Profil hráče

Šimon Škurek

Ročník: 2004
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6822

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 39. (10/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 35. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 16. (05/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2174
Tomáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Gacek  0 : 3 0
Jan Netolička  3 : 0 wo. 35
Teodor Čablík  0 : 3 0
Martin Suk  0 : 3 0
 Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 21.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
44
Body celkem:
2187
Marian Papula  1 : 3 14.4 7. - 8.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1982
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 24.
Radim Jurášek  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2061
Alex Kelar  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Cedric Berger  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Netolička  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
44
Body celkem:
3091
Ondřej Malina  0 : 3 0 15. - 16.
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 09.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Moravskoslezské Dětské Déčko B15, (B15), 17.06.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2089
 bye  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 13. - 16.
Daniel Burkart  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Čepelák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2333
 bye  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Denis  Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
35
Body celkem:
1820
Jan Holuša  1 : 3 10 11. - 12.
Adam Gacek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Eliáš Bencúr  0 : 3 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
Adam Horák  0 : 3 0 3. - 4.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2221
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2261
Tomáš Holinka  0 : 3 0 23. - 24.
Dominik Neradil  0 : 3 0 21. - 24.
Leoš Gjumija ml.  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2826
Lukáš Krišica  0 : 3 0 13. - 14.
Theodor Barry  3 : 0 90 13. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1714
Vojtěch Volák  3 : 0 wo. 25 15. - 16.
Eliáš Bencúr  0 : 3 0 13. - 16.
Alesio Carducci  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Gruber  3 : 0 40 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2270
Patrik Závacký  3 : 1 48 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Stoklasa  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot