Profil hráče

Daniel Šrámek

Ročník: 2006
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6829

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7. (03/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 20. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3797
Adam Horák  3 : 2 64.8 7. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 43.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 D-Tour junior B15 3.kolo, (B15), 15.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
196
Body celkem:
2544
Matěj Bomba  2 : 3 28 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 1 56 9. - 12.
Adam Škrobánek  3 : 1 56 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 56 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2934
Dominik Wojtucki  2 : 3 32 3. - 4.
Adam Škrobánek  2 : 3 32 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2530
Tomáš Holinka  2 : 3 28 9. - 10.
Michal Jurášek  3 : 1 56 9. - 12.
Dominik Davies  3 : 0 70 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6224
Mikuláš Janda  3 : 2 93.6 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 156 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4907
Mikuláš Janda  2 : 3 57.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Bedřich Beneš  3 : 0 96 5. - 6.
Adam Burget  3 : 0 96 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
256
Body celkem:
4108
Dominik Wojtucki  1 : 3 21.6 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 108 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1836
Marian Papula  3 : 0 50 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 2 30 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2854
Matěj Kolpak  1 : 3 16 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 2 30 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4938
Adam Burget  3 : 1 57.6
Daniel Stypa  3 : 1 57.6
Radek Ďurán  3 : 0 72
Jan Bravenec  3 : 0 72
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
255
Body celkem:
4289
Miloslav Vaněrka  3 : 1 89.6 3. - 4.
Jan Bravenec  2 : 3 44.8 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Matěj Kolpak  3 : 1 104 9. - 10.
Jan Bravenec  3 : 0 130 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 104 9. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
281
Body celkem:
4478
Bedřich Beneš  3 : 0 108 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 2 64.8 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
244
Body celkem:
3474
Jan Bravenec  3 : 1 80 11. - 12.
Mikuláš Janda  1 : 3 20 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 80 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 1 64 1. - 32.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B13, (B13), 21.10.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3207
Tomáš Holinka  2 : 3 36 9. - 10.
Max Gál  3 : 2 54 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 1 72 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 D-tour junior 4.kolo B13, (B13), 13.05.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2692
Patrik Závacký  3 : 1 48 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 60 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 12 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 1 40 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Mikuláš Janda  1 : 3 31.2 5. - 6.
Maxmilián Pišček  3 : 1 124.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Max Gál  0 : 3 0 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Daniel Noga  3 : 0 60 5. - 6.
Šimon Škurek  3 : 0 60 5. - 8.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 2 30 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
211
Body celkem:
3955
Filip Walter  1 : 3 16
Patrik Závacký  3 : 0 80
Jan Bravenec  3 : 0 96
Max Gál  1 : 3 19.2
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B11), 19.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3161
Jakub Strapek  0 : 3 0
Filip Kryštof Januška  3 : 0 60
Jan Bravenec  3 : 0 72
Andrej Hausknotz  3 : 0 72
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
188
Body celkem:
4136
Maxmilián Pišček  3 : 1 48
Jan Bravenec  3 : 0 60
Tomáš Holinka  3 : 1 80
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3005
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Josef Hlaváč  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot