Profil hráče

Lukáš Krejčí

Ročník: 2003
Klub: Active squash club
Družstvo:Active squash club
Registrační číslo: 6109

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 298.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 263. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 29.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 29. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 47.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 47. (07/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 8. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7. (11/2017)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20184610
2018/2019527

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/2016261137
2016/2017332356
2017/2018311748
2018/2019371653

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 298 (0) 1866.5 (0)
01.06.2019 298 (-35) 1866.5 (-335)
01.05.2019 263 (14) 2201.5 (0)
01.04.2019 277 (1) 2201.5 (209)
01.03.2019 278 (6) 1992.5 (61)
01.02.2019 284 (24) 1931.5 (299.5)
01.01.2019 308 (14) 1632 (90)
01.12.2018 322 (45) 1542 (351)
01.11.2018 367 (-9) 1191 (-135)
01.10.2018 358 (45) 1326 (290)
01.09.2018 403 (-51) 1036 (-297)
01.08.2018 352 (-26) 1333 (-238)
01.07.2018 326 (2) 1571 (0)
01.06.2018 328 (37) 1571 (335)
01.05.2018 365 (-1) 1236 (0)
01.04.2018 364 (41) 1236 (203)
01.03.2018 405 (37) 1033 (208)
01.02.2018 442 (31) 825 (140)
01.01.2018 473 (15) 685 (15)
01.12.2017 488 (2) 670 (0)
01.11.2017 490 (46) 670 (135)
01.10.2017 536 (-3) 535 (0)
01.09.2017 533 (-533) 535 (535)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20193082842782772632982982019
20184734424053643653283263524033583673222018
20175335364904882017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Martin Suk  3 : 1 80 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 3. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
180
Milan Staněk  3 : 0 75
Josef Růžek  2 : 3 30
Tomáš  Jirsa  3 : 0 75
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3212
Tobiáš Kout  3 : 0 80 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2822
Daniel Svoboda  3 : 2 43.2 5. - 6.
Mojmír Zálešák  3 : 0 72 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4281
Martin Suk  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Karím Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Daniel Svoboda  3 : 1 104 9. - 16.
Karel Matoušek  1 : 3 26 1. - 16.
 3. liga muži C, 26.01.2019 Body celkem:
112.5
Jakub Barták  3 : 0 75
 bye  3 : 0 wo. 37.5
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Viktor Nezveda  3 : 1 67.2 5. - 6.
Adam Horák  3 : 0 84 5. - 8.
Filip Šarboch  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2581
Petr Kahle  3 : 0 65.6 3. - 4.
Daniel Burkart  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Jarý  3 : 0 wo. 24.6 čtvrtfinále
 3. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
105
Jakub Barták  3 : 0 75
Martin Keliš  2 : 3 30
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3153
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 6.
Martin Suk  3 : 0 84 5. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
Daniel Svoboda  3 : 2 36 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 60 5. - 8.
David Linhart  2 : 3 24 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3597
Viktor Nezveda  1 : 3 20 finále
Jan Rutterle  3 : 2 48 semifinále
Adam Gacek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2924
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0
Tobiáš Kout  3 : 0 80
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40
Martin Suk  3 : 2 48
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3631
František Procházka  1 : 3 19.2 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 0 96 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 Sportprofit tour č.1, 14.09.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4919
Martin Suk  3 : 2 72 finále
Martin Exner  3 : 0 96 semifinále
Adam Gacek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2375
David Linhart  3 : 2 42 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 70 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Turnaj JB, (B17), 08.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
138
Body celkem:
2946
Pavel Konrád  3 : 0 49.2
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Jan Rutterle  0 : 3 0
Daniel Svoboda  3 : 1 39.36
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2949
Matouš Fiala  3 : 0 84 7. - 8.
Viktor Nezveda  2 : 3 33.6 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 70 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 34
Body za pořadí:
203
Body za soupeře:
0
Body celkem:
203
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
208
Body za soupeře:
0
Body celkem:
208
 3. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
140
Petr Omelka  3 : 2 60
Martin Kopal  3 : 1 80
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4493
Daniel Svoboda  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Antonín Eliášek  3 : 0 100 finále
David Linhart  3 : 0 80 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 3. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
15
Karel Obluk  1 : 3 15
Petr Žalud  0 : 3 0
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 108 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
135
Adam Massey  3 : 2 45
Marek Přikryl  2 : 3 30
Jakub Šťastný  3 : 1 60
 3. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
0
Petr Žalud  0 : 3 0
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
Karel Obluk  0 : 3 0
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2677
Antonín Eliášek  3 : 0 60 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3000
Martin Mach  3 : 0 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
238
Body za soupeře:
0
Body celkem:
238
 Albatros Media - junioři "B", (B15), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Josef Charvát  3 : 0 49.2
Ondřej Malina  3 : 0 49.2
Antonín Eliášek  3 : 0 49.2
Marian Papula  3 : 0 49.2
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3142
Martin Štěpán ml.  1 : 3 16.8 5. - 6.
David Linhart  3 : 0 84 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Daniel Svoboda  3 : 0 80 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3780
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 22.4 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Ondřej Malina  3 : 0 72
Faríd Farrag  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
David Linhart  3 : 2 30
Daniel Svoboda  3 : 0 50
Jan Rutterle  1 : 3 16
František Procházka  1 : 3 16
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
296
Body celkem:
3026
Filip Čepelák  3 : 0 80 17. - 18.
Daniel Burkart  3 : 0 80 17. - 20.
Daniel Ivanco  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Matyáš Smetana  1 : 3 16 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
Filip Čepelák  3 : 0 60 5. - 6.
Jan Netolička  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Tomáš Holinka  3 : 0 90 13. - 14.
Daniel Burkart  3 : 0 90 13. - 16.
Matyáš Smetana  1 : 3 18 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2481
Jan Rutterle  1 : 3 12 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 0 60 5. - 8.
Viktor Nezveda  1 : 3 12 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
František Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Malina  3 : 0 60 5. - 8.
Viktor Nezveda  1 : 3 12 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 50 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3071
Tomáš Holinka  3 : 0 100 15. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 13. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
Matouš Fiala  3 : 0 80 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2989
Sean Vittek  3 : 0 wo. 50 15. - 16.
Matouš Fiala  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Filip Šarboch  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Jan Netolička  3 : 2 48 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2094
Adam Bauer  3 : 1 40 9. - 10.
Tonda Brož  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Matouš Fiala  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Pavel Konrád  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2512
Daniel Ivanco  3 : 1 56 9. - 10.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B15), 20.02.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1670
Václav Tošil  3 : 0 40 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Filip Franc  1 : 3 8 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3061
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Matúš Maťas  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
374
Body celkem:
4175
Martin Štěpán ml.  3 : 2 66 9. - 10.
Ondřej Malina  3 : 0 110 9. - 12.
Matěj Bomba  3 : 0 110 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Walter  3 : 0 88 1. - 32.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
Daniel Svoboda  3 : 0 60 5. - 6.
Ondřej Malina  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3610
Ondřej Slanina  0 : 3 0 finále
Jan Machač  3 : 0 80 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 2 36 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4054
Ondřej Slanina  1 : 3 21.6 5. - 6.
Vojtěch Martinovský  3 : 0 108 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 1 72 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot