Profil hráče

Radim Jurášek

Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7159

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 438.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 438. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 46. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 32.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 32. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 58.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 58. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 438 (28) 819 (0)
01.03.2020 466 (3) 819 (0)
01.02.2020 469 (58) 819 (226)
01.01.2020 527 (7) 593 (0)
01.12.2019 534 (47) 593 (183)
01.11.2019 581 (-13) 410 (0)
01.10.2019 568 (77) 410 (178)
01.09.2019 645 (0) 232 (0)
01.08.2019 645 (0) 232 (0)
01.07.2019 645 (-645) 232 (232)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20205274694664382020
20196456456455685815342019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 Hanya Cup, (B19), 13.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3181
Michal Jurášek  3 : 1 64 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3941
Svatopluk Kreidl  1 : 3 26 13. - 14.
Šimon Rynt  3 : 1 104 13. - 16.
Mojmír Zálešák  2 : 3 52 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Tomáš Holinka  3 : 2 54 9. - 10.
Svatopluk Kreidl  3 : 1 72 9. - 12.
Mojmír Zálešák  3 : 1 72 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
302
Body celkem:
4499
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 108 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Svatopluk Kreidl  3 : 0 60 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 1 48 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Michal Jurášek  1 : 3 20 finále
Šimon Rynt  3 : 2 48 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2842
Adam Horák  3 : 0 80 11. - 12.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 80 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 64 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
330
Body celkem:
5339
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 66 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 132 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B19), 06.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3160
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Adam Horák  1 : 3 19.2 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 38
Body za pořadí:
183
Body za soupeře:
0
Body celkem:
183
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Uvíra  3 : 0 50
Jakub Planka  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
Šimon Rynt  3 : 1 48 5. - 6.
Jiří Hartmann  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Wojtucki  1 : 3 12 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2884
Filip Walter  1 : 3 16 9. - 10.
Lukáš Krišica  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2858
Miloslav Vaněrka  3 : 0 80 11. - 12.
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 0 80 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2667
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 11. - 12.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 1 64 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kutý  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3223
Radek Ďurán  3 : 0 90 11. - 12.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 90 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 36 1. - 16.
Jan Bravenec  3 : 0 72 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B19), 20.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 39
Body za pořadí:
178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
178
  Junioři B, (B15), 14.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Michal Jurášek  3 : 0 100 finále
Mikuláš Janda  3 : 2 48 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Prázdninové déčko, (B19), 16.08.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B19), 21.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2064
Radek Ďurán  3 : 0 56 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Martin Mach  1 : 3 11.2 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
75
Body celkem:
2272
Lukáš Krišica  1 : 3 10
Matyáš Hrubý  0 : 3 0
Filip Uvíra  3 : 1 40
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 25
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2293
Štěpán Kopecký  3 : 0 60 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 24 5. - 8.
Jan Holuša  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2231
Michal Jurášek  2 : 3 28.8 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 14.4 5. - 8.
Matyáš Hrubý  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1992
Jan Bravenec  3 : 0 60 11. - 12.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Adam Horák  0 : 3 0 7. - 8.
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1966
Patrik Závacký  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Burget  3 : 2 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Adam Škrobánek  1 : 3 10 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2203
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Davies  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
123
Body celkem:
2036
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Bedřich Beneš  1 : 3 11.2 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2150
Adam Horák  0 : 3 0 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 24 5. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
93
Body celkem:
2853
Jan Holuša  1 : 3 16 3. - 4.
Adam Škrobánek  1 : 3 16 semifinále
Radek Ďurán  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2752
Radek Ďurán  3 : 2 48 19. - 20.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 17. - 20.
Adam Hazucha  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2417
Daniel Burkart  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 1 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2011
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 10.
Radek Ďurán  3 : 0 50 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 40 9. - 16.
Filip Uvíra  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Šťastný spedition Cup, (B17), 30.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2117
 bye  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Michal Jurášek  2 : 3 28 13. - 16.
Leoš Gjumija ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Netolička  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2585
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2691
Adam Škrobánek  2 : 3 38.4 23. - 24.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 19.2 21. - 24.
Šimon Rynt  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1503
Adam Kolář  3 : 0 40 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 20 21. - 24.
Michal Jurášek  2 : 3 16 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1694
 bye  3 : 0 wo. 25 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Škrobánek  2 : 3 20 9. - 16.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2723
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2811
Bedřich Beneš  0 : 3 0 19. - 20.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2450
Adam Horák  0 : 3 0
Alexej Izotov  3 : 0 wo. 36
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 32.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
39
Body celkem:
2103
Alexej Izotov  0 : 3 0
Šimon Rynt  0 : 3 0
Michal Jurášek  3 : 2 29.52
Marian Papula  1 : 3 9.84
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1840
Petr Špalek  3 : 0 49.2 7. - 8.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 5. - 8.
Marian Papula  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2099
Adam Hazucha  0 : 3 0 19. - 20.
Alexej Izotov  0 : 3 0 17. - 20.
Šimon Škurek  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 32.
 Pneukomplet Junioři D, (B15), 06.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 30.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot