Profil hráče

Valentýna Boháčová

Ročník: 2009
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7013

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 11 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 3. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3391
Olivia Mikesková  3 : 0 70
Anna Zelenková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 0 84
 HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4888
Anna Plzáková  3 : 0 wo. 36
Johana Jedličková  3 : 1 57.6
Anna Zelenková  3 : 0 72
Hana Klimšová  3 : 2 43.2
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3164
Anna Zelenková  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Johana Jedličková  3 : 2 48
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4775
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 31.2 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3823
Julie Naučová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Marie Kňazovčíková   1 : 3 24 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
58
Body celkem:
2515
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Maria Tuleja  3 : 1 57.6
 Junior D G11 26.11., (G11), 26.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
60
Body celkem:
4365
Anna Plzáková  0 : 3 0 7. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 84
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3920
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 80
Marie Kňazovčíková   3 : 0 96
Anna Plzáková  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3468
Marie Kňazovčíková   1 : 3 18
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Tereza Jurigová  3 : 0 90
Anna Plzáková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Anna Plzáková  1 : 3 12 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Lea Malá  3 : 1 48
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3271
Hana Klimšová  3 : 1 76.8 7. - 8.
Julie Naučová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 6.
Kristýna Porzerová  3 : 1 48 5. - 8.
Marie Kňazovčíková   1 : 3 12 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4281
Jana Brodová  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Marie Kňazovčíková   1 : 3 26 9. - 12.
Hana Klimšová  3 : 1 104 9. - 16.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3613
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 55 11. - 12.
Tereza Jurigová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3635
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2289
 bye  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Marie Kňazovčíková   1 : 3 12 5. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D G11, (G11), 28.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 20.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3576
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3436
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Thuy Minh Ngoc Tran  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot