Ročník: 2002
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 6750
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 515 | (23) | 300 | (0) | ||
01.02.2024 | 538 | (6) | 300 | (30) | ||
01.01.2024 | 544 | (12) | 270 | (0) | ||
01.12.2023 | 556 | (11) | 270 | (0) | ||
01.11.2023 | 567 | (-121) | 270 | (-334) | ||
01.05.2022 | 446 | (-75) | 604 | (-447) | ||
01.04.2022 | 371 | (-7) | 1051 | (0) | ||
01.03.2022 | 364 | (-97) | 1051 | (-722) | ||
01.02.2022 | 267 | (-50) | 1773 | (-966) | ||
01.01.2022 | 217 | (-34) | 2739 | (-1057) | ||
01.12.2021 | 183 | (-19) | 3796 | (-912) | ||
01.11.2021 | 164 | (-19) | 4708 | (-1046) | ||
01.10.2021 | 145 | (6) | 5754 | (-78) | ||
01.09.2021 | 151 | (-3) | 5832 | (0) | ||
01.08.2021 | 148 | (0) | 5832 | (0) | ||
01.07.2021 | 148 | (0) | 5832 | (0) | ||
01.06.2021 | 148 | (0) | 5832 | (0) | ||
01.03.2021 | 148 | (0) | 5832 | (0) | ||
01.11.2020 | 148 | (-5) | 5832 | (-107) | ||
01.10.2020 | 143 | (-5) | 5939 | (120) | ||
01.04.2020 | 138 | (13) | 5819 | (-218) | ||
01.03.2020 | 151 | (1) | 6037 | (0) | ||
01.02.2020 | 152 | (-9) | 6037 | (-153) | ||
01.01.2020 | 143 | (1) | 6190 | (43) | ||
01.12.2019 | 144 | (-2) | 6147 | (230) | ||
01.11.2019 | 142 | (13) | 5917 | (492) | ||
01.10.2019 | 155 | (1) | 5425 | (43) | ||
01.09.2019 | 156 | (0) | 5382 | (0) | ||
01.08.2019 | 156 | (0) | 5382 | (0) | ||
01.07.2019 | 156 | (-1) | 5382 | (0) | ||
01.06.2019 | 155 | (11) | 5382 | (258) | ||
01.05.2019 | 166 | (10) | 5124 | (228) | ||
01.04.2019 | 176 | (9) | 4896 | (597) | ||
01.03.2019 | 185 | (-8) | 4299 | (0) | ||
01.02.2019 | 177 | (44) | 4299 | (1119) | ||
01.01.2019 | 221 | (46) | 3180 | (989) | ||
01.12.2018 | 267 | (3) | 2191 | (0) | ||
01.11.2018 | 270 | (45) | 2191 | (493) | ||
01.10.2018 | 315 | (-6) | 1698 | (0) | ||
01.09.2018 | 309 | (-2) | 1698 | (0) | ||
01.08.2018 | 307 | (2) | 1698 | (0) | ||
01.07.2018 | 309 | (4) | 1698 | (0) | ||
01.06.2018 | 313 | (39) | 1698 | (398) | ||
01.05.2018 | 352 | (36) | 1300 | (218) | ||
01.04.2018 | 388 | (74) | 1082 | (343) | ||
01.03.2018 | 462 | (-4) | 739 | (0) | ||
01.02.2018 | 458 | (-1) | 739 | (0) | ||
01.01.2018 | 457 | (13) | 739 | (25) | ||
01.12.2017 | 470 | (2) | 714 | (0) | ||
01.11.2017 | 472 | (21) | 714 | (44) | ||
01.10.2017 | 493 | (0) | 670 | (0) | ||
01.09.2017 | 493 | (0) | 670 | (0) | ||
01.07.2017 | 493 | (-81) | 670 | (-343) | ||
01.06.2017 | 412 | (-5) | 1013 | (0) | ||
01.05.2017 | 407 | (80) | 1013 | (343) | ||
01.04.2017 | 487 | (4) | 670 | (0) | ||
01.03.2017 | 491 | (30) | 670 | (0) | ||
01.02.2017 | 521 | (-82) | 670 | (-244) | ||
01.01.2017 | 439 | (4) | 914 | (0) | ||
01.12.2016 | 443 | (-32) | 914 | (-122) | ||
01.11.2016 | 411 | (66) | 1036 | (327) | ||
01.10.2016 | 477 | (-7) | 709 | (0) | ||
01.09.2016 | 470 | (100) | 709 | (343) | ||
01.06.2016 | 570 | (15) | 366 | (0) | ||
01.05.2016 | 585 | (-13) | 366 | (0) | ||
01.04.2016 | 572 | (-8) | 366 | (0) | ||
01.03.2016 | 564 | (-564) | 366 | (366) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 544 | 538 | 515 | 2024 | |||||||||
2023 | 567 | 556 | 2023 | ||||||||||
2022 | 217 | 267 | 364 | 371 | 446 | 2022 | |||||||
2021 | 148 | 148 | 148 | 148 | 151 | 145 | 164 | 183 | 2021 | ||||
2020 | 143 | 152 | 151 | 138 | 143 | 148 | 2020 | ||||||
2019 | 221 | 177 | 185 | 176 | 166 | 155 | 156 | 156 | 156 | 155 | 142 | 144 | 2019 |
2018 | 457 | 458 | 462 | 388 | 352 | 313 | 309 | 307 | 309 | 315 | 270 | 267 | 2018 |
2017 | 439 | 521 | 491 | 487 | 407 | 412 | 493 | 493 | 493 | 472 | 470 | 2017 | |
2016 | 564 | 572 | 585 | 570 | 470 | 477 | 411 | 443 | 2016 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
2. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 30 | ||
Robert Alexa | 1 : 3 | 30 | |
Dominik Blažíček | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 270 | ||
Lumír Klímek | 3 : 1 | 120 | |
Ludmila Šišková | 3 : 0 | 150 | |
2. liga muži C, 30.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 29.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 604 |
Petr Nesládek | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Dalibor Novák | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Michal Dvořák | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Aleš Tchuř | 2 : 0 wo. | 6.3 | 17. - 32. |
Petr Hlisnikovský | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 06.09.2020 | Body celkem: 120 | ||
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Marcel Ujfaluši | 2 : 3 | 120 | |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 722 |
Petr Nesládek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Michal Farník | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Pavel Chodura | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 966 |
Lumír Klímek | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Pavel Cigánek | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Martin Janečka | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 4248 |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Stupka | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 3695 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1057 |
David Juráň | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 10. |
Robert Svrlansky | 2 : 0 | 24 | 9. - 12. |
Petr Šimeček | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Michal Farník | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Matěj Černý | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži D, 30.11.2019 | Body celkem: 100 | ||
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kantor | 2 : 3 | 100 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3456 |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 60 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 60 | |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 812 |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 14. |
Lubomír Cienciala | 3 : 2 | 12.6 | 13. - 16. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Martin Suk | 3 : 0 | 100 | finále |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2677 |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1073 |
Martin Dvořáček | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 6. |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Marián Hauser | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 06.10.2019 | Body celkem: 50 | ||
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 50 | |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži D, 05.10.2019 | Body celkem: 250 | ||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 250 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2488 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Šimon Škurek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Suk | 0 : 3 wo. | 0 | |
Teodor Čablík | 3 : 0 | 70 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 70 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 657 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 682 |
Marián Hauser | 1 : 3 | 3.36 | 19. - 20. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 3.36 | 17. - 20. |
Petr Nesládek | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Roman Kujawa | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 656 |
Pavel Brichta | 1 : 2 | 7.68 | 27. - 28. |
Viktor Urban | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Petr Rohun | 2 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Petr Šimeček | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Miroslav Sikora | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 789 |
Petr Šimeček | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Michal Farník | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Lumír Klímek | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 30.03.2019 | Body celkem: 200 | ||
Patrik Bolf | 3 : 0 | 200 | |
Petr Stryja | 0 : 3 | 0 | |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 740 |
Martin Pekárek | 2 : 1 | 11.52 | 23. - 24. |
Viktor Urban | 1 : 2 | 7.68 | 21. - 24. |
Michal Farník | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Milan Hamřík | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Petr Hlisnikovský | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4201 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 100 | finále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Karel Wanke ml. | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 27.01.2019 | Body celkem: 150 | ||
Marián Hauser | 3 : 2 | 90 | |
Dominik Riška | 2 : 3 | 60 | |
3. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 225 | ||
Pavel Brichta | 3 : 0 | 125 | |
Martin Janečka | 3 : 1 | 100 | |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 744 |
Milan Hamřík | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Marián Hauser | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jaroslav Štěpař | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2838 |
Adam Horák | 3 : 0 wo. | 42 | 7. - 8. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 233 | Body celkem: 4181 |
Martin Suk | 3 : 0 | 100 | finále |
Viktor Nezveda | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3612 |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gacek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 889 |
Kateřina Pavlusová | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Petr Stryja | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. |
Petr Nesládek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Zoubek | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 01.12.2018 | Body celkem: 125 | ||
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Krátký | 3 : 0 | 125 | |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2690 |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Martin Brňák | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Jarý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 3694 |
Viktor Nezveda | 2 : 3 | 40 | finále |
Jan Rutterle | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Adam Kolář | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 14.10.2018 | Body celkem: 100 | ||
Vladimír Vaněk | 2 : 3 | 40 | |
Petr Omelka | 3 : 2 | 60 | |
3. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 125 | ||
Jaroslav Bělohlávek | 0 : 3 | 0 | |
Roman Šišák | 3 : 0 | 125 | |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 610 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 639 |
Barbora Brodová | 2 : 0 wo. | 8.4 | 23. - 24. |
Jaroslav Hemelka | 1 : 2 | 6.72 | 21. - 24. |
Pavel Cigánek | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 24. |
Michal Šoman | 2 : 1 | 7.56 | 17. - 32. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3612 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2961 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Martin Brňák | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Matěj Sezemský | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2820 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Kristián Mraček | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B19), 05.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2543 |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 72 | |
Martin Brňák | 1 : 3 | 14.4 | |
5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
3. Liga Muži E, 07.04.2018 | Body celkem: 100 | ||
Petr Pejčoch | 3 : 0 | 100 | |
Vladimír Jirka | 0 : 3 | 0 | |
4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3383 |
Martin Exner | 3 : 0 | 65.6 | |
Cedric Berger | 3 : 0 wo. | 32.8 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 65.6 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 17.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži E, 28.01.2018 | Body celkem: 0 | ||
Zdeněk Brož | 0 : 3 | 0 | |
Michal Farník | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži E, 27.01.2018 | Body celkem: 0 | ||
Luděk Král | 0 : 3 wo. | 0 | |
Larry Massignan | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tomáš Drozd | 0 : 3 wo. | 0 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2417 |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 70 | 11. - 12. |
František Procházka | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. Liga Muži E, 02.12.2017 | Body celkem: 25 | ||
Pavel Holinka | 1 : 3 | 25 | |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B17), 05.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 2333 |
Filip Čepelák | 1 : 3 | 13.12 | 3. - 4. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 20.5 | 1. - 16. |
3. Liga Muži E, 22.10.2017 | Body celkem: 20 | ||
Robert Turský | 0 : 3 | 0 | |
Vladimír Vaněk | 1 : 3 | 20 | |
1. kolo D-TOUR FAJNE junior B17, (B17), 21.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2358 |
Filip Čepelák | 2 : 3 | 32 | 15. - 16. |
Vojtěch Mohelník | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
D-tour junior 4.kolo B17, (B17), 13.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B17), 25.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3246 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Vojtěch Volák | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2315 |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alesio Carducci | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj juniorů D, (B15), 19.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Mistrovský turnaj mužů D, 01.10.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
Chodovské A, (B15), 17.09.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2657 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2849 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.06.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2307 |
Karel Tetur | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2397 |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Stoniš | 3 : 0 | 50 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 244 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 244 |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 54 |
Body za pořadí: 122 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 122 |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 02.05.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 13 | Body celkem: 2773 |
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 1 : 3 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.