Profil hráče

Maxmilián Pišček

Ročník: 2006
Klub: DRAKUN Praha
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 15. (09/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (03/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Adam Burget  1 : 3 10
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Antonín Beneš  3 : 1 40
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1948
Antonín Beneš  3 : 0 50 11. - 12.
Bedřich Beneš  1 : 3 10 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2876
Bedřich Beneš  1 : 3 16 9. - 10.
Jan Víšek  3 : 1 64 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Marian Papula  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Hloch  0 : 3 0 semifinále
Patrik Závacký  3 : 1 48 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Antonín Beneš  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
95
Body celkem:
2292
Denis  Procházka  2 : 3 20
Šimon Rynt  0 : 3 0
Mikuláš Dufek  3 : 0 50
Robert Bělka  3 : 0 wo. 25
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4845
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Šimon Rynt  3 : 0 112 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2197
Antonín Eliášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  0 : 3 wo. 0
Dan Malec  0 : 3 wo. 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
676
Body celkem:
5661
Jan Bravenec  3 : 1 124.8 7. - 8.
Daniel Šrámek  1 : 3 31.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
Antonín Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
Antonín Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
Antonín Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1796
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Tomáš Michalec  1 : 3 10 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Antonín Procházka  3 : 0 80
Jan Bravenec  3 : 0 80
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Antonín Procházka  3 : 0 60
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Matouš Bořil  3 : 0 60
Dominik Wojtucki  3 : 0 60
 Albatros Media junior B, (B11), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Filip Kryštof Januška  3 : 0 80
Adam Burget  1 : 3 16
David Linhart  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B11), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Matěj Sedláček  0 : 3 0
Sean Vittek  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3468
Mikuláš Janda  2 : 3 43.2 7. - 8.
Filip Walter  2 : 3 43.2 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Daniel Šrámek  1 : 3 12
Jan Bravenec  3 : 0 60
Filip Kryštof Januška  3 : 0 80
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Adam Burget  3 : 1 48
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Burget  3 : 0 50
Filip Walter  0 : 3 0
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Mikuláš Janda  0 : 3 0 7. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot