Ročník: 1984
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "A"
Registrační číslo: 4918
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 51 | (0) | 11559 | (-923) | ||
01.02.2024 | 51 | (-2) | 12482 | (159) | ||
01.01.2024 | 49 | (1) | 12323 | (264) | ||
01.12.2023 | 50 | (5) | 12059 | (1195) | ||
01.11.2023 | 55 | (2) | 10864 | (-50) | ||
01.10.2023 | 57 | (2) | 10914 | (-249) | ||
01.09.2023 | 59 | (0) | 11163 | (0) | ||
01.08.2023 | 59 | (0) | 11163 | (0) | ||
01.07.2023 | 59 | (0) | 11163 | (0) | ||
01.06.2023 | 59 | (-2) | 11163 | (-381) | ||
01.05.2023 | 57 | (0) | 11544 | (250) | ||
01.04.2023 | 57 | (4) | 11294 | (937) | ||
01.03.2023 | 61 | (10) | 10357 | (1165) | ||
01.02.2023 | 71 | (4) | 9192 | (405) | ||
01.01.2023 | 75 | (14) | 8787 | (979) | ||
01.12.2022 | 89 | (-3) | 7808 | (-656) | ||
01.11.2022 | 86 | (-19) | 8464 | (-908) | ||
01.10.2022 | 67 | (7) | 9372 | (322) | ||
01.09.2022 | 74 | (2) | 9050 | (0) | ||
01.08.2022 | 76 | (0) | 9050 | (0) | ||
01.07.2022 | 76 | (4) | 9050 | (0) | ||
01.06.2022 | 80 | (0) | 9050 | (-188) | ||
01.05.2022 | 80 | (-2) | 9238 | (154) | ||
01.04.2022 | 78 | (14) | 9084 | (1333) | ||
01.03.2022 | 92 | (-1) | 7751 | (-127) | ||
01.02.2022 | 91 | (-20) | 7878 | (-2182) | ||
01.01.2022 | 71 | (-6) | 10060 | (-712) | ||
01.12.2021 | 65 | (14) | 10772 | (833) | ||
01.11.2021 | 79 | (24) | 9939 | (1505) | ||
01.10.2021 | 103 | (-11) | 8434 | (-945) | ||
01.09.2021 | 92 | (-1) | 9379 | (0) | ||
01.08.2021 | 91 | (0) | 9379 | (0) | ||
01.07.2021 | 91 | (-5) | 9379 | (0) | ||
01.06.2021 | 86 | (0) | 9379 | (0) | ||
01.03.2021 | 86 | (-1) | 9379 | (0) | ||
01.11.2020 | 85 | (-2) | 9379 | (-321) | ||
01.10.2020 | 83 | (4) | 9700 | (600) | ||
01.04.2020 | 87 | (0) | 9100 | (-818) | ||
01.03.2020 | 87 | (-3) | 9918 | (0) | ||
01.02.2020 | 84 | (-11) | 9918 | (-410) | ||
01.01.2020 | 73 | (3) | 10328 | (-73) | ||
01.12.2019 | 76 | (-10) | 10401 | (-285) | ||
01.11.2019 | 66 | (-4) | 10686 | (-820) | ||
01.10.2019 | 62 | (8) | 11506 | (728) | ||
01.09.2019 | 70 | (0) | 10778 | (0) | ||
01.08.2019 | 70 | (0) | 10778 | (0) | ||
01.07.2019 | 70 | (0) | 10778 | (0) | ||
01.06.2019 | 70 | (-2) | 10778 | (-428) | ||
01.05.2019 | 68 | (3) | 11206 | (352) | ||
01.04.2019 | 71 | (-5) | 10854 | (-393) | ||
01.03.2019 | 66 | (2) | 11247 | (0) | ||
01.02.2019 | 68 | (3) | 11247 | (-430) | ||
01.01.2019 | 71 | (-3) | 11677 | (-34) | ||
01.12.2018 | 68 | (5) | 11711 | (233) | ||
01.11.2018 | 73 | (2) | 11478 | (271) | ||
01.10.2018 | 75 | (-3) | 11207 | (0) | ||
01.09.2018 | 72 | (0) | 11207 | (0) | ||
01.08.2018 | 72 | (0) | 11207 | (0) | ||
01.07.2018 | 72 | (-1) | 11207 | (0) | ||
01.06.2018 | 71 | (5) | 11207 | (219) | ||
01.05.2018 | 76 | (1) | 10988 | (180) | ||
01.04.2018 | 77 | (3) | 10808 | (733) | ||
01.03.2018 | 80 | (4) | 10075 | (0) | ||
01.02.2018 | 84 | (11) | 10075 | (1178) | ||
01.01.2018 | 95 | (9) | 8897 | (494) | ||
01.12.2017 | 104 | (-1) | 8403 | (-16) | ||
01.11.2017 | 103 | (-2) | 8419 | (-163) | ||
01.10.2017 | 101 | (-7) | 8582 | (-279) | ||
01.09.2017 | 94 | (0) | 8861 | (0) | ||
01.07.2017 | 94 | (0) | 8861 | (0) | ||
01.06.2017 | 94 | (-4) | 8861 | (-139) | ||
01.05.2017 | 90 | (-1) | 9000 | (-303) | ||
01.04.2017 | 89 | (0) | 9303 | (143) | ||
01.03.2017 | 89 | (-1) | 9160 | (-390) | ||
01.02.2017 | 88 | (-7) | 9550 | (-286) | ||
01.01.2017 | 81 | (-9) | 9836 | (-367) | ||
01.12.2016 | 72 | (0) | 10203 | (0) | ||
01.11.2016 | 72 | (2) | 10203 | (620) | ||
01.10.2016 | 74 | (4) | 9583 | (280) | ||
01.09.2016 | 78 | (0) | 9303 | (0) | ||
01.06.2016 | 78 | (2) | 9303 | (124) | ||
01.05.2016 | 80 | (2) | 9179 | (533) | ||
01.04.2016 | 82 | (-4) | 8646 | (-352) | ||
01.03.2016 | 78 | (0) | 8998 | (229) | ||
01.02.2016 | 78 | (4) | 8769 | (403) | ||
01.01.2016 | 82 | (18) | 8366 | (5041) | ||
01.12.2015 | 100 | (-9) | 3325 | (0) | ||
01.11.2015 | 91 | (3) | 3325 | (134) | ||
01.10.2015 | 94 | (1) | 3191 | (-32) | ||
01.09.2015 | 95 | (0) | 3223 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 49 | 51 | 51 | 2024 | |||||||||
2023 | 75 | 71 | 61 | 57 | 57 | 59 | 59 | 59 | 59 | 57 | 55 | 50 | 2023 |
2022 | 71 | 91 | 92 | 78 | 80 | 80 | 76 | 76 | 74 | 67 | 86 | 89 | 2022 |
2021 | 86 | 86 | 91 | 91 | 92 | 103 | 79 | 65 | 2021 | ||||
2020 | 73 | 84 | 87 | 87 | 83 | 85 | 2020 | ||||||
2019 | 71 | 68 | 66 | 71 | 68 | 70 | 70 | 70 | 70 | 62 | 66 | 76 | 2019 |
2018 | 95 | 84 | 80 | 77 | 76 | 71 | 72 | 72 | 72 | 75 | 73 | 68 | 2018 |
2017 | 81 | 88 | 89 | 89 | 90 | 94 | 94 | 94 | 101 | 103 | 104 | 2017 | |
2016 | 82 | 78 | 78 | 82 | 80 | 78 | 78 | 74 | 72 | 72 | 2016 | ||
2015 | 95 | 94 | 91 | 100 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Muži B, 23.03.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Tereza Široká | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1147 |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1309 |
Pavel Cigánek | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Jan Šťastník | 1 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Pavel Cigánek | 1 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Martin Sládeček | 1 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Marek Vejrosta | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1273 |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | 17. - 18. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Petr Kopecký | 2 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Šťastník | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Béčko muži, 18.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1957 |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Jan Lempart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1782 |
Petr Rohun | 2 : 3 | 19.68 | 7. - 8. |
Michal Štěpán | 2 : 3 | 19.68 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kantor | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1533 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Kantor | 2 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1650 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 6. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Naše Squash Tour 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1320 |
Pavel Cigánek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Rohun | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Tereza Široká | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 07.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1030 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 1052 |
Martin Kantor | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
Muži C, 23.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 998 |
Václav Máca | 3 : 1 | 20.16 | 7. - 8. |
Aleš Tchuř | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1020 |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 18. |
Martin Kantor | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 20. |
Petr Rohun | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
David Juráň | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Fidor Tour 2/22, 25.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1017 |
Michal Dvořák | 3 : 0 | 25.2 | 7. - 8. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin David | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1977 |
Boris Heneš | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Jakub Slavíček | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1736 |
Tomáš Sigmund | 3 : 1 | 33.6 | finále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1240 |
Alex Kelar | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1144 |
Robert Alexa | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Holík | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1230 |
Michal Štěpán | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 6. |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Morávek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1413 |
Filip Nosek | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 16.4 | 13. - 16. |
Jan Ryšavý | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Bořil | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 1736 |
Jakub Slavíček | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Vítězslav Lazar | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 951 |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jan Ryšavý | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1504 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Roman Kujawa | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
Roman Marek | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Martin Vaněk | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1536 |
Jiří Dušek | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 6. |
Petr Rohun | 2 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 984 |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Marek Holuša | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Roman Moravec | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vladimír Jirka | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1561 |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 wo. | 19.2 | 3. - 4. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1328 |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1163 |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 25.2 | 5. - 6. |
Roman Moravec | 2 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1149 |
Miroslav Sikora | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Petr Rohun | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Filip Nosek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1088 |
Veronika Malinowská | 2 : 0 | 24 | 9. - 10. |
Petr Nesládek | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Petr Stryja | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1434 |
Petr Rohun | 2 : 1 | 22.32 | 7. - 8. |
Václav Uhlíř | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Šoman | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Roman Moravec | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 902 |
Miroslav Sikora | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 10. |
Marcel Ujfaluši | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 12. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Bogdan Staszko | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1323 |
Miroslav Sikora | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1026 |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Stryja | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Petr Šimeček | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
, 12.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1577 |
Michal Štěpán | 2 : 0 | 38.4 | 3. - 4. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Marek Holuša | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Michal Farník | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1052 |
Marek Holuša | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 18. |
Roman Moravec | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 20. |
Martin Janečka | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
Michal Farník | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 32. |
Ladislav Němeček | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1781 |
Aleš Kubíček | 2 : 3 | 19.2 | finále |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Roman Marek | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 1201 |
Radovan Kojecký | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Martin Kubát | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Libor Přibyl | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 111 | Body celkem: 1661 |
Radovan Kojecký | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
David Juráň | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Jaroslav Štěpař | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2017, 16.12.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1235 |
Jaroslav Štěpař | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 10. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 946 |
Martin David | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 10. |
Veronika Malinowská | 2 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Robert Svrlansky | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.10.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 868 |
Robert Alexa | 2 : 0 | 21 | 11. - 12. |
Tomáš Havlík | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Petr Hlisnikovský | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Jaroslav Štěpař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 838 |
Przemek Matuszek | 2 : 0 | 21 | 13. - 14. |
Vladimír Jirka | 2 : 1 | 12.6 | 13. - 16. |
Martin Vaněk | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Martin Dvořáček | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1358 |
Roman Moravec | 3 : 1 | 26.88 | 3. - 4. |
David Juráň | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Tomáš Wrona | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1154 |
Pavel Sládeček | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 6. |
Ladislav Němeček | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Viktor Urban | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1026 |
David Juráň | 3 : 1 | 19.84 | 17. - 18. |
Robert Svrlansky | 3 : 2 | 14.88 | 17. - 20. |
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 14.88 | 17. - 24. |
Pavel Sládeček | 3 : 0 | 18.6 | 17. - 32. |
Jaroslav Bělohlávek | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1011 |
Petr Šimeček | 3 : 0 wo. | 12 | 11. - 12. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 12. |
Tomáš Wrona | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 962 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 14.4 | 13. - 14. |
Tomasz Wydmański | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Libor Přibyl | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 16. |
David Juráň | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Citnar | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 1571 |
Michal Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Miloš Liška | 2 : 3 | 16 | 17. - 20. |
Jiří Borovička | 3 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 32 | 17. - 32. |
Michal Valenta | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 932 |
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 9.6 | 13. - 14. |
Josef Nakládal | 3 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Moravec | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1241 |
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 13.44 | 3. - 4. |
David Juráň | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Roman Moravec | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Pavel Dziak | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
"CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1497 |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | finále |
Michal Zoubek | 3 : 2 | 20.16 | semifinále |
Pavel Řehák | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Marián Hauser | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1374 |
Jiří Kašpárek | 3 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Jan Ryšavý | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Martin Němec | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Viktor Urban | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 961 |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Libor Přibyl | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 12. |
Josef Nakládal | 3 : 2 | 14.4 | 9. - 16. |
Jiří Borovička | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1372 |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Kubíček | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Vysloužil | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
muži B, 19.12.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1191 |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 31 | 11. - 12. |
Ondřej Kožina | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 16. |
Ján Fecák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Robert Michalec | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1348 |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 26.88 | 3. - 4. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Dvořáček | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 954 |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 21 | 9. - 10. |
Martin Kollár | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 12. |
Jakub Honzík | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Kamil Jankovič | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů C, 30.05.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1131 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 1155 |
bye | 3 : 0 | ||
Roman Šišák | 3 : 0 | 0 | |
David Hálek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Stryja | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 969 |
Tomáš Fecák | 2 : 3 | 0 | |
Milan Vlasák | 3 : 2 | 0 | |
Rudolf Korbelář | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Ivan Eibner | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 868 |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 0 | |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | |
Marek Holuša | 3 : 0 | 0 | |
Marek Sýkora | 3 : 0 | 0 | |
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 1313 |
bye | 3 : | 0 | |
David Juráň | 3 : 1 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | |
Josef Fanta | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 21.02.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 1105 |
Pavel Krajsa | 3 : 2 | 0 | |
David Hálek | 1 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Martin Kollár | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 711 |
Marek Červek | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Štěpař | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Jančar | 3 : 0 | 0 | |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 0 | |
Petr Hlisnikovský | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 914 |
Petr Žalud | 3 : 2 | 0 | |
David Hálek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Šedek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Lukáš Citnar | 3 : 1 | 0 | |
Roman Šebela | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 731 |
Marek Červek | 2 : 3 | 0 | |
Dušan Richtár | 3 : 1 | 0 | |
Luděk Král | 3 : 0 | 0 | |
Marcel Ujfaluši | 3 : 1 | 0 | |
Roman Moravec | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 833 |
bye | 3 : | 0 | |
Luděk Němec | 3 : 0 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Šenkeřík | 1 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 702 |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
Michal Kubíček | 3 : 0 wo. | 0 | |
Roman Moravec | 3 : 0 wo. | 0 | |
Radovan Kojecký | 1 : 3 | 0 | |
Richard Červinka | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 703 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 718 |
Miroslav Sikora | 3 : 0 wo. | 0 | |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 3 : 0 | 0 | |
Vítězslav Lazar | 1 : 3 | 0 | |
Roman Marek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 487 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 503 |
Martin Němec | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Blaha | 0 : 3 | 0 | |
Lenka Rašková | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Smékal | 2 : 3 | 0 | |
Michal Zoubek | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.