Profil hráče

Jan Bravenec

Ročník: 2007
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6321

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (12/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 20. (02/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2245
Adam Gerstdorf  3 : 1 48 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3622
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
218
Body celkem:
2371
Bedřich Beneš  0 : 3 0 17. - 18.
Adam Gerstdorf  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 64 17. - 32.
Matěj Kročil  2 : 3 25.6 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3692
Lukáš Rychtařík  1 : 3 20 9. - 10.
Andrej Hausknotz  3 : 0 100 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 100 9. - 16.
Dominik Forgač  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2041
Mikuláš Dufek  2 : 3 20 9. - 10.
Matěj Kročil  3 : 1 40 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 50 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2287
Alfréd Nezveda  1 : 3 12.8 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Patrik Závacký  2 : 3 25.6 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4449
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2506
Filip Crhonek  3 : 0 72 19. - 20.
Patrik Závacký  1 : 3 14.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3766
Mikuláš Dufek  1 : 3 22.4 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2124
Marian Papula  3 : 0 70 15. - 16.
Dominik Davies  0 : 3 0 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
Šimon Rynt  1 : 3 32 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 128 semifinále
Radek Ďurán  3 : 0 96 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 80 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Radek Ďurán  3 : 1 80 finále
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1816
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1888
Radim Jurášek  0 : 3 0 11. - 12.
Michal Jurášek  1 : 3 12 9. - 12.
Petr Špalek  3 : 0 60 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4071
Bedřich Beneš  1 : 3 24 finále
Ondřej Hazucha  3 : 0 96 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 64 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2150
Radek Ďurán  2 : 3 24 7. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Horák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4138
Radek Ďurán  3 : 1 80 finále
Josef Fanc  3 : 0 80 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Bedřich Beneš  1 : 3 26 9. - 10.
Radek Ďurán  3 : 1 104 9. - 12.
Jan Víšek  3 : 0 130 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3187
Dominik Hrušecký  3 : 0 90 11. - 12.
Adam Burget  1 : 3 18 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 9. - 16.
Bedřich Beneš  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3597
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 finále
Radek Ďurán  3 : 0 80 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2784
Radek Ďurán  3 : 0 80 19. - 20.
Adam Horák  0 : 3 0 17. - 20.
Dominik Davies  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 10.
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 80 9. - 16.
Patrik Závacký  1 : 3 16 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3261
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Víšek  3 : 0 90 9. - 12.
Jiří Hartmann  3 : 0 90 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3493
Miloslav Vaněrka  2 : 3 43.2 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3475
Jan Víšek  3 : 0 110 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4066
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Radek Ďurán  3 : 0 72
Daniel Stypa  3 : 0 72
Adam Burget  3 : 2 43.2
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2038
Šimon Rynt  1 : 3 12 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Adam Škrobánek  2 : 3 24 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4844
Jakub Strapek  0 : 3 0 finále
Daniel Šrámek  3 : 2 67.2 semifinále
Daniel Stypa  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
367
Body celkem:
4564
Adam Burget  3 : 0 108 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 108 5. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Nicholas Ashford  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2858
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 semifinále
Martin Kovář  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Adam Škrobánek  3 : 0 wo. 25
Martin Hloch  0 : 3 0 finále
Marian Papula  3 : 1 64 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4068
Mikuláš Janda  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 2 78 9. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 26 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Martin Hloch  3 : 0 130 9. - 10.
Andrej Hausknotz  3 : 0 130 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 0 130 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 26 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2989
Radek Ďurán  3 : 0 90 13. - 14.
Patrik Závacký  3 : 1 72 13. - 16.
Jan Holuša  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
299
Body celkem:
3880
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 7. - 8.
Bedřich Beneš  2 : 3 43.2 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3183
Mikuláš Dufek  3 : 1 80 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6222
Lukáš Rychtařík  2 : 3 76.8 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Igor Hroza  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3334
Daniel Šrámek  1 : 3 20 11. - 12.
Max Gál  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Víšek  3 : 0 100 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kročil  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
346
Body celkem:
5723
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 2 86.4 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
Martin Hloch  3 : 0 60 5. - 6.
Radek Ďurán  3 : 1 48 5. - 8.
Jan Holuša  1 : 3 12 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4218
Martin Hloch  3 : 2 60 finále
Max Pelikán  3 : 0 80 semifinále
Šimon Prokeš  3 : 0 60 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Mikuláš Dufek  3 : 0 112 3. - 4.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 semifinále
Martin Hloch  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
129
Body celkem:
2890
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4129
Adam Burget  1 : 3 21.6 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Patrik Edelmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4883
Max Gál  0 : 3 0 finále
Martin Hloch  3 : 1 89.6 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2282
Jiří Rojek  3 : 1 48 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
Šimon Škurek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B11), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3554
Šimon Rynt  0 : 3 0 finále
Václav Holuša  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3626
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Maxmilián Pišček  1 : 3 31.2 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4208
Antonín Procházka  3 : 1 89.6 3. - 4.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Dětský AB squash cup, (B11), 28.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3234
Miloslav Vaněrka  2 : 3 36 9. - 10.
Jonáš Pavelka  3 : 0 90 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 18 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3484
Andrej Hausknotz  3 : 2 48
David Linhart  0 : 3 0
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Max Gál  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Antonín Procházka  3 : 0 80
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2809
Radek Stoklasa  0 : 3 0
Jan Netolický  3 : 0 60
Andrej Hausknotz  3 : 0 72
Daniel Šrámek  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2568
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Patrik Závacký  3 : 2 36

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot