Profil hráče

Lukáš Kamp

Ročník: 1984
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA MADESHOP.CZ OSTRAVA
Registrační číslo: 4918

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 70.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 66. (03/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 70 (0) 10778 (0)
01.08.2019 70 (0) 10778 (0)
01.07.2019 70 (0) 10778 (0)
01.06.2019 70 (-2) 10778 (-428)
01.05.2019 68 (3) 11206 (352)
01.04.2019 71 (-5) 10854 (-393)
01.03.2019 66 (2) 11247 (0)
01.02.2019 68 (3) 11247 (-430)
01.01.2019 71 (-3) 11677 (-34)
01.12.2018 68 (5) 11711 (233)
01.11.2018 73 (2) 11478 (271)
01.10.2018 75 (-3) 11207 (0)
01.09.2018 72 (0) 11207 (0)
01.08.2018 72 (0) 11207 (0)
01.07.2018 72 (-1) 11207 (0)
01.06.2018 71 (5) 11207 (219)
01.05.2018 76 (1) 10988 (180)
01.04.2018 77 (3) 10808 (733)
01.03.2018 80 (4) 10075 (0)
01.02.2018 84 (11) 10075 (1178)
01.01.2018 95 (9) 8897 (494)
01.12.2017 104 (-1) 8403 (-16)
01.11.2017 103 (-2) 8419 (-163)
01.10.2017 101 (-7) 8582 (-279)
01.09.2017 94 (0) 8861 (0)
01.07.2017 94 (0) 8861 (0)
01.06.2017 94 (-4) 8861 (-139)
01.05.2017 90 (-1) 9000 (-303)
01.04.2017 89 (0) 9303 (143)
01.03.2017 89 (-1) 9160 (-390)
01.02.2017 88 (-7) 9550 (-286)
01.01.2017 81 (-9) 9836 (-367)
01.12.2016 72 (0) 10203 (0)
01.11.2016 72 (2) 10203 (620)
01.10.2016 74 (4) 9583 (280)
01.09.2016 78 (0) 9303 (0)
01.06.2016 78 (2) 9303 (124)
01.05.2016 80 (2) 9179 (533)
01.04.2016 82 (-4) 8646 (-352)
01.03.2016 78 (0) 8998 (229)
01.02.2016 78 (4) 8769 (403)
01.01.2016 82 (18) 8366 (5041)
01.12.2015 100 (-9) 3325 (0)
01.11.2015 91 (3) 3325 (134)
01.10.2015 94 (1) 3191 (-32)
01.09.2015 95 (0) 3223 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20197168667168707070702019
20189584807776717272727573682018
201781888989909494941011031042017
2016827878828078787472722016
20159594911002015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1504
Martin Ředina  0 : 3 0 finále
Roman Kujawa  3 : 1 26.88 semifinále
Roman Marek  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Martin Vaněk  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1536
Jiří Dušek  1 : 2 14.88 5. - 6.
Petr Rohun  2 : 0 37.2 5. - 8.
Dan Teuchner  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Jaroslav Hemelka  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
84
Body celkem:
984
Pavel Cigánek  2 : 0 24 13. - 14.
Marek Holuša  2 : 0 24 13. - 16.
Roman Moravec  1 : 2 9.6 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Vladimír Jirka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1561
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Martin Sládeček  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 31.03.2019 Body celkem:
540
Martin Kantor  3 : 1 240
Petr Rohun  3 : 0 300
 2. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
180
Miroslav Sikora  0 : 3 0
Libor Koďousek  3 : 2 180
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1328
Jiří Pinka  2 : 0 28.8 5. - 6.
Marcel Ujfaluši  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
360
Vítězslav Lazar  1 : 3 60
Josef Nakládal  3 : 0 300
 2. liga muži C, 26.01.2019 Body celkem:
300
Marcel Ujfaluši  3 : 0 300
Martin Dvořáček  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1163
Jiří Pinka  2 : 0 25.2 5. - 6.
Roman Moravec  2 : 0 25.2 5. - 8.
Martin Sládeček  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Milan Hamřík  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1149
Miroslav Sikora  0 : 2 0 11. - 12.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Rohun  2 : 1 18.6 9. - 16.
Filip Nosek  1 : 3 6.2 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1088
Veronika Jirková  2 : 0 24 9. - 10.
Petr Nesládek  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Stryja  2 : 0 24 9. - 16.
Martin Sládeček  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 02.12.2018 Body celkem:
540
Ladislav Němeček  3 : 0 300
Petr Rohun  3 : 1 240
 2. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
240
Libor Koďousek  3 : 2 180
Jakub Slavíček  1 : 3 60
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1434
Petr Rohun  2 : 1 22.32 7. - 8.
Václav Uhlíř  1 : 2 14.88 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Šoman  3 : 0 31 1. - 16.
Roman Moravec  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
59
Body celkem:
902
Miroslav Sikora  1 : 2 8.4 9. - 10.
Marcel Ujfaluši  2 : 1 12.6 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 0 21 9. - 16.
Bogdan Staszko  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1323
Miroslav Sikora  0 : 2 0 7. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 2 0 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 31 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 24.8 1. - 32.
 2. liga muži C, 14.10.2018 Body celkem:
540
Josef Nakládal  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 1 240
 2. liga muži C, 13.10.2018 Body celkem:
600
Marcel Ujfaluši  3 : 0 300
Milan Hamřík  3 : 0 300
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1026
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Stryja  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Šimeček  2 : 0 24 9. - 16.
Tomáš Bajgar  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 , 12.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1577
Michal Štěpán  2 : 0 38.4 3. - 4.
Michal Vaněk  1 : 3 7.68 semifinále
Marek Holuša  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 1 19.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 07.04.2018 Body celkem:
780
Libor Koďousek  3 : 1 240
Petr Rohun  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 1 240
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1052
Marek Holuša  2 : 0 24.8 17. - 18.
Roman Moravec  2 : 1 14.88 17. - 20.
Martin Janečka  2 : 0 24.8 17. - 24.
Michal Farník  2 : 0 24.8 17. - 32.
Ladislav Němeček  2 : 3 9.92 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1781
Aleš Kubíček  2 : 3 19.2 finále
Miroslav Sikora  3 : 0 38.4 semifinále
Roman Marek  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Hlisnikovský  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 2. Liga Muži E, 28.01.2018 Body celkem:
240
David Juráň  1 : 3 60
Jan Říha  3 : 2 180
 2. Liga Muži E, 27.01.2018 Body celkem:
480
Roman Moravec  3 : 1 240
Petr Rohun  3 : 1 240
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
36
Body celkem:
1201
Radovan Kojecký  0 : 2 0 3. - 4.
Martin Kubát  0 : 3 0 semifinále
Libor Přibyl  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1661
Radovan Kojecký  0 : 2 0 9. - 10.
David Juráň  2 : 1 24.6 9. - 12.
Jaroslav Štěpař  2 : 0 41 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Boris Heneš  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2017, 16.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1235
Jaroslav Štěpař  1 : 3 6.2 9. - 10.
Milan Hamřík  3 : 0 31 9. - 12.
Pavel Cigánek  3 : 0 31 9. - 16.
Miroslav Sikora  1 : 3 6.2 1. - 16.
 2. Liga Muži E, 03.12.2017 Body celkem:
540
Jaroslav Krátký  3 : 0 300
Libor Koďousek  3 : 1 240
 2. Liga Muži E, 02.12.2017 Body celkem:
240
Martin Vaněk  3 : 2 180
Roman Moravec  1 : 3 60
 2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
74
Body celkem:
946
Martin David  2 : 1 12.6 9. - 10.
Veronika Jirková  2 : 0 21 9. - 12.
Robert Svrlansky  2 : 1 12.6 9. - 16.
Jakub Slavíček  1 : 3 4.2 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 22.10.2017 Body celkem:
600
Marek Holuša  3 : 0 300
Libor Koďousek  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 21.10.2017 Body celkem:
540
Martin Vaněk  3 : 1 240
Miroslav Ondruška  3 : 0 300
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
50
Body celkem:
868
Robert Alexa  2 : 0 21 11. - 12.
Tomáš Havlík  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Hlisnikovský  2 : 0 21 9. - 16.
Jaroslav Štěpař  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
63
Body celkem:
838
Przemek Matuszek  2 : 0 21 13. - 14.
Vladimír Jirka  2 : 1 12.6 13. - 16.
Martin Vaněk  1 : 2 8.4 9. - 16.
Martin Dvořáček  1 : 3 4.2 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 16.8 1. - 32.
 AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1358
Roman Moravec  3 : 1 26.88 3. - 4.
David Juráň  1 : 3 6.72 semifinále
Tomáš Wrona  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 3. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
300
Viktor Urban  3 : 0 150
Ladislav Němeček  3 : 0 150
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1154
Pavel Sládeček  3 : 0 wo. 12.6 5. - 6.
Ladislav Němeček  3 : 0 25.2 5. - 8.
Michal Jirka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Urban  3 : 0 21 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 04.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 3. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
270
Marián Hauser  3 : 1 120
Miroslav Ondruška  3 : 0 150
 3. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
300
Michal Dvořák  3 : 0 150
Tomáš Drozd  3 : 0 150
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1026
David Juráň  3 : 1 19.84 17. - 18.
Robert Svrlansky  3 : 2 14.88 17. - 20.
Tomáš Sigmund  3 : 2 14.88 17. - 24.
Pavel Sládeček  3 : 0 18.6 17. - 32.
Jaroslav Bělohlávek  1 : 3 4.96 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1011
Petr Šimeček  3 : 0 wo. 12 11. - 12.
Tomáš Sigmund  1 : 3 4.8 9. - 12.
Tomáš Wrona  3 : 0 24 9. - 16.
Jaroslav Kaleta  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži E, 04.12.2016 Body celkem:
240
Viktor Urban  3 : 1 120
Ladislav Němeček  3 : 1 120
 3. Liga Muži E, 03.12.2016 Body celkem:
300
Marián Hauser  3 : 0 150
Miroslav Ondruška  3 : 0 150
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
62
Body celkem:
962
Jiří Pinka  3 : 2 14.4 13. - 14.
Tomasz Wydmański  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Libor Přibyl  2 : 3 9.6 9. - 16.
David Juráň  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Citnar  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1571
Michal Štěpán  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Miloš Liška  2 : 3 16 17. - 20.
Jiří Borovička  3 : 0 40 17. - 24.
Radek Dudešek  3 : 1 32 17. - 32.
Michal Valenta  1 : 3 8 1. - 32.
Pavel  Brichta  3 : 0 30 1. - 64.
 3. Liga Muži E, 23.10.2016 Body celkem:
240
Tomáš Wrona  3 : 2 90
Lukáš Heisig  3 : 0 150
 3. Liga Muži E, 22.10.2016 Body celkem:
300
Pavel Holinka  3 : 0 150
Tomáš Drozd  3 : 0 150
 SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
53
Body celkem:
932
Miroslav Sikora  2 : 3 9.6 13. - 14.
Josef Nakládal  3 : 0 24 13. - 16.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Moravec  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1241
Miroslav Sikora  2 : 3 13.44 3. - 4.
David Juráň  2 : 3 13.44 semifinále
Roman Moravec  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Dziak  3 : 1 13.44 1. - 32.
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1497
Jakub Zapala  0 : 3 0 finále
Michal Zoubek  3 : 2 20.16 semifinále
Pavel Řehák  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Marián Hauser  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 2. liga Muži F 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
240
Aleš Kubíček  2 : 3 120
Libor Koďousek  2 : 3 120
 SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1374
Jiří Kašpárek  3 : 0 33.6 3. - 4.
Jan Ryšavý  2 : 3 13.44 semifinále
Martin Němec  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Viktor Urban  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
360
Lumír Klímek  3 : 0 300
Vlastimil Vyroubal  1 : 3 60
 2. liga Muži F 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
480
Tomáš Kosíř  3 : 0 300
Martin Sládeček  3 : 2 180
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
38
Body celkem:
961
Lumír Klímek  0 : 3 0 11. - 12.
Libor Přibyl  1 : 3 4.8 9. - 12.
Josef Nakládal  3 : 2 14.4 9. - 16.
Jiří Borovička  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1372
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 33.6 3. - 4.
Martin Honek  0 : 3 0 semifinále
Michal Kubíček  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Tomáš Vysloužil  3 : 1 16.8 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži B, 19.12.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1191
Zdeněk Suchan  3 : 0 31 11. - 12.
Ondřej Kožina  0 : 3 0 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 2 18.6 9. - 16.
Ján Fecák  0 : 3 0 1. - 16.
Robert Michalec  3 : 1 19.84 1. - 32.
 2. liga Muži F 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
300
Pavel Řehák  3 : 1 240
Aleš Kubíček  1 : 3 60
 2. liga Muži F 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
60
Martin Sládeček  1 : 3 60
Patrik Rohun  0 : 3 0
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1348
Aleš Kubíček  3 : 1 26.88 3. - 4.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 semifinále
Martin Dvořáček  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 0 21 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 2. liga Muži F 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
180
Vlastimil Vyroubal  2 : 3 120
Patrik Rohun  1 : 3 60
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
82
Body celkem:
954
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 10.
Martin Kollár  3 : 2 12.6 9. - 12.
Jakub Honzík  3 : 0 21 9. - 16.
Kamil Jankovič  1 : 3 4.2 1. - 16.
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů C, 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
24
Body celkem:
1155
Roman Šišák  3 : 0 0
David Hálek  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Petr Stryja  3 : 1 0
 3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
150
Tomáš Jančar  3 : 0 150
 3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
240
Marek Červek  3 : 2 90
Robert Turský  3 : 0 150
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
63
Body celkem:
969
Rudolf Korbelář  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Ivan Eibner  3 : 1 0
Tomáš Fecák  2 : 3 0
Milan Vlasák  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
50
Body celkem:
868
Marek Holuša  3 : 0 0
Marek Sýkora  3 : 0 0
Kristýna Vykouřilová  2 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 2 0
Radovan Kojecký  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
33
Body celkem:
1313
Vojtěch Babišta  0 : 3 0
 bye  3 :  0
David Juráň  3 : 1 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Josef Fanta  3 : 1 0
 Mistrovstký turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
27
Body celkem:
1105
David Hálek  1 : 3 0
Pavel Krajsa  3 : 2 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Martin Kollár  3 : 2 0
 3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
225
Viktor Urban  3 : 0 125
Tomáš Drozd  3 : 1 100
 3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
250
Luděk Král  3 : 0 125
Jiří Bartusek  3 : 0 125
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
23
Body celkem:
711
Marek Červek  0 : 3 0
Tomáš Jančar  3 : 0 0
Milan Hamřík  3 : 0 0
Petr Hlisnikovský  3 : 1 0
Jaroslav Štěpař  2 : 3 0
 3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
225
Tomáš Drozd  3 : 1 100
Marek Červek  3 : 0 125
 3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
250
Martin Kantor  3 : 0 125
Sebastian Wolf  3 : 0 125
 Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
42
Body celkem:
914
David Hálek  0 : 3 0
Petr Žalud  3 : 2 0
Roman Šebela  3 : 2 0
Ondřej Šedek  3 : 0 wo. 0
Lukáš Citnar  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
43
Body celkem:
731
Marek Červek  2 : 3 0
Roman Moravec  1 : 3 0
Dušan Richtár  3 : 1 0
Luděk Král  3 : 0 0
Marcel Ujfaluši  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
58
Body celkem:
833
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
Miroslav Šenkeřík  1 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Pavel Blaha  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Luděk Němec  3 : 0 0
 3. liga muži I, 19.10.2014 Body celkem:
100
Marek Červek  2 : 3 50
Luděk Král  2 : 3 50
 III. liga muži I, 18.10.2014 Body celkem:
225
Roman Šubert  3 : 0 125
Tomáš Drozd  3 : 1 100
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
30
Body celkem:
702
Michal Kubíček  3 : 0 wo. 0
Roman Moravec  3 : 0 wo. 0
Radovan Kojecký  1 : 3 0
Richard Červinka  3 : 0 0
Martin Sládeček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
703
Body za soupeře:
15
Body celkem:
718
Miroslav Sikora  3 : 0 wo. 0
Radovan Kojecký  0 : 3 0
Michal Šoman  3 : 0 0
Vítězslav Lazar  1 : 3 0
Roman Marek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 27
Body za pořadí:
487
Body za soupeře:
16
Body celkem:
503
 bye  3 : 0
Petr Smékal  2 : 3 0
Michal Zoubek  0 : 3 0
Martin Němec  3 : 0 0
Pavel Blaha  0 : 3 0
Lenka Rašková  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot