Profil hráče

Jáchym Mraček

hrac

Ročník: 2002
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo: SC Strahov B
Registrační číslo: 5071

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 12. (11/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2. (10/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 16 (4) 22989 (1117)
01.04.2024 20 (-4) 21872 (-2140)
01.03.2024 16 (1) 24012 (660)
01.02.2024 17 (9) 23352 (3979)
01.01.2024 26 (2) 19373 (246)
01.12.2023 28 (9) 19127 (4732)
01.11.2023 37 (-3) 14395 (-2160)
01.10.2023 34 (4) 16555 (1958)
01.09.2023 38 (0) 14597 (0)
01.08.2023 38 (0) 14597 (0)
01.07.2023 38 (0) 14597 (0)
01.06.2023 38 (1) 14597 (450)
01.05.2023 39 (9) 14147 (1382)
01.04.2023 48 (-7) 12765 (-2240)
01.03.2023 41 (-3) 15005 (0)
01.02.2023 38 (-22) 15005 (-8606)
01.01.2023 16 (1) 23611 (475)
01.12.2022 17 (-5) 23136 (-3581)
01.11.2022 12 (0) 26717 (165)
01.10.2022 12 (2) 26552 (752)
01.09.2022 14 (1) 25800 (0)
01.08.2022 15 (0) 25800 (0)
01.07.2022 15 (0) 25800 (-1036)
01.06.2022 15 (3) 26836 (0)
01.05.2022 18 (0) 26836 (0)
01.04.2022 18 (-2) 26836 (1200)
01.03.2022 16 (0) 25636 (500)
01.02.2022 16 (4) 25136 (1972)
01.01.2022 20 (1) 23164 (240)
01.12.2021 21 (4) 22924 (773)
01.11.2021 25 (10) 22151 (3015)
01.10.2021 35 (-4) 19136 (66)
01.09.2021 31 (-3) 19070 (0)
01.08.2021 28 (0) 19070 (0)
01.07.2021 28 (14) 19070 (2947)
01.06.2021 42 (0) 16123 (0)
01.03.2021 42 (4) 16123 (1038)
01.11.2020 46 (-3) 15085 (-219)
01.10.2020 43 (8) 15304 (1560)
01.04.2020 51 (8) 13744 (1325)
01.03.2020 59 (8) 12419 (1082)
01.02.2020 67 (8) 11337 (1303)
01.01.2020 75 (2) 10034 (-356)
01.12.2019 77 (-7) 10390 (-60)
01.11.2019 70 (-10) 10450 (-1250)
01.10.2019 60 (2) 11700 (156)
01.09.2019 62 (0) 11544 (0)
01.08.2019 62 (0) 11544 (0)
01.07.2019 62 (0) 11544 (0)
01.06.2019 62 (4) 11544 (273)
01.05.2019 66 (2) 11271 (72)
01.04.2019 68 (7) 11199 (687)
01.03.2019 75 (0) 10512 (93)
01.02.2019 75 (6) 10419 (0)
01.01.2019 81 (5) 10419 (600)
01.12.2018 86 (6) 9819 (399)
01.11.2018 92 (14) 9420 (1667)
01.10.2018 106 (5) 7753 (0)
01.09.2018 111 (0) 7753 (0)
01.08.2018 111 (0) 7753 (0)
01.07.2018 111 (-1) 7753 (0)
01.06.2018 110 (24) 7753 (1419)
01.05.2018 134 (10) 6334 (580)
01.04.2018 144 (32) 5754 (1012)
01.03.2018 176 (86) 4742 (2273)
01.02.2018 262 (3) 2469 (0)
01.01.2018 265 (51) 2469 (739)
01.12.2017 316 (8) 1730 (0)
01.11.2017 324 (98) 1730 (803)
01.10.2017 422 (8) 927 (0)
01.09.2017 430 (-2) 927 (0)
01.07.2017 428 (3) 927 (0)
01.06.2017 431 (-431) 927 (927)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202426171620162024
20231638414839383838383437282023
20222016161818151515141212172022
202142422828313525212021
20207567595143462020
20198175756866626262626070772019
201826526217614413411011111111110692862018
20174314284304223243162017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - Muži A, 11.05.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
David Linhart  3 : 1 0 7. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Stupka  3 : 2 0 1. - 16.
 RESTAART béčko, 27.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0 finále
Ladislav Procházka  3 : 0 0 semifinále
Jakub Stupka  3 : 2 0 čtvrtfinále
Miloslav Felkl  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
František Procházka  3 : 0 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 10.04.2024 Body celkem:
660
Petr Marek  3 : 2 660
 Smíšená liga 2023/2024, 13.03.2024 Body celkem:
0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 Body celkem:
660
František Procházka  3 : 2 660
 Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 Body celkem:
900
Alex Kelar  3 : 0 900
 Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 Body celkem:
220
David Zeman  1 : 3 220
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Petr Zlámal  3 : 0 0 finále
Šimon Rynt  3 : 0 0 semifinále
Michal Jirka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jakub Strauss  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Martin Volf  3 : 0 0 finále
Petr Marek  3 : 2 0 semifinále
Petr Veselý st.  3 : 0 0 čtvrtfinále
Fons Poon  3 : 0 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
880
František Procházka  3 : 1 880
 Smíšená liga 2023/2024, 20.11.2023 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Strahov - muži A, 11.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Ondřej Ertl  1 : 3 0 5. - 6.
Heiko Schwarzer  3 : 1 0 5. - 8.
David Zeman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 Body celkem:
0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Filip Richtárech  3 : 1 0 finále
Tomáš Novák  3 : 0 0 semifinále
Martin Volf  3 : 0 0 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 0 1. - 16.
Pavel Mraček  3 : 0 0 1. - 32.
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Michal Bodiš  3 : 1 0 3. - 4.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 semifinále
Adolf Středa  3 : 0 0 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Play out mužů 2022/2023, 20.05.2023 Body celkem:
450
Martin Volf  3 : 0 wo. 450
 Strahov - muži A, 01.04.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2762
Adam Sinkule  3 : 2 48 11. - 12.
Luboš Walter ml.  1 : 3 16 9. - 12.
Walter Herold  Veedla  3 : 1 64 9. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 3 16 1. - 16.
 Smíšená liga 2022/2023, 31.03.2023 Body celkem:
0
Petr Martin  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
700
 bye  3 : 0 700
 Extraliga muži 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
1440
Matej Hrnčiřík  3 : 2 540
Pavel Bodiš  3 : 0 900
 Extraliga muži 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
360
Alex Kelar  2 : 3 360
 Strahov - muži A, 03.12.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 11. - 12.
František Procházka  2 : 3 36 9. - 12.
Michal Bodiš  3 : 1 72 9. - 16.
Heiko Schwarzer  1 : 3 18 1. - 16.
 Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
1620
Martin Štěpán ml.  3 : 1 720
Pavel Bodiš  3 : 0 900
 Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
540
Joan Lezaud  1 : 3 180
Michal Jadrníček  2 : 3 360
 FAJNE Áčko muži, 24.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
José Gallegos  1 : 3 22.4 3. - 4.
David Zeman  0 : 3 0 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
Miroslav Kolář  3 : 0 70 1. - 16.
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
960
Luboš Walter ml.  3 : 0 600
Petr Marek  3 : 2 360
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
600
František Procházka  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4200
Jaroslav Cerman  3 : 2 78 13. - 14.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 130 13. - 16.
Roman Švec  1 : 3 26 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 0 104 1. - 32.
 1. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
1000
David Juráň  3 : 0 500
Miroslav Kolář  3 : 0 500
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
800
Jakub Zapala  3 : 2 300
Jan Ryba  3 : 0 500
 Strahov - muži A, 22.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
317
Body celkem:
4077
Adam Sinkule  2 : 0 120 11. - 12.
Jaroslav Čech  0 : 2 0 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 120 9. - 16.
Joan Lezaud  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 1 76.8 1. - 32.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3269
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 80 3. - 4.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 48 čtvrtfinále
Jakub Zapala  3 : 2 30 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2498
Kristián Mraček  1 : 2 24 5. - 6.
Faríd Farrag  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 0 50 1. - 16.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
240
Petr Veselý st.  2 : 3 240
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3099
František Procházka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Mraček  3 : 1 64 1. - 16.
Michal Bodiš  3 : 2 38.4 1. - 32.
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2980
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 finále
Walter Herold  Veedla  3 : 0 65.6 semifinále
Jakub Vavřík  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Marek Koutník  3 : 2 24.6 1. - 16.
Petr Vosátka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3453
Body za soupeře:
302
Body celkem:
3755
František Procházka  3 : 1 83.2 17. - 18.
Martin Štěpán ml.  3 : 2 62.4 17. - 20.
Matěj Slabý  3 : 0 wo. 52 17. - 24.
Petr Veselý st.  3 : 0 104 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
800
Tomáš Satke  3 : 0 400
Richard Nádvorník  3 : 0 400
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
387
Body celkem:
8856
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Luboš Walter ml.  3 : 1 166.4 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2621
Ondřej Pavelka  3 : 2 39.36 3. - 4.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 24.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3000
Luboš Walter ml.  2 : 0 80 17. - 18.
Aleš Kubíček  2 : 0 80 17. - 20.
Faríd Farrag  2 : 0 80 17. - 24.
Petr Veselý st.  2 : 0 wo. 30 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
276
Body celkem:
4036
Lukáš Jelínek  3 : 0 wo. 60 11. - 12.
Heiko Schwarzer  1 : 3 24 9. - 12.
Kristián Mraček  3 : 1 96 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Zapala  3 : 0 96 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2974
Roman Švec  0 : 3 0 finále
Kristián Mraček  3 : 1 52.48 semifinále
Vlastimil Kozák  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Matěj Slabý  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Divák  3 : 0 32.8 1. - 32.
 1. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
600
Vojtěch Hanzal  3 : 0 600
 1. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
960
Tomáš Herold  3 : 0 600
Martin Ředina  3 : 2 360
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
246
Body celkem:
2685
Jiří Dušek  2 : 0 80 21. - 22.
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 40 21. - 24.
Petr Kopecký  1 : 2 32 17. - 24.
Štefan  Hudák  2 : 1 48 17. - 32.
Michal Bodiš  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Kristián Mraček  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži A, 26.01.2020 Body celkem:
120
Petr Veselý st.  1 : 3 120
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 1. liga muži A, 25.01.2020 Body celkem:
600
Karím Farrag  0 : 3 0
Lukáš  Kamp  3 : 0 600
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4951
Kristián Mraček  2 : 3 56 finále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 112 semifinále
František Procházka  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 42 1. - 16.
 TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2161
Martin Sopko  2 : 0 50 9. - 10.
David Orálek  2 : 0 50 9. - 12.
Jakub Strauss  2 : 0 50 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Strmiska  3 : 1 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4963
Luboš Walter ml.  1 : 3 28 finále
Alex Kelar  3 : 1 89.6 semifinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 84 čtvrtfinále
Šimon Škurek  3 : 0 70 1. - 16.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1603
Tomáš Sigmund  3 : 0 38.4 3. - 4.
Martin Ředina  0 : 3 0 semifinále
Jaroslav Štěpař  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
David Juráň  3 : 0 24 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
0
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2934
Michal Jirka  0 : 2 0 15. - 16.
Roman Kubričan  1 : 2 40 13. - 16.
Jakub Zapala  0 : 2 0 9. - 16.
Marek Panáček  1 : 3 20 1. - 16.
Kristián Mraček  3 : 1 64 1. - 32.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2063
Jan Čaboun  1 : 2 20 9. - 10.
Marek Hlaváč  2 : 0 50 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 30 9. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 32 1. - 32.
David Doležel  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1359
Josef Fanta  2 : 0 28.8 5. - 6.
Tomáš Novák  2 : 0 28.8 5. - 8.
Filip Richtárech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 24 1. - 16.
David Svoboda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1578
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Tomáš Strmiska  2 : 3 15.36 semifinále
Martin Schuller  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Pavel Šlemr  3 : 2 14.4 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
250
Tomáš Valta  3 : 2 150
Miroslav Kousalík  2 : 3 100
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1606
Pavel Popelka  2 : 0 wo. 20 19. - 20.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 17. - 20.
Kristián Mraček  2 : 1 24 17. - 24.
David Orálek  2 : 0 40 17. - 32.
Michal Bodiš  1 : 3 8 1. - 32.
Jan Jícha  3 : 0 30 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1356
Ondřej Souhrada  3 : 0 wo. 16.8 3. - 4.
Kristián Mraček  2 : 3 13.44 semifinále
Patrik Kobera  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 0 208 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Martin Štěpán ml.  3 : 0 128 3. - 4.
Jakub Gogol  1 : 3 25.6 semifinále
Martin Suk  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 0 80 1. - 16.
 2. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
480
Vlastimil Zeman  3 : 1 240
Petr Veselý  3 : 1 240
 2. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
120
Jan Daňsa  1 : 3 60
Milan Beránek  1 : 3 60
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1419
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 23. - 24.
Milan Beránek  1 : 2 16 21. - 24.
Jakub Vavřík  1 : 2 16 17. - 24.
Martin Sopko  2 : 1 18 17. - 32.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1086
Tomáš Novák  2 : 0 24 9. - 10.
Sam Marston  2 : 1 14.4 9. - 12.
Tomáš Strmiska  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
Luboš Walter ml.  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2009
Michal Jirka  0 : 2 0 9. - 10.
Lukáš Matoušek  2 : 1 30 9. - 12.
Ondřej Kožina  2 : 1 30 9. - 16.
Ondřej Pavelka  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
Jakub Román  3 : 2 18 1. - 64.
 2. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
420
Lukáš Svoboda  3 : 0 300
Martin Sochůrek  2 : 3 120
 2. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
240
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Michal Kraus  3 : 1 240
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
277
Body celkem:
5702
Kristián Mraček  2 : 3 64 finále
František Procházka  3 : 2 76.8 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
309
Body celkem:
6854
Karím Farrag  3 : 2 96 finále
Adam Jiroušek  3 : 2 76.8 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
142
Body celkem:
1587
Radek Hlobik  1 : 2 16 19. - 20.
Matyáš Dufek  0 : 2 0 17. - 20.
Jan Ryšavý  2 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Zatřepálek  2 : 3 16 1. - 32.
Aleš Novák  3 : 0 30 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1562
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Jan Daňsa  0 : 3 0 semifinále
Milan Beránek  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 1 19.2 1. - 16.
Kristián Mraček  3 : 1 15.36 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1169
Vlastimil Zeman  2 : 0 30 33. - 34.
Vlastimil Zeman  2 : 0 30 33. - 34.
Martin Němec  2 : 0 30 33. - 36.
Chris Owen  2 : 1 18 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Petr Podaný  2 : 3 12 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4999
Luboš Walter ml.  2 : 3 56 finále
František Procházka  3 : 0 112 semifinále
Daniel Burkart  3 : 0 84 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 1 56 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 07.04.2018 Body celkem:
150
Tomáš Novák  3 : 0 150
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Luboš Walter ml.  3 : 1 112 finále
Kristián Mraček  3 : 0 112 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1020
Michal Kraus  2 : 1 14.4 11. - 12.
Václav Uhlíř  1 : 2 9.6 9. - 12.
Vlastimil Zeman  2 : 1 14.4 9. - 16.
Petr Volný  1 : 3 4.8 1. - 16.
Adam Sinkule  3 : 0 19.2 1. - 32.
Vratislav Morkus  3 : 2 8.64 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1263
David Doležel  2 : 1 24 27. - 28.
Ondřej Kožina  0 : 2 0 25. - 28.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Kristián Mraček  0 : 2 0 17. - 32.
Vlastimil Kozák  1 : 3 8 1. - 32.
Pavel Popelka  3 : 2 18 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1002
Jaroslav Sezemský  1 : 2 9.6 11. - 12.
Pavel Bodiš  1 : 2 9.6 9. - 12.
Pavel Popelka  2 : 0 24 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 9.6 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
255
Body celkem:
4934
Luboš Walter ml.  2 : 3 62.4 7. - 8.
Adam Jiroušek  2 : 3 62.4 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Filip Strouhal  0 : 3 0 finále
Kristián Mraček  3 : 0 112 semifinále
Karel Matoušek  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 1 56 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5776
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 110 1. - 16.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
68
Body celkem:
739
Matěj Sezemský  2 : 0 19.2 25. - 26.
František Procházka  2 : 0 19.2 25. - 28.
Václav Kubát  2 : 1 11.52 25. - 32.
Filip Hurta  0 : 2 0 17. - 32.
Rudolf Korbelář  1 : 3 3.84 1. - 32.
David Doležel  3 : 0 14.4 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4842
Petr Nohel ml.  1 : 3 28.8 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Jan Rutterle  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 90 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Faríd Farrag  3 : 0 60
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
Kristián Mraček  3 : 1 80
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
59
Body celkem:
803
Lukáš Vrba  2 : 1 11.52 21. - 22.
Jaroslav Sezemský  2 : 0 19.2 21. - 24.
Martin Regner  1 : 2 7.68 17. - 24.
Milan Tecl  2 : 1 11.52 17. - 32.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 2 8.64 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
285
Body celkem:
4029
Filip Šarboch  3 : 0 96 5. - 6.
Kristián Mraček  3 : 1 76.8 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4173
Kristián Mraček  3 : 2 60 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 80 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
48
Body celkem:
927
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Hexner  3 : 2 14.4 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 9.6 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 1 15.36 1. - 32.
Pavel Vlášek  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3147
Luboš Walter ml.  1 : 3 19.2 7. - 8.
Šimon Makovský  1 : 3 19.2 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2616
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 24
Tomáš Kačírek  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Vojtěch Martinovský  3 : 0 50
Pavel Konrád  3 : 0 50
Adam Jiroušek  3 : 2 48
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
280
Body celkem:
2736
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Rutterle  3 : 0 70
Adam Bauer  3 : 0 70
Vojtěch Mohelník  3 : 0 70
Ondřej Hübscher  3 : 0 70
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3649
Petr Nohel ml.  2 : 3 40 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 80 semifinále
František Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
359
Body celkem:
6815
Adam Jiroušek  1 : 3 41.6 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mraček  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Kristián Mraček  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5412
Adam Jiroušek  2 : 3 64 3. - 4.
Karím Farrag  1 : 3 32 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 2 72 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2329
Pavel Konrád  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 51.2 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
324
Body celkem:
5555
Adam Jiroušek  3 : 0 144 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
Adam Jiroušek  1 : 3 28.8 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Adam Jiroušek  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Sinkule  2 : 3 32 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
244
Body celkem:
5348
Luboš Walter ml.  1 : 3 32 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 2 72 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
404
Body celkem:
5024
Adam Jiroušek  3 : 0 120 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 0 120 5. - 8.
Kristián Mraček  1 : 3 24 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B17), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3390
Daniel Ivanco  3 : 0 65.6
Pavel Konrád  3 : 0 65.6
Kristián Mraček  3 : 2 39.36
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4173
Kristián Mraček  3 : 2 60 finále
Dominik Neradil  3 : 0 80 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Jakub Slavíček  3 : 0 60 5. - 6.
Michal Macíček   3 : 0 60 5. - 8.
Šimon Makovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Kristián Mraček  1 : 3 20 finále
Viktor Nezveda  3 : 1 64 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4075
Luboš Walter ml.  2 : 3 43.2 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 2 64.8 5. - 8.
Karím Farrag  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 1 72 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B15), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3234
Viktor Nezveda  3 : 2 48 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Dominik Neradil  3 : 0 60 čtvrtfinále
Sebastian Koranda  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4200
Pavel Konrád  3 : 0 130 13. - 14.
Ondřej Hübscher  3 : 0 130 13. - 16.
Kristián Mraček  1 : 3 26 9. - 16.
Karím Farrag  2 : 3 52 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Martin Kůla  3 : 1 72 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 12.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 90 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Filip Strouhal  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Filip Šarboch  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
274
Body celkem:
3047
Ladislav Švábek  3 : 0 90 13. - 14.
Kristián Mraček  3 : 0 90 13. - 16.
Matěj Příman  2 : 3 36 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Michalů  3 : 1 57.6 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Adam Jiroušek  3 : 0 108 7. - 8.
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Neradil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3294
Karel Matoušek  0 : 3 0 11. - 12.
Kristián Mraček  1 : 3 20 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 100 9. - 16.
Filip Šipoš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2011
Kristián Mraček  1 : 3 10 9. - 10.
Karím Farrag  3 : 2 30 9. - 12.
Samuel Flohr  3 : 0 50 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3298
Filip Šarboch  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Jiroušek  2 : 3 32 semifinále
Pavel Konrád  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3617
Karím Farrag  2 : 3 40 finále
Kristián Mraček  3 : 2 48 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3318
Karel Matoušek  1 : 3 20 11. - 12.
Karím Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
František Procházka  3 : 1 80 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 20 1. - 16.
Kristián Mraček  3 : 1 64 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2935
Kristián Mraček  3 : 2 54 13. - 14.
Faríd Farrag  3 : 0 90 13. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Matúš Maťas  1 : 3 18 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
370
Body celkem:
7630
Karím Farrag  1 : 3 44 finále
Kristián Mraček  3 : 2 105.6 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matúš Maťas  3 : 1 88 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3360
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4871
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Filip Strouhal  3 : 0 wo. 0
Šimon Makovský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2542
Matyáš Dufek  2 : 3 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4350
Luboš Walter ml.  1 : 3 0
František Procházka  2 : 3 0
Alex Kelar  3 : 2 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
181
Body celkem:
4060
Matúš Maťas  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2716
 bye  3 : 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Maksymilian Wielgus  0 : 3 0
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2723
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2849
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Kristián Mraček  0 : 3 0
Ladislav Švábek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3940
Karím Farrag  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Kristián Mraček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3237
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Viktor Nezveda  2 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2846
Martin Mach  3 : 1 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
Kristián Mraček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2287
Jan Jiroušek  3 : 2 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Kristián Mraček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
65
Body celkem:
2262
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
Martin Filip  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
250
Body celkem:
2980
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Alex Kelar  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
181
Body celkem:
2378
Viktor Nezveda  0 : 3 0
Erik Ehrenberger  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 1 0
Kristián Mraček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
150
Body celkem:
4029
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Kristián Mraček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3502
Martin Mach  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Kristián Mraček  3 : 2 0
Otakar Polák  3 : 0 0
Filip Franc  2 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2927
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3202
 bye  3 : 0
Filip Franc  3 : 1 0
Kristián Mraček  1 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2909
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
Kristián Mraček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
83
Body celkem:
2430
Viktor Nezveda  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Kristián Mraček  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3753
Marek Panáček  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
Kristián Mraček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2840
Petr Klement  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Franc  3 : 0 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2824
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Kristián Mraček  2 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 0 wo. 0
Matyáš Samuel Studnička  0 : 3 0
 bye  3 : 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot