Profil hráče

Matěj Kročil

hrac

Ročník: 2008
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7114

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 403.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 304. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 65.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 45. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11. (02/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 12. (08/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 403 (-2) 743 (0)
01.04.2024 401 (7) 743 (0)
01.03.2024 408 (-95) 743 (-762)
01.02.2024 313 (-1) 1505 (150)
01.01.2024 312 (96) 1355 (593)
01.12.2023 408 (-104) 762 (-695)
01.11.2023 304 (7) 1457 (0)
01.10.2023 311 (9) 1457 (0)
01.09.2023 320 (0) 1457 (0)
01.08.2023 320 (1) 1457 (0)
01.07.2023 321 (-3) 1457 (0)
01.06.2023 318 (1) 1457 (0)
01.05.2023 319 (-7) 1457 (0)
01.04.2023 312 (1) 1457 (0)
01.03.2023 313 (112) 1457 (762)
01.02.2023 425 (2) 695 (0)
01.01.2023 427 (-8) 695 (0)
01.12.2022 419 (-419) 695 (695)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243123134084014032024
20234274253133123193183213203203113044082023
20224192022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (B17), 18.05.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 1 0
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0
 Junior D-tour, (B17), 12.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Dominik Fukar  3 : 0 0
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0
Patrik Cvak  3 : 0 0
Martin Jašek  1 : 3 0
 3. liga muži D, 28.01.2024 Body celkem:
150
David Řezač  3 : 0 125
Tomáš Vysloužil  1 : 3 25
 Moravská JD Tour B17, (B17), 26.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Matyáš Závacký  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Kryštof Drapák  3 : 2 0 9. - 12.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 9. - 16.
Ondřej Hazucha  1 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Kryštof Drapák  2 : 3 0 1. - 16.
Václav Holuša  3 : 0 0
 Moravská JD Tour B17 24.11.2023, (B17), 24.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 15. - 16.
Jan Líkař  2 : 3 0 13. - 16.
Jan Vaněk  2 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Dominik Hrušecký  3 : 1 0 13. - 14.
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 13. - 16.
Jakub Novák  1 : 3 0 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
19
Body celkem:
762
Jan Jašek  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2596
Dominik Fukar  3 : 0 65.6 3. - 4.
Kristián Bořil  0 : 3 0 semifinále
Jan Líkař  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2632
Gabriel Valko  3 : 0 65.6 3. - 4.
Martin Jašek  2 : 3 26.24 semifinále
Dominik Fukar  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 Junior D-tour č.2, (B15), 13.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
669
Body za soupeře:
26
Body celkem:
695
Martin Jašek  2 : 3 7.4 13. - 14.
Ella Pelikánová  3 : 1 14.8 13. - 16.
Maroš Kucbel  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Kopal  1 : 3 3.7 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 JD Moravská Slavia B15, (B15), 18.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3824
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 156 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 130 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2799
Andrej Hausknotz  1 : 3 18 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Antonín Kachlíř  2 : 3 36 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři D B13 červen, (B13), 20.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4307
Daniel Stypa  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Jan Bravenec  1 : 3 26 9. - 12.
Andrej Hausknotz  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 D turnaj B15, (B15), 21.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3144
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 19.2 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 1 64 1. - 16.
Antonín Kachlíř  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2625
Adam Škrobánek  0 : 3 0 11. - 12.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Bravenec  3 : 2 38.4 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Andrej Butsa  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1855
Adam Horák  0 : 3 0 11. - 12.
Jan Bravenec  1 : 3 10 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 1 40 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Dominik Forgač  3 : 1 64 3. - 4.
Daniel Stypa  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 čtvrtfinále
Alex Dino Bárta  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2423
Kristián Bořil  3 : 2 48 15. - 16.
Radek Ďurán  0 : 3 0 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3625
Dominik Forgač  1 : 3 24 13. - 14.
Max Pelikán  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 24 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Andrej Hausknotz  3 : 2 57.6 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
10
Body celkem:
1848
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 10
Patrik Závacký  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
116
Body celkem:
3172
Andrej Hausknotz  3 : 0 50
Patrik Cvak  3 : 0 50
Jiří Hartmann  1 : 3 16
Antonín Procházka  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2417
Andrej Hausknotz  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Daniel Stypa  2 : 3 28 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 56 1. - 32.
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3180
Dominik Hrušecký  3 : 0 60
Daniel Stypa  2 : 3 24
Kristián Bořil  3 : 0 wo. 40
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Ondřej Hazucha  1 : 3 19.2 3. - 4.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2089
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Kachlíř  3 : 0 50
Václav Holuša  1 : 3 10
Sebastien Šíma  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Dominik Hrušecký  3 : 0 80 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 36 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2631
Lukáš Hogen  3 : 0 70 9. - 10.
Ondřej Kuřík  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Adam Gerstdorf  3 : 2 78 9. - 10.
Dominik Forgač  3 : 0 130 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3250
Max Pelikán  3 : 1 64 3. - 4.
Antonín Beneš  2 : 3 32 semifinále
Matyáš Zlý  3 : 1 48 čtvrtfinále
Filip Sovják  3 : 0 50 1. - 16.
 Turnaj junioři D B11, (B11), 22.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3261
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 10.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 9. - 12.
Dominik Novák  3 : 1 72 9. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Andrej Butsa  3 : 1 72 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 0 90 9. - 12.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 9. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 18 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Max Pelikán  1 : 3 12 5. - 6.
Adam Gerstdorf  3 : 1 48 5. - 8.
Antonín Beneš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 50 1. - 16.
 Turnaj junioři D B11 Moravská Slavia, (B11), 09.06.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Turnaj junioři D B13 Moravská Slavia, (B13), 09.06.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Sebastien Šíma  3 : 0 50 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 40 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 1 40 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2580
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 17. - 18.
Kristián Bořil  3 : 0 72 17. - 20.
David Kniezek  3 : 1 57.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Nicholas Ashford  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Marko Ekber Sanioglu  3 : 2 54 11. - 12.
Daniel Stypa  2 : 3 36 9. - 12.
Matyáš David  3 : 1 72 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 72 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2616
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 19. - 20.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 17. - 20.
Šimon Prokeš  3 : 1 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2303
Marko Ekber Sanioglu  3 : 2 36 7. - 8.
Václav Holuša  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Hloch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot