Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT W
Registrační číslo: 5300
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 20 | (5) | 22620 | (2984) | ||
01.02.2024 | 25 | (3) | 19636 | (913) | ||
01.01.2024 | 28 | (1) | 18723 | (1023) | ||
01.12.2023 | 29 | (-6) | 17700 | (-1925) | ||
01.11.2023 | 23 | (13) | 19625 | (3659) | ||
01.10.2023 | 36 | (-8) | 15966 | (-2592) | ||
01.09.2023 | 28 | (0) | 18558 | (0) | ||
01.08.2023 | 28 | (0) | 18558 | (0) | ||
01.07.2023 | 28 | (0) | 18558 | (0) | ||
01.06.2023 | 28 | (-1) | 18558 | (-165) | ||
01.05.2023 | 27 | (5) | 18723 | (1486) | ||
01.04.2023 | 32 | (3) | 17237 | (976) | ||
01.03.2023 | 35 | (4) | 16261 | (1420) | ||
01.02.2023 | 39 | (4) | 14841 | (-249) | ||
01.01.2023 | 43 | (-3) | 15090 | (223) | ||
01.12.2022 | 40 | (5) | 14867 | (1403) | ||
01.11.2022 | 45 | (1) | 13464 | (-20) | ||
01.10.2022 | 46 | (4) | 13484 | (833) | ||
01.09.2022 | 50 | (1) | 12651 | (0) | ||
01.08.2022 | 51 | (0) | 12651 | (0) | ||
01.07.2022 | 51 | (4) | 12651 | (0) | ||
01.06.2022 | 55 | (3) | 12651 | (527) | ||
01.05.2022 | 58 | (-2) | 12124 | (239) | ||
01.04.2022 | 56 | (6) | 11885 | (1096) | ||
01.03.2022 | 62 | (16) | 10789 | (1744) | ||
01.02.2022 | 78 | (25) | 9045 | (1672) | ||
01.01.2022 | 103 | (11) | 7373 | (150) | ||
01.12.2021 | 114 | (14) | 7223 | (425) | ||
01.11.2021 | 128 | (35) | 6798 | (1847) | ||
01.10.2021 | 163 | (49) | 4951 | (1759) | ||
01.09.2021 | 212 | (55) | 3192 | (900) | ||
01.08.2021 | 267 | (0) | 2292 | (0) | ||
01.07.2021 | 267 | (156) | 2292 | (1242) | ||
01.06.2021 | 423 | (0) | 1050 | (0) | ||
01.03.2021 | 423 | (0) | 1050 | (0) | ||
01.11.2020 | 423 | (8) | 1050 | (0) | ||
01.10.2020 | 431 | (20) | 1050 | (300) | ||
01.04.2020 | 451 | (-20) | 750 | (-225) | ||
01.03.2020 | 431 | (2) | 975 | (0) | ||
01.02.2020 | 433 | (32) | 975 | (125) | ||
01.01.2020 | 465 | (23) | 850 | (115) | ||
01.12.2019 | 488 | (53) | 735 | (225) | ||
01.11.2019 | 541 | (-17) | 510 | (-60) | ||
01.10.2019 | 524 | (-2) | 570 | (0) | ||
01.09.2019 | 522 | (-1) | 570 | (0) | ||
01.08.2019 | 521 | (2) | 570 | (0) | ||
01.07.2019 | 523 | (0) | 570 | (0) | ||
01.06.2019 | 523 | (-6) | 570 | (0) | ||
01.05.2019 | 517 | (24) | 570 | (0) | ||
01.04.2019 | 541 | (78) | 570 | (225) | ||
01.03.2019 | 619 | (-3) | 345 | (0) | ||
01.02.2019 | 616 | (132) | 345 | (285) | ||
01.01.2019 | 748 | (12) | 60 | (0) | ||
01.12.2018 | 760 | (-13) | 60 | (0) | ||
01.11.2018 | 747 | (-747) | 60 | (60) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 28 | 25 | 20 | 2024 | |||||||||
2023 | 43 | 39 | 35 | 32 | 27 | 28 | 28 | 28 | 28 | 36 | 23 | 29 | 2023 |
2022 | 103 | 78 | 62 | 56 | 58 | 55 | 51 | 51 | 50 | 46 | 45 | 40 | 2022 |
2021 | 423 | 423 | 267 | 267 | 212 | 163 | 128 | 114 | 2021 | ||||
2020 | 465 | 433 | 431 | 451 | 431 | 423 | 2020 | ||||||
2019 | 748 | 616 | 619 | 541 | 517 | 523 | 523 | 521 | 522 | 524 | 541 | 488 | 2019 |
2018 | 747 | 760 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3964 |
Petr Marek | 1 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Marek Koutník | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Adam Burget | 2 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Filip Richtárech | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Áčko muži, 10.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Martin Volf | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Alex Kelar | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 1100 | ||
Martin Kříž | 3 : 0 | 500 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 720 | ||
Petr Marek | 1 : 3 | 120 | |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 600 | |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Vlček | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Adam Sinkule | 2 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 800 | ||
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 500 | |
Petr Volný | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 1000 | ||
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 500 | |
Tereza Široká | 3 : 0 | 500 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | finále |
Tomáš Novák | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Jiří Vlček | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 900 | ||
Martin Kříž | 3 : 1 | 400 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 700 | ||
Petr Marek | 2 : 3 | 200 | |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 500 | |
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 0 | |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 0 | |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 0 | finále |
Peter Amzler | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 720 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 120 | |
HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4887 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 414 | Body celkem: 6497 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 36 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matěj Volf | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 01.04.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2610 |
Walter Herold Veedla | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 14. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 72 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 72 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 120 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 434 | Body celkem: 6092 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 140 | finále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2717 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 2972 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 78 | 25. - 26. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 78 | 25. - 28. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 78 | 25. - 32. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 960 | ||
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 480 | |
František Procházka | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 600 | ||
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 600 | |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2235 |
Martin Volf | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Ondřej Pavelka | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Michal Jirka | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 5625 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | finále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1604 |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 40 | 19. - 20. |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Alex Kelar | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 600 | ||
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 600 | |
Lukáš Tužinčin | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 840 | ||
Alex Kelar | 2 : 3 | 240 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 600 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 5499 |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7022 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 160 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Filip Walter | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1985 |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 413 | Body celkem: 5790 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 5890 |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 70.4 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 360 | ||
Ladislav Procházka | 2 : 3 | 240 | |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 720 | ||
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 120 | |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 600 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B19), 01.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3350 |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 65.6 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 65.6 | |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2592 |
Martin Kantor | 3 : 0 | 62 | finále |
Tomáš Novák | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6172 |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 8963 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 1769 |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Matěj Slabý | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1381 |
Dominik Wojtucki | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 18. |
Michal Kulhánek | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 20. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1996 |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jiří Vlček | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Petr Marek | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 1744 |
Michal Kareš | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Matěj Slabý | 2 : 1 | 24 | 17. - 20. |
Petr Rohun | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Vít Zachodil | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
František Procházka | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 562 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 562 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3504 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 72 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 96 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4929 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 96 | |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 96 | |
Martin Štěpán ml. | 3 : 2 | 57.6 | |
2. liga muži A, 30.01.2022 | Body celkem: 500 | ||
Vít Barnáš | 3 : 0 | 250 | |
Matouš Dlouhý | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži A, 29.01.2022 | Body celkem: 500 | ||
Přemek Mareš | 3 : 0 | 250 | |
Tomáš Mach | 3 : 0 | 250 | |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3040 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 6380 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1019 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 1142 |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 30 | 33. - 34. |
Adolf Středa | 2 : 1 | 18 | 33. - 36. |
Michal Kudela | 2 : 0 | 30 | 33. - 40. |
Štěpán Janega | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 5697 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 496 | Body celkem: 7041 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 160 | finále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 28.11.2021 | Body celkem: 500 | ||
Martin Koša | 3 : 0 | 250 | |
David Orálek | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži A, 27.11.2021 | Body celkem: 500 | ||
Štěpán Janega | 3 : 0 | 250 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 250 | |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 6114 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 17.10.2021 | Body celkem: 500 | ||
Pavel Beneš | 3 : 0 | 250 | |
Vít Barnáš | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži A, 16.10.2021 | Body celkem: 120 | ||
Štěpán Marko | 3 : 2 | 120 | |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 7674 |
Filip Walter | 3 : 0 wo. | 104 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1502 |
Natálie Babjuková | 2 : 1 | 24.6 | 13. - 14. |
bye | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1759 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | finále |
Matěj Slabý | 3 : 1 | 30.72 | semifinále |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Tomáš Novák | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
David Doležel | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 900 |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 21 | 11. - 12. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 12. |
Mario Vozár | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Petr Volný | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6416 |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 36 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5002 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1242 |
Radomír Ungr | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 22. |
Petr Nezveda | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 24. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 5681 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | finále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 381 | Body celkem: 5806 |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 64 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 05.09.2020 | Body celkem: 300 | ||
Michal Snopek | 3 : 0 | 100 | |
Jaroslav Novák | 3 : 1 | 100 | |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 100 | |
Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 3416 |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 49.2 | |
Martin Suk | 3 : 0 | 49.2 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 49.2 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |
Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 290 | Body celkem: 4238 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 100 | finále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Filip Walter | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Adam Burget | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
3. liga muži B, 26.01.2020 | Body celkem: 125 | ||
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 125 | |
3. liga muži B, 25.01.2020 | Body celkem: 225 | ||
Dušan Kotora | 3 : 0 | 125 | |
Michael Pavel | 3 : 0 | 100 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2643 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Svatopluk Kreidl | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Adam Horák | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 468 | Body celkem: 7805 |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 108 | finále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 462 | Body celkem: 6706 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 6961 |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 80 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 01.12.2019 | Body celkem: 175 | ||
Marek Ryneš | 3 : 0 | 100 | |
Pavel Šourek | 3 : 0 | 75 | |
3. liga muži B, 30.11.2019 | Body celkem: 225 | ||
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 125 | |
Boris Lupták | 3 : 0 | 100 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 500 | Body celkem: 7195 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 40 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3160 |
Filip Walter | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 6479 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 36 | finále |
Filip Walter | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 434 | Body celkem: 6092 |
Filip Walter | 3 : 0 | 140 | finále |
David Eršil | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Martin Mach | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 150 | ||
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 75 | |
Kamil Papež | 3 : 0 | 75 | |
3. liga muži A, 30.03.2019 | Body celkem: 75 | ||
Michael Pavel | 3 : 0 | 75 | |
Junioři B-SBCentrum, (B19), 23.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 2559 |
Miron Krejčí | 3 : 0 | 49.6 | |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 49.6 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.6 | |
Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 60 | finále |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Martin Suk | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Filip Walter | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
3. liga muži A, 27.01.2019 | Body celkem: 150 | ||
Denisa Linhartová | 3 : 0 | 75 | |
Petr Altman | 3 : 0 | 75 | |
3. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 135 | ||
Aleš Koudelka | 3 : 1 | 60 | |
Jan Kučera | 3 : 0 | 75 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 5404 |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 522 | Body celkem: 7859 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 144 | finále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 372 | Body celkem: 7067 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | finále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 4536 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 72 | 9. - 10. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
Max Gál | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 558 | Body celkem: 7895 |
Filip Walter | 3 : 0 | 180 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 3242 |
Jan Rutterle | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Viktor Nezveda | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Lukáš Krejčí | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4218 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 60 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Martin Mach | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 13.10.2018 | Body celkem: 60 | ||
Jan Skála | 3 : 2 | 45 | |
Jan Synek | 1 : 3 | 15 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 436 | Body celkem: 5970 |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 70.4 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 35.2 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Antonín Eliášek | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 486 | Body celkem: 7823 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 144 | finále |
Filip Walter | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 5559 |
Filip Walter | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 453 | Body celkem: 6697 |
Filip Walter | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 35.2 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2293 |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 28 | 11. - 12. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Veselý | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 392 | Body celkem: 6937 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 128 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 3475 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Martin Mach | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6825 |
Alfréd Nezveda | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3246 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 540 | Body celkem: 8616 |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 160 | finále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 696 | Body celkem: 10096 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 240 | finále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 7115 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 504 | Body celkem: 7206 |
Adam Burget | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2079 |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5573 |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3008 |
Daniel Svoboda | 3 : 2 | 48 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4265 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 414 | Body celkem: 6497 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 36 | finále |
Max Gál | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2915 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Mach | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4956 |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 56 | finále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Vít Juříček | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4278 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Michalec | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4440 |
Daniel Svoboda | 2 : 3 | 32 | |
Jan Machač | 3 : 0 | 80 | |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 96 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 96 | |
Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 2938 |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 20 | |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 50 | |
Matyáš Roznětinský | 3 : 0 | 60 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 48 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 577 | Body celkem: 7861 |
Filip Walter | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 5537 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 4768 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6416 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 36 | finále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Max Gál | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 4539 |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Michalec | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 365 | Body celkem: 6910 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 80 | |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 80 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 76.8 | |
Filip Walter | 3 : 0 | 128 | |
Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 4916 |
Jakub Strapek | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5598 |
Radovan Kulich | 3 : 0 | 96 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 76.8 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Chodovské A, (B13), 17.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4484 |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B11), 17.09.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 6277 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 86.4 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 3175 |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
David Priesel | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Albatros Media junior B, (B11), 28.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Filip Kryštof Januška | 3 : 0 | 80 | |
Adam Burget | 3 : 0 | 80 | |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 80 | |
Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2826 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Martin Mach | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 6285 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Sean Vittek | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3634 |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Jan Machač | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5649 |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 96 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 96 | |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 32 | |
Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2628 |
Antonín Eliášek | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tadeáš Pekárek | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 6719 |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3978 |
Martin Štěpán ml. | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Tadeáš Pekárek | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 09.01.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 7629 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 90 | |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 57.6 | |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 144 | |
junioři A, (B13), 19.12.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3370 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Martin Mach | 1 : 3 | 16 | |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 80 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | |
junioři A, (B11), 19.12.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 5924 |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 wo. | 70 | finále |
Adam Horák | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
junioři A, (B13), 28.11.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4165 |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři A, (B11), 28.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4956 |
Martin Štěpán ml. | 2 : 3 | 56 | finále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 07.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 24.10.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 4161 |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 80 | finále |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 03.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 80 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 51.2 | |
Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 4263 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 60.12 | |
Alfréd Nezveda | 2 : 3 | 40.08 | |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 26.72 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 4962 |
Adam Horák | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Slanina | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3203 |
Adam Lištanský | 3 : 0 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4940 |
bye | 3 : | 0 | |
Filip Walter | 3 : 0 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.