára Vaněrková  3 : 0 120 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Carine Maria Fabiánová  3 : 0 100 1. - 16.
 AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Eliška Nevřelová  3 : 0 60
Karolína Wanke  0 : 3 0
Veronika Šalová  1 : 3 12
Terezie Weiszová  3 : 0 60
 AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Eliška Nevřelová  3 : 0 100 finále
Barbora Stella Konečná  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (G15), 25.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Eliška Hamříková  0 : 3 0 3. - 4.
Veronika Šalová  1 : 3 16 semifinále
Charlotta Goldamerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (G13), 25.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Arina  Borisová  3 : 0 80
Marlen Paroulková  3 : 0 80
Eliška Hamříková  0 : 3 0
 Junior D-tour č.3, (G13), 17.02.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Arina  Borisová  3 : 2 93.6 7. - 8.
Eliška Hamříková  2 : 3 62.4 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3548
Anna Zelenková  0 : 3 0
Marie Zelenková  3 : 1 64
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 40
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 28.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
162
Body celkem:
4110
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 30
Eliška Hamříková  2 : 3 24
Sofie Radoňová  3 : 0 60
Marie Zelenková  3 : 1 48
 Junior D-tour č.2, (G13), 13.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
60
Body celkem:
4300
Sára Vaněrková  3 : 2 60
Hana Klimšová  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Junior D-tour č.1, (G13), 25.11.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Eliška Nevřelová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Arina  Borisová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nela Drncová  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (G13), 05.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Marie Zelenková  0 : 3 0 finále
Natálie  Tománková  3 : 1 64 semifinále
Nela Drncová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4471
Arina  Borisová  3 : 0 132 7. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora  Vavříková  3 : 2 66 1. - 16.
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G13), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Barbora  Vavříková  3 : 0 60
Sára Vaněrková  3 : 0 60
Natálie  Tománková  3 : 0 100
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3761
Natálie  Tománková  3 : 0 108 7. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Arina  Borisová  3 : 1 72 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 D tour junioři - DR Development Cup, (G13), 24.06.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Veronika Šalová  1 : 3 31.2 7. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 5. - 8.
Marie Zelenková  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
406
Body celkem:
7690
Romana Diwocková  3 : 0 208 3. - 4.
Marie Zelenková  1 : 3 41.6 semifinále
Jitka Zelenková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (G11), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Sára Vaněrková  3 : 0 112
Jitka Zelenková  3 : 0 112
Marie Zelenková  0 : 3 0
 DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
17
Body celkem:
2988
Karolína Wanke  0 : 3 0
Marie Zelenková  1 : 3 16.8
Eliška Hamříková  0 : 3 0
 DIETZ CUP - Junioři A, (G11), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4168
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Marie Zelenková  1 : 3 22.4
Jitka Zelenková  3 : 0 112
 Junioři A, (G11), 15.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4858
Sára Vaněrková  3 : 0 96
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 0 96
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Prima Cup - Junioři B, (G13), 08.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2776
Marie Zelenková  0 : 3 0
Karolína Wanke  0 : 3 0
Veronika Šalová  1 : 3 16
 Prima Cup - Junioři B, (G11), 08.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Barbora Stella Konečná  3 : 0 80
Jana Lášová  3 : 0 80
Jitka Zelenková  3 : 0 80
 MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
62
Body celkem:
5425
Eliška Hamříková  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Sára Vaněrková  1 : 3 31.2
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G11), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3492
Eliška Hamříková  3 : 2 48
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3576
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3576
Johana Jedličková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3072
Marie Zelenková  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Karolína Wanke  0 : 3 0
Romana Diwocková  3 : 0 84
 Junioři D G11 červen, (G11), 20.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
26
Body celkem:
4266
Eliška Hamříková  1 : 3 26 1. - 16.
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Karolína Wanke  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot