Profil hráče

David Linhart

hrac

Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT W
Registrační číslo: 5300

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 15. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (12/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 15 (5) 23612 (992)
01.03.2024 20 (5) 22620 (2984)
01.02.2024 25 (3) 19636 (913)
01.01.2024 28 (1) 18723 (1023)
01.12.2023 29 (-6) 17700 (-1925)
01.11.2023 23 (13) 19625 (3659)
01.10.2023 36 (-8) 15966 (-2592)
01.09.2023 28 (0) 18558 (0)
01.08.2023 28 (0) 18558 (0)
01.07.2023 28 (0) 18558 (0)
01.06.2023 28 (-1) 18558 (-165)
01.05.2023 27 (5) 18723 (1486)
01.04.2023 32 (3) 17237 (976)
01.03.2023 35 (4) 16261 (1420)
01.02.2023 39 (4) 14841 (-249)
01.01.2023 43 (-3) 15090 (223)
01.12.2022 40 (5) 14867 (1403)
01.11.2022 45 (1) 13464 (-20)
01.10.2022 46 (4) 13484 (833)
01.09.2022 50 (1) 12651 (0)
01.08.2022 51 (0) 12651 (0)
01.07.2022 51 (4) 12651 (0)
01.06.2022 55 (3) 12651 (527)
01.05.2022 58 (-2) 12124 (239)
01.04.2022 56 (6) 11885 (1096)
01.03.2022 62 (16) 10789 (1744)
01.02.2022 78 (25) 9045 (1672)
01.01.2022 103 (11) 7373 (150)
01.12.2021 114 (14) 7223 (425)
01.11.2021 128 (35) 6798 (1847)
01.10.2021 163 (49) 4951 (1759)
01.09.2021 212 (55) 3192 (900)
01.08.2021 267 (0) 2292 (0)
01.07.2021 267 (156) 2292 (1242)
01.06.2021 423 (0) 1050 (0)
01.03.2021 423 (0) 1050 (0)
01.11.2020 423 (8) 1050 (0)
01.10.2020 431 (20) 1050 (300)
01.04.2020 451 (-20) 750 (-225)
01.03.2020 431 (2) 975 (0)
01.02.2020 433 (32) 975 (125)
01.01.2020 465 (23) 850 (115)
01.12.2019 488 (53) 735 (225)
01.11.2019 541 (-17) 510 (-60)
01.10.2019 524 (-2) 570 (0)
01.09.2019 522 (-1) 570 (0)
01.08.2019 521 (2) 570 (0)
01.07.2019 523 (0) 570 (0)
01.06.2019 523 (-6) 570 (0)
01.05.2019 517 (24) 570 (0)
01.04.2019 541 (78) 570 (225)
01.03.2019 619 (-3) 345 (0)
01.02.2019 616 (132) 345 (285)
01.01.2019 748 (12) 60 (0)
01.12.2018 760 (-13) 60 (0)
01.11.2018 747 (-747) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024282520152024
20234339353227282828283623292023
202210378625658555151504645402022
20214234232672672121631281142021
20204654334314514314232020
20197486166195415175235235215225245414882019
20187477602018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3964
Petr Marek  1 : 3 0 11. - 12.
Michal Bodiš  0 : 3 0 9. - 12.
Marek Koutník  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Jakubů  3 : 0 0 1. - 32.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Adam Burget  2 : 0 0 9. - 10.
Adam Sinkule  2 : 0 0 9. - 12.
Pavel Jakubů  2 : 0 0 9. - 16.
Filip Richtárech  2 : 3 0 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Martin Volf  3 : 0 0 9. - 10.
Alex Kelar  3 : 2 0 9. - 12.
Michal Jurášek  3 : 2 0 9. - 16.
Jaroslav Cerman  2 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Tomáš Holinka  3 : 0 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
1100
Martin Kříž  3 : 0 500
Matyáš Dufek  3 : 0 600
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
720
Petr Marek  1 : 3 120
Lukáš  Kamp  3 : 0 600
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Marek Koutník  0 : 3 0 finále
Šimon Rynt  3 : 0 0 semifinále
Radek Hlobik  3 : 0 0 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 0 1. - 16.
Jiří Vlček  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 15. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 0 13. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
800
Miroslav Kolář  3 : 0 500
Petr Volný  3 : 2 300
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
1000
Tereza Široká  3 : 0 500
Stanislav Jurčík  3 : 0 500
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Petr Veselý st.  3 : 0 0 finále
Tomáš Novák  3 : 1 0 semifinále
Jiří Vlček  3 : 1 0 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
900
Tomáš Herold  3 : 0 500
Martin Kříž  3 : 1 400
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
700
Lukáš  Kamp  3 : 0 500
Petr Marek  2 : 3 200
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Kristián Bořil  3 : 0 0
Adam Gerstdorf  3 : 0 0
Michal Jurášek  3 : 1 0
Šimon Rynt  3 : 1 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Dominik Forgač  3 : 0 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 0 5. - 8.
Šimon Rynt  2 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Dominik Forgač  3 : 0 0 finále
Peter Amzler  3 : 0 0 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
720
Aleš Kubíček  3 : 0 600
Ondřej Pavelka  1 : 3 120
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Matěj Bomba  3 : 0 112 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Adam Burget  3 : 0 144 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Volf  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Strahov - muži A, 01.04.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2610
Walter Herold  Veedla  3 : 0 wo. 40 13. - 14.
Petr Veselý st.  3 : 0 80 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 16 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Patrik Závacký  3 : 0 72
Matěj Bomba  3 : 0 72
Tomáš Holinka  3 : 0 120
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Dominik Forgač  3 : 0 140 finále
Jakub Novák  3 : 0 112 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 84 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2717
Body za soupeře:
255
Body celkem:
2972
Jakub Zapala  3 : 0 78 25. - 26.
Vlastimil Kozák  3 : 0 78 25. - 28.
Petr Veselý st.  3 : 0 78 25. - 32.
Luboš Walter ml.  1 : 3 20.8 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
960
Ladislav Procházka  3 : 1 480
František Procházka  3 : 1 480
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
600
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Jakub Vavřík  3 : 0 600
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 156 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Mikuláš Janda  3 : 0 208 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2235
Martin Volf  1 : 3 12.4 finále
Ondřej Pavelka  3 : 1 39.68 semifinále
Michal Jirka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
200
Body celkem:
5625
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 1 102.4 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1604
Tomáš Novák  2 : 0 40 19. - 20.
Jakub Stupka  0 : 2 0 17. - 20.
Alex Kelar  2 : 0 40 17. - 24.
Václav Uhlíř  2 : 0 40 17. - 32.
Michal Kareš  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
600
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 600
 1. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
840
Miroslav Kolář  3 : 0 600
Alex Kelar  2 : 3 240
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5499
Šimon Rynt  3 : 1 115.2 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7022
Šimon Rynt  3 : 0 160 finále
Dominik Forgač  3 : 0 128 semifinále
Filip Walter  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1985
Jakub Zapala  3 : 1 39.68 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Jakub Vavřík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
413
Body celkem:
5790
Šimon Rynt  3 : 0 144 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 72 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5890
Šimon Rynt  2 : 3 70.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Filip Walter  3 : 0 132 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
360
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 120
Ladislav Procházka  2 : 3 240
 1. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
720
Vojtěch Martinovský  1 : 3 120
Jakub Vavřík  3 : 0 600
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B19), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3350
Lukáš Kučiak  3 : 0 65.6
Jakub Felenda  3 : 0 65.6
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2592
Martin Kantor  3 : 0 62 finále
Tomáš Novák  3 : 1 39.68 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6172
Michal Jurášek  3 : 2 93.6 5. - 6.
Mojmír Zálešák  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 2 78 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 208 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 130 1. - 16.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
156
Body celkem:
1769
Pavel Jakubů  2 : 0 41 9. - 10.
Matěj Slabý  2 : 0 41 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 0 41 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
Rudolf Korbelář  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1381
Dominik Wojtucki  2 : 0 32.8 17. - 18.
Michal  Kulhánek  2 : 0 32.8 17. - 20.
Petr Podaný  2 : 1 19.68 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Tomáš Novák  1 : 3 6.56 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1996
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 9. - 10.
Jiří Vlček  3 : 1 40 9. - 12.
Petr Marek  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jakub Vavřík  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
182
Body celkem:
1744
Michal Kareš  2 : 0 40 17. - 18.
Matěj Slabý  2 : 1 24 17. - 20.
Petr Rohun  2 : 0 40 17. - 24.
Vít Zachodil  2 : 0 40 17. - 32.
František Procházka  1 : 3 8 1. - 32.
Aleš Tchuř  3 : 0 30 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
0
Body celkem:
562
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Michal Jurášek  0 : 3 0
Lukáš Kučiak  3 : 0 72
Mojmír Zálešák  3 : 0 96
 DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4929
Daniel Šrámek  3 : 0 96
Martin Štěpán ml.  3 : 2 57.6
Kristián Bořil  3 : 0 96
 2. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
500
Vít Barnáš  3 : 0 250
Matouš Dlouhý  3 : 0 250
 2. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
500
Tomáš Mach  3 : 0 250
Přemek Mareš  3 : 0 250
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3040
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 9. - 10.
Jakub Felenda  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
297
Body celkem:
6380
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1142
Jakub Strauss  2 : 0 30 33. - 34.
Adolf Středa  2 : 1 18 33. - 36.
Michal Kudela  2 : 0 30 33. - 40.
Štěpán Janega  2 : 0 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 64.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
272
Body celkem:
5697
František Procházka  0 : 3 0 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 128 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 2 48 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Michal Jurášek  3 : 0 160 finále
Radim Jurášek  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
500
David Orálek  3 : 0 250
Martin Koša  3 : 0 250
 2. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
500
Kamil Staněk  3 : 0 250
Štěpán Janega  3 : 0 250
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
356
Body celkem:
6114
Matěj Bomba  3 : 1 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 32 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 96 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 100 1. - 16.
 2. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
500
Pavel Beneš  3 : 0 250
Vít Barnáš  3 : 0 250
 2. liga muži A, 16.10.2021 Body celkem:
120
Štěpán Marko  3 : 2 120
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Michal Jurášek  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
390
Body celkem:
7674
Filip Walter  3 : 0 wo. 104 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 130 1. - 16.
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1502
Natálie Babjuková  2 : 1 24.6 13. - 14.
 bye  2 : 0 wo. 20.5 13. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Procházka  1 : 3 8.2 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1759
Marek Koutník  0 : 3 0 finále
Matěj Slabý  3 : 1 30.72 semifinále
Jakub Strauss  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Tomáš Novák  3 : 1 19.2 1. - 16.
David Doležel  3 : 0 19.2 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
82
Body celkem:
900
Pavel Cigánek  2 : 0 21 11. - 12.
Petr Podaný  1 : 2 8.4 9. - 12.
Mario Vozár  2 : 0 21 9. - 16.
Petr Volný  2 : 3 8.4 1. - 16.
Zdeněk Barták  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Martin Štěpán ml.  1 : 3 36 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Michal Jurášek  3 : 0 128 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1242
Radomír Ungr  2 : 0 32.8 21. - 22.
Petr Nezveda  2 : 0 32.8 21. - 24.
Petr Podaný  1 : 2 13.12 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 128 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
381
Body celkem:
5806
Vojtěch Martinovský  2 : 3 64 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 128 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. liga muži B, 05.09.2020 Body celkem:
300
Jaroslav Novák  3 : 1 100
Štěpán Janega  3 : 0 100
Michal Snopek  3 : 0 100
 Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Mojmír Zálešák  3 : 0 49.2
Martin Suk  3 : 0 49.2
Tobiáš Kout  3 : 0 49.2
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4238
Matěj Bomba  3 : 0 100 finále
Radim Jurášek  3 : 0 80 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Filip Walter  3 : 1 166.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 83.2 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 156 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Adam Burget  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži B, 26.01.2020 Body celkem:
125
Daniel Svoboda  3 : 0 125
 3. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
225
Dušan Kotora  3 : 0 125
Michael Pavel  3 : 0 100
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
 bye  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  1 : 3 18 1. - 16.
Adam Horák  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
468
Body celkem:
7805
Michal Jurášek  3 : 2 108 finále
Matěj Bomba  3 : 0 144 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
462
Body celkem:
6706
Michal Jurášek  3 : 0 176 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Adam Burget  3 : 0 wo. 80 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 128 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
175
Marek Ryneš  3 : 0 100
Pavel Šourek  3 : 0 75
 3. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
225
Boris Lupták  3 : 0 100
Daniel Svoboda  3 : 0 125
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
500
Body celkem:
7195
Vojtěch Martinovský  1 : 3 40 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 160 semifinále
Adam Burget  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3160
Filip Walter  3 : 0 80 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 9. - 12.
Matyáš Hrubý  3 : 0 80 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 16 1. - 16.
Mojmír Zálešák  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
396
Body celkem:
6479
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Adam Horák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
František Procházka  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 72
Martin Suk  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Filip Walter  3 : 0 140 finále
David Eršil  3 : 0 112 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 3. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
150
Tomáš Pluhař  3 : 0 75
Kamil Papež  3 : 0 75
 3. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
75
Michael Pavel  3 : 0 75
 Junioři B-SBCentrum, (B19), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
149
Body celkem:
2559
Lukáš Stupka  3 : 0 49.6
Štěpán Hájek  3 : 0 49.6
Miron Krejčí  3 : 0 49.6
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60 finále
Tobiáš Kout  3 : 0 80 semifinále
Martin Suk  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Vojtěch Martinovský  3 : 0 156 5. - 6.
Filip Walter  3 : 0 156 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 41.6 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
150
Denisa Linhartová  3 : 0 75
Petr Altman  3 : 0 75
 3. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
135
Aleš Koudelka  3 : 1 60
Jan Kučera  3 : 0 75
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
300
Body celkem:
5404
Martin Štěpán ml.  1 : 3 32 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 32 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
372
Body celkem:
7067
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Faríd Farrag  3 : 0 160 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 72 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
456
Body celkem:
4536
Vojtěch Martinovský  3 : 2 72 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 9. - 16.
Faríd Farrag  2 : 3 48 1. - 16.
Max Gál  3 : 0 96 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Filip Walter  3 : 0 180 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3242
Jan Rutterle  3 : 2 48 3. - 4.
Viktor Nezveda  2 : 3 32 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 2 36 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4218
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60 finále
Šimon Rynt  3 : 0 80 semifinále
Martin Mach  3 : 0 60 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
60
Jan Skála  3 : 2 45
Jan Synek  1 : 3 15
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
436
Body celkem:
5970
Faríd Farrag  2 : 3 70.4 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 132 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 110 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5559
Filip Walter  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28.8 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
453
Body celkem:
6697
Filip Walter  3 : 0 176 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 132 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 110 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2293
Lukáš Krejčí  2 : 3 28 11. - 12.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Veselý  3 : 0 70 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Vojtěch Martinovský  3 : 1 128 finále
Šimon Rynt  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Vojtěch Martinovský  3 : 0 84 5. - 6.
Martin Mach  3 : 0 84 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Alfréd Nezveda  2 : 3 83.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Matěj Bomba  3 : 0 80 3. - 4.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 60 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
540
Body celkem:
8616
Alfréd Nezveda  3 : 1 160 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 160 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10096
Mikuláš Dufek  3 : 0 240 finále
Jan Bravenec  3 : 0 192 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
504
Body celkem:
7206
Adam Burget  3 : 0 192 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Tobiáš Kout  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3008
Daniel Svoboda  3 : 2 48 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Tomáš Holinka  3 : 0 112 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Max Gál  3 : 0 144 semifinále
Adam Burget  3 : 0 108 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Matěj Bomba  3 : 0 84 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Vojtěch Martinovský  2 : 3 56 finále
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Vojtěch Martinovský  3 : 0 60 5. - 6.
Vít Juříček  3 : 0 60 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4278
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Michalec  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4440
Daniel Svoboda  2 : 3 32
Jan Machač  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
Matěj Bomba  3 : 0 96
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
178
Body celkem:
2938
Lukáš Krejčí  2 : 3 20
Daniel Svoboda  3 : 0 50
Vojtěch Martinovský  3 : 1 48
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Vojtěch Martinovský  1 : 3 31.2 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
577
Body celkem:
7861
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 83.2 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
306
Body celkem:
5537
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
131
Body celkem:
4768
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Max Gál  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Jan Bravenec  3 : 0 80
Andrej Hausknotz  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  3 : 2 76.8
Filip Walter  3 : 0 128
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4916
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 1 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5598
Vojtěch Martinovský  3 : 1 76.8
Radovan Kulich  3 : 0 96
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Martin Štěpán ml.  1 : 3 24 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Vojtěch Martinovský  3 : 1 86.4
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3175
Daniel Svoboda  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
David Priesel  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B11), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Maxmilián Pišček  3 : 0 80
Filip Kryštof Januška  3 : 0 80
Adam Burget  3 : 0 80
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Matěj Bomba  3 : 0 80 11. - 12.
Ondřej Slanina  1 : 3 16 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 16.
Martin Mach  2 : 3 32 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
202
Body celkem:
6285
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 semifinále
Sean Vittek  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Vojtěch Martinovský  2 : 3 38.4 5. - 6.
Jan Machač  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Matěj Sedláček  3 : 0 96
Tomáš Holinka  3 : 0 96
Vojtěch Martinovský  1 : 3 32
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Antonín Eliášek  3 : 2 36 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Daniel Svoboda  3 : 0 130 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
263
Body celkem:
6719
Alfréd Nezveda  1 : 3 41.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3978
Martin Štěpán ml.  3 : 2 57.6 5. - 6.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 96 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
292
Body celkem:
7629
Matěj Kolpak  3 : 0 90
Martin Štěpán ml.  3 : 0 144
Vojtěch Martinovský  2 : 3 57.6
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  1 : 3 16
Ondřej Malina  3 : 0 80
Matěj Bomba  3 : 0 80
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5924
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 70 finále
Adam Horák  3 : 0 112 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4165
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Martin Štěpán ml.  2 : 3 56 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 89.6 semifinále
Adam Horák  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Matěj Bomba  3 : 0 80 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4161
Alfréd Nezveda  3 : 1 80 finále
Matěj Bomba  3 : 2 48 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Radek Stoklasa  3 : 0 80
Matěj Bomba  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  2 : 3 51.2
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
127
Body celkem:
4263
Alfréd Nezveda  2 : 3 40.08
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60.12
Martin Štěpán ml.  1 : 3 26.72
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4962
Adam Horák  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 1 0
Martin Mach  0 : 3 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3203
Adam Lištanský  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Daniel Svoboda  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4940
 bye  3 :  0
Filip Walter  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot