Profil hráče

Leoš Gjumija ml.

Ročník: 2003
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 6823

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 502. (01/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 20. (11/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 22.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 22. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71. (01/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.01.2019 502 (-502) 627 (627)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20195022019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Daniel Burkart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2281
 bye  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Daniel Burkart  2 : 3 24 5. - 8.
Jan Netolička  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Hlucháň  3 : 2 30 1. - 16.
 Turnaj junioři D B17, (B17), 22.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži C - BRNO, 08.12.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Iveta Ferdusová  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2431
Tomáš Jarý  3 : 0 70 11. - 12.
Jakub Gogol  0 : 3 0 9. - 12.
Radim Jurášek  3 : 0 70 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Matěj Sezemský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 2 36
Svatopluk Kreidl  1 : 3 12
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1968
Adam Hazucha  3 : 0 50 11. - 12.
Matyáš Hrubý  1 : 3 10 9. - 12.
Tobiáš Kout  3 : 0 50 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Turnaj junioři D B15 Moravská Slavia, (B15), 09.06.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
155
Body celkem:
2773
Jakub Strapek  3 : 2 48 11. - 12.
Matěj Kolpak  1 : 3 16 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 1 51.2 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2833
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0 13. - 14.
Martin Veselý  3 : 0 90 13. - 16.
Daniel Burkart  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Svatopluk Kreidl  3 : 2 43.2 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1811
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1867
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 19. - 20.
Matěj Bomba  0 : 3 0
 bye  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Ondřej Malina  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2632
Daniel Burkart  0 : 3 0 19. - 20.
Filip Čepelák  0 : 3 0 17. - 20.
Šimon Škurek  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2222
Dominik Neradil  0 : 3 0 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Filip Čepelák  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot