Profil hráče

Marie Zelenková

hrac

Ročník: 2012
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Dream Team
Registrační číslo: 7728

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 456.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 442. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 59.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 58. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 15. (05/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 25. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 78.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 74. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (08/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 59 (-1) 446 (0)
01.04.2024 58 (4) 446 (0)
01.03.2024 62 (1) 446 (0)
01.02.2024 63 (-1) 446 (0)
01.01.2024 62 (-62) 446 (446)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202462636258592024

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (G17), 18.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
 Juniorské B-éčko na Morendě , (G15), 18.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Nela Drncová  3 : 2 0 3. - 4.
Adéla Bendová  1 : 3 0 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2023/2024, 27.04.2024 Body celkem:
0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Romana Diwocková  0 : 3 0 9. - 10.
Barbora Valovičová  3 : 0 0 9. - 12.
Tereza Janiurková  3 : 0 0 9. - 16.
Eliška Hamříková  2 : 3 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Viola Musialková  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Barbora Valovičová  3 : 0 0 5. - 8.
Sára Vaněrková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sabina Burešová  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G15), 06.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Eliška Hamříková  2 : 3 0 finále
Adéla Bendová  3 : 1 0 semifinále
Kateřina Svobodová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G13), 06.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Sofie Dariusová  3 : 0 0
Jitka Zelenková  3 : 1 0
Kateřina Svobodová  3 : 0 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4434
Arina  Borisová  3 : 1 0 9. - 10.
Nela Drncová  3 : 2 0 9. - 12.
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 9. - 16.
Veronika Šalová  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 3. - 4.
Eliška Hamříková  1 : 3 0 semifinále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Romana Diwocková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Sára Vaněrková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Magdaléna Kosíková  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jana Pěkníková  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Sabina Duroňová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Tereza Šmídová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Arina  Borisová  3 : 0 0
Natálie  Tománková  3 : 1 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
 Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Terezie Weiszová  3 : 1 0 7. - 8.
Natálie  Tománková  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 2 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Adéla Bendová  1 : 3 0 finále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Viola Musialková  3 : 0 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
Eliška Hamříková  0 : 3 wo. 0
Adéla Bendová  0 : 3 wo. 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Barbora  Vavříková  3 : 1 0 finále
Romana Diwocková  3 : 1 0 semifinále
Viola Musialková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Johana Sliacká  3 : 0 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Adéla Bendová  1 : 3 0
Terezie Weiszová  3 : 0 0
 Junior D-tour finále, (G11), 04.06.2023
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
348
Body celkem:
6106
Adéla Bendová  3 : 1 128 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Tereza Šmídová  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Barbora Stella Konečná  3 : 0 200 finále
Matylda Sokól  3 : 0 160 semifinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G15), 29.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Barbora  Vavříková  3 : 0 49.2
Natálie  Tománková  3 : 0 49.2
Nela Drncová  3 : 0 49.2
Adéla Bendová  3 : 2 29.52
 HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2792
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Radoňová  3 : 0 72
Eliška Hamříková  3 : 2 43.2
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
222
Body celkem:
5756
Eliška Hamříková  1 : 3 35.2 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
298
Body celkem:
6056
Eliška Hamříková  3 : 1 128 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G15), 25.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Veronika Šalová  1 : 3 20 finále
Eliška Hamříková  3 : 2 48 semifinále
Andrea Moltašová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Eliška Hamříková  3 : 0 156 5. - 6.
Arina  Borisová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Veronika Šalová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G11), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
546
Body celkem:
10762
Barbora Stella Konečná  3 : 0 260 finále
Eliška Nevřelová  3 : 0 208 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 78 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
56
Body celkem:
3112
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 40
Anna Zelenková  0 : 3 0
Adéla Bendová  1 : 3 16
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 28.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
114
Body celkem:
3170
Sofie Radoňová  3 : 2 36
Eliška Hamříková  3 : 2 36
Adéla Bendová  1 : 3 12
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 30
 Junior D-tour č.2, (G11), 13.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
170
Body celkem:
5274
Veronika Šalová  0 : 3 0 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Terézia Kormaňáková  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
336
Body celkem:
6881
Sára Vaněrková  3 : 0 160 finále
Tereza Šmídová  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5460
Veronika Šalová  2 : 3 40
Eliška Nevřelová  3 : 0 100
Eliška Hamříková  3 : 1 96
Adéla Bendová  3 : 0 120
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Sára Vaněrková  3 : 0 160 finále
Jitka Zelenková  3 : 0 128 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 80 1. - 16.
 Junior D-tour č.1, (G11), 25.11.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5586
Romana Diwocková  3 : 0 144 3. - 4.
Karolína Wanke  2 : 3 57.6 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5966
Eliška Nevřelová  3 : 0 84
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
Sára Vaněrková  3 : 0 140
 HRADECKÝ CUP , (G15), 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Sofie Radoňová  3 : 0 80
Arina  Borisová  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP , (G13), 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Adéla Bendová  3 : 0 100 finále
Barbora  Vavříková  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
134
Body celkem:
5668
Karolína Wanke  0 : 3 0 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 2 79.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G11), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Marlen Paroulková  3 : 0 96
Barbora Stella Konečná  3 : 0 96
Sára Vaněrková  3 : 0 160
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Veronika Šalová  1 : 3 28.8 3. - 4.
Karolína Wanke  1 : 3 28.8 semifinále
Adéla Bendová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
336
Body celkem:
6881
Sára Vaněrková  3 : 0 160 finále
Marlen Paroulková  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
190
Body celkem:
6646
Johana Jedličková  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Adéla Bendová  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
582
Body celkem:
10798
Eliška Hamříková  3 : 0 260 finále
Adéla Bendová  3 : 1 166.4 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4909
Karolína Wanke  3 : 2 50.4
Hana Klimšová  0 : 3 0
Eliška Hamříková  3 : 0 84
Veronika Šalová  3 : 0 84
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
302
Body celkem:
5960
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
Barbora  Vavříková  3 : 0 84
Eliška Hamříková  3 : 2 50.4
Jitka Zelenková  3 : 0 84
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Arina  Borisová  3 : 0 128 3. - 4.
Hana Klimšová  1 : 3 25.6 semifinále
Karolína Wanke  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (G11), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Jitka Zelenková  3 : 0 112
Adéla Bendová  3 : 0 112
Sára Vaněrková  3 : 0 112
 DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Adéla Bendová  3 : 1 67.2
Karolína Wanke  0 : 3 0
Veronika Šalová  3 : 0 112
 DIETZ CUP - Junioři A, (G11), 05.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
314
Body celkem:
5972
Jitka Zelenková  3 : 0 112
Adéla Bendová  3 : 1 89.6
Eliška Hamříková  3 : 0 112
 Junioři A, (G13), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Hana Klimšová  0 : 3 0 finále
Marlen Paroulková  3 : 0 128 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Junioři A, (G11), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Eliška Hamříková  3 : 0 96
Sára Vaněrková  3 : 0 96
Adéla Bendová  3 : 0 96
Marlen Paroulková  3 : 0 96
 Prima Cup - Junioři B, (G13), 08.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Adéla Bendová  3 : 0 80
Veronika Šalová  3 : 0 80
Karolína Wanke  2 : 3 32
 JD Moravská Slavia G13, (G13), 18.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4921
Romana Diwocková  3 : 0 90
Hana Klimšová  0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 0 108
Eliška Hamříková  3 : 1 86.4
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G11), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Eliška Hamříková  3 : 0 84
Sára Vaněrková  3 : 0 84
Romana Diwocková  3 : 0 84
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Hana Klimšová  0 : 3 0 finále
Veronika Šalová  3 : 0 80 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Czech junior open 2021, (G11), 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5425
Marlen Paroulková  3 : 0 0
Romana Diwocková  3 : 0 0
Sára Vaněrková  3 : 1 0
Arina  Borisová  3 : 0 0
Eliška Hamříková  3 : 0 0
Jázmin Gubik  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
286
Body celkem:
8755
Johana Jedličková  0 : 3 0 finále
Eliška Hamříková  3 : 0 208 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 wo. 78 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
26
Body celkem:
4162
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Zelenková  1 : 3 25.6
Hana Klimšová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
269
Body celkem:
5694
Arina  Borisová  3 : 0 96
Romana Diwocková  3 : 0 96
Sára Vaněrková  3 : 1 76.8
Hana Klimšová  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G11), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Adéla Bendová  3 : 0 80
Eliška Hamříková  3 : 0 80
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3763
Johana Jedličková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Karolína Wanke  1 : 3 19.2
Anna Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Eliška Hamříková  3 : 0 112
Adéla Bendová  3 : 0 112
Johana Jedličková  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Hana Klimšová  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 0 112
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G13), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Anna Zelenková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Sára Vaněrková  3 : 0 112 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Adéla Bendová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 Junioři D G11 červen, (G11), 20.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Hanya Cup, (G11), 13.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4564
Karolína Wanke  0 : 3 0 1. - 16.
Adéla Bendová  3 : 0 130
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
120
Body celkem:
5224
Johana Jedličková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G11), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Olivia Mikesková  3 : 0 80
Eliška Hamříková  3 : 0 80
Karolína Wanke  1 : 3 16
 D turnaj G11, (G11), 21.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3513
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Eliška Hamříková  3 : 1 76.8
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Sára Vaněrková  3 : 0 72
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Eliška Hamříková  3 : 0 60
Johana Jedličková  0 : 3 0
Karolína Wanke  1 : 3 16
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3346
Eliška Hamříková  3 : 1 72 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Anna Zelenková  0 : 3 0 1. - 16.
 Turnaj junioři D G11, (G11), 22.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot