Profil hráče

Ella Pelikánová

Ročník: 2008
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Kabel-A.T.
Registrační číslo: 6127

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 10. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3220
Eva Klimešová  2 : 3 24
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
Dominika Karbanová  3 : 0 80
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
32
Body celkem:
3088
Klára Nováková  2 : 3 32
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Nikol Kubíčková  3 : 0 49.2
Zuzana Outratová  3 : 2 29.52
Denisa Otáhalová  3 : 0 49.2
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
16
Body celkem:
3072
Marie Kubíková  1 : 3 16
Klára Nováková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3181
Nikol Štěpánová  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Anežka Větrovská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2604
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Marie Kubíková  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3158
Jasmína Absolonová  3 : 0 wo. 30
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
52
Body celkem:
2812
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  1 : 3 16 semifinále
Marie Kubíková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Lucie Kozelková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 80 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Jasmína Absolonová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Anna Plzáková  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3162
Barbora Komárková  3 : 1 40
Eva Klimešová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  1 : 3 16
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Barbora Komárková  3 : 0 100 finále
Michaela Herberová  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Jasmína Absolonová  3 : 0 60
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Nikol Štěpánová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 60
 Turnaj JB, (G11), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Barbora Komárková  3 : 1 64
Lea Malá  3 : 0 80
Anna Plzáková  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 7. - 8.
Marie Kubíková  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Nikol Kubíčková  3 : 0 100 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 80 semifinále
Natálie Ivancová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Klára Nováková  1 : 3 12
Anežka Větrovská  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Tereza Svobodová  3 : 0 60
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Jana Brodová  3 : 0 100 finále
Natálie Ivancová  3 : 0 80 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G11), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Karolína Kodýtková  3 : 0 60
Hanka Rudová  3 : 0 60
Michaela Herberová  3 : 0 100
 Junioři B, (B11), 02.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Max Pelikán  3 : 0 80
Andrej Hausknotz  3 : 0 80
 Junioři B, (G13), 02.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Denisa Kubíková  3 : 0 80
Berenika Faltová  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (G13), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3606
Veronika Pavlatová  1 : 3 12
Barbora Vodičková  3 : 0 wo. 30
Vendula Nováková  3 : 0 60
Leona El Nakhala  3 : 0 60
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G13), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Klára Nováková  1 : 3 16
Tereza Jurigová  3 : 0 80
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G11), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Jana Brodová  3 : 0 60
Natálie Ivancová  3 : 0 60
Tereza Jurigová  3 : 0 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Vodičková  3 : 0 60
Valerie Vohánková  2 : 3 32
 junioři B, (G13), 03.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2556
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  1 : 3 12
Karolína Šrámková  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Veronika Pavlatová  1 : 3 12
Kristýna Radová  3 : 1 48
Valerie Vohánková  3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Klára Nováková  3 : 0 80
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Slovácký turnaj - Junioři B, (G11), 23.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3492
Karolína Šrámková  3 : 2 48
Eva Klimešová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot