Profil hráče

Ella Pelikánová

hrac

Ročník: 2008
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Sportprofit
Registrační číslo: 6127

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 312.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 270. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 38.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 33. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (05/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (07/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 5. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 46.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 41. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 17. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 38 (-5) 3308 (-1440)
01.04.2024 33 (2) 4748 (0)
01.03.2024 35 (3) 4748 (1260)
01.02.2024 38 (-1) 3488 (0)
01.01.2024 37 (2) 3488 (0)
01.12.2023 39 (0) 3488 (-61)
01.11.2023 39 (0) 3549 (0)
01.10.2023 39 (0) 3549 (602)
01.09.2023 39 (5) 2947 (384)
01.08.2023 44 (4) 2563 (436)
01.07.2023 48 (1) 2127 (0)
01.06.2023 49 (0) 2127 (0)
01.05.2023 49 (13) 2127 (1440)
01.04.2023 62 (0) 687 (0)
01.03.2023 62 (1) 687 (0)
01.02.2023 63 (-4) 687 (327)
01.01.2023 59 (-1) 360 (0)
01.12.2022 58 (-58) 360 (360)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202437383533382024
20235963626249494844393939392023
2022582022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Junior D-tour, (G17), 12.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
1260
Klára Doležalová  2 : 3 360
Barbora  Vavříková  3 : 0 900
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Anna Zelenková  2 : 3 0 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 0 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři D, (G19), 24.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Anežka Větrovská  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Anna Plzáková  3 : 0 0
 Fresh Box Cup - junioři D, (G17), 27.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Bestbuild Cup, (G17), 22.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Anna Zelenková  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 1 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Denisa Otáhalová  1 : 3 0 finále
Jana Brodová  3 : 0 0 semifinále
Monika Moltašová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 Body celkem:
360
Veronika Gaultier  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  2 : 3 360
 Freshbox - junioři D č.3, (G17), 16.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 22
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
331
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Anna Zelenková  2 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0
Hana Klimšová  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Johana Jedličková  1 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Neya Forgáčová  3 : 0 0
Anna Pavelková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Monika Moltašová  3 : 0 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 2 0 čtvrtfinále
 Freshbox - junioři D č.1, (G19), 01.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
 Prázdninové Déčko na Viktorce II, 13.08.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Junioři D Viktoria, (G19), 10.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4901
Jana Brodová  3 : 1 56
Klára Nováková  3 : 2 42
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 112
 1. liga ženy, 29.04.2023 Body celkem:
1440
Jana Brodová  3 : 0 600
Jana Brodová  3 : 0 600
Annabelle Diamantino  1 : 3 120
Annabelle Diamantino  1 : 3 120
 Junior D-tour č.3, (G15), 17.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
463
Body celkem:
7747
Anna Plzáková  3 : 0 208 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
314
Body celkem:
4934
Karolína Sikorová   3 : 0 120 5. - 6.
Neya Forgáčová  3 : 0 120 5. - 8.
Barbora Komárková  1 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 Body celkem:
360
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza  Siegelová  2 : 3 360
 Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
392
 bye  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 0 13. - 16.
Veronika Paldusová  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Blažíček  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Veronika Šalová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Monika Moltašová  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Terezie Weiszová  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 D tour junioři - DR Development Cup, (G17), 24.06.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
255
Body celkem:
6711
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Veronika Šalová  3 : 0 130 1. - 16.
 Extraliga ženy 2021/2022, 16.04.2022 Body celkem:
0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3388
Karolína Sikorová   3 : 1 67.2 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 0 84 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
196
Body celkem:
5730
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 35.2 semifinále
Anna Zelenková  3 : 1 105.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
297
Body celkem:
6380
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Anna Zelenková  3 : 0 144 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3225
Jana Brodová  3 : 0 80 3. - 4.
Anna Zelenková  1 : 3 16 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
192
Body celkem:
5127
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 6.
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 72 5. - 8.
Timeea Dumitrascu  0 : 3 0 čtvrtfinále
Neya Forgáčová  3 : 0 120 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
130
Body celkem:
5493
Anna Plzáková  3 : 0 130
Barbora Komárková  0 : 3 wo. 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 wo. 0
Anna Zelenková  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4744
Sofie Hogenová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Nikol Kubíčková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Jana Brodová  3 : 0 80
Klára Nováková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
151
Body celkem:
4185
Karolína Sikorová   3 : 0 84
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 1 67.2
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5670
Barbora Komárková  0 : 3 0 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 128 semifinále
Anna Zelenková  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3964
Tereza Tichá  3 : 0 90
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Barbora Komárková  1 : 3 21.6
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2431
Barbora Komárková  1 : 3 12 čtvrtfinále
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Zuzana Outratová  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3067
Jana Brodová  3 : 0 72
Klára Nováková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  2 : 3 38.4
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
346
Body celkem:
7041
Barbora Komárková  1 : 3 40 finále
Anna Zelenková  3 : 0 160 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Déčko FAJNE junior G15, (G15), 27.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Hanya Cup, (G17), 13.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3220
Eva Klimešová  2 : 3 24
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
Dominika Karbanová  3 : 0 80
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6260
Nikol Štěpánová  3 : 0 156 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 156 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
400
Body celkem:
7684
Aneta Sezemská  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 2 78 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 Body celkem:
0
Riana Alexová  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 Body celkem:
0
Jana Sigačevová  0 : 3 0
Aneta Kumstová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Barbora Komárková  1 : 3 36 finále
Anna Plzáková  3 : 0 144 semifinále
Stela Davies  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
32
Body celkem:
3088
Klára Nováková  2 : 3 32
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Denisa Otáhalová  3 : 0 49.2
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Nikol Kubíčková  3 : 0 49.2
Zuzana Outratová  3 : 2 29.52
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Anna Pavelková  3 : 1 86.4 7. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 90 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Tereza Jurigová  3 : 0 70
Anna Zelenková  3 : 0 70
Nikol Kubíčková  3 : 0 112
Karolína Sikorová   3 : 0 112
 Mikulášské juniorské déčko, (G17), 06.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Barbora Komárková  3 : 1 76.8 5. - 6.
Leona El Nakhala  3 : 0 96 5. - 8.
Anna Pavelková  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
342
Body celkem:
6425
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Barbora Komárková  3 : 0 144 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
16
Body celkem:
3072
Marie Kubíková  1 : 3 16
Klára Nováková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3181
Nikol Štěpánová  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Anežka Větrovská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3274
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Anežka Větrovská  3 : 0 90
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
214
Body celkem:
6155
Nikol Štěpánová  1 : 3 38.4 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Barbora Komárková  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3534
Marie Kňazovčíková   3 : 0 96 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Hana Vaňková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Karolína Sikorová   3 : 0 144 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prázdninové déčko, (G17), 16.08.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (G17), 21.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3743
Nikol Štěpánová  1 : 3 18
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Stela Davies  3 : 0 90
Barbora Komárková  3 : 2 54
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 2 86.4 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2604
Klára Nováková  1 : 3 12
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Marie Kubíková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3158
Jasmína Absolonová  3 : 0 wo. 30
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
52
Body celkem:
2812
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  1 : 3 16 semifinále
Marie Kubíková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Lucie Kozelková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 60
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
338
Body celkem:
6794
Nikol Štěpánová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 41.6 semifinále
Barbora Komárková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
346
Body celkem:
8815
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 finále
Barbora Komárková  3 : 2 124.8 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 80 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Jasmína Absolonová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Anna Plzáková  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3936
Karolína Sikorová   3 : 0 96 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 96 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4907
Zuzana Góra  3 : 1 96 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 Šťastný spedition Cup, (G15), 30.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Barbora Komárková  3 : 0 128 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
492
Body celkem:
8285
Nikol Štěpánová  2 : 3 96 finále
Nikol Kubíčková  3 : 0 192 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3162
Barbora Komárková  3 : 1 40
Eva Klimešová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  1 : 3 16
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Barbora Komárková  3 : 0 100 finále
Michaela Herberová  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Klára Nováková  0 : 3 0 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
336
Body celkem:
6881
Barbora Komárková  3 : 0 160 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
115
Body celkem:
4752
Nikol Štěpánová  1 : 3 28.8 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5966
Valentýna Boháčová  3 : 0 84
Hana Klimšová  3 : 0 84
Barbora Komárková  3 : 0 140
 BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Jasmína Absolonová  3 : 0 60
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Nikol Štěpánová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 60
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Nikol Kubíčková  3 : 0 84
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 112
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Marie Kňazovčíková   3 : 0 80
Tereza Jurigová  3 : 0 80
Karolína Sikorová   3 : 0 128
Nikol Kubíčková  3 : 0 128
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 84 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 1 67.2 5. - 8.
Veronika Pavlatová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
468
Body celkem:
7805
Marie Kňazovčíková   3 : 0 90
Valentýna Boháčová  3 : 0 90
Nikol Kubíčková  3 : 0 144
Barbora Komárková  3 : 0 144
 Turnaj JB, (G11), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Anna Plzáková  3 : 0 80
Barbora Komárková  3 : 1 64
Lea Malá  3 : 0 80
 Pneukomplet Junioři D, (G15), 06.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 7. - 8.
Marie Kubíková  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4131
Veronika Pavlatová  2 : 3 40
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
Barbora Komárková  3 : 0 100
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Denisa Otáhalová  3 : 0 160 finále
Barbora Komárková  3 : 0 128 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Nikol Kubíčková  3 : 0 100 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 80 semifinále
Natálie Ivancová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4268
 bye  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Leona El Nakhala  2 : 3 52 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Nikol Štěpánová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 156 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3635
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
187
Body celkem:
5721
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Déčko Kabel-A.T. cup, (G13), 30.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 5. - 6.
Leona El Nakhala  3 : 0 108 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
346
Body celkem:
4543
Barbora Komárková  3 : 0 108 5. - 6.
Valentýna Boháčová  3 : 0 108 5. - 8.
Valentýna Boháčová  3 : 0 108 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Klára Nováková  1 : 3 12
Anežka Větrovská  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Jana Brodová  3 : 0 100 finále
Natálie Ivancová  3 : 0 80 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Junioři B - Strahov , (G11), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Karolína Kodýtková  3 : 0 60
Hanka Rudová  3 : 0 60
Michaela Herberová  3 : 0 100
 TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Valentýna Boháčová  3 : 0 96
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Junioři B, (B11), 02.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Max Pelikán  3 : 0 80
Andrej Hausknotz  3 : 0 80
 Junioři B, (G13), 02.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Denisa Kubíková  3 : 0 80
Berenika Faltová  3 : 0 80
 D-tour junior 4.kolo G11, (G11), 13.05.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3621
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  2 : 3 44.8
 HRADECKÝ CUP, (G13), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3606
Barbora Vodičková  3 : 0 wo. 30
Vendula Nováková  3 : 0 60
Leona El Nakhala  3 : 0 60
Veronika Pavlatová  1 : 3 12
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (G13), 17.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3492
Veronika Pavlatová  1 : 3 20 1. - 16.
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 100
Klára Nováková  1 : 3 20
 HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4136
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G13), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Tereza Jurigová  3 : 0 80
Klára Nováková  1 : 3 16
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G11), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Natálie Ivancová  3 : 0 60
Tereza Jurigová  3 : 0 60
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Jana Brodová  3 : 0 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Klára Nováková  1 : 3 21.6 7. - 8.
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3850
Zuzana Outratová  1 : 3 26 13. - 14.
Anna Pavelková  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
92
Body celkem:
5626
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 66
Aneta Sezemská  1 : 3 26.4
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3976
 bye  3 : 0 120 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 24 1. - 16.
Nikol Štěpánová  3 : 2 72
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Velká cena Prahy 2016, (G11), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
194
Body celkem:
5425
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Nela Frombergerová  3 : 0 108
Valerie Vohánková  3 : 2 86.4
 Junioři D - Hanya Cup, (G11), 09.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Barbora Vodičková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Valerie Vohánková  2 : 3 32
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2618
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
43
Body celkem:
4240
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6
Klára Nováková  1 : 3 21.6
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 junioři B, (G13), 03.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2556
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  1 : 3 12
Karolína Šrámková  1 : 3 12
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4202
Michaela Vaňková  3 : 0 84
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 84
 HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Kristýna Radová  3 : 1 48
Valerie Vohánková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  1 : 3 12
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4360
Nikol Štěpánová  1 : 3 24 5. - 6.
Valerie Vohánková  3 : 1 96 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Klára Nováková  3 : 0 80
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Valerie Vohánková  3 : 0 112 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5152
Body za soupeře:
195
Body celkem:
5347
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 1 120 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristýna Radová  3 : 2 75 1. - 16.
 Slovácký turnaj - Junioři B, (G11), 23.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3492
Karolína Šrámková  3 : 2 48
Eva Klimešová  0 : 3 0
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4141
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Karolína Šrámková  1 : 3 20
Tereza Svobodová  3 : 1 80
Valerie Vohánková  3 : 0 100
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3960
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Svobodová  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A, (G11), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4893
Karolína Šrámková  3 : 1 89.6
Nikol Štěpánová  1 : 3 22.4
Klára Nováková  3 : 1 89.6

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot